2024, 09 28, 09:19:14

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235151 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21575 Dátum: 2011, 01 04, 15:20:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, az árra figyelj oda, mert mindennap akciós pár óráig, csak mindig máskor.
Megjelenés: nem i8000-re írták, valamiért ez nálam sem forgott el, csak mikor letöltöttem a skineket (fullos verzió), de utána megint nem forgott. Nem zavart, egyszer beállítottam, azt jóvan.
Húzás feloldáshoz felirat eltűnik ha az X-re kattintasz.
Én letiltottam a Phone module részt (telepítéskor, illetve újrabeállításkor kérdez rá), csak a Notification modult hagytam meg a Phonex mellé, később Inesefot-al már azt sem. Phone module működik, de igazán gyorsan csak WM phone-al.
HTCSensor: passz, én felraktam a Chainfire-féle cab-ot, és működött, nem volt error egyik ROM-on sem.

Úgy látszik, hogy nekem semmi ilyen lezáró progival nincs szerencsém. Volt hívás, letettem, és a letett hívás ott maradt a képernyőn és sehova tovább. Semmit nem tudtam csinálni az akku ki-be változaton kívül, hogy újra használni tudjam a kütyüt.  :'(

Más:
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy miért török a WMDC-m beállítása és minden más része meg magyar? Valamint, hogy hogyan tudom ezt megoldani? :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21576 Dátum: 2011, 01 04, 16:50:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Én letiltottam a Phone module részt (telepítéskor, illetve újrabeállításkor kérdez rá), csak a Notification modult hagytam meg a Phonex mellé, később Inesefot-al már azt sem. Phone module működik, de igazán gyorsan csak WM phone-al.
...
Én megvettem, azóta szívok vele. Rendszeresen abortál. (Memória mindig 60 az elején 70 MB felett.)
Nekem sem választható ki a rázásra felébredés.

A Phone modult én is letiltottam a telepítés elején, de nem tűnt el a fül, sőt a default paraméterek be voltak állítva.
Neked eltünt?
Más. Ki lehet kapcsolni a gyári lock-ot, valahogy?
Mert néha, ha hosszabban nyomom a jobb felső gombot, akkor az is bekapcsol

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21577 Dátum: 2011, 01 04, 17:09:16 »
uhh srácok remélem érteni fogjátok a krédésemet:D na szoval :D olyan progi van O2 re is hogy végülis billenytűzár de  nem az a slide-os fajta hanem ilyen pöttyök vanak a kijelzőn és cask akkor oldódik fel ha  megfelelősorrendben huzod át őket:D én cask ltáttam ezt egy pillanatra és megtetszett és most nekemis kell ilyen :xD remélem értettetek :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21578 Dátum: 2011, 01 04, 17:46:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én megvettem, azóta szívok vele. Rendszeresen abortál. (Memória mindig 60 az elején 70 MB felett.)
Nekem sem választható ki a rázásra felébredés.

A Phone modult én is letiltottam a telepítés elején, de nem tűnt el a fül, sőt a default paraméterek be voltak állítva.
Neked eltünt?
Más. Ki lehet kapcsolni a gyári lock-ot, valahogy?
Mert néha, ha hosszabban nyomom a jobb felső gombot, akkor az is bekapcsol
Szerintem ne győzködjük egymást, mikor azt írom, működött rendesen, azt jelenti, működött rendesen. ;)
Én június óta használtam 6.5 és 6.5.x ROMokon, sosem volt vele gond, ha Nálad abortál, azt valami egyéb program okozhatja. Egyedüli abortálásra akkor volt képes még jó pár verzióval ezelőtt, mikor a háttérválasztó részen valamit elszúrt a programozó srác, jeleztük neki, és másnapra megvolt a javított változat.
Egybéként teljes értékű a letölthető változat, csak korlátozott időtartamú, tehát nem kell megvenni, hogy kipróbáld (talán annyi a korlát, hogy 1 témát használhatsz benne.).
Ha nem tűnt el phone fül (aktívak maradtak rajta a beállítások) akkor mégse vetted ki a pipát előle telepítéskor.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21579 Dátum: 2011, 01 04, 17:48:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
uhh srácok remélem érteni fogjátok a krédésemet:D na szoval :D olyan progi van O2 re is hogy végülis billenytűzár de  nem az a slide-os fajta hanem ilyen pöttyök vanak a kijelzőn és cask akkor oldódik fel ha  megfelelősorrendben huzod át őket:D én cask ltáttam ezt egy pillanatra és megtetszett és most nekemis kell ilyen :xD remélem értettetek :D
Erre gondolsz: You are not allowed to view links. Register or Login
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21580 Dátum: 2011, 01 04, 17:59:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre gondolsz: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezt én is megnézem magamnak. Hátha ez már jó lesz. :) ha mégsem, akkor lehet, hogy magamnak kell írnom egyet. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21581 Dátum: 2011, 01 04, 18:05:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt én is megnézem magamnak. Hátha ez már jó lesz. :) ha mégsem, akkor lehet, hogy magamnak kell írnom egyet. :D
Challenge! :ok: :taps:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21582 Dátum: 2011, 01 04, 18:22:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt én is megnézem magamnak. Hátha ez már jó lesz. :) ha mégsem, akkor lehet, hogy magamnak kell írnom egyet. :D
Belefoghatnál vmi  censored ántos lock-ba :ok:. Annyi sört küldök, h belerokkansz :D
Egyébként nem értem a lock progikat, miért használnak annyi memóriát. Anno felraktam egy alkalmazást, amelynek PocketClock Pro volt a neve és bár igaz, h egy professzionális óra alkalmazás, de volt egy beépített lock-ja is. Mondanom sem kell tudta a notifiket megjeleníteni és talán 1mb-t sem foglalt a memóriából.

