2024, 09 29, 17:22:59

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235267 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20825 Dátum: 2010, 12 03, 17:32:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinál egy backupot és simán szétcseszheti a rendszerét :p. Máshogy nem fogja megtanulni :ok:

Pontosan!!! 
Amúgy van olyan program pc-re amin tudom én is szerkesztgetni és utána előnézni a titániumot?
Példáúl úgy mint a CHome Editor csak a pc-n és utána .cab-ba el tudom menteni és csak felteszem a telefonra és telepíteni..?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20826 Dátum: 2010, 12 03, 17:36:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan!!! 
Amúgy van olyan program pc-re amin tudom én is szerkesztgetni és utána előnézni a titániumot?
Példáúl úgy mint a CHome Editor csak a pc-n és utána .cab-ba el tudom menteni és csak felteszem a telefonra és telepítem?
Háááát olyan van, hogy CPR Editor, de én nem használtam. Sőt a CHome Editor sem... Mindent registryben túrkáltam és állítottam, így sokkal jobban ráláttam a titanium működésére, mivel szinte mindent a registryből szed és a CPR fájlon keresztül jelenít meg.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20827 Dátum: 2010, 12 03, 17:42:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Háááát olyan van, hogy CPR Editor, de én nem használtam. Sőt a CHome Editor sem... Mindent registryben túrkáltam és állítottam, így sokkal jobban ráláttam a titanium működésére, mivel szinte mindent a registryből szed és a CPR fájlon keresztül jelenít meg.

You are not allowed to view links. Register or Login


Ahhaaaa!!! Nagyon köszi, meglesem ezt a progit! :ok:

Emlékszel hogy CHome Editor-ral megszívtam aztán azóta nem is törödtem az ilyenekkel de most kedvet kaptam megint! :D :D ;)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20828 Dátum: 2010, 12 03, 18:35:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinál egy backupot és simán szétcseszheti a rendszerét :p. Máshogy nem fogja megtanulni :ok:
Semmiféle backup!!! :D
Ha elbarmolom HR---és kész!! :taps: :D

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20829 Dátum: 2010, 12 03, 19:08:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az alap titanium benne van a ROM-dban, persze ha nem Lite rom-t használsz, ahol általában eltávolítják. Csak annyi dolgod van, hogy bekapcsolod a today elemeknél és máris van egy alap Titaniumod.

Talán szükséged lehet majd a You are not allowed to view links. Register or Login progira is.

Olvasgass aztán majd meglátod, mi fán terem a default felület :ok:
Feltettem a progit, de nem tesz be a listába semmit amivel bővítem!

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20830 Dátum: 2010, 12 03, 19:17:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem a progit, de nem tesz be a listába semmit amivel bővítem!
Valamit kitesz, valamit nem.A chome editorban szereplő sávokon kívül hogyan bővithetek más dolgokat.Ezek png-fileok, mit kell velük tennem??

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20831 Dátum: 2010, 12 03, 19:29:55 »
Pl:
You are not allowed to view links. Register or Login

Feltelepítettem az eszközre, a chome editor látja mint CDigi clock, bekapcsolom, de nem jelenik meg a todayen....

Nem elérhető schadri

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJA5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20832 Dátum: 2010, 12 03, 20:30:13 »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni abban,hogy kaptam egy hangposta üzenetet, amit meghallgattam, majd kitöröltem de az ikonja továbbra is ott maradt a jobb felső ikonsorban (térerő meg aksi mellett). Próbáltam már ki-be kapcsolni, lemondani a hangpostát.
Azért rossz mert így mindig azt mutatja, hogy van egy hangpostám.  :oops:
Tudna nekem valaki segíteni,hogy hogyan lehet azt onnan eltüntetni? :ima:
Ja voltam már pár telefonos szaküzletben is de nem tudtak segíteni!  :'(

A segítséget előre is köszönöm!!!!
Adrienn O->-

Ja és Samsung Omnia 2-es telefonom van.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20833 Dátum: 2010, 12 03, 20:43:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl:
You are not allowed to view links. Register or Login

Feltelepítettem az eszközre, a chome editor látja mint CDigi clock, bekapcsolom, de nem jelenik meg a todayen....


