2024, 09 27, 19:23:05

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235101 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21925 Dátum: 2011, 01 25, 22:25:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van a kártyán egy"2577" könyvtár,abban egy autorun.exe
ha az emlékezetem nem csal, azzal tudod telepíteni. Ezért kár lenne viszavinni :)
Köszi így már megvan!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21926 Dátum: 2011, 01 25, 22:28:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi rendesek vagytok meg minden, de amúgy sem fogadhatnám el :) Most be kell érnem majd egy "nyomogatós" telóval  :'( :) majd talán nyári melóval összejön megint egy Omnia-ra :) Még mindig nem fogtam fel hogy nincs... :S meg hogy ilyen barom voltam hogy meg sem próbáltam vissza szerezni bunyóval. :S Nemtudom hogy mi lett volna a jó ha megpróbálom, és valószínű szétveretem magam, vagy ez hogy a rendőrséghez fordultam. Na mindegy ez nemfog már kiderülni sajna  :'(
eva1021 minden szavával egyetértek. Mindig azt mondom a fiamnak, ha ilyen helyzetbe kerülne (ne adja az Isten  :ima: ) mindent adjon oda, pénzt, telefont, mindent! Az élete mindennél fontosabb, minden pótolható, de ő nem  :'(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21927 Dátum: 2011, 01 25, 22:33:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az imei számom rajta volt az adásvételi szerződésen, azt bediktáltuk és letiltották elvileg. Gyakorlatilag evvel mire megyek? Tudják használni a telefont? ********* nemnézem ki hogy értene az átíráshoz.... főleg ezek akik elvették :S Szétvet az idge  >:( legszívesebben a monitort is lelökném az asztalról...  >:( >:( >:(
érdeklődj rendőrségen,vagy valakitől,aki ért a joghoz,mert én hallottam rádiós adást lopott telefonokról, és ott a legtöbb betelefonáló,meg a műsor résztvevői is azt mondták: a rendőrség a feljelentést követően kéri a szolgáltatót a telefon bemérésére,és elég sokan mondták,hogy így került meg a telefon. Boltból, általába,ahova beadták eladni....
Szerintem még próbálkozz. Nem kéne ennyibe hagyni.Főleg ,hogy a lehetősége megvan annak, hogy bemérjék,és megtalálják.....

Nem elérhető Rekasi

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21928 Dátum: 2011, 01 25, 23:28:24 »
Heló! Nem tudom jó helyre írok-e, ha nem akkor bocs a -ért.
Egy Samsung i8000-em van (T-mobil, nem független) amit egy spb mobilshell 3.5.3-al használok. Az a problémám lenne, hogy a wifi (csatlakozni tudok) 2 és 5 perc közötti használat után úgymond lefagy. Azt mutatja hogy csatlakozva van, de nincs semmilyen adatforgalom, ergo nem tudok netezni. Ez a probléma fenn áll otthon is, a suliban is, és az albérletemben is. Bocs azért is ha már le van írva a probléma megoldása, de így a vizsgaidőszak vége felé nem igazán érek rá elolvasni 800 oldalnyi hozzászólást. Egyébként még fel van telepítve a nodata is.
Nem tud valaki véletlen megoldást??? Esetleg maga a készülék lenne hibás?
A válaszokat előre is köszönöm...

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21929 Dátum: 2011, 01 25, 23:43:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Heló! Nem tudom jó helyre írok-e, ha nem akkor bocs a -ért.
Egy Samsung i8000-em van (T-mobil, nem független) amit egy spb mobilshell 3.5.3-al használok. Az a problémám lenne, hogy a wifi (csatlakozni tudok) 2 és 5 perc közötti használat után úgymond lefagy. Azt mutatja hogy csatlakozva van, de nincs semmilyen adatforgalom, ergo nem tudok netezni. Ez a probléma fenn áll otthon is, a suliban is, és az albérletemben is. Bocs azért is ha már le van írva a probléma megoldása, de így a vizsgaidőszak vége felé nem igazán érek rá elolvasni 800 oldalnyi hozzászólást. Egyébként még fel van telepítve a nodata is.
Nem tud valaki véletlen megoldást??? Esetleg maga a készülék lenne hibás?
A válaszokat előre is köszönöm...
nem vagyok szaki,ami a telefonokat illeti,csak sokat olvastam.ja és magam is megtapasztaltam. Nekem nem fagyás állt be,hanem egy divx lejátszó telepítése után(ami amúgy nem is működött) eltűnt a wifi a kapcsolatok közül. Leszedtem a divix lejátszót. most várom az eredményt. Másnál is volt ilyen eltűnés(gondolom fagyás is,mert nincs új a nap alatt.Tehát van program,valszeg,ami ütközik a wifi különböző elemeivel. Ha mostanában telepítettél új programot,és utána kezdett fagyni,kezdj gyanakodni. És szedd le a programot(Start-Beállítások-Memóriabeállítások-Fő tárhely...eltávolít.)Ha nem,akkor ne kezdj. De elvileg ugye garanciális a telefon. Elviszed, esetleg tesznek rá friss ROM-ot. Valahogy csak megoldják.

