2024, 09 28, 13:19:23

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235171 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21500 Dátum: 2011, 01 02, 13:56:16 »
Sziasztok.
A távoli asztal kapcsolatot szeretném elérni a pda-ról.
Ehez kérek segítséget tőletek.
Hogyan ,miként kezdjek hozzá?
Windows 7 van a gépen.
Home Premium.
Köszi ha segít vki.
 :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21501 Dátum: 2011, 01 02, 14:18:32 »
HELLO!
ÍGY UTÓLAG IS BÉKÉS BOLDOG EREDMÉNYEKKEL TELJES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!! :ok: :ok: :ok: :D

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21502 Dátum: 2011, 01 02, 18:36:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
A távoli asztal kapcsolatot szeretném elérni a pda-ról.
Ehez kérek segítséget tőletek.
Hogyan ,miként kezdjek hozzá?
Windows 7 van a gépen.
Home Premium.
Köszi ha segít vki.
 :)
Boldog Új Évet Mindenkinek!

1.A PC-n adnod kell egy jelszavat a fiókodhoz. (ez feltétel!)
2.A Sajátgép-->Távoli használat fülön kapcsold át a "Távoli használat bármely verzióját futtató számítógépek engedélyezése" opcióra
3. Célszerű telepíteni a PDA-ra az OrientationDetetcion progit (nem feltétel, de elforgatva jobban látható lesz az asztalod)
4. A PC-n a googleban keress rá a "gépem IP címére" (sok oldalt választhatsz, de írd le a géped NEVÉT is!)
5. A PDA-n a Távoli Asztal-ban:
Név: A kapott gépnév kb. ilyen "catv-89-131-....   ( NEM "csabagép v. ödöngép...! :) )
Felhasználó: a fiók neved (ügyelve a nagy és kisbetűkre!)
Jelszó: a fiókjelszavad
Tartomány: a kapott IP cím
A beállításoknál állítsd be "High color (16bit)
A "teljes képernyő" és "Távoli asztal képernyőhöz igazítása" beállításokat majd kitapasztalod. Feladatfüggő...
Célszerű 3G lefedettségű helyen tartózkodni, különben "csak" nézni fogod az otthoni asztalodat.
Szép mennyiségű adatforgalmat generál!!!!!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21503 Dátum: 2011, 01 02, 18:53:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Név: A kapott gépnév kb. ilyen "catv-89-131-....   ( NEM "csabagép v. ödöngép...! :) )
Felhasználó: a fiók neved (ügyelve a nagy és kisbetűkre!)

A gépnevet akár csabagépre, ödöngépre vagy kiskutyafülére is át lehet írni. :)

A felhasználónév meg nem betűméret-érzékeny, kizárólag a jelszó az. Windows-ról van szó. A felhasználónév és egyéb fájlnevek, stb. linux-ban, Novell-ben, stb érzékenyek a betűméretre, a Windows-ban nem. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21504 Dátum: 2011, 01 02, 18:53:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Boldog Új Évet Mindenkinek!

1.A PC-n adnod kell egy jelszavat a fiókodhoz. (ez feltétel!)
2.A Sajátgép-->Távoli használat fülön kapcsold át a "Távoli használat bármely verzióját futtató számítógépek engedélyezése" opcióra
3. Célszerű telepíteni a PDA-ra az OrientationDetetcion progit (nem feltétel, de elforgatva jobban látható lesz az asztalod)
4. A PC-n a googleban keress rá a "gépem IP címére" (sok oldalt választhatsz, de írd le a géped NEVÉT is!)
5. A PDA-n a Távoli Asztal-ban:
Név: A kapott gépnév kb. ilyen "catv-89-131-....   ( NEM "csabagép v. ödöngép...! :) )
Felhasználó: a fiók neved (ügyelve a nagy és kisbetűkre!)
Jelszó: a fiókjelszavad
Tartomány: a kapott IP cím
A beállításoknál állítsd be "High color (16bit)
A "teljes képernyő" és "Távoli asztal képernyőhöz igazítása" beállításokat majd kitapasztalod. Feladatfüggő...
Célszerű 3G lefedettségű helyen tartózkodni, különben "csak" nézni fogod az otthoni asztalodat.
Szép mennyiségű adatforgalmat generál!!!!!
Még annyit: Ha dinamikus IP-d van akkor minden (PC) felcsatlakozáskoz változik! A szerződésedben nézz utána,hogy a szolgáltatód statikust v. dinamikust ad-e. Ha dinamikus, akkor legelőször létre kell hoznod egy saját DNS-t (regisztrációval).Erre vannak ingyenes oldalak pl. DynDNS.com Pár napra biztosítanak egy DNS nevet. (Ez esetben ezt kell a beállításokban megadni!)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21505 Dátum: 2011, 01 02, 18:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még annyit: Ha dinamikus IP-d van akkor minden (PC) felcsatlakozáskoz változik! A szerződésedben nézz utána,hogy a szolgáltatód statikust v. dinamikust ad-e. Ha dinamikus, akkor legelőször létre kell hoznod egy saját DNS-t (regisztrációval).Erre vannak ingyenes oldalak pl. DynDNS.com Pár napra biztosítanak egy DNS nevet. (Ez esetben ezt kell a beállításokban megadni!)