Hát ezaz én is így jártam, még mikor próbálkoztam ezzel a progival! :'(

Nem elérhető zsoleszmano

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20834 Dátum: 2010, 12 03, 20:47:57 »
Sziasztok!

Segítségeteket kérném abban hogy miként bírom felrakni az omnia2-re a diamon hologramot.Úgy hogy működjön is.
Válaszotokat előre is köszönöm!
 :)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20835 Dátum: 2010, 12 03, 20:57:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát ezaz én is így jártam, még mikor próbálkoztam ezzel a progival! :'(
Valami megoldás csak van, szeretném, ha ilyen óra lenne a titanium alatt!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20836 Dátum: 2010, 12 03, 21:34:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami megoldás csak van, szeretném, ha ilyen óra lenne a titanium alatt!
Van SPluglins_480x800.cpr fájlod a windows-ban? Ha igen keress valami olyasmit, hogy CDigiClock Condensed Page... Amennyiben nincs van egy titanium_480x800.cpr fájl és ebben ha mindent jól telepítettél meg kell találnod. Másold át az Splugins_480x800.cpr-be. Majd titanium ki/be és elvileg működnie kell.

Látatlanban sajna ennél többet nemtok segíteni... :oops:

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20837 Dátum: 2010, 12 03, 21:44:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van SPluglins_480x800.cpr fájlod a windows-ban? Ha igen keress valami olyasmit, hogy CDigiClock Condensed Page... Amennyiben nincs van egy titanium_480x800.cpr fájl és ebben ha mindent jól telepítettél meg kell találnod. Másold át az Splugins_480x800.cpr-be. Majd titanium ki/be és elvileg működnie kell.

Látatlanban sajna ennél többet nemtok segíteni... :oops:
Nem találtam egyiket sem! :(
Csak a Windows\Titanium mappában egy titanium 480x800.cpr-t!

Nem elérhető sinick

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung GT-I8000 Omnia II
  • PDA ROM: NXX IL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20838 Dátum: 2010, 12 03, 21:55:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez az USB aljzatos, USB kábeles autós töltős cucc? Nekem ilyenem van és nem volt még vele ilyen gondom. Autó leállítás, indítás után szépen csippan az O2-m, többször is, mert ugye gyújtás ráadásnál máris csippan, indításnál leveszi, majd utána újra csippan. A töltőhöz adott USB kábellel próbáltad gondolom. Esetleg próbáld meg a kütyüdhöz adott USB kábelt.

Az, amlyiken az autós tartó egybe van gyúrva a micro usb-s kábellel. A cserét meg fogom próbálni. Esetleg még annyi plusz infó, hogy a telón trés gyári rom van (még).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20839 Dátum: 2010, 12 03, 22:10:04 »
Hát nem nagyon jutottam előrébb a CHome Visual Editor-ral, nemtudom kezelni ez nekem eléggé kínai... kéne hozzá valami tutorial de nem nagyon találtam... annak biztos hasznos aki kiigazodik rajta de ez nekem sok, azt hittem egyszerűbb! :D
De azért köszönöm a tippet! :ok:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20840 Dátum: 2010, 12 03, 22:18:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem találtam egyiket sem! :(
Csak a Windows\Titanium mappában egy titanium 480x800.cpr-t!
Hova telepítetted a CDigiClockot? Az eszközre? Mert mindent oda kell... Mellesleg nem kéne, hogy a windowsban titanium mappád legyen...

Max még annyit tok segíteni, hogy meg kéne nézned a következő registry kulcsokat:
HKLM\Software\Microsoft\CHome\
CPRFile = ?
ExtensibilityXML = ?
Plugins = ?
Enabled = ?