Szal nem értem mihez kell ennyi memória. A locknak szerintem egy egyszerű alkalmazásnak kéne lennie egy-két okossággal megspékelve.

Egyébként miben programoznád C?

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21583 Dátum: 2011, 01 04, 18:27:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Challenge! :ok: :taps:

Egyelőre tetszik. De mivel a puding próbája az evés, így reggel derül ki, hogy elalszom-e vagy sem. :D

Egyébként a ThrottleLauncher-t használja/ta itt valaki? Milyen sebességgel fut a mi kis kávénkon? Érdemes feltenni?

You are not allowed to view links. Register or Login
Belefoghatnál vmi  censored ántos lock-ba :ok:. Annyi sört küldök, h belerokkansz :D
Egyébként nem értem a lock progikat, miért használnak annyi memóriát. Anno felraktam egy alkalmazást, amelynek PocketClock Pro volt a neve és bár igaz, h egy professzionális óra alkalmazás, de volt egy beépített lock-ja is. Mondanom sem kell tudta a notifiket megjeleníteni és talán 1mb-t sem foglalt a memóriából.

Szal nem értem mihez kell ennyi memória. A locknak szerintem egy egyszerű alkalmazásnak kéne lennie egy-két okossággal megspékelve.

Egyébként miben programoznád C?

VB.NET-ben nyomulok. ÚÚÚtálom a cét. Egy olyannyira túlbonyolított és átláthatatlan nyelv, hogy jaj...  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21584 Dátum: 2011, 01 04, 18:51:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ne győzködjük egymást, mikor azt írom, működött rendesen, azt jelenti, működött rendesen. ;)
Én június óta használtam 6.5 és 6.5.x ROMokon, sosem volt vele gond, ha Nálad abortál, azt valami egyéb program okozhatja. Egyedüli abortálásra akkor volt képes még jó pár verzióval ezelőtt, mikor a háttérválasztó részen valamit elszúrt a programozó srác, jeleztük neki, és másnapra megvolt a javított változat.
Egybéként teljes értékű a letölthető változat, csak korlátozott időtartamú, tehát nem kell megvenni, hogy kipróbáld (talán annyi a korlát, hogy 1 témát használhatsz benne.).
Ha nem tűnt el phone fül (aktívak maradtak rajta a beállítások) akkor mégse vetted ki a pipát előle telepítéskor.
Félreértettél. Nem győzködtem senkit. S értem magam is, hogy nálam más a helyzet, mint másnál.
Pusztán leírtam a problémát.
Egyébként mindazt amit írtál magam is tudom. Kipróbáltam, mielőtt megvettem. Hosszú ideig jó volt.
A későbbi verziókkal is az volt a helyzet, hogy egy jó darabig hibátlanul ment. S bár konfigurációváltozás egyáltalán nem volt, egyszer csak lefagyott. Onnan azután újraindítás után is megmaradt ez az állapot.
Természetesen valószínű, hogy más program okozza, de ettől még lehet a PS a hibás, vagy a ROM verzió (bár ezt többnél is csinálta).
Azért kérdeztem, mert tán más is belefutott korábban hasonlóba s a tapasztalata segít.
Mellesleg téves, hogy nem vettem ki a pipát telepítéskor - egyébként ki kell pipálni nem kivenni a pipát, de ez most mindegy. Természetesen jól telepítettem, mégis előfordult.
Ismét megcsináltam a telepítést ugyanaz a helyzet.
No mindegy. Tán jön egy új verzió.
...
Hoppá angol nyelven eltűnik a phone funkció, magyar nyelvnél nem.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21585 Dátum: 2011, 01 04, 19:46:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félreértettél. Nem győzködtem senkit. S értem magam is, hogy nálam más a helyzet, mint másnál.
Pusztán leírtam a problémát.
Egyébként mindazt amit írtál magam is tudom. Kipróbáltam, mielőtt megvettem. Hosszú ideig jó volt.
A későbbi verziókkal is az volt a helyzet, hogy egy jó darabig hibátlanul ment. S bár konfigurációváltozás egyáltalán nem volt, egyszer csak lefagyott. Onnan azután újraindítás után is megmaradt ez az állapot.
Természetesen valószínű, hogy más program okozza, de ettől még lehet a PS a hibás, vagy a ROM verzió (bár ezt többnél is csinálta).
Azért kérdeztem, mert tán más is belefutott korábban hasonlóba s a tapasztalata segít.
Mellesleg téves, hogy nem vettem ki a pipát telepítéskor - egyébként ki kell pipálni nem kivenni a pipát, de ez most mindegy. Természetesen jól telepítettem, mégis előfordult.
Ismét megcsináltam a telepítést ugyanaz a helyzet.
No mindegy. Tán jön egy új verzió.
...
Hoppá angol nyelven eltűnik a phone funkció, magyar nyelvnél nem.
No offense, én örülök, ha minél több vélemény jelenik itt meg, hátha ezzel mást is hozzászólásra sarkalunk. :)
Ami azt illeti, egyvalami valóban kimaradt, és jó érzékkel rámutattál: én az összes romot angolul használtam eddig.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető 5tse

