2024, 09 29, 13:21:33

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235251 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20925 Dátum: 2010, 12 07, 21:25:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na srácok aki S2U2-t használ az valami értlmes linket adjon nekem pls mert amit én letöltök és telepitek abban acsuszka meg midnen ilyen miniatürizált:D

A készítő oldala jó lesz? A felbontásnak megfelelőt töltsd le You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20926 Dátum: 2010, 12 07, 21:40:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Használja már valaki az új romot??Milyen??Melyik csc-t tegyem hozzá ha magyar nyelvet akarok?JG5?
XEHJG5
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20927 Dátum: 2010, 12 07, 21:45:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az elforgato progiba (orientation detection) hogylehet plusz dolgokat betenni pl ha azt akarom h a skypot forgassa el vagy játékot

Itt a topikja You are not allowed to view links. Register or Login és a képből ítélve az Add feliratra kell bökni ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20928 Dátum: 2010, 12 07, 22:07:52 »
Spbmobie shellt+iconsoft phonex+s2u2 kombináciot szeretnék most az o2-re, de hova telepítsem ezeket?Az spb az eszközre, a másik kettő mehet a storagera?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20929 Dátum: 2010, 12 07, 22:42:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Spbmobie shellt+iconsoft phonex+s2u2 kombi censored ot szeretnék most az o2-re, de hova telepítsem ezeket?Az spb az eszközre, a másik kettő mehet a storagera?
Persze, de ha fagyni fog, ne lepődj meg. Mindhárom a device-re kéne menjen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20930 Dátum: 2010, 12 07, 22:59:07 »
Az alap windows default todayre szeretnék iconsoft phonexet.Hogyan tudom ezt, a home editorban nincs a listában.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20931 Dátum: 2010, 12 07, 23:08:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az alap windows default todayre szeretnék iconsoft phonexet.Hogyan tudom ezt, a home editorban nincs a listában.
A windows today-re vagy a windows default (titaniumra)? Előbbihez kapcsold be a plugint a samsung menüben a today itemnél, utóbbihoz másold át a megfelelő részt az SPlugins_480x800.cpr-be a Titanium_480x800.cpr-ből.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető COPA

  • Hozzászólások: 32
  • PDA: sgh-i900 -> Iphone 3G 8GB -> HTC HD2 -> sgh-i900 -> ACER S200 -> OMNIA II -> SGS i9000
  • PDA ROM: ICS B16 + Devil_1.0 -> TsunamICS_1.8.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20932 Dátum: 2010, 12 08, 05:05:10 »
Helló
20922 számú hsz-emhez (bluetotth füles - nem müxik a mikrofon) nincs valakinek ötlete? A  :google2:-ben nem találáltam rá megoldást... :(
Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

Nem elérhető Zsozsi073

  • Hozzászólások: 127
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20933 Dátum: 2010, 12 08, 07:35:51 »
Sziasztok!
Kb 1 hete raktam fel új romot az O2-re. Minden teljesen jól működik is. Viszont tegnap este csinált 1 olyat, hogy kikapcsoltam éjszakára, felraktam töltőre. Reggel ébresztés helyett, nekiállt villogni a töltésjelző akksi,
még kikapcsolt állapotban. Levettem töltőről, és nem tudtam bekapcsolni, mert fullra lemerült az akku. :'( Valakinek csinált már ilyet, vagy ilyenkor mi a teendő????? :shock:
Segítsetek, vagy valami, mert azóta full ideg vagyok >:( >:(

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20934 Dátum: 2010, 12 08, 08:28:22 »
Gyári alap samsung romot használok 4 napig bírja az aksi és hibátlanul tökéletesen működik a telefon! Ajánlani tudom mindenkinek!
i8000 AIJH1