Ha valaki tévedni látna, akkor javítson ki :)

Nem elérhető Rekasi

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21930 Dátum: 2011, 01 25, 23:56:11 »
Köszi, akkor lehet megpróbálom a T-betűs üzletben elintézni...

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21931 Dátum: 2011, 01 26, 00:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDVW

Master resetet megcsináltam, a kijelzőn valami menük közt lehet lapozgatni :-)
A teló gyorsabb lett tényleg, nagyon köszi!!
Szöggyári nb0 nál erre gondoltál: You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nekem 6.5-ös a rom?
A csc-hez még egyszer tallózzam be majd az XEHJG5 -öt?
És utána detect, teló kikapcs, és start....

A 6.5.xx jobb mint a sima 6.5? Én mindenképp magyarul szeretném használni, és olvastam 6.5.xx-el nem nagyon ajánlja senki, igaz ez még mindig?

Nagyon szépen köszi mindent!!!
Kijelzőn menük... TouchWiz vagy Windows Default (Titanium)? Nézd meg, melyik előtt van pipa a beállításokban, a Ma Képernyő Elemei menüben.
Ha NXXJJ1 van fenn, az 6.5
6.5.x csak angolul megy rendesen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21932 Dátum: 2011, 01 26, 00:09:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Mától nem vagyok Omnia 2 tulajdonos. censored retkes  censored  censored jóvoltából. Kiraboltak hogy szakadnának meg, csak a kicsikém kellett nekik... Köszönöm mindenkinek a sok segítséget itt. Soha nem volt és valószínű nem is lett még egy ilyen jó telefonom. Mindenkinek további boldog taperolást :) becsüljétek meg ezt a telefont, hihetetlen rossz elveszíteni. Fórumot azért továbbra is olvasom és ha tudok segíteni valamiben segítek. :)
Szomorúan olvasom. :(
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21933 Dátum: 2011, 01 26, 08:12:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
eva1021 minden szavával egyetértek. Mindig azt mondom a fiamnak, ha ilyen helyzetbe kerülne (ne adja az Isten  :ima: ) mindent adjon oda, pénzt, telefont, mindent! Az élete mindennél fontosabb, minden pótolható, de ő nem  :'(
Azért eléggé lesújtó kép a társadalomról,hogy benn ül még 4 ember a vagonban-fülkében,és senki nem segít. Lehet elég ha csak odaszól,hogy na ezt abba kéne hagyni,mert jön a rendőr. Vagy feláll, és elmegy a kalauzért,vagy akármi. Az,hogy csak ül,és hallgat, azért elég durva képet fest a helyzetről... Hogy normális emberek,ha többen is vannak, szólni sem mernek... Valószínű ugyanolyan meggondolásból,mint amit Te is mondasz a fiadnak,mert senki nem keresi a bajt.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21934 Dátum: 2011, 01 26, 08:25:52 »
Excellben rá tudom venni valahogy samut,hogy elforgassa a képet ? Mert álló helyzetben mégy 50%os nagyságban(ez a max kicsinyítés)is eléggé használhatatlan-olvashatatlan. Ugyanez wordban, meg adobe reader-ben is érdekelne... Kösz.(kerestem a fórumon a problémát, nem találtam... ezért zaklatom a kedves utazóközönséget :))

