2024, 09 27, 21:20:31

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235109 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető pottyos

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo My Way
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKQB
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21900 Dátum: 2011, 01 25, 19:39:29 »
Szevasztok!

Nem tudja valaki, hogyan kell egy programot a kijelző méretéhez igazítani?
ugyanis letöltöttem a Samsung Today 2 progit de sajnos a bal felső sarokba rakja ki és sehogysem sikerült a 800*480 méretűre igazítani!

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21901 Dátum: 2011, 01 25, 19:45:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy van egy hasznos kis szolgáltatás a neve Mylookout! You are not allowed to view links. Register or Login Lessétek meg ;) ha esetleg elhagynátok ezzel megtalálhatjátok, meg be lehet állítani hogy a névjegyeket meg az ilyen cucokat hetente feltöltse az adatbázisukba hogy biztonságban legyen... :D
Errő a progirol van tapasztalatod is?
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21902 Dátum: 2011, 01 25, 19:48:56 »
részvétem!
A telefon imei és a sim-kártya imsi számát minden cellaváltáskor berögzítik.
Ezzel a párossal megtalálnák, ha akarnák...
Egyébként a telefont a rendőrségen kell bejelenteni, vinni kell a számlát, ami igazolja, hogy a te tulajdonodat képezi.
A gond az, hogy aki erre rá van állva, az pillanatok alatt lerendezi az imeit -> egyszerűen átírják másikra.
Az a nevetséges, hogy hasonlóan járnak el, mint a bicólopáskor.
Idézem: "lopj magadnak másikat"
itt mindenki meglopja a szerencsétlen állampolgárt, a ********* így, a ********* meg a befizetett adónkból dagonyásznak...eredménytelenül...

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21903 Dátum: 2011, 01 25, 19:57:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!

Nem tudja valaki, hogyan kell egy programot a kijelző méretéhez igazítani?
ugyanis letöltöttem a Samsung Today 2 progit de sajnos a bal felső sarokba rakja ki és sehogysem sikerült a 800*480 méretűre igazítani!
Valószinü,hogy nem a megfelelőt töltöted le. Nem az I900-asét raktad fel?  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21904 Dátum: 2011, 01 25, 20:03:29 »
Ilyenkor, mikor valaki elveszti a telefonját, mennyire jó védelem a telefon zárolása jelszóval? Omnia 2-nél ugye ha megpróbálnánk feloldani a képernyőt, kéri a jelszót aminek tartalmaznia kell kis és nagybetűt, számot és egyéb írásjelet. Könnyen feltörhető egy ilyen kód, vagy ezáltal egy téglának használhatja max a pda-t? Gondolok itt arra, hogy el tudja e adni mondjuk.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21905 Dátum: 2011, 01 25, 20:15:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
részvétem!
A telefon imei és a sim-kártya imsi számát minden cellaváltáskor berögzítik.
Ezzel a párossal megtalálnák, ha akarnák...
Egyébként a telefont a rendőrségen kell bejelenteni, vinni kell a számlát, ami igazolja, hogy a te tulajdonodat képezi.
A gond az, hogy aki erre rá van állva, az pillanatok alatt lerendezi az imeit -> egyszerűen átírják másikra.
Az a nevetséges, hogy hasonlóan járnak el, mint a bicólopáskor.
Idézem: "lopj magadnak másikat"
itt mindenki meglopja a szerencsétlen állampolgárt, a ********* így, a ********* meg a befizetett adónkból dagonyásznak...eredménytelenül...
Az imei számom rajta volt az adásvételi szerződésen, azt bediktáltuk és letiltották elvileg. Gyakorlatilag evvel mire megyek? Tudják használni a telefont? ********* nemnézem ki hogy értene az átíráshoz.... főleg ezek akik elvették :S Szétvet az idge  >:( legszívesebben a monitort is lelökném az asztalról...  >:( >:( >:(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21906 Dátum: 2011, 01 25, 20:27:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az imei számom rajta volt az adásvételi szerződésen, azt bediktáltuk és letiltották elvileg. Gyakorlatilag evvel mire megyek? Tudják használni a telefont?********* nemnézem ki hogy értene az átíráshoz.... főleg ezek akik elvették :S Szétvet az idge  >:( legszívesebben a monitort is lelökném az asztalról...  >:( >:( >:(
A férjem O2-jét is ellopták egy sportcsarnokból úgy, hogy ott játszott a kabátjától 2 méterre. A kabátja zsebében volt, és azon még nem kevés ruhadarab. Szinte biztos, hogy belső ember volt, mert az idegenre felfigyelt volna mindenki. Másnap feljelentést tett a rendőrségen, 30 vagy 60 nap után jött a határozat, a tettes ismeretlen, az ügyet lezárták. A telefonszámát visszakapta.
Imei megvolt, de a letiltáshoz számla kellett volna, az a készülék pedig az ebay-ről jött :(
Nagyon sajnálom, legszívesebben gyűjtést szerveznék neked :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21907 Dátum: 2011, 01 25, 20:33:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az imei számom rajta volt az adásvételi szerződésen, azt bediktáltuk és letiltották elvileg. Gyakorlatilag evvel mire megyek? Tudják használni a telefont? ********* nemnézem ki hogy értene az átíráshoz.... főleg ezek akik elvették :S Szétvet az idge  >:( legszívesebben a monitort is lelökném az asztalról...  >:( >:( >:(

