2024, 09 29, 15:33:11

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235262 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Takvan

  • Hozzászólások: 98
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: 21916PFCJJ1|XEHJG5|XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20875 Dátum: 2010, 12 05, 18:18:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De pontosan ígyvan :) a ROM marad, ROM-ot tudsz külön frissíteni de azt programmal kell stb..

Csak azt nem vágom teljesen, hogy a nyelvváltás előtt egész más volt a bejelentkező képernyő is. Akkor valami csaj volt a jobb alsó részen, a feliratokra nem nagyon emlékszem.  :)
Most viszont narancssárgás windows-os bejelentkező képernyő jön fel.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20876 Dátum: 2010, 12 05, 18:21:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak azt nem vágom teljesen, hogy a nyelvváltás előtt egész más volt a bejelentkező képernyő is. Akkor valami csaj volt a jobb alsó részen, a feliratokra nem nagyon emlékszem.  :)
Most viszont narancssárgás windows-os bejelentkező képernyő jön fel.
Az is bevolt neki állítva biztos, nyelvet váltottál csutkára vissza állítódott minden, csengőhang, fileok, beállítások minden!
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20877 Dátum: 2010, 12 05, 18:23:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv :) hú de más lett itt minden alig találtam rá hogy hogy kell írni xD :D Reiben a titaniumodba ki lehet valahogy tenni a wifinek egy gyors indító ikont? :) akár lenntre a kis taskbarba is jólenne (vagy nemtudom hogy hívják) ahova programokat lehet rakni :) előre is köszi!
Miért ne lehetne? Feltelepítesz egy cab-t, ami fent van az ftp-n is bt, softreset, wifi ON/Off és megkeresed az alsó lancherbe a WiFi.exe-t majd accc neki egy ikont... Szerintem nem bonyolult, de erre neked már rá kellett volna jönnöd :p

You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült a cdigiclock-ot megcsinálnom!Viszont a chero clock sehogy sem sikerül.Igazából nem is tudom, hogy azt a cdigiclock-ra kell még telepíteni, vagy önmagában is megy.
Itt az oldal:
You are not allowed to view links. Register or Login
De nem tudtam kibogarászni belóle semmit.
A CDigiClock és a CHeroClock teljesen más elven működő alkalmazás. A CDigiClock-ban van úgy tudom RSS reader is, a CHeroClock pedig az időjárás megjelenítésben jeleskedik.
Ha CHeroClock kell az elv ua. mint az előző plugin esetében. A telepített alkalmazás a titanium_480x800.cpr fájlba bekerül. Ezt átmásolod az SPlugins_480x800.cpr-be, esetleg aktiválod a CHome Editorral vagy registry-ben.

Azt viszont meg kell jegyeznem, az alap CDigiClock és a CHeroClock elég erőteljesen terheli a CPU-t. Ez azt jelenti, hogy 2mpként 20%-s terhelés van rajta...

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20878 Dátum: 2010, 12 05, 18:34:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv :) hú de más lett itt minden alig találtam rá hogy hogy kell írni xD :D Reiben a titaniumodba ki lehet valahogy tenni a wifinek egy gyors indító ikont? :) akár lenntre a kis taskbarba is jólenne (vagy nemtudom hogy hívják) ahova programokat lehet rakni :) előre is köszi!

Ja most nézem hogy már válaszolt rá mind1 azért leírom!

Hello bár nem Reiben vagyok de azért leírom hogy én hogy oldottam ezt meg! :D
Először leszedtem egy wifi toggle-t, feltettem és azt tallóztam be az alsó menüsorra utána már csak valami ikon kell neki azt meg beírod googleba és bárhonnan találsz millió félét!! ;) :ok:

Nekem az lenne a kérdésem Reibenhez, hogy a naptárat hol lehet átvariálni hogy a fekete samsungos (Ütemezése) jöjjön be ha ráklikkelek?
Hiába változtatom meg HKLM/Software/Microsoft/Shell/Rai/:MSCALENDAR-ba az 1es kulcsot \windows\tcalendar.exe-re mert ugye akkor bekéne elvileg jönnie az "Ütemezésnek"! de az van hogy egy fehér képernyő jön elő a képernyő ball felső sarkábn kiirja hogy ütemezése de minden más fehér, az x-el ki tudok lépni azzal nincs baj!
Remélem te tudsz segíteni! :'( :D :ok:

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20879 Dátum: 2010, 12 05, 19:00:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért ne lehetne? Feltelepítesz egy cab-t, ami fent van az ftp-n is bt, softreset, wifi ON/Off és megkeresed az alsó lancherbe a WiFi.exe-t majd accc neki egy ikont... Szerintem nem bonyolult, de erre neked már rá kellett volna jönnöd :p
A CDigiClock és a CHeroClock teljesen más elven működő alkalmazás. A CDigiClock-ban van úgy tudom RSS reader is, a CHeroClock pedig az időjárás megjelenítésben jeleskedik.
Ha CHeroClock kell az elv ua. mint az előző plugin esetében. A telepített alkalmazás a titanium_480x800.cpr fájlba bekerül. Ezt átmásolod az SPlugins_480x800.cpr-be, esetleg aktiválod a CHome Editorral vagy registry-ben.

Azt viszont meg kell jegyeznem, az alap CDigiClock és a CHeroClock elég erőteljesen terheli a CPU-t. Ez azt jelenti, hogy 2mpként 20%-s terhelés van rajta...
Köszi!
Megterheli a processzort?Annyira nem vészes nem?Nagyon tetszik ez az óra, úgyhogy inkább bevállalom, mert már unom az spb-t.
Másvalami, a samsungos telefonkönyvben sikerült már megoldani a felugró billentyűzet problémát??

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20880 Dátum: 2010, 12 05, 19:15:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az lenne a kérdésem Reibenhez, hogy a naptárat hol lehet átvariálni hogy a fekete samsungos (Ütemezése) jöjjön be ha ráklikkelek?
Hiába változtatom meg HKLM/Software/Microsoft/Shell/Rai/:MSCALENDAR-ba az 1es kulcsot \windows\tcalendar.exe-re mert ugye akkor bekéne elvileg jönnie az "Ütemezésnek"! de az van hogy egy fehér képernyő jön elő a képernyő ball felső sarkábn kiirja hogy ütemezése de minden más fehér, az x-el ki tudok lépni azzal nincs baj!
Remélem te tudsz segíteni! :'( :D :ok:
Jó helyen kapizsgálsz, mert a registry kulcs jó, de kicsit módosítani kell a bejegyzésen. Ezeket próbáld:
"\windows\tcalendar.exe" /next
"\windows\tcalendar.exe" /all
"\windows\tcalendar.exe" /new

 :ok:

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20881 Dátum: 2010, 12 05, 19:40:03 »
Az új romnál ami a mappában van csak a csc-t kell cserélnem??ha magyarul szeretném.

Nem elérhető Athi

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: GT-i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20882 Dátum: 2010, 12 05, 20:06:32 »
Sziasztok. valakinek sikerült már telepítenie a O2-re winmobil 7-es skint?

Nem elérhető Takvan

  • Hozzászólások: 98
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: 21916PFCJJ1|XEHJG5|XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20883 Dátum: 2010, 12 05, 20:13:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az is bevolt neki állítva biztos, nyelvet váltottál csutkára vissza állítódott minden, csengőhang, fileok, beállítások minden!

Ok. Köszi.
Tulajdonképpen még csak azt nézegetem, hogy milyen ROM -ot kellene rá raknom.

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20884 Dátum: 2010, 12 05, 20:58:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért ne lehetne? Feltelepítesz egy cab-t, ami fent van az ftp-n is bt, softreset, wifi ON/Off és megkeresed az alsó lancherbe a WiFi.exe-t majd accc neki egy ikont... Szerintem nem bonyolult, de erre neked már rá kellett volna jönnöd :p
A CDigiClock és a CHeroClock teljesen más elven működő alkalmazás. A CDigiClock-ban van úgy tudom RSS reader is, a CHeroClock pedig az időjárás megjelenítésben jeleskedik.
Ha CHeroClock kell az elv ua. mint az előző plugin esetében. A telepített alkalmazás a titanium_480x800.cpr fájlba bekerül. Ezt átmásolod az SPlugins_480x800.cpr-be, esetleg aktiválod a CHome Editorral vagy registry-ben.

Azt viszont meg kell jegyeznem, az alap CDigiClock és a CHeroClock elég erőteljesen terheli a CPU-t. Ez azt jelenti, hogy 2mpként 20%-s terhelés van rajta...
Sikerült beüzemelnem a hero clockot, de budapestet egyszerűen nem tudom beállítani, mert az országlista csak C-betüig van valami oknál fogva.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20885 Dátum: 2010, 12 05, 21:14:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült beüzemelnem a hero clockot, de budapestet egyszerűen nem tudom beállítani, mert az országlista csak C-betüig van valami oknál fogva.
Nem tudom, hogy az alap CHeroClock-ban van-e kézi lokációs kód bevitel, ha van akkor válaszd azt és írd be az alábbi kódsort: EUR|HU|HU006|BUDAPEST

Mellesleg az accuweather lokációs kód keresésre van egy nagyon hasznos weboldal: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt csak meg kell adni a város és az országot, majd generál egy xml fájlt nekünk a lap ahol a következő sort láthatjuk: <Forecast Loc="Budapest" LocId="EUR;HU;HU006;BUDAPEST;" UpdateDate="2010/12/5" UpdateTime="21:12">...