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21935 Dátum: 2011, 01 26, 08:43:00 »
Én is nagyon sajnálom a Laci fiút a történtek miatt.Teljejen egyetértek Évával is, veszélyes egyedül hősködni ilyen esetekben.Megoldás ilyenkor  elsősorban az lehetne, ha az emberek nem viselkednének birka módón és az adott helyzetben közösen lépnének fel az ilyen brigantik ellen.Ezek a bűnözök tudják, hogy félnek az emberek és ezért merik ezt csinálni már fényes nappal is, több más szeme láttára is.Sajnos én úgy látom, hogy ahogyan romlik a helyzet az országban, egyre több ilyen rablás fog előfordulni, sőt még durvábbak is.A társadalom szemléletének kellene megváltoznia, hogy hatékonyan fel lehessen lépni ellenük.A legtöbben azt hiszik, hogy ha homokba dugják a fejüket, akkor velük hasonló eset nem fog megtörténni.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21936 Dátum: 2011, 01 26, 08:57:10 »
Még csak annyit a témához, kvázi elrettentésűl, hogy a szabadban hol használjuk a ketyerénket, hogy az egyik kollégámnak a metrón az ajtó záródásakor a kezéből kapták ki a pda-ját és simán elmenekültek vele.  :shock:

Nem elérhető dionaea

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGA
  • PDA ROM: FROYO.xwkb1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21937 Dátum: 2011, 01 26, 09:27:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen telefonzár programot használsz? Esetleg a gyárival nyomod? Én tudok ajánlani egyet: TouchLockPro

A többi kérdést majd a kollégák megválaszolják :)


gyári bill zárat használom. kipróbálom amit irtál ogy az milyen lesz.

a többi kérdésre várom a válaszokat tanácsokat  ;)

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21938 Dátum: 2011, 01 26, 10:47:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kijelzőn menük... TouchWiz vagy Windows Default (Titanium)? Nézd meg, melyik előtt van pipa a beállításokban, a Ma Képernyő Elemei menüben.
Ha NXXJJ1 van fenn, az 6.5
6.5.x csak angolul megy rendesen.

A kijelzőn a következők közt tudok lapozni:

Felűl mindháromnál: TodaySelector írás alúl : 1.lap: widgetPlus , 2.lap: Samsung Today , 3.lap Windows alapért.

Ma képernyőelemeknél egyiknél sincs pipa.

Azt a linket tegyem be amit küldem az előző hsz-ban?

Köszi mindent!!

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21939 Dátum: 2011, 01 26, 11:37:11 »
Sziasztok!!
Kellene egy kis segítség. :( Biztos valahova le van írva, de ha valaki elárulná hogy kell beállítani a MP-t hogy a háttérben fusson. :ima: Ha jobb fölül bezárom kikapcsol. >:( >:( Ha csak a kijelzővilágítást kapcsolom ki, pár mp. múlva megint világít. >:( >:( Ráadásul így nem tudok mást csinálni amíg megy a zene!! :'( :'(

Légyszi segítsetek!!!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21940 Dátum: 2011, 01 26, 11:41:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!
Kellene egy kis segítség. :( Biztos valahova le van írva, de ha valaki elárulná hogy kell beállítani a MP-t hogy a háttérben fusson. :ima: Ha jobb fölül bezárom kikapcsol. >:( >:( Ha csak a kijelzővilágítást kapcsolom ki, pár mp. múlva megint világít. >:( >:( Ráadásul így nem tudok mást csinálni amíg megy a zene!! :'( :'(

Légyszi segítsetek!!!

Nyomd meg a "telefon le" hardware gombot, vagy használd a NITROGENT  zene hallgatásra.
You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21941 Dátum: 2011, 01 26, 11:58:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyomd meg a "telefon le" hardware gombot, vagy használd a NITROGENT  zene hallgatásra.
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi, ezt a nitrogent kipróbálom. Megnéztem. A tel.le gombal is kikapcsol. >:( >:( >:( Nem igaz hogy nem lehet beállítani. >:( Mintha régebben működött volna ez a dolog. Csak már nem emlékszem hol állítottam be. Hiába a korom!! :D :D :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21942 Dátum: 2011, 01 26, 12:17:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kijelzőn a következők közt tudok lapozni:

Felűl mindháromnál: TodaySelector írás alúl : 1.lap: widgetPlus , 2.lap: Samsung Today , 3.lap Windows alapért.

Ma képernyőelemeknél egyiknél sincs pipa.

Azt a linket tegyem be amit küldem az előző hsz-ban?

Köszi mindent!!
Ez az indítás utáni konfig képernyő, válaszd amelyik szimpatikus, később tudod cserélni a Beállításokban, a Ma képernyő elemeinél.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető shodan

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Omnia II
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21943 Dátum: 2011, 01 26, 12:41:18 »
Van egy eladó Omnia 2-m karcmentesen tokkal, foliával ha érdekel valakit...