Sajnálom én is a történteket! :(
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21908 Dátum: 2011, 01 25, 20:44:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Errő a progirol van tapasztalatod is?

Jaja... ezt az az ember ajánlotta akinek a telóját megtaláltam.. fogalmam sem volt h ez az alkalmazás rajta volt neki! :D Mondta hogy jelezte otthon neki hogy az utcánk és a házunk környékén van.. de nem tudta pontosan hogy melyik házban..

Be kell regisztrálni majd a telcsivel lekel lekel szedni ezt az alkalmazást megkel adni egy email címet meg azthiszem telefon számot is meg ilyesmiket nem tudom már pontosan...

Fent van nekem is csak nekem nincs mobil netem csak wifin tudtam kipróbálni, itthon megnéztem és ki írta pontsoan h itthon van jelzi a google térképen.. átmentem a barátnőmhöz és ott is felmentem wifire utána hazajöttem megnéztem a neten és kiírta a dátumot hogy ekkor és ekkor ebben az órában ebben a percben épp ebben az utcában és ennél a házszám környékén van.. :ok:
Próbáljátok ki ha egyszer is akkor is érdemes... :ok:
Sztem hasznos kis alkalmazás! :taps:

You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyenkor, mikor valaki elveszti a telefonját, mennyire jó védelem a telefon zárolása jelszóval? Omnia 2-nél ugye ha megpróbálnánk feloldani a képernyőt, kéri a jelszót aminek tartalmaznia kell kis és nagybetűt, számot és egyéb írásjelet. Könnyen feltörhető egy ilyen kód, vagy ezáltal egy téglának használhatja max a pda-t? Gondolok itt arra, hogy el tudja e adni mondjuk.

Sztem ROM-ot cserélnek rajta és ennyit ért a telefon zár! Azzal max a személyes dolgaidat tudod megvédeni.. névjegyek smsek emailek  naptár bejegyzések képek stb... :(

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21909 Dátum: 2011, 01 25, 20:46:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A férjem O2-jét is ellopták egy sportcsarnokból úgy, hogy ott játszott a kabátjától 2 méterre. A kabátja zsebében volt, és azon még nem kevés ruhadarab. Szinte biztos, hogy belső ember volt, mert az idegenre felfigyelt volna mindenki. Másnap feljelentést tett a rendőrségen, 30 vagy 60 után jött a határozat, a tettes ismeretlen, az ügyet lezárták. A telefonszámát visszakapta.
Imei megvolt, de a letiltáshoz számla kellett volna, az a készülék pedig az ebay-ről jött :(
Nagyon sajnálom, legszívesebben gyűjtést szerveznék neked :(

