2024, 09 28, 05:12:59

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235133 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető lacko86

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia 2 GT i8000
  • PDA ROM: i8000nxxjb3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21700 Dátum: 2011, 01 12, 13:21:05 »
Húha. Hát én azt hittem hogy egy ilyen fórum esetleg arra van, hogy azok akik még nem csináltak ilyet, tanácsot kérjenek az esetleg tapasztaltabb társaiktól. De ahogy elnézem már itt is lenézik azt aki kérdezni mer. Pedig én jóhiszeműen tettem fel a kérdéseimet, nem hittem volna hogy ezzel ilyen ellenséges reakciókat váltok ki. Egyébként megoldottam magamtól google barátom nélkül! Több kérdést meg már fel sem merek tenni.......

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21701 Dátum: 2011, 01 12, 13:24:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Húha. Hát én azt hittem hogy egy ilyen fórum esetleg arra van, hogy azok akik még nem csináltak ilyet, tanácsot kérjenek az esetleg tapasztaltabb társaiktól. De ahogy elnézem már itt is lenézik azt aki kérdezni mer. Pedig én jóhiszeműen tettem fel a kérdéseimet, nem hittem volna hogy ezzel ilyen ellenséges reakciókat váltok ki. Egyébként megoldottam magamtól google barátom nélkül! Több kérdést meg már fel sem merek tenni.......
Nem kell megsértődni, csak mostanában sok olyan emberke jött aki azért vett okostelefont, mert drága, és reiben kolléga már fenntartásokkal kezeli a kérdéseket. :)
Kérdezz bátran, ha valamit nem találsz a fórum keresővel.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető lacko86

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung omnia 2 GT i8000
  • PDA ROM: i8000nxxjb3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21702 Dátum: 2011, 01 12, 13:45:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell megsértődni, csak mostanában sok olyan emberke jött aki azért vett okostelefont, mert drága, és reiben kolléga már fenntartásokkal kezeli a kérdéseket. :)
Kérdezz bátran, ha valamit nem találsz a fórum keresővel.

Nem sértődtem én meg.Csak kissé rosszindulatúnak éreztem a "kollégát"

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21703 Dátum: 2011, 01 12, 13:47:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sértődtem én meg.Csak kissé rosszindulatúnak éreztem a "kollégát"

Nem az hidd el !!  :ok:
Csak sokszor olvassuk ugyan azokat a kérdéseket, és nem igen értjük miért nem lehet használni a keresőt, illetve picit olvasni.  ;)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21704 Dátum: 2011, 01 12, 14:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Húha. Hát én azt hittem hogy egy ilyen fórum esetleg arra van, hogy azok akik még nem csináltak ilyet, tanácsot kérjenek az esetleg tapasztaltabb társaiktól. De ahogy elnézem már itt is lenézik azt aki kérdezni mer. Pedig én jóhiszeműen tettem fel a kérdéseimet, nem hittem volna hogy ezzel ilyen ellenséges reakciókat váltok ki. Egyébként megoldottam magamtól google barátom nélkül! Több kérdést meg már fel sem merek tenni.......
Abszolút nem vagyok rossz indulatú, sőt...rengeteg embernek szívesen segítek és kérnek is tőlem tanácsot akár privátban is. Csupán az nem tetszik és ezt általánosságban írom, hogy ha pl. a lakásomban a villanykapcsoló felkapcsolása után nem ég a körte, nem hívok egyből szerelőt. Az első dolgom az, hogy megvizsgálom, hogy vajon kiégett-e a körte, esetleg vmi biztosíték stb... Ha ezeket körbejártam akkor kihívom a szerelőt.

Tetszik érteni mire akartam rávilágítani a körtével? :)

Egyébként persze ha vmi probléma van írd nyugodtan és máris kapásból van egy javaslatom -> ROM frissítést tessék megcsinálni :ok:

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21705 Dátum: 2011, 01 12, 14:32:33 »
Sziasztok, reggelre az O2 - mön eltünt az akksi kijelzés :D helyette egy kis időmutató jelent meg pl  12:35  formátumban, hogy lehetne visszaállítani hogy az óra helyett az akksi töltését mutassa?

Legujabb gyári rom van rajta ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21706 Dátum: 2011, 01 12, 14:38:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, reggelre az O2 - mön eltünt az akksi kijelzés :D helyette egy kis időmutató jelent meg pl  12:35  formátumban, hogy lehetne visszaállítani hogy az óra helyett az akksi töltését mutassa?