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20935 Dátum: 2010, 12 08, 09:34:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az alap windows default todayre szeretnék iconsoft phonexet.Hogyan tudom ezt, a home editorban nincs a listában.
Attól függ hogyan szeretnéd megjeleníteni. Ha úgy szeretnéd megjeleníteni, mint a lenti képen, tehát amikor kapsz vmi értesítőt akkor jelezze is, akkor azt csak úgy tudod, hogy a today elemeknél bepipálod a PhonEx-t, de ezt a PhonEx beállításaiban is aktiválnod kell.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amennyiben az alap windows defaultra akarod, akkor ez így ebben a formában nem fog menni. Max annyit tehetsz, hogy olyan plugint töltesz le a titaniumhoz, amivel el tudod indítani a PhonEx egy-egy alkalmazását (calls, contacts, favorites, phonepad, phonex)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Mellesleg az előbb nem azt írtad, hogy egy olyan kombót szeretnél, hogy SPB MS, PhonEx, S2U2? Ezek mellett, hogy fér el a windows default? :hmm:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20936 Dátum: 2010, 12 08, 09:37:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kb 1 hete raktam fel új romot az O2-re. Minden teljesen jól működik is. Viszont tegnap este csinált 1 olyat, hogy kikapcsoltam éjszakára, felraktam töltőre. Reggel ébresztés helyett, nekiállt villogni a töltésjelző akksi,
még kikapcsolt állapotban. Levettem töltőről, és nem tudtam bekapcsolni, mert fullra lemerült az akku. :'( Valakinek csinált már ilyet, vagy ilyenkor mi a teendő????? :shock:
Segítsetek, vagy valami, mert azóta full ideg vagyok >:( >:(
Elég ha egy topikba írsz...úgyis válaszolni fognak az emberek rá, akinek volt már ilyen tapasztalata...

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20937 Dátum: 2010, 12 08, 10:24:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kb 1 hete raktam fel új romot az O2-re. Minden teljesen jól működik is. Viszont tegnap este csinált 1 olyat, hogy kikapcsoltam éjszakára, felraktam töltőre. Reggel ébresztés helyett, nekiállt villogni a töltésjelző akksi,
még kikapcsolt állapotban. Levettem töltőről, és nem tudtam bekapcsolni, mert fullra lemerült az akku. :'( Valakinek csinált már ilyet, vagy ilyenkor mi a teendő????? :shock:
Segítsetek, vagy valami, mert azóta full ideg vagyok >:( >:(
Random módon - amíg nem repülő módba tettem éjszakára - nekem is csinált ilyet, a lakásban egy bizonyos konnektort használva. Csajos O1-e szintén allergiás kikapcsolva 1 konnektorra. Töltsd bekapcsolva, repülő módban éjszaka, és nem lesz ilyen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20938 Dátum: 2010, 12 08, 10:40:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attól függ hogyan szeretnéd megjeleníteni. Ha úgy szeretnéd megjeleníteni, mint a lenti képen, tehát amikor kapsz vmi értesítőt akkor jelezze is, akkor azt csak úgy tudod, hogy a today elemeknél bepipálod a PhonEx-t, de ezt a PhonEx beállításaiban is aktiválnod kell.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amennyiben az alap windows defaultra akarod, akkor ez így ebben a formában nem fog menni. Max annyit tehetsz, hogy olyan plugint töltesz le a titaniumhoz, amivel el tudod indítani a PhonEx egy-egy alkalmazását (calls, contacts, favorites, phonepad, phonex)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Mellesleg az előbb nem azt írtad, hogy egy olyan kombót szeretnél, hogy SPB MS, PhonEx, S2U2? Ezek mellett, hogy fér el a windows default? :hmm:
Igen azt írtam, hogy spb-s megoldást akarok, amit eddig is használtam.Sok bajom volt vele, néha fagyott és sokszor mikor bejövő hívást kaptam és letettem--kinyitottam a o2-t akkor mindig ott maradt a hiváskezelő(ami úgy látom most is megmaraft).Ez elég gyakran előfordult.A másik meg a memória, ezek zabálják.Ezért kísérletezek most a titaniummal, meg hát tetszik is. :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20939 Dátum: 2010, 12 08, 11:10:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen azt írtam, hogy spb-s megoldást akarok, amit eddig is használtam.Sok bajom volt vele, néha fagyott és sokszor mikor bejövő hívást kaptam és letettem--kinyitottam a o2-t akkor mindig ott maradt a hiváskezelő(ami úgy látom most is megmaraft).Ez elég gyakran előfordult.A másik meg a memória, ezek zabálják.Ezért kísérletezek most a titaniummal, meg hát tetszik is. :)

Tedd fel Reiben titaniumát!! Az gyors, szép, nem eszik sokat, tökéletesen kezelhető, és még progikat is tudsz hozzáadni!! Eddig szerintem mindenkinek csak bevált! :ok: :ok: :taps:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20940 Dátum: 2010, 12 08, 11:30:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tedd fel Reiben titaniumát!! Az gyors, szép, nem eszik sokat, tökéletesen kezelhető, és még progikat is tudsz hozzáadni!! Eddig szerintem mindenkinek csak bevált! :ok: :ok: :taps:
És van 6 különböző felület mellesleg, amik közül választhat :geek:

Egyébként rengeteg titanium felület van a neten csak keresgélni kell és egytől-egyig mind használható. Persze rengeteg a különbség, de így sem kell legalább 0-ról saját magának létrehoznia.