A gyűjtés nekem is eszembe jutott...annyira sajnállak. :(
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21910 Dátum: 2011, 01 25, 20:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom én is a történteket! :(
Köszi, és neked is patience, sajnos ez van  :'( Egy telefonomat sem szerettem még ennyire mint ezt :( pedig volt már pár... :) De hát nemtudok mit tenni, bízok benne hátha meglesz. Bár kétlem  :'( :'( Már bánom hogy nem kezdtem verekedésbe, max kaptam volna egy pár pofont.. de hátha még mindig meglenne :( ha belegondolok, hogy minden fényképem rajta volt...  >:(  :'( :'( sírni volna kedvem.
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető mazsó

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I8000NXXJJ1
  • PDA ROM: I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21911 Dátum: 2011, 01 25, 21:05:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha telefonálás után lefagy, akkor valami mégsem sikerült annyira, mint kéne.
Tehát Octans-al (XP vagy Vista/W7 alatt) felraktad a gyári NXXJJ1-et? eboot, csc (XEHJG5 v. PROJJ1), pda, phone?
Ha a válasz igen, és van mentésed az adataidról, nyomj egy master reset-et a tárcsázóból: *2767*3855# ez mindent alapra állít és törli a szemetet a telefonról.
Szöggyári felrakáshoz elég betallózni az nb0 fájlt az Octansba a PDA részhez, és a CSC-hez az XEHJG5-öt, a többire nincs szükség, mert már van fenn egy gyári NXXJJ1 a PDA-n. A módszer a szokásos, Detect, és kikapcsolva a PDA rádug USB-re.

ÜDVW

Master resetet megcsináltam, a kijelzőn valami menük közt lehet lapozgatni :-)
A teló gyorsabb lett tényleg, nagyon köszi!!
Szöggyári nb0 nál erre gondoltál: You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nekem 6.5-ös a rom?
A csc-hez még egyszer tallózzam be majd az XEHJG5 -öt?
És utána detect, teló kikapcs, és start....

A 6.5.xx jobb mint a sima 6.5? Én mindenképp magyarul szeretném használni, és olvastam 6.5.xx-el nem nagyon ajánlja senki, igaz ez még mindig?

Nagyon szépen köszi mindent!!!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21912 Dátum: 2011, 01 25, 21:09:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, és neked is patience, sajnos ez van  :'( Egy telefonomat sem szerettem még ennyire mint ezt :( pedig volt már pár... :) De hát nemtudok mit tenni, bízok benne hátha meglesz. Bár kétlem  :'( :'( Már bánom hogy nem kezdtem verekedésbe, max kaptam volna egy pár pofont.. de hátha még mindig meglenne :( ha belegondolok, hogy minden fényképem rajta volt...  >:(  :'( :'( sírni volna kedvem.

Elhiszem... nagyon együtt érzek veled, tudom sajnos hogy milyen rosz...! :'(
Az élet úgyis vissza adja nekik ezt kamatostúl én hiszek ebben...
Meg, hátha találkozol még ezekkel a vonaton.... de akkor ne kíméld őket... hordj magadnál boxert, viperát, sokkolót, gázsprét bicskát.. mindent ami elfér a zsebedben...  :D :ok:

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21913 Dátum: 2011, 01 25, 21:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyűjtés nekem is eszembe jutott...annyira sajnállak. :(
Köszi rendesek vagytok meg minden, de amúgy sem fogadhatnám el :) Most be kell érnem majd egy "nyomogatós" telóval  :'( :) majd talán nyári melóval összejön megint egy Omnia-ra :) Még mindig nem fogtam fel hogy nincs... :S meg hogy ilyen barom voltam hogy meg sem próbáltam vissza szerezni bunyóval. :S Nemtudom hogy mi lett volna a jó ha megpróbálom, és valószínű szétveretem magam, vagy ez hogy a rendőrséghez fordultam. Na mindegy ez nemfog már kiderülni sajna  :'(
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21914 Dátum: 2011, 01 25, 21:16:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elhiszem... nagyon együtt érzek veled, tudom sajnos hogy milyen rosz...! :'(
Az élet úgyis vissza adja nekik ezt kamatostúl én hiszek ebben...
Meg, hátha találkozol még ezekkel a vonaton.... de akkor ne kíméld őket... hordj magadnál boxert, viperát, sokkolót, gázsprét bicskát.. mindent ami elfér a zsebedben...  :D :ok:
Legszívesebben macsétával egyenként a végtagjait csapkodnám :)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21915 Dátum: 2011, 01 25, 21:39:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja... ezt az az ember ajánlotta akinek a telóját megtaláltam.. fogalmam sem volt h ez az alkalmazás rajta volt neki! :D Mondta hogy jelezte otthon neki hogy az utcánk és a házunk környékén van.. de nem tudta pontosan hogy melyik házban..

Be kell regisztrálni majd a telcsivel lekel lekel szedni ezt az alkalmazást megkel adni egy email címet meg azthiszem telefon számot is meg ilyesmiket nem tudom már pontosan...

Fent van nekem is csak nekem nincs mobil netem csak wifin tudtam kipróbálni, itthon megnéztem és ki írta pontsoan h itthon van jelzi a google térképen.. átmentem a barátnőmhöz és ott is felmentem wifire utána hazajöttem megnéztem a neten és kiírta a dátumot hogy ekkor és ekkor ebben az órában ebben a percben épp ebben az utcában és ennél a házszám környékén van.. :ok:
Próbáljátok ki ha egyszer is akkor is érdemes... :ok:
Sztem hasznos kis alkalmazás! :taps:

Sztem ROM-ot cserélnek rajta és ennyit ért a telefon zár! Azzal max a személyes dolgaidat tudod megvédeni.. névjegyek smsek emailek  naptár bejegyzések képek stb... :(
köszi ténleg facca!  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21916 Dátum: 2011, 01 25, 21:42:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legszívesebben macsétával egyenként a végtagjait csapkodnám :)
Hidd el mindenki így van ezzel, vagy legalábbis nagyon nagy százaléka, amikor az etnikumról beszélgetünk :D.
Itt Magyarországon csak eltűrjük ezeket az embereket, sőt segítünk nekik, ami baromi szomorú.

Nézd meg a franciáknál Sárközi mit csinál. Még fizet is érte, hogy eltakarodjanak az országból :ima: és oda én is szívesen adakoznék ha erről lenne szó...

Na de nem akarom, hogy rossz irányba menjenek itt el a beszélgetések, hiszen egy mobilozó fanatikusokról szól ez az egész :). Csináljunk PFC bandát és álljunk a Gárdisták mellé :taps: :taps: :D

OFF

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21917 Dátum: 2011, 01 25, 21:45:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi rendesek vagytok meg minden, de amúgy sem fogadhatnám el :) Most be kell érnem majd egy "nyomogatós" telóval  :'( :) majd talán nyári melóval összejön megint egy Omnia-ra :) Még mindig nem fogtam fel hogy nincs... :S meg hogy ilyen barom voltam hogy meg sem próbáltam vissza szerezni bunyóval. :S Nemtudom hogy mi lett volna a jó ha megpróbálom, és valószínű szétveretem magam, vagy ez hogy a rendőrséghez fordultam. Na mindegy ez nemfog már kiderülni sajna  :'(

Nem vagy barom!azért az életed többet ér mert ha megpróbálod,rosszul is végződhetett volna és annyit tényleg nem ér...!!!lehet hogy ez egy jel,hogy itt az ideje egy galaxynak vagy egy HTC-nek. ;)
tárgyakat lehet pótolni de embert nem.
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21918 Dátum: 2011, 01 25, 21:47:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha jelszavas ,akkor a jelszó kell + a kulcs kell,ha engedélyezős,akkor be kell menned a router menüjébe,és ott fel kell venned az új eszközt.Az utóbbi a jobb megoldás(legalábbis nekem ),mert akkor otthon nem kell mindig jelszót+kulcsot megadnod ha rákapcsolódsz a wifire.