No-IP.org-ot tudom saját DNS-re ajánlani. Ingyenes a reg. és évekig megmarad, amíg meghosszabítgatod. Ha jól emléxem évente küldi az emilt. A PC-den meg futtatni kell a kliensprogramot, ami frissíti a szerveren az IP-det, hogy mindig elérhető legyen a megadott dns.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21506 Dátum: 2011, 01 02, 19:00:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gépnevet akár csabagépre, ödöngépre vagy kiskutyafülére is át lehet írni. :)

A felhasználónév meg nem betűméret-érzékeny, kizárólag a jelszó az. Windows-ról van szó. A felhasználónév és egyéb fájlnevek, stb. linux-ban, Novell-ben, stb érzékenyek a betűméretre, a Windows-ban nem. ;)
Így van, ahogy írod, csak meg akartam kímélni 1-2 órás (napos) "próbálgatás"-tól. Amit én "elkövettem" annak idején...  :D

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21507 Dátum: 2011, 01 02, 19:09:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van, ahogy írod, csak meg akartam kímélni 1-2 órás (napos) "próbálgatás"-tól. Amit én "elkövettem" annak idején...  :D
A minap az egyik finance alkalmazásban a Samus bill. miatt nem tudtam regelni, "csak" a windows bill.tel. Nem fogadta el sem a nevet, sem a jelszót.  :-X

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21508 Dátum: 2011, 01 02, 19:53:24 »
Köszönöm a szakszerű segítséget !!!!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21509 Dátum: 2011, 01 02, 20:10:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a szakszerű segítséget !!!!
Kíváncsian várom, mire jutsz, mert a két segítőkész kolléga elfelejtette megkérdezni, hogy router mögött ül-e a gép vagy sem, márpedig ha igen, akkor még ott is kell egy portforwardongot eszközölni, ha internet felől is látni akarod, nem csak a szobából.
Ha nincs router, akkor nagyjából helytálló amit DennisX írt, bár a Távoli Hozzáférést Win7 alatt a Start menü - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Távelérés engedélyezése alatt találod meg leghamarabb. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető pilu01

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: S4 Mini
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21510 Dátum: 2011, 01 02, 22:05:35 »
Sziasztok
2010 04.-hó  30.-ai keltezéssel találtam hasonló problémát az enyémhez a fórumon, de megnyugtató megoldás nélkül.
Ismételten a wifi működése lenne a  problémám!
Most raktam fel új romot:
I8000XXJF1.bin
I8000XEHJG5.csc
Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN.nb0

Előtte is hasonló rom volt fenn csak előbbi verza. Azzal frankón ment .
Otthoni hálózat, a laptop simán megy rajta. WPA-PSK, AES-ra állítva, kulcs megadva, Kulcs index 1.
A furcsa az hogy a pda felső sorában a kapcsolat ikonja sem vált át a zöld 3G-röl a kékes wifi ikonra mikor bekapcsolom a vevőt.
Ha a wifi beáll.-ban ráhúzom a kis ikonom a nagyra akkor kiírja hogy csatlakozás, de nem történik semmi.
Eddig látta a szomszéd zárt rendszerét, most nem.
Iphon today-t használok, S2U2-őt, PhonEx-et, resco ill spb cuccok vannak rajta még, plussz egy árva Primo.

Ha valakinek volt hasonló gondja, vagy van ötlete kérem ossza meg a megoldást velem!
Nagyon köszönöm!


Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21511 Dátum: 2011, 01 02, 22:34:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
2010 04.-hó  30.-ai keltezéssel találtam hasonló problémát az enyémhez a fórumon, de megnyugtató megoldás nélkül.
Ismételten a wifi működése lenne a  problémám!
Most raktam fel új romot:
I8000XXJF1.bin
I8000XEHJG5.csc
Rapid_JJ1(21916)_Naked_HUN.nb0

Előtte is hasonló rom volt fenn csak előbbi verza. Azzal frankón ment .
Otthoni hálózat, a laptop simán megy rajta. WPA-PSK, AES-ra állítva, kulcs megadva, Kulcs index 1.
A furcsa az hogy a pda felső sorában a kapcsolat ikonja sem vált át a zöld 3G-röl a kékes wifi ikonra mikor bekapcsolom a vevőt.
Ha a wifi beáll.-ban ráhúzom a kis ikonom a nagyra akkor kiírja hogy csatlakozás, de nem történik semmi.
Eddig látta a szomszéd zárt rendszerét, most nem.
Iphon today-t használok, S2U2-őt, PhonEx-et, resco ill spb cuccok vannak rajta még, plussz egy árva Primo.

