2024, 09 29, 07:15:39

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21050 Dátum: 2010, 12 12, 22:17:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Kellene egy kis segítség: Az elmentett "kedvencek" oldalcímek hová, melyik mappába mentődnek?
A \windows\favorite mappában nincsenek...  :'(
Köszi!
Mármint a könyvjelzőnek elmentett oldalak.

Nem elérhető boobyy

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21051 Dátum: 2010, 12 12, 22:18:29 »
Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy az Activesync-el nem tudok kapcsolódni a Pc-hez! Ha az usb kapcsolat módja háttétárra van állítva akkor felismeri a pc,de ha AS-re állítom semmi! Nem tudom mi lehet a gond,eléggé sokat próbálkoztam vele sikertelenül!
Előre is köszi !

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21052 Dátum: 2010, 12 13, 00:12:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy az Activesync-el nem tudok kapcsolódni a Pc-hez! Ha az usb kapcsolat módja háttétárra van állítva akkor felismeri a pc,de ha AS-re állítom semmi! Nem tudom mi lehet a gond,eléggé sokat próbálkoztam vele sikertelenül!
Előre is köszi !
XP alatt telepíts ActiveSync-et.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Dunai2

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: I8000NXXII9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21053 Dátum: 2010, 12 13, 10:43:42 »
Hello.
Nem ismeri fel a telót a pc sem AS-el sem háttértárként. A samu kijelzője felvillan de nem történik semmi. Próbáltam win 7-el, xp-vel, mindenféle driverrel és programmal, átállítottam a telón az AS-t my storgate-ra és vissza de semmi. Ja, meg próbáltam rákötni az autórádióra de még az sem ismerte fel.

Mit lehet vele tenni? :'(

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21054 Dátum: 2010, 12 13, 11:17:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.
Nem ismeri fel a telót a pc sem AS-el sem háttértárként. A samu kijelzője felvillan de nem történik semmi. Próbáltam win 7-el, xp-vel, mindenféle driverrel és programmal, átállítottam a telón az AS-t my storgate-ra és vissza de semmi. Ja, meg próbáltam rákötni az autórádióra de még az sem ismerte fel.

Mit lehet vele tenni? :'(

Próbáld másik kábellel. Ha úgy sem, akkor HR. Ha akkor sem, akkor az USB része kakukk és szerviz.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DennisX

  • Hozzászólások: 354
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Galaxy Note3 / MiniX X7 MiniPC
  • PDA ROM: KitKat 4.4.2 BobCat v4.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21055 Dátum: 2010, 12 13, 11:20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.
Nem ismeri fel a telót a pc sem AS-el sem háttértárként. A samu kijelzője felvillan de nem történik semmi. Próbáltam win 7-el, xp-vel, mindenféle driverrel és programmal, átállítottam a telón az AS-t my storgate-ra és vissza de semmi. Ja, meg próbáltam rákötni az autórádióra de még az sem ismerte fel.

Mit lehet vele tenni? :'(
Kapcsoljátok ki a tűzfalat/kat, vagy állítsátok át (ha lehet) interaktív üzemmódba. Nálam ez bevált.
Vagy ld.: Rapid...

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21056 Dátum: 2010, 12 13, 20:27:46 »
Bejövő hívás utánn mikor kinyitom az o2-t, mindig beragad a tárcsázó(phonex).Másnál is van ilyen gond?

Nem elérhető toki1990

  • Hozzászólások: 29
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21057 Dátum: 2010, 12 13, 22:40:24 »
Sziasztok!Nemrég szert tettem egy ilyen PDA-ra hát kérem szépen isteni a i900-hoz képest. imádom :taps:
De amit nem értek.kártyás vagyok. Nincsen pénz a pda-n csak 12 ft, és mégis tudok netezni bármit megnézni bármilyen oldalra fellépni stb pedig wifi nincs bekapcsolva sőt buszon ugye bár nincs is :D Szerintetek hogy lehet ez? :shock:  ( UI.: Eléggé összekarcoltam a kijelzöt mivel lehetne eltüntetni illetve kicsit eldugotabbá tenni (fólia stb?)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21058 Dátum: 2010, 12 13, 22:49:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bejövő hívás utánn mikor kinyitom az o2-t, mindig beragad a tárcsázó(phonex).Másnál is van ilyen gond?
Előfordult már sok ROM-on, többféle tárcsázóval is.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21059 Dátum: 2010, 12 13, 22:51:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Nemrég szert tettem egy ilyen PDA-ra hát kérem szépen isteni a i900-hoz képest. imádom :taps:
De amit nem értek.kártyás vagyok. Nincsen pénz a pda-n csak 12 ft, és mégis tudok netezni bármit megnézni bármilyen oldalra fellépni stb pedig wifi nincs bekapcsolva sőt buszon ugye bár nincs is :D Szerintetek hogy lehet ez? :shock:  ( UI.: Eléggé összekarcoltam a kijelzöt mivel lehetne eltüntetni illetve kicsit eldugotabbá tenni (fólia stb?)
Ilyen már volt itt... Melyik szolgáltató?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21060 Dátum: 2010, 12 13, 23:38:45 »
Hali!
Az ipod touch 3g4g nek meg az iphone 3gs nek ennyivel erősebb hardware van? Vagy mi van itt kérem szépen?