Nem elérhető Bigbog78

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 58
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: iCandy ICS 4.0
  • Skype: bogi00829
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21944 Dátum: 2011, 01 26, 12:44:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, ezt a nitrogent kipróbálom. Megnéztem. A tel.le gombal is kikapcsol. >:( >:( >:( Nem igaz hogy nem lehet beállítani. >:( Mintha régebben működött volna ez a dolog. Csak már nem emlékszem hol állítottam be. Hiába a korom!! :D :D :D

Nem kell ráfeküdni a gombra, csak röviden megnyomni, mintha hívást szakítanál meg.

Nem elérhető 5tse

  • Hozzászólások: 63
  • M.K.
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/XEHJG5/XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21945 Dátum: 2011, 01 26, 13:17:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell ráfeküdni a gombra, csak röviden megnyomni, mintha hívást szakítanál meg.
Nitrogen: Options/Settings/General settings/Left softkey action = Minimize player
A hangszertulajdonos még nem zenész...

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21946 Dátum: 2011, 01 26, 14:40:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még csak annyit a témához, kvázi elrettentésűl, hogy a szabadban hol használjuk a ketyerénket, hogy az egyik kollégámnak a metrón az ajtó záródásakor a kezéből kapták ki a pda-ját és simán elmenekültek vele.  :shock:

Igen sajnos ez a metrós dolog egyre nagyobb módszer az ilyen g**iknél... sajnos nemtudom szebben hívni ezeket...
Főleg a pillangó utcai metró megállónál figyeljetek.. Egyszer jöttem haza és egy nőnek a nyakából szakították le az arany nyakláncot bezárult az ajtó és a pasas mint aki jól végezte dolgát elsétált... mesélték a metrón az hogy ennél a megállónál már töbször is volt ilyen eset... én azóta nagyon figyelek ott... :( :'(

You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!
Kellene egy kis segítség. :( Biztos valahova le van írva, de ha valaki elárulná hogy kell beállítani a MP-t hogy a háttérben fusson. :ima: Ha jobb fölül bezárom kikapcsol. >:( >:( Ha csak a kijelzővilágítást kapcsolom ki, pár mp. múlva megint világít. >:( >:( Ráadásul így nem tudok mást csinálni amíg megy a zene!! :'( :'(

Légyszi segítsetek!!!

A kamera gomb mellet a vissza gombbal tudod minimalizálni a gyári MP-t! :ok: ;)

Nem elérhető hellfire

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 795
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Navigon
  • PDA: SG S6 Edge. G925F
  • PDA ROM: XXU3COI9 5.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21947 Dátum: 2011, 01 26, 15:04:23 »

A kamera gomb mellet a vissza gombbal tudod minimalizálni a gyári MP-t! :ok: ;)

[/quote]

A vissza gomb sem nyert!!  :oops: Ugyanúgy teljesen kilép!!!  >:( >:( >:(

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21948 Dátum: 2011, 01 26, 15:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kamera gomb mellet a vissza gombbal tudod minimalizálni a gyári MP-t! :ok: ;)



A vissza gomb sem nyert!!  :oops: Ugyanúgy teljesen kilép!!!  >:( >:( >:(

Értem nekem így leminimalizálja... de volt nekem is hogy nem nézd meg az MP-ben a beállitásokat és itt nekem a "Lejátszás folytatása telefon hívás után" bevan pipálva, a "Lejátszás szüneteltetése amíg másik program használja" nincs bepipálva! ezeket próbáld meg mennie kell! :ok: ;)

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21949 Dátum: 2011, 01 26, 16:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez az indítás utáni konfig képernyő, válaszd amelyik szimpatikus, később tudod cserélni a Beállításokban, a Ma képernyő elemeinél.

Ódvw

Gondoltam hogy ilyesmi lehet, de már nem mertem magamtól nyomkodni....  :D
Akkor ezt tegyem be a mostani helyett, a Szöggyári nb0 nál erre gondoltál: You are not allowed to view links. Register or Login
A jg5-ös csc-met megtarthatom, vagy tegyem újra?
(az x gombra a program bezárást, és úgy kilépést hozzá tudom majd rendelni?, mert ha nem lehet nem cserélk)
Nagyon köszi mindent!!!