Ha valakinek volt hasonló gondja, vagy van ötlete kérem ossza meg a megoldást velem!
Nagyon köszönöm!
A JJ1-hez kijött az új JJ1 phone is, miért a régi JF1-el tetted fel?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető pilu01

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: S4 Mini
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21512 Dátum: 2011, 01 02, 23:08:38 »

A JJ1-hez kijött az új JJ1 phone is, miért a régi JF1-el tetted fel?


Gondoltam hogy ez lesz az első reakció! :oops:

Sajna a JJ1-el valamiért nem akarta feltenni az OCTANS v2.14 a Romot! Bírkóztam vele egy csomót laptopon win7-tel így is mire fel tudtam tenni!

Lehet egyébként hogy ez megoldaná a problémámat?
Mert akkor kibérelem az asszony gépét, azon XP van még, és akkor nekifutok megint!

A csc jó, vagy azt is cseréljem?

Köszi

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21513 Dátum: 2011, 01 02, 23:16:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ez a része érdekes.
Ha megnézem a futó processek között, nem találok semmi exe-t vagy bármiféle cuccot, ami arra utalna, hogy fut az alkalmazás. A CPU terheléssel kapcsolatban ugyanaz...semmit sem látni.

Ha be van kapcsolva a today elemeknél az rlToday az induló memóriám egy-két perc után beáll 94.19MB-ra.
Ha nincs bekapcsolva semmilyen today elem, akkor 94.77MB-ra áll be.

Szal eddig ígéretesnek tűnik és ugyan a skin xml buherálása meglehetősen korlátozott, de mivel tud registryből szedni dolgokat és lehet kombinálni mortscriptel, így már azért megfelelő a párosítás. Még nagyon az elején vagyok, hiszen csak 1 tab működik és sok van még hátra, de már most jobban tetszik, mint a titanium.

Mellesleg az rlToday valami ősrégi alkalmazás lehet, mert rengeteg hsz-t olvasni már 2007 óta a fórumában, szal akkor meg nem igen röpködtek Omnia 2-sek a levegőből, szal igen jó lehet a memóriakezelése ezen a kütyün.
Na ennyit most, aztán majd elválik mi lett belőle  :D

Szia Reiben!
Bocs az érdeklődésért, nem sürgetés csak baromira érdekel, hogy mit sikerül kihoznod az rlToday-ből. Tudom, hogy rengeteg munkát, és próbálkozást jelent a dolog, mire esetleg összeáll. Ha olyan szintre kerülne a dolog, szívesen tesztelném, sok szem többet lát.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21514 Dátum: 2011, 01 03, 02:16:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JJ1-hez kijött az új JJ1 phone is, miért a régi JF1-el tetted fel?


Gondoltam hogy ez lesz az első reakció! :oops:

Sajna a JJ1-el valamiért nem akarta feltenni az OCTANS v2.14 a Romot! Bírkóztam vele egy csomót laptopon win7-tel így is mire fel tudtam tenni!

Lehet egyébként hogy ez megoldaná a problémámat?
Mert akkor kibérelem az asszony gépét, azon XP van még, és akkor nekifutok megint!

A csc jó, vagy azt is cseréljem?

Köszi
Bár van, hogy hóapokig nem adnak ki új phone részt, amikor kijön egy új, onnantól azzal kell felrakni az újabb romokat. JF5 óta volt a JF1 phone, mostantól - ha lesz még újabb ROM -  a JJ1 phone él, nem véletlenül.
Mit birkóztál vele?
Szerintem tegyél fel egy gyári NXXJJ1-et XEHJG5 CSC-vel, JJ1- phone-val és ebootal, aztán ha megvan, erre ráhúzhatod amit szeretnél.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21515 Dátum: 2011, 01 03, 10:02:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Reiben!
Bocs az érdeklődésért, nem sürgetés csak baromira érdekel, hogy mit sikerül kihoznod az rlToday-ből. Tudom, hogy rengeteg munkát, és próbálkozást jelent a dolog, mire esetleg összeáll. Ha olyan szintre kerülne a dolog, szívesen tesztelném, sok szem többet lát.
Csinálgatom, csinálgatom, de az ünnepek alatt azért nem ülhettem a gép előtt egész nap :).

Jó az rlToday, mert iszonyat kevés memóriát foglal, viszont egyetlen hátulütőjével már találkoztam. Ez a progi arra lett kitalálva, hogy csak 1 oldalt, jelen esetben a todayt testre szabjuk vele. Mivel én készítettem több tab-ol álló cuccot, így az egyik oldalról a másikra váltás elég lassan megy végbe, mert egy ini fájlt kell mortscripttel átírnom és restartolni a todayt. Ez igaz 1-2 mp, de zavar az a villanó újraindítás a két tab között.