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20941 Dátum: 2010, 12 08, 12:04:31 »
üdv.
Feliratos filmek nézéséhez milyen progit ajánlatok? Mert az alap Media player a 2 sorból álló szöveget berakja folyamatosan és így a felirat 1 része nem látszik mert nem fér ki :S

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20942 Dátum: 2010, 12 08, 12:51:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv.
Feliratos filmek nézéséhez milyen progit ajánlatok? Mert az alap Media player a 2 sorból álló szöveget berakja folyamatosan és így a felirat 1 része nem látszik mert nem fér ki :S
1.) TCPMP -> You are not allowed to view links. Register or Login
2.) Égesd rá a feliratot a PC-n egy progival az avi-ra...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20943 Dátum: 2010, 12 08, 12:51:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv.
Feliratos filmek nézéséhez milyen progit ajánlatok? Mert az alap Media player a 2 sorból álló szöveget berakja folyamatosan és így a felirat 1 része nem látszik mert nem fér ki :S
TCPMP Omnia Phenom player.

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20944 Dátum: 2010, 12 08, 13:47:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TCPMP Omnia Phenom player.

You are not allowed to view links. Register or Login
1.) TCPMP -> You are not allowed to view links. Register or Login
2.) Égesd rá a feliratot a PC-n egy progival az avi-ra...

Köszönöm szépen a válaszokat  :ok:

Nem elérhető Math3us

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Samsung GT-I8000(Omnia 2)
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20945 Dátum: 2010, 12 08, 19:36:26 »
Hali!
Hogyan tudom beállítani az internet felhasználó nevet és jelszót amit a szolgáltatótól kaptam? Így nem megy a Wi-Fi sajnos. Sehol nem találom hogyan kéne beállítani. Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20946 Dátum: 2010, 12 08, 20:27:00 »
tudnátok olyan linket adni ahol jókis játékok alkalmazások találhatók omnia 2re?:)

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20947 Dátum: 2010, 12 08, 20:55:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De figyelj már what the  censored  ért 64 bites wint használsz? ((ja me 64 bites procim van lol)) Nem hiszem el hogy csak telefon hibádzik. szerintem egy csomó más progi is bosszúságot okoz. egy általános felhasználónak kb 1% gyorsulást hoz és 60% program kompatibilitási gondot. na akkor én inkább maradnék 32 bitesen az is tökéletesen ugyan olyan csak elindul rajta minden szinte gond nélkül.  nekem 1 napig volt 64 bitesem utána ment a kukába
Mióta megjelent a Win7, én 64bites verziót használok, semmi gondom nem volt vele, se driver se program szinten. A 64bit lényege meg nem csak az, hogy a proci tudja vagy sem. Sok RAM esetén nagyon hasznos pl (nálam összesen 7,5GB van videókarival együtt). De ez már OFF, egyébként meg neki is megoldódott a problémája, csak frissíteni kellett az oprendszert. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ktomtom

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: igo 8
  • PDA: samsung i 900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20948 Dátum: 2010, 12 08, 23:02:13 »
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy azt irja ki az i900 am,hogy sérült csenghang,/lehet hogy kitöröltem valamit/nem is cseng ha hiv valaki,segitsetek mi lehet a probléma,ugy mint kezdőknek,mert még bele kell jönnöm a dolgokba. Törölgettem,dolgokat a tároló mem,matt az applicátion/opera9/internet fájlokat,de ugy látszik nem ugy ahogy kellene,köszönöm.

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20949 Dátum: 2010, 12 09, 12:53:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mióta megjelent a Win7, én 64bites verziót használok, semmi gondom nem volt vele, se driver se program szinten. A 64bit lényege meg nem csak az, hogy a proci tudja vagy sem. Sok RAM esetén nagyon hasznos pl (nálam összesen 7,5GB van videókarival együtt). De ez már OFF, egyébként meg neki is megoldódott a problémája, csak frissíteni kellett az oprendszert. ;)

ON
Akinek 3-4 giga ramnál több van a gépépe egyértelmű hogy nem 32 bites oprentszert használ, de az nem is egy átlagfelhasználó otthoni gépe. pl én olyan játékot még nem láttam ami támogatná a 64 bit előnyeit de még 2-4 magos támogatásokkal is sok a gond.
OFF

Valaki tud -e megoldást a sima 6.5 os romba hogy ne rezegjen telefon felvételkor. mert ha 6.5.3 ba ezt meg bírták oldani akkor valahogy csak ki lehet iktatni