Köszönöm a segítséget,sikerült. Beléptem a router kezelőfelületére, és ott volt minden,amire szükségem volt:felhasználónév,meg titkosításkulcs,meg hasonlók. Úgyhogy most tökéletesen meg.
Még egyszer kösz.

Nem elérhető hardenberg

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: Android 2.1.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21919 Dátum: 2011, 01 25, 21:56:43 »
Segítségeteket kérem. A készülékem megmakacsolta magát, egyszerűen nem hajlandó programokat telepíteni, se eltávolítani. Elindul a telepítés, de rögtön meg is szakad. Nem kínálja fel a telepítési helyeket sem, már azelőtt hibaüzenetet ír ki. Másik probléma, hogy nem hajlandó a   számítógéphez, a mobileszköz központhoz kapcsolódni. Hibát ír ki itt is. Pedig a gyári CD-t használtam a telepítéshez (Vista-m van...)
amire gyanakszom, feltettem a telóra  a Kaspersky Mobile Security programot kipróbálásképpen, de mivel nagyon idegesített, meg le is járt a próbaverzió, eltávolítottam. Emlékeim szerint ez volt az utolsó program amit el tudtam távolítani és talán utána már egy programot sem sikerült. Mit lehet tennem??? Előre is köszi a jó ötletekért! Nem akarom hard resetelni, mert nincs türelmem az újratelepítésehez, stb.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21920 Dátum: 2011, 01 25, 21:57:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi ténleg facca!  :ok:

nagyon szívesen! :ok: ;)

Nem elérhető keneseig

  • Hozzászólások: 26
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21921 Dátum: 2011, 01 25, 21:59:33 »
Sziasztok!

Nemrég vettem meg az omnia 2-t,és nem találom a Gps-t(vagyis az Igo-t)Fehér szinű telefon 2Gb-os memóriakarival amin rajt van az igo8(legalábbis a fájlkezelőben láttam vmit belőle,de onnét meg nem tudom elindítani.3 nap alatt szeretném letesztelni,hogy jó-e ,mert ha nem vissza tudom vinni gari nélkül.Ha valaki el tudja magyarázni hol találom meg vagy milyen néven annak nagyon örülnék.

Köszönöm

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21922 Dátum: 2011, 01 25, 22:11:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nemrég vettem meg az omnia 2-t,és nem találom a Gps-t(vagyis az Igo-t)Fehér szinű telefon 2Gb-os memóriakarival amin rajt van az igo8(legalábbis a fájlkezelőben láttam vmit belőle,de onnét meg nem tudom elindítani.3 nap alatt szeretném letesztelni,hogy jó-e ,mert ha nem vissza tudom vinni gari nélkül.Ha valaki el tudja magyarázni hol találom meg vagy milyen néven annak nagyon örülnék.

Köszönöm

Hááát ha elvileg adtak hozzá akkor annak egy sd-kártyán kell hogy legyen.... onnan futtasd...

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21923 Dátum: 2011, 01 25, 22:15:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nemrég vettem meg az omnia 2-t,és nem találom a Gps-t(vagyis az Igo-t)Fehér szinű telefon 2Gb-os memóriakarival amin rajt van az igo8(legalábbis a fájlkezelőben láttam vmit belőle,de onnét meg nem tudom elindítani.3 nap alatt szeretném letesztelni,hogy jó-e ,mert ha nem vissza tudom vinni gari nélkül.Ha valaki el tudja magyarázni hol találom meg vagy milyen néven annak nagyon örülnék.

Köszönöm
Van a kártyán egy"2577" könyvtár,abban egy autorun.exe
ha az emlékezetem nem csal, azzal tudod telepíteni. Ezért kár lenne viszavinni :)

Nem elérhető hardenberg

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: Android 2.1.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21924 Dátum: 2011, 01 25, 22:23:30 »
persze hogy tiszta legyen, Samsung Omnia 2 -ről van szó....