You are not allowed to view links. Register or Login

EZ hogy futhat el így ???

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21061 Dátum: 2010, 12 14, 00:46:24 »
sziasztok. 1280szor720as videókat szaggatás nélkül viszi a vas? szoftver frissítés már nem várható rá? (esetleg amivel már lehetne hd videókat készítenim)

Nem elérhető bati

  • Hozzászólások: 48
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21062 Dátum: 2010, 12 14, 03:43:02 »
sziasztok

emlékszik valaki, hogy a PowerOff és PowerOn néma hangot hova kell bemásolni ha bekapcsoláskor csendet akarok, mert nem találom
több dolgok vannak földön és égen, mint sem bölcselmetek álmodni képes...

Nem elérhető bati

  • Hozzászólások: 48
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21063 Dátum: 2010, 12 14, 03:50:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinálj egy üres wav fájlt és írasd vele felül a PowerOn és PowerOff wav fájlokat a \Windows könyvtárban a PDA-n.

a windows könyvtáron belül hova, mert nem találom mit írjak felül
több dolgok vannak földön és égen, mint sem bölcselmetek álmodni képes...

Nem elérhető bati

  • Hozzászólások: 48
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21064 Dátum: 2010, 12 14, 03:55:13 »
elvagyok magamnak...:)
megtaláltam, de azt írja írásvédett és nem írhatom felül :(
több dolgok vannak földön és égen, mint sem bölcselmetek álmodni képes...

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21065 Dátum: 2010, 12 14, 08:11:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
elvagyok magamnak...:)
megtaláltam, de azt írja írásvédett és nem írhatom felül :(

Használd a You are not allowed to view links. Register or Login vagy a You are not allowed to view links. Register or Login ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21066 Dátum: 2010, 12 14, 08:13:10 »
Sziasztok Urak!

Vettem én is egy I8000 készüléket, angol ebayen teljesen új fóliázottan 8G, féláron. 6.5 rendszerrel A srác kapta, és nem ilyet szerettet volna. Szóval némi szerencsével is de már nálam van.
Soha nem volt Pda-m , ezért lenne "pár száz" kérdésem ha nem gond  :D
Ha nem zavaró pontokba szedem, úgy könnyebb válaszolni. Ne vegyétek tolakodásnak  ;)

1. Angol menüs, cserélhető magyarra? (nem muszáj, elvagyok vele így is) Igazából az ékezet nélküliség már nagyobb gond.
2. A  screen lock lezárási ideje állítható? Vagy esetleg olyan hogy magától, ne zárjon le, csak ha  az oldalsó zár gombot benyomom?
3. Látok több féle gyártó által, feltelepített kijelző kezelő progit (elnézést, a  szakkifejezések nem mennek még)
pl. az enyémen: touchwiz ui van. Ez mellé másikat lehet feltelepíteni, úgy hogy ezt bármikor vissza kapcsolhassam?
Ilyen tetszene, de nem tudom mi ez:
You are not allowed to view links. Register or Login


4. A záró képernyő lecserélhető, más képre?
Ilyen tetszene:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
5. Hogyan tudok parancs ikont létre hozni?
Igo8 csak a  kártyáról tudom indítani...
6. Ha egy program fut teljes képernyőn,és szeretném csak félretenni kilépés nélkül, aztán vissza térni hozzá megoldható? (letenni a  tálcára, s vissza :) )
7. Látom kiírja mindenki a  ROM számát. Ez miért is jó? Mire lehet következtetni belőle?