Ebből kell kihalászni a LocId-t és csak át kell picit formázni, mert az elválasztó karakterek a függőleges vonalak...

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20886 Dátum: 2010, 12 05, 21:30:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, hogy az alap CHeroClock-ban van-e kézi lokációs kód bevitel, ha van akkor válaszd azt és írd be az alábbi kódsort: EUR|HU|HU006|BUDAPEST

Mellesleg az accuweather lokációs kód keresésre van egy nagyon hasznos weboldal: You are not allowed to view links. Register or Login
Itt csak meg kell adni a város és az országot, majd generál egy xml fájlt nekünk a lap ahol a következő sort láthatjuk: <Forecast Loc="Budapest" LocId="EUR;HU;HU006;BUDAPEST;" UpdateDate="2010/12/5" UpdateTime="21:12">...

Ebből kell kihalászni a LocId-t és csak át kell picit formázni, mert az elválasztó karakterek a függőleges vonalak...
Köszi!
Közben megoldódott, olyan sok ország volt a listában, hogy csak C-betüig tudta megjeleníteni, de kitöröltem Magyarország kivételével mindet és így már látja Budapestet. :D
A todayen a listát tudom bővíteni olyan dolgokkal amit nem tartalmaz a home editor??

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20887 Dátum: 2010, 12 05, 21:50:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!
Közben megoldódott, olyan sok ország volt a listában, hogy csak C-betüig tudta megjeleníteni, de kitöröltem Magyarország kivételével mindet és így már látja Budapestet. :D
A todayen a listát tudom bővíteni olyan dolgokkal amit nem tartalmaz a home editor??
Abban az esetben jelenik meg a CHome Editorban a plugin ha az telepítve van. Ha telepítesz még dolgokat természetesen annyival több lesz a todayen...
Vagy lehet, hogy félre értelmezem, amit írsz, de így logikus nem? :)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20888 Dátum: 2010, 12 05, 21:56:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Abban az esetben jelenik meg a CHome Editorban a plugin ha az telepítve van. Ha telepítesz még dolgokat természetesen annyival több lesz a todayen...
Vagy lehet, hogy félre értelmezem, amit írsz, de így logikus nem? :)
Igen!Csak az van, hogy amióta feltettem a hero clockot azóta eltüntek a listából elemek és nem is tudom őket visszarakni.A home editorban ott vannak a listán, de a todayen már nem jelennek meg.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20889 Dátum: 2010, 12 05, 22:10:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen!Csak az van, hogy amióta feltettem a hero clockot azóta eltüntek a listából elemek és nem is tudom őket visszarakni.A home editorban ott vannak a listán, de a todayen már nem jelennek meg.
Tyűűűű de egy nehéz eset vagy :D.
Szal a titanium elvi működése az, hogy amit telepítesz az bekerül a titanium_480x800.cpr fájlba, ami a pluginok megjelenítésére szolgál (nagy szerencsével). Sajnos ezzel nem bírkózik meg az O2, ezért erre a célra az SPlugins_480x800.cpr fájl a megfelelő. Szóval a titanium_480x800.cpr fájl tartalmát, bármilyen plugin telepítése után másold át az SPlugins_480x800.cpr-be. Belemész a CHome Editorba majd nyomj egy Save Order-t vagy nem tom mi az, ami erre a célra szolgál. Ha nem jelenik meg max windows default-t kikapcsolod és vissza...