  • Hozzászólások: 63
  • M.K.
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/XEHJG5/XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21586 Dátum: 2011, 01 04, 19:56:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
van 1 olyan bajom is hogy van alap facebook alkamazás de abban 6hónappal ezelőtti hírek szereplenek és hiába megyek a frissítésre nem adja ki a mostani infokat így igazából nem is tudom használni rajta a facebookot-.-
Lehet ráférne 1 ROM frissítés?
Nekem most éppen nincs fenn ez az alkalmazás, de nem csak frissiteni kell hanem be is kell jelentkezni. Ha jól emlékszem a bejelentkezés a jobb oldali menüben, utána a frissítés a bal oldaliban...
A hangszertulajdonos még nem zenész...

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21587 Dátum: 2011, 01 04, 20:04:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre gondolsz: You are not allowed to view links. Register or Login
áhh köszi szépen :D remélem működni is fog:)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21588 Dátum: 2011, 01 04, 20:13:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyelőre tetszik. De mivel a puding próbája az evés, így reggel derül ki, hogy elalszom-e vagy sem. :D

Egyébként a ThrottleLauncher-t használja/ta itt valaki? Milyen sebességgel fut a mi kis kávénkon? Érdemes feltenni?

VB.NET-ben nyomulok. ÚÚÚtálom a cét. Egy olyannyira túlbonyolított és átláthatatlan nyelv, hogy jaj...  :D


igen használta! :)
attól függ melyiket teszed föl...volt amelyik egy kicsit össze csúszott a főképernyőn és lassú is volt,illetve lefagyott de annyira hogy aksi ki és csak úgy ébredt újra a PDA. :hmm:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető gabbba

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: winmo 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21589 Dátum: 2011, 01 04, 21:39:58 »
sziasztok,
friss a telóm és sehogy nem tudom rajta előhozni az akku töltöttségjelzőt.
Segítenétek? Esetleg van vmi battery widget rá?

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21590 Dátum: 2011, 01 04, 22:02:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok,
friss a telóm és sehogy nem tudom rajta előhozni az akku töltöttségjelzőt.
Segítenétek? Esetleg van vmi battery widget rá?
Szia először is gratulálok a samudhoz! :)
A képernyőre szeretnéd ezt kirakni? vagy egyáltalán nem találod hol lehet megnézni?
Ha egyáltalán nem akkor a fenti sorra rá böksz és rányomsz az akku ikonra, akkor kiírja hogy hány %on van ha widgetbe szeretnéd kitenni hogy mindig lásd, azt nemtudom hogy lehet vagy lehet e ilyet... SPB-vel tudom hogy igen de az már más tészta.
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető gabbba

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: winmo 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21591 Dátum: 2011, 01 04, 22:15:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia először is gratulálok a samudhoz! :)
A képernyőre szeretnéd ezt kirakni? vagy egyáltalán nem találod hol lehet megnézni?
Ha egyáltalán nem akkor a fenti sorra rá böksz és rányomsz az akku ikonra, akkor kiírja hogy hány %on van ha widgetbe szeretnéd kitenni hogy mindig lásd, azt nemtudom hogy lehet vagy lehet e ilyet... SPB-vel tudom hogy igen de az már más tészta.
thx
nem megtaláltam az akku jelet,de most 500körüli hozzászólásnál véletlen belefutottam.
spb-vel jobban járnék ha rajta lenne?
most alapon van,csak a legfrissebb szofttal