8.  A mellékelt, lemezt nem bontottam ki. Ezen az oprendszer van?

Első tapasztalataim alapján (ami csak számítógépes inkább) nem rossz. Igazából nagyon tetszik! Bár nincs viszonyítási alapom.
Bár néha "elgondolkodik" egy kicsit :) De le nem fagyott eddig.
Ez maga a  Windows szellemisége gondolom. Számítógépnél, ezért is váltottam Ubuntu linuxra.
De azért használok, Xp-t, Win7,Vistát is... És nem akarom a Windowsosokat, megbántani :)
Ami érdekes, hogy Linux alatt, látom  simán a rendszer mappáját is  a telefonnak usb-n keresztül. Nem csak a 8 G részt. Windows alatt nem.

Köszi előre is ha válaszoltok!






Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21067 Dátum: 2010, 12 14, 11:11:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok Urak!

Vettem én is egy I8000 készüléket, angol ebayen teljesen új fóliázottan 8G, féláron. 6.5 rendszerrel A srác kapta, és nem ilyet szerettet volna. Szóval némi szerencsével is de már nálam van.
Soha nem volt Pda-m , ezért lenne "pár száz" kérdésem ha nem gond  :D
Ha nem zavaró pontokba szedem, úgy könnyebb válaszolni. Ne vegyétek tolakodásnak  ;)

1. Angol menüs, cserélhető magyarra? (nem muszáj, elvagyok vele így is) Igazából az ékezet nélküliség már nagyobb gond.
2. A  screen lock lezárási ideje állítható? Vagy esetleg olyan hogy magától, ne zárjon le, csak ha  az oldalsó zár gombot benyomom?
3. Látok több féle gyártó által, feltelepített kijelző kezelő progit (elnézést, a  szakkifejezések nem mennek még)
pl. az enyémen: touchwiz ui van. Ez mellé másikat lehet feltelepíteni, úgy hogy ezt bármikor vissza kapcsolhassam?
Ilyen tetszene, de nem tudom mi ez:

4. A záró képernyő lecserélhető, más képre?
Ilyen tetszene:

5. Hogyan tudok parancs ikont létre hozni?
Igo8 csak a  kártyáról tudom indítani...
6. Ha egy program fut teljes képernyőn,és szeretném csak félretenni kilépés nélkül, aztán vissza térni hozzá megoldható? (letenni a  tálcára, s vissza :) )
7. Látom kiírja mindenki a  ROM számát. Ez miért is jó? Mire lehet következtetni belőle?

8.  A mellékelt, lemezt nem bontottam ki. Ezen az oprendszer van?

Első tapasztalataim alapján (ami csak számítógépes inkább) nem rossz. Igazából nagyon tetszik! Bár nincs viszonyítási alapom.
Bár néha "elgondolkodik" egy kicsit :) De le nem fagyott eddig.
Ez maga a  Windows szellemisége gondolom. Számítógépnél, ezért is váltottam Ubuntu linuxra.
De azért használok, Xp-t, Win7,Vistát is... És nem akarom a Windowsosokat, megbántani :)
Ami érdekes, hogy Linux alatt, látom  simán a rendszer mappáját is  a telefonnak usb-n keresztül. Nem csak a 8 G részt. Windows alatt nem.

Köszi előre is ha válaszoltok!

Üdv közöttünk! :) Azt hiszem a legjobb az lenne, ha elkezdenél keresgélni itt a fórumon mert rengeteg info és tapasztalat halmozódott fel már itt. Néhány válasz:
1. Természetesen cserélhető magyarra, egy romfrissítéssel megoldható az egész, itt találsz számtalan romot, csak ki kell választanod amelyik neked szimpatikus: You are not allowed to view links. Register or Login  Én ajánlom Rapid romjait, kiszedi belőle a fölöslegesebb cuccokat, és hozzátesz 1-2 okosságot mindig :) Érdemes a legfrissebbet felraknod, de erről tovább a Romoldában olvashatsz.
2. Természetesen állítható a beállítások/kijelző és világítás fül alatt megtalálsz mindent.
3. Van sokféle program erre is, ezeket a beáll/kijelző és vil/mai nap elemei pont alatt találod meg, amelyik a videón van már nem tudom biztosan de talán a windows default? lehet, hogy nem az lesz, mert nekem ez már nincs benne. Természetesen ezeket megváltoztathatod bármikor, és újra visszahozható. Ajánlom neked ehhez a SPB Mobile Shellt: You are not allowed to view links. Register or Login , vagy Reiben Titanium Skinjét: You are not allowed to view links. Register or Login
4. Természetesen a záró képernyő is cserélhető, szintén sok program van rá. Konkrétan amelyik a videón van nem tudom melyik, de én pl az S2U2-t használom: You are not allowed to view links. Register or Login
5. Parancsikont a legegyszerűbben úgy tudsz létrehozni, hogy beszerzel egy Total Commandert a pda-ra You are not allowed to view links. Register or Login és parancsikont készítesz az O2 windows/start menu mappájába.
6. Beállítások/gomb/X gomb itt ki lehet kapcsolni, hogy az X gombra nyomva bezáródjon a program
7. A rom verzióból könnyebb segíteni ha a másiknak problémája van, ezért írjuk ki ide, illetve szerintem azért is jó, mert így látjuk ki éppen mit használ, és így akár véleményt is kérhetsz egy adott romról, mielőtt kipróbálnád
8. Passz. Én még soha nem próbáltam ki mi van a lemezen :)
Hirtelen ennyi. De a legjobb, ha olvasgatsz minél többet, többre rájössz mint így :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21068 Dátum: 2010, 12 14, 11:25:13 »
Nagyon szépen köszönöm a  sok jó tanácsot, infót!!!!
Körül nézek itt, már olvasok egy ideje!