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20890 Dátum: 2010, 12 05, 22:21:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tyűűűű de egy nehéz eset vagy :D.
Szal a titanium elvi működése az, hogy amit telepítesz az bekerül a titanium_480x800.cpr fájlba, ami a pluginok megjelenítésére szolgál (nagy szerencsével). Sajnos ezzel nem bírkózik meg az O2, ezért erre a célra az SPlugins_480x800.cpr fájl a megfelelő. Szóval a titanium_480x800.cpr fájl tartalmát, bármilyen plugin telepítése után másold át az SPlugins_480x800.cpr-be. Belemész a CHome Editorba majd nyomj egy Save Order-t vagy nem tom mi az, ami erre a célra szolgál. Ha nem jelenik meg max windows default-t kikapcsolod és vissza...
Köszi!
Most már elülök igérem! :ok: :D :taps: :taps:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20891 Dátum: 2010, 12 05, 22:33:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó helyen kapizsgálsz, mert a registry kulcs jó, de kicsit módosítani kell a bejegyzésen. Ezeket próbáld:
"\windows\tcalendar.exe" /next
"\windows\tcalendar.exe" /all
"\windows\tcalendar.exe" /new

 :ok:

Na megoldódott köszi a segítséget!
Én úgy akartam hogy egyből az egész hónapot mutassa nem volt egyszerű sajnos mert a week-re dobja ki a hónapot :D
\windows\tcalendar.exe /all   úgyan az a fehérség jött be mint ami a hibám volt
\windows\tcalendar.exe /month  dettó fehérség
\windows\tcalendar.exe /next    Következő nap
\windows\tcalendar.exe /new   Új bejegyzés
\windows\tcalendar.exe /day   aktuális nap
\windows\tcalendar.exe /week   egész hónapos nézet! tudom érdekes :D

Szerintem teszteld le te is, és tedd fel a honlapodra a kérdések közé, hátha másnak is a segítségére lesz! :ok: :)
Ja még egy kérdés a telefonon miért nem tudom a honlapodat megnézni? Nem látszódnak a textúrák! :(  :zzz:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20892 Dátum: 2010, 12 05, 22:45:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Ja még egy kérdés a telefonon miért nem tudom a honlapodat megnézni? Nem látszódnak a textúrák! :(  :zzz:
Kösz szépen a tesztet! Kirakom a webre is :ok:

Az mit jelent, hogy nem látszódnak a textúrák? iFrame-el van megjelenítve a weblap középső része, de nem tudom, hogy az opera a telefonokon mennyire részesíti előnyben az ilyen megoldásokat.  :(

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20893 Dátum: 2010, 12 06, 08:04:30 »
Van vagy 300 jar játék olvastam át kell alakítani vagyis kiegészíteni Jad átalakitó programmal, hogy legyen jar fájl mellet jad fájl is és akkor fut i8000 a játék, hát nem fut egy darab game sem hiába készítek jad fájlt a jar mellé help. Se az érintőképernyős jar game se a sima java game nem fut! Csak a cab kiterjsztésű játékokat tudom elindítani!

Nem elérhető bilesaron

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20894 Dátum: 2010, 12 06, 09:39:58 »
Sziasztok,
ti milyen wifi megosztó programot használtok az omniára? Persze olyan lenne nekem jó ami nem fizetős! Köszi

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20895 Dátum: 2010, 12 06, 12:24:50 »
Sziaszok
Tök uj vagyok és előre bocsi ha már volt kérdés de a vesztesek teljes nyugalmával és a luzerek hozzérétésével kérdezek:
Windows 7 HUN Enterpise 32 bit van a gépmen és nem megy  kies sem mert nincs driver az omiámra
tud valaki segíteni?
very sok merci

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20896 Dátum: 2010, 12 06, 12:42:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz szépen a tesztet! Kirakom a webre is :ok:

Az mit jelent, hogy nem látszódnak a textúrák? iFrame-el van megjelenítve a weblap középső része, de nem tudom, hogy az opera a telefonokon mennyire részesíti előnyben az ilyen megoldásokat.  :(

Na most megnéztem újra és most jó volt látszott minden középen is minden ment jól! tegnap meg a felső menükön kívül semmi sem látszott minden fehér volt!
Úgy néz ki nálam volt valami gebasz! :hmm:

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20897 Dátum: 2010, 12 06, 14:02:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login a prémium kategóriás készülékekhez.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20898 Dátum: 2010, 12 06, 15:00:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziaszok
Tök uj vagyok és előre bocsi ha már volt kérdés de a vesztesek teljes nyugalmával és a luzerek hozzérétésével kérdezek:
Windows 7 HUN Enterpise 32 bit van a gépmen és nem megy  kies sem mert nincs driver az omiámra
tud valaki segíteni?
very sok merci
A KIES más telefonok esetén is inkább csak hátrány mint előny, mit szeretnél vele csinálni?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20899 Dátum: 2010, 12 06, 15:39:34 »
szinkronizálni adatokat meg naplo meg névjgy de a win7 ne ismeri fela telcsimet
! jel meg no driver meg minden