A programok tab-ba beépítettem az iPhone Today-t és azt hiszem elég jól végzi a dolgát :)

Szal alakul, alakul, aztán ha lesz teszt verzió akkor felrakom úgyis :ok:

Nem elérhető kalaposta

  • Hozzászólások: 35
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung google nexus s
  • PDA ROM: MIUI
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21516 Dátum: 2011, 01 03, 12:33:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm.nem muszáj gyártani sem.a fotokuss erre való.benne vannak a wawok.csak nem tudtam hova kell másolni.thx
Sziasztok a kamera hang elnémítása érdekelne. Találtam sok oldallal - sok olvasás és keresés után - egy kamera kuss progit. Próbáltam a leírás szerint a win mappába másolni azonban nem engedte mert írásvédett. Ki tud erre megoldást?
Előre is kösz a tippeket

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21517 Dátum: 2011, 01 03, 12:42:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok a kamera hang elnémítása érdekelne. Találtam sok oldallal - sok olvasás és keresés után - egy kamera kuss progit. Próbáltam a leírás szerint a win mappába másolni azonban nem engedte mert írásvédett. Ki tud erre megoldást?
Előre is kösz a tippeket

You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető kalaposta

  • Hozzászólások: 35
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung google nexus s
  • PDA ROM: MIUI
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21518 Dátum: 2011, 01 03, 12:51:45 »
köszi, ezt megtaláltam és ezt nem engedte bemásolni a winmappába. Ez működik samu2-n is?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21519 Dátum: 2011, 01 03, 12:55:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi, ezt megtaláltam és ezt nem engedte bemásolni a winmappába. Ez működik samu2-n is?

Azt nem tudom mert az én a profilomban megjelölt készülékkel bírok.
Nem úgy mint Te..  :) :shock: :shock:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21520 Dátum: 2011, 01 03, 14:36:08 »
Hello!

Lenne egy olyan kérdésem hogy nálatok is olyan a screen lock, hogy mikor megnyomom a feloldó gombot akkor egy pillanatra látszik a today, vagy az az alkalmazás amit éppen fut és rázárod a lock-ot? Eddig annyira nem zavart de már elég idegesítő! S2U2nél is ezt csinálja meg a windowsosnál is... Lehet hogy ez a jelenség csak az elavult ROMommiat van?
Ha tudtok valami megoldást akkor létszi írjátok le!

Előre is köszi!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21521 Dátum: 2011, 01 03, 14:49:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok a kamera hang elnémítása érdekelne. Találtam sok oldallal - sok olvasás és keresés után - egy kamera kuss progit. Próbáltam a leírás szerint a win mappába másolni azonban nem engedte mert írásvédett. Ki tud erre megoldást?
Előre is kösz a tippeket

Használd az ingyenes You are not allowed to view links. Register or Login vagy a fizetős You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21522 Dátum: 2011, 01 03, 14:52:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

Lenne egy olyan kérdésem hogy nálatok is olyan a screen lock, hogy mikor megnyomom a feloldó gombot akkor egy pillanatra látszik a today, vagy az az alkalmazás amit éppen fut és rázárod a lock-ot? Eddig annyira nem zavart de már elég idegesítő! S2U2nél is ezt csinálja meg a windowsosnál is... Lehet hogy ez a jelenség csak az elavult ROMommiat van?
Ha tudtok valami megoldást akkor létszi írjátok le!

Előre is köszi!

Ez így működik. Nézd meg a beállításokban, ott is az van, hogy akkor zárjon, mikor felébred a készülék.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21523 Dátum: 2011, 01 03, 16:31:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok a kamera hang elnémítása érdekelne. Találtam sok oldallal - sok olvasás és keresés után - egy kamera kuss progit. Próbáltam a leírás szerint a win mappába másolni azonban nem engedte mert írásvédett. Ki tud erre megoldást?
Előre is kösz a tippeket
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld ki ezt

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21524 Dátum: 2011, 01 03, 17:50:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez így működik. Nézd meg a beállításokban, ott is az van, hogy akkor zárjon, mikor felébred a készülék.

Ez így működik?
Hát nekem meg hibának tűnik... lezárom a telefont a gombbal... kiakarom oldani, megnyomom a gombot és kb 1mp-re feltűnik a today és utána jön be a screen lock vagy s2u2 (ugye már említettem hogy mind2nél ezt csinálja) hogy elhúzzam a csúszkát és feloldjam.
Szerintem meg ha megnyomom a gombot egyből a screen locknak  kéne előjönnie és semmilyen körülmény között nem kéne hogy feltűnjön azon kívül semmi...