 :ok:

Nem elérhető Kacsy21

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Htc One
  • PDA ROM: 4.3 3.18..709.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21069 Dátum: 2010, 12 14, 11:32:02 »
Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy az O2-m kicsit megzavarodott.Közbe fél nap alatt megeszi a  fullra töltött aksit.Térerőt elég gyakran elveszti és vissza se jön akkor.Illetve nagyon belassult.Jelenleg elég régi rom van rajt: Jb3 de eddig nem voltak vele gondok.Most azt szeretném megtudni hogy az új romok gyorsabbak-e ill. hogy stabilak-e?Még ami problémás hogy nem tudok vagy merek nekikezdeni a rom fríssitésnek.Olyat szeretnék még kérdezni hogy itt Vasmegyében nincs-e valaki aki esetleg megoldaná nekem a cserét? :-X

Nem elérhető toki1990

  • Hozzászólások: 29
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21070 Dátum: 2010, 12 14, 11:54:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyen már volt itt... Melyik szolgáltató?


hello!T-mobile-s .szerinted?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21071 Dátum: 2010, 12 14, 12:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy az O2-m kicsit megzavarodott.Közbe fél nap alatt megeszi a  fullra töltött aksit.Térerőt elég gyakran elveszti és vissza se jön akkor.Illetve nagyon belassult.Jelenleg elég régi rom van rajt: Jb3 de eddig nem voltak vele gondok.Most azt szeretném megtudni hogy az új romok gyorsabbak-e ill. hogy stabilak-e?Még ami problémás hogy nem tudok vagy merek nekikezdeni a rom fríssitésnek.Olyat szeretnék még kérdezni hogy itt Vasmegyében nincs-e valaki aki esetleg megoldaná nekem a cserét? :-X
Nem telepítettél mostanában valami programot, ami megrántja? JB3-nál csak jobb ROM-ok vannak. ROM csere nem macera, ha elolvasod azt a pár sort a ROM frissítős topikokban (XP vagy Vista/Win7)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21072 Dátum: 2010, 12 14, 12:32:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login

hello!T-mobile-s .szerinted?
Szerintem mi?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető toki1990

  • Hozzászólások: 29
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21073 Dátum: 2010, 12 14, 12:38:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem mi?

Hát hogy szerinted minek tudok netezni ha 0 ft van rajta?! Hogy lehet ezt letiltani akkor?! Mert olvastam itt hogy majd küldenek egy számlát nekem?? :shock: pedig használtan vettem szóval én nevemre hogy küldenék.Nem értem.Ma mindenesetre bemegyek a Trémobilba. :hmm:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #21074 Dátum: 2010, 12 14, 13:02:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát hogy szerinted minek tudok netezni ha 0 ft van rajta?! Hogy lehet ezt letiltani akkor?! Mert olvastam itt hogy majd küldenek egy számlát nekem?? :shock: pedig használtan vettem szóval én nevemre hogy küldenék.Nem értem.Ma mindenesetre bemegyek a Trémobilba. :hmm:
Mint írtad 12 forint van a kártyán, tehát számlát valszeg nem küldenek, de simán letitlhatják. Jobb bemenni és tisztázni, majd írd meg mire jutottál.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)