A kérdőjelek helyén milyen bejegyzések vannak?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20841 Dátum: 2010, 12 03, 22:22:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem nagyon jutottam előrébb a CHome Visual Editor-ral, nemtudom kezelni ez nekem eléggé kínai... kéne hozzá valami tutorial de nem nagyon találtam... annak biztos hasznos aki kiigazodik rajta de ez nekem sok, azt hittem egyszerűbb! :D
De azért köszönöm a tippet! :ok:
Azt nem mondtam, hogy könnyű :). Én mindenféle program nélkül kezdtem neki a skinemnek. Csupán a registryt és a cpr fájlt buheráltam, szal így még nehezebb volt, de legalább átlátom az egészet...

Persze semmi sem megy 1-2-re, ezért ne várd, hogy 30 perc után profi titanium buherás leszel :)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20842 Dátum: 2010, 12 03, 22:36:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hova telepítetted a CDigiClockot? Az eszközre? Mert mindent oda kell... Mellesleg nem kéne, hogy a windowsban titanium mappád legyen...

Max még annyit tok segíteni, hogy meg kéne nézned a következő registry kulcsokat:
HKLM\Software\Microsoft\CHome\
CPRFile = ?
ExtensibilityXML = ?
Plugins = ?
Enabled = ?

A kérdőjelek helyén milyen bejegyzések vannak?
CPRFile =String    SPlugins
ExtensibilityXML =String   <Plugins Order="CDigiClock;OriginalKeys;SCalendar;SEmail;SMusic;SText;SClock;CAppointments" CPRFileName="SPlugins" DisplayStyle="Titanium" />
Plugins = String   CDigiClock;OriginalKeys;SCalendar;SEmail;SMusic;SText;SClock;CAppointments
Enabled = DWord   1


Ja bocsi, nincs titanium mappa a windowsban.


Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20843 Dátum: 2010, 12 03, 23:05:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt nem mondtam, hogy könnyű :). Én mindenféle program nélkül kezdtem neki a skinemnek. Csupán a registryt és a cpr fájlt buheráltam, szal így még nehezebb volt, de legalább átlátom az egészet...

Persze semmi sem megy 1-2-re, ezért ne várd, hogy 30 perc után profi titanium buherás leszel :)

Óóó én egy percig sem vártam csak érdekelt! :D
Amúgy feltettem a tiédet és komolyan mondom a gyári romomon simán szaggatás nélkül megy!!! :D Pedig már az indító menüt is telepakoltam mindennel és még mindig simán megy!
Nagyon tetszik nekem is!!! Grat hozzá, nagyon ügyes! :ok: ;)
Egy kérdésem viszont lenne vele kapcsolatban!
Az inditó menüben annak a házikó ikonnak mik a pontos méretei?
Csak mert ugyan akkorában szeretném megszerkeszteni a programoknak az ikonjait amiket beteszek oda hogy jól nézzenek ki! ;) ;) :taps: :D :ok: :p

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20844 Dátum: 2010, 12 03, 23:21:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CPRFile =String    SPlugins
ExtensibilityXML =String   <Plugins Order="CDigiClock;OriginalKeys;SCalendar;SEmail;SMusic;SText;SClock;CAppointments" CPRFileName="SPlugins" DisplayStyle="Titanium" />
Plugins = String   CDigiClock;OriginalKeys;SCalendar;SEmail;SMusic;SText;SClock;CAppointments
Enabled = DWord   1
...
Én akkor is azt mondom, hogy valami nem jó az SPlugins_480x800.cpr fájlodban vagy ahogy mondod abszolút nincs. Csináld meg úgy, hogy a titanium_480x800.cpr tartalmát átmásolod az SPlugins_480x800.cpr-be és SR.

You are not allowed to view links. Register or Login
...
Az inditó menüben annak a házikó ikonnak mik a pontos méretei?
Csak mert ugyan akkorában szeretném megszerkeszteni a programoknak az ikonjait amiket beteszek oda hogy jól nézzenek ki! ;) ;) :taps: :D :ok: :p
Az ikonok mérete teljesen független, ugyanis a cpr fájlban van meghatározva, hogy mekkorát engedélyezek neki. Neked is az SPlugins_480x800.cpr fájlban kell változtatni az ikonok méretén.