Legujabb gyári rom van rajta ;)
Próbáld ki ezt:
Kattints a start menüben lévő Óra ikonra. Világóra fül -> Aktuálisan beállított időzónára (Prága, Budapest) -> Óra megjelenítése a programok címsorában -> pipa ki

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21707 Dátum: 2011, 01 12, 15:13:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld ki ezt:
Kattints a start menüben lévő Óra ikonra. Világóra fül -> Aktuálisan beállított időzónára (Prága, Budapest) -> Óra megjelenítése a programok címsorában -> pipa ki

Köszi, hát nem tudom hogy mitől tünt el, de mostmár jó lett köszi ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21708 Dátum: 2011, 01 12, 15:48:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, reggelre az O2 - mön eltünt az akksi kijelzés :D helyette egy kis időmutató jelent meg pl  12:35  formátumban, hogy lehetne visszaállítani hogy az óra helyett az akksi töltését mutassa?

Legujabb gyári rom van rajta ;)

Bár nekem még nem a legújjab ROM-van rajta de nekem is szokott néha önáló lenni... pl nekem olyat szokott hogy a hangerő maxon van, telefon hangerő is meg a hívás hangerő is.. szal minden a maxon... változó időközönként van hogy 3napig de van hogy 2étig úgy is marad aztán gondol eggyet és 0ra lehalkúl a hívás hangerőt... és persze várhatom én hogy csörögjön... nem csörög :(

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21709 Dátum: 2011, 01 12, 17:00:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Abszolút nem vagyok rossz indulatú, sőt...rengeteg embernek szívesen segítek és kérnek is tőlem tanácsot akár privátban is. Csupán az nem tetszik és ezt általánosságban írom, hogy ha pl. a lakásomban a villanykapcsoló felkapcsolása után nem ég a körte, nem hívok egyből szerelőt. Az első dolgom az, hogy megvizsgálom, hogy vajon kiégett-e a körte, esetleg vmi biztosíték stb... Ha ezeket körbejártam akkor kihívom a szerelőt.

Tetszik érteni mire akartam rávilágítani a körtével? :)

Egyébként persze ha vmi probléma van írd nyugodtan és máris kapásból van egy javaslatom -> ROM frissítést tessék megcsinálni :ok:
Pedig lassanként lehet, hogy jobb
 ha megbarátkozol a vkörte helyett a gyertyával!  :D Állítólag a koreaiak foglalkoznak a tekerő dinamós Omnia gondolatával.  ;) :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21710 Dátum: 2011, 01 12, 17:15:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár nekem még nem a legújjab ROM-van rajta de nekem is szokott néha önáló lenni... pl nekem olyat szokott hogy a hangerő maxon van, telefon hangerő is meg a hívás hangerő is.. szal minden a maxon... változó időközönként van hogy 3napig de van hogy 2étig úgy is marad aztán gondol eggyet és 0ra lehalkúl a hívás hangerőt... és persze várhatom én hogy csörögjön... nem csörög :(
Ha nem lenne oldalt a két hangerő gomb, azt mondanám, EzoTV-be való téma, így csak annyit, hogy ne nyomkorászd őket, és nem fog lehalkulni. ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21711 Dátum: 2011, 01 12, 17:31:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem lenne oldalt a két hangerő gomb, azt mondanám, EzoTV-be való téma, így csak annyit, hogy ne nyomkorászd őket, és nem fog lehalkulni. ;)
Inkább a Budapest TV-be :D.

Egyébként a TouchLockPro lockolja a hardver gombokat is, szal így nem tudod a hangot elnyomkodni. Mellesleg a T-mobilos ROM-tól pedig abszolút nem is lepődnék meg ha szembetalálkoznék a fentebb említett problémával. Ezek a szolgáltatói szoftverek mindenhol szarabbak, mint a gyárik... Sőt kifejezetten örülnék ha csak ennyi gondom lenne velük :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21712 Dátum: 2011, 01 12, 17:33:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár nekem még nem a legújjab ROM-van rajta de nekem is szokott néha önáló lenni... pl nekem olyat szokott hogy a hangerő maxon van, telefon hangerő is meg a hívás hangerő is.. szal minden a maxon... változó időközönként van hogy 3napig de van hogy 2étig úgy is marad aztán gondol eggyet és 0ra lehalkúl a hívás hangerőt... és persze várhatom én hogy csörögjön... nem csörög :(
Nem lehet, hogy véletlenül benyomódott a hangerő le gomb hosszan? Akkor rezgőre vált a kütyü. Csak azért kérdezem, mert én már jártam így és meglepődtem ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21713 Dátum: 2011, 01 12, 17:58:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lehet, hogy véletlenül benyomódott a hangerő le gomb hosszan? Akkor rezgőre vált a kütyü. Csak azért kérdezem, mert én már jártam így és meglepődtem ;)