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21592 Dátum: 2011, 01 04, 22:34:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
thx
nem megtaláltam az akku jelet,de most 500körüli hozzászólásnál véletlen belefutottam.
spb-vel jobban járnék ha rajta lenne?
most alapon van,csak a legfrissebb szofttal
Az attól függ, mindenkinek más tetszik, nézz róla képeket google-ba de van Reiben skinje is az is gyönyörű (én azt használom) SPB-m is volt de ráuntam hamar... olvasgass utána mi az előnye az spb-nek meg ilyenek és úgy eldöntöd majd mire van szükséged. :)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21593 Dátum: 2011, 01 04, 23:14:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre gondolsz: You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Állat ez a bill zár, és úgy látom kevesebb ramot is eszik, mint a gyári. No meg persze hamarabb is ébred.
Viszont ez a lisens-es dolog nem tiszta, most eszt meg kell vásárolni, vagy regisztálni kell vagy most mi??

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21594 Dátum: 2011, 01 05, 02:33:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Állat ez a bill zár, és úgy látom kevesebb ramot is eszik, mint a gyári. No meg persze hamarabb is ébred.
Viszont ez a lisens-es dolog nem tiszta, most eszt meg kell vásárolni, vagy regisztálni kell vagy most mi??
Nem, csak le kell generalni az oldalon, és bemásolni a pda-n a megfelelő mappába.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21595 Dátum: 2011, 01 05, 06:50:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, csak le kell generalni az oldalon, és bemásolni a pda-n a megfelelő mappába.

Így van. Az oldalon tudsz generáltatni egy 3 hónapos licenszet. Ha örököset akarsz, akkor minimum adakoznod kell vagy segíteni nekik.

Egyelőre úgy néz ki, hogy marad a ThrottleLock, mivel mind2 ébresztő megszólalt ma reggel. :) Kicsit fura, hogy húzgálhatom a mintát a záron, de nekem bejön.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21596 Dátum: 2011, 01 05, 06:56:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van. Az oldalon tudsz generáltatni egy 3 hónapos licenszet. Ha örököset akarsz, akkor minimum adakoznod kell vagy segíteni nekik.

Egyelőre úgy néz ki, hogy marad a ThrottleLock, mivel mind2 ébresztő megszólalt ma reggel. :) Kicsit fura, hogy húzgálhatom a mintát a záron, de nekem bejön.
Nem fontos mintát húzni, össze köthetsz kettőt is, mintha a gyári lockot húznád el  ;)
Nekem is bejön, és szerintem meg is vásárolom majd ha minden oké vele.
Te hanyas verziót szedted le?

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21597 Dátum: 2011, 01 05, 07:07:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem fontos mintát húzni, össze köthetsz kettőt is, mintha a gyári lockot húznád el  ;)
Nekem is bejön, és szerintem meg is vásárolom majd ha minden oké vele.
Te hanyas verziót szedted le?

Örökös licenszt már 1€ átutalásával is kaphatsz. Persze annyit utalni pofátlanság. :D

Én a 0.9.1-et, a legújabbat raktam föl. Tegnap óta gondolkodom egy faja kis témán hozzá, mert amiket le lehet tölteni azok elég gagyik. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21598 Dátum: 2011, 01 05, 07:09:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van. Az oldalon tudsz generáltatni egy 3 hónapos licenszet. Ha örököset akarsz, akkor minimum adakoznod kell vagy segíteni nekik.

Egyelőre úgy néz ki, hogy marad a ThrottleLock, mivel mind2 ébresztő megszólalt ma reggel. :) Kicsit fura, hogy húzgálhatom a mintát a záron, de nekem bejön.
Én is felraktam anno, de kisebb használat után rá kellett jönnöm, hogy bár a SÜSÜ nem eszik kevés memóriát, a ThrottleLock szintúgy bekapja, sőőőőt.
Ráadásul irritált a pontok közötti rezgés és úgy tom nem volt semmi beállítási lehetőség a kikapcsolására... :-[

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21599 Dátum: 2011, 01 05, 07:17:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is felraktam anno, de kisebb használat után rá kellett jönnöm, hogy bár a SÜSÜ nem eszik kevés memóriát, a ThrottleLock szintúgy bekapja, sőőőőt.
Ráadásul irritált a pontok közötti rezgés és úgy tom nem volt semmi beállítási lehetőség a kikapcsolására... :-[

Akkor nézd meg most, mert a haptic feedback mellől ki lehet venni a pipát. ;)

Memót kevesebb, mint 2 megát eszik (1,8MB).
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login