Valami ilyesmit kell keresned:
<Image ID="Icon1" Left="13" Top="55" Width="78" Height="78" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon2" Left="115" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon3" Left="207" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon4" Left="299" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon5" Left="391" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />

Az Icon1 a Home gomb és láthatod, hogy az összes többinek kisebb a mérete, szal itt kell változtatnod. Majd tapicskolj egyet jobb lent a Beállításokra, majd Újraindítás. Ha mindent jól csináltál akkor nagyobbak lesznek az ikonok :p

 :ima: :zzz: :zzz:

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20845 Dátum: 2010, 12 04, 08:01:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én akkor is azt mondom, hogy valami nem jó az SPlugins_480x800.cpr fájlodban vagy ahogy mondod abszolút nincs. Csináld meg úgy, hogy a titanium_480x800.cpr tartalmát átmásolod az SPlugins_480x800.cpr-be és SR.
Az ikonok mérete teljesen független, ugyanis a cpr fájlban van meghatározva, hogy mekkorát engedélyezek neki. Neked is az SPlugins_480x800.cpr fájlban kell változtatni az ikonok méretén.

Valami ilyesmit kell keresned:
<Image ID="Icon1" Left="13" Top="55" Width="78" Height="78" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon2" Left="115" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon3" Left="207" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon4" Left="299" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />
      <Image ID="Icon5" Left="391" Top="66" Width="65" Height="65" ScalingAlgorithm="Fast" />

Az Icon1 a Home gomb és láthatod, hogy az összes többinek kisebb a mérete, szal itt kell változtatnod. Majd tapicskolj egyet jobb lent a Beállításokra, majd Újraindítás. Ha mindent jól csináltál akkor nagyobbak lesznek az ikonok :p

 :ima: :zzz: :zzz:
De nincs SPlugins_480x800.cpr fileom, se semmi ilyen. :(

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20846 Dátum: 2010, 12 04, 10:15:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De nincs SPlugins_480x800.cpr fileom, se semmi ilyen. :(
Hülye vicc lenne. :) Ott van a PDA \Windows könyvtárában. Nézd meg Total Commanderrel.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20847 Dátum: 2010, 12 04, 11:39:28 »
:) nekem kéneegy olyan zene lejátszó amiben tudok zenét küldeni :D ha értitek miről beszélek :D

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20848 Dátum: 2010, 12 04, 13:37:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak mert ugyan akkorában szeretném megszerkeszteni a programoknak az ikonjait amiket beteszek oda hogy jól nézzenek ki! ;) ;) :taps: :D :ok: :p
Itt egy módosított ikonméretű SPlugins pakk.
Tartalmazza az összes felület cpr fájlait, így annyit kell tenned, hogy a zipben szereplő könyvtárakkal azonos helyekre bemásolod a fájlokat (My Storage\Program Files\CHeroClock\Themes\*), majd felülírod az ottaniakat. Ha ezzel megvan a todayen jobb lent beállítások -> felület választás -> kiválasztod a számodra megfelelőt -> OK -> Újraindítás

Ha még mindig nem elég nagyok az ikonok, akkor a korábban leírt módszer alapján szerkeszd meg.

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20849 Dátum: 2010, 12 05, 10:39:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van SPluglins_480x800.cpr fájlod a windows-ban? Ha igen keress valami olyasmit, hogy CDigiClock Condensed Page... Amennyiben nincs van egy titanium_480x800.cpr fájl és ebben ha mindent jól telepítettél meg kell találnod. Másold át az Splugins_480x800.cpr-be. Majd titanium ki/be és elvileg működnie kell.

Látatlanban sajna ennél többet nemtok segíteni... :oops:
Megtaláltam total commanderrel a fájlokat de hogyan tudom áttmásolni a titanium 480x800.cpr tartalmát??