S2U2-őt használok és lezárja a gombokat! Meg ha nyomkodom akkor a "Rendszer hangerőt" kéne halkítania nekem meg a "Csengés hangereje" lesz nulla...A rendszer hangerő 5 és a csengés hangerő meg nulla... és nem rezgő lesz.. Azért totál láma nem vagyok! :D Sztem a ROM a hibás! 100 hogy nem én nyomkodom ell...! :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21714 Dátum: 2011, 01 12, 18:03:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
S2U2-őt használok és lezárja a gombokat! Meg ha nyomkodom akkor a "Rendszer hangerőt" kéne halkítania nekem meg a "Csengés hangereje" lesz nulla...A rendszer hangerő 5 és a csengés hangerő meg nulla... és nem rezgő lesz.. Azért totál láma nem vagyok! :D Sztem a ROM a hibás! 100 hogy nem én nyomkodom ell...! :D
Nálam is előfordult már (szerencsére ritkán, összesen, vagy 2 alkalommal), hogy valami (nem tudtam rájönni, hogy mi) lenyomta nullára a csengetés hangerejét. A rezgés is be volt állítva, így meghallottam, hogy hívnak.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21715 Dátum: 2011, 01 12, 18:08:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is előfordult már (szerencsére ritkán, összesen, vagy 2 alkalommal), hogy valami (nem tudtam rájönni, hogy mi) lenyomta nullára a csengetés hangerejét. A rezgés is be volt állítva, így meghallottam, hogy hívnak.

Akkor ez mégsem egyedi eset! :D Engem eléggé idegesít néha mikor feltűnik hogy hoppá még ma nem keresett senki és látom hogy 6nemfogadott hívás meg 4sms... :taps: :D De persze mindenki akkor keres mikor ez az eset van! :D

Nem elérhető Pestis

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia 2 8gbyte
  • PDA ROM: I8000NXXJC1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21716 Dátum: 2011, 01 12, 18:33:37 »
Sziasztok!

Lehet hülye kérdés lesz de nekem jó lenne rá a válasz.:):).Honnan lehetne az Omnia 2m-höz letölteni játékokat és alkalmazásokat.Mert ha jól láttam itt nem nagyon vannak!???Vagy csak nem találtam meg!?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21717 Dátum: 2011, 01 12, 18:48:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lehet hülye kérdés lesz de nekem jó lenne rá a válasz.:):).Honnan lehetne az Omnia 2m-höz letölteni játékokat és alkalmazásokat.Mert ha jól láttam itt nem nagyon vannak!???Vagy csak nem találtam meg!?

De vannak

Játékok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Programok:
You are not allowed to view links. Register or Login

De ha googleba beírod találsz mégtöbbet... :ok: ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21718 Dátum: 2011, 01 12, 19:56:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is előfordult már (szerencsére ritkán, összesen, vagy 2 alkalommal), hogy valami (nem tudtam rájönni, hogy mi) lenyomta nullára a csengetés hangerejét. A rezgés is be volt állítva, így meghallottam, hogy hívnak.
iGo.... Nekem volt olyan h odaadtam a spanomnak a telót, szórakozzon. Aztán elindította az iGO-t, nyomkorászta és lenémította h ne kiabáljon, majd rá kellett jönnöm egy pár nem fogadott hívás után h ez a hülyegyerek miatt szívok én itt a csengéssel.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21719 Dátum: 2011, 01 12, 20:16:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
iGo.... Nekem volt olyan h odaadtam a spanomnak a telót, szórakozzon. Aztán elindította az iGO-t, nyomkorászta és lenémította h ne kiabáljon, majd rá kellett jönnöm egy pár nem fogadott hívás után h ez a hülyegyerek miatt szívok én itt a csengéssel.

Tényleg... hogy ez eddig nekem nem tűnt fel... :D :D :oops: :oops: volt olyan hogy véletlenül rányomtam... :oops: :oops:
Tudtam én hogy ismét Reiben mester fogja megoldani a problémát!!! :ok: :taps: ;)

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21720 Dátum: 2011, 01 12, 22:48:41 »
Sziasztok, Google Maps et lehet valahogy úgy futtatni, hogy teljes képernyőben a térképet mutassa ? -kicsit off, de itt hozzáértő emberek vannak ;)

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21721 Dátum: 2011, 01 12, 23:42:25 »
Még az érdekelne, hogy ti mit használtok IM -re, milyen messenger programot? Fring kilőve, olyanra gondolok itt mint pl symbijánoson volt a nimbuzz

ötletek?:) :olvass:

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21722 Dátum: 2011, 01 13, 06:32:45 »
pl. slick

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21723 Dátum: 2011, 01 13, 10:22:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
iGo.... Nekem volt olyan h odaadtam a spanomnak a telót, szórakozzon. Aztán elindította az iGO-t, nyomkorászta és lenémította h ne kiabáljon, majd rá kellett jönnöm egy pár nem fogadott hívás után h ez a hülyegyerek miatt szívok én itt a csengéssel.
Nálam biztosan nem az iGo a ludas!

Nem elérhető Sly189

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: i9000 gyári 2.3.4
  • PDA ROM: i9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21724 Dátum: 2011, 01 13, 14:23:50 »
Szeretett omnia 2-re lehet majd főzött WP7 et tenni? Tudom hogy nem felel meg a hardware követelményeknek nincs meg az 1ghz, de hátha , van rá esély? :)  szerintem nem sokkal fogná vissza a kütyüt.