2024, 09 29, 21:32:18

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235283 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20725 Dátum: 2010, 11 30, 13:33:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is értem, hogy mi tart még vissza Téged egy HTC-és géptől?  ;) Mellesleg nekem is tetszenek.
Én azt vettem észre, hogy azért nem nagyon szolgáltató barát, hiszen nem látni annyi HTC-s készüléket.
Másodsorban marha drágák... Nem tudom miért vannak ennyire elszállva az árakkal, de nem földi halandónak vannak, bár azt meg kell hagyni szép készülékeket raknak össze.

Én anno amikor az O2-met vettem, lesegettem, de nem mind1 ha egy valamire való telefont tudok venni 80e függetlenül vagy egy 130e huffos HD2-t. Mellékesen szerintem a forintbeli különbség nem tükrözi a tudásbeli különbségeket... Szal ennyit nem ér meg, bár ha most meglesem a Galaxy-s-t ami szintén ennyibe kerül....... Drágaaaaa egy telójért na :D

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20726 Dátum: 2010, 11 30, 14:35:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Drágaaaaa egy telójért na :D
Egy telójér' drága, na de egy számítógépért?  rotfl

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20727 Dátum: 2010, 11 30, 16:03:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt vettem észre, hogy azért nem nagyon szolgáltató barát, hiszen nem látni annyi HTC-s készüléket.
Másodsorban marha drágák... Nem tudom miért vannak ennyire elszállva az árakkal, de nem földi halandónak vannak, bár azt meg kell hagyni szép készülékeket raknak össze.

Én anno amikor az O2-met vettem, lesegettem, de nem mind1 ha egy valamire való telefont tudok venni 80e függetlenül vagy egy 130e huffos HD2-t. Mellékesen szerintem a forintbeli különbség nem tükrözi a tudásbeli különbségeket... Szal ennyit nem ér meg, bár ha most meglesem a Galaxy-s-t ami szintén ennyibe kerül....... Drágaaaaa egy telójért na :D
Engem is az ár-érték arány riaszt el tőle és annó, kb. már egy éve (jesszus, hogy múlik az idő-tempus fugit) ezért is választottam az O2-őt, de azért tetszenek azok a drága gépek.

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20728 Dátum: 2010, 11 30, 16:17:53 »
Ugyértem h Windows 6.6 vagy valami hasonló. Mert ugye a 7 hez kevés a vas.

You are not allowed to view links. Register or Login
Mégis melyik verzióra? :)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20729 Dátum: 2010, 11 30, 16:27:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyértem h Windows 6.6 vagy valami hasonló. Mert ugye a 7 hez kevés a vas.
6.5.3-as, alsó startmenüs verzió van, de ez nem feltétlenül dátum szerint számít frissítésnek.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20730 Dátum: 2010, 11 30, 16:57:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
6.5.3-as, alsó startmenüs verzió van, de ez nem feltétlenül dátum szerint számít frissítésnek.

Akkor ezek szerint nem lesz újabb windows Omnia II re? :/

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20731 Dátum: 2010, 11 30, 17:01:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor ezek szerint nem lesz újabb windows Omnia II re? :/
Nem lesz elektormotor a benzines autómban? :/ :D Nem, újabb nem de ezt folyamatosan fejlesztik még.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20732 Dátum: 2010, 11 30, 17:29:45 »
Ismét egy kérdés:

Az S2U2 lockscreenját használom. Eddig winMO 6.5 öm volt de most 6.5.3 ra váltottam.
A probléma a következő:

Amikor valaki felhív akkor a defalult winMO 6.5.3 as hívóscreen jön be és feltételezem alatt pedig a S2U2 hívóscreenje.

Aszt szeretném ha az S2U2 hívóképe jönne be csak. A másikat pedig tiltanám.
Azt hiszem volt már valakinek hasonló problémálya igaz?

köszi

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20733 Dátum: 2010, 11 30, 20:10:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Emberek. Ezzel a ragyogó Omnia2-vel lehet valahogy faxot küldeni? Egyetlen egyet kellene elküldenem, adsl-en nem igen megy ugye, maradna az omnia. Nincs kedvem ebben a szutyok időben elszüttyögni egy posta hivatalba. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető goodboy007

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20734 Dátum: 2010, 11 30, 21:41:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálatok nem hibás az Office?

A word dokumentumokban nem jeleníti meg a képeket, csak egy kis ikont helyettük, a Power Point megy úgy hibás, ahogy van, összecsúsznak a betűk, a képek helyett üresség. Az alap és a 2010-es is ezt csinálja, másik T-Mobile-os és másik, gyártói ROM-mal is.

Lehet ezzel kezdeni valamit?
Olyan jó, hogy (elvileg) üzleti telefonról van szó, de dokumentumokat nem kezel rendesen :W .

Szóval mindenkinek flottul működik az Office, csak nekem nem?
Megnézné valaki, ha lenne oly kedves, hogy a ppt-ket és a doc-okat rendesen megjeleníti-e?
Az életben az a jó, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik.

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20735 Dátum: 2010, 11 30, 21:54:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval mindenkinek flottul működik az Office, csak nekem nem?
Megnézné valaki, ha lenne oly kedves, hogy a ppt-ket és a doc-okat rendesen megjeleníti-e?

Nálam semmi baja... váltottál ROM ot?

Nem elérhető sonor

  • Hozzászólások: 57
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: GT-I9000
  • PDA ROM: Bezke Ginger 4.1 XXJVP 2.3.4 (Dark_Core_2.7)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20736 Dátum: 2010, 12 01, 08:13:19 »
Sziasztok

A napokban felmerült bennem, hogy megpróbálnám összefütyülni az O2-met pendrive-val vagy hdd-vel.
Valakinek van esetleg ötlete/tapasztalata ilyen téren? Lehetséges? Ha igen, akkor milyen kábel(ek) meg driver(ek) kell(enek) hozzá?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20737 Dátum: 2010, 12 01, 08:23:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval mindenkinek flottul működik az Office, csak nekem nem?
Megnézné valaki, ha lenne oly kedves, hogy a ppt-ket és a doc-okat rendesen megjeleníti-e?
Office 2007 v. 2010?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20738 Dátum: 2010, 12 01, 08:53:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

A napokban felmerült bennem, hogy megpróbálnám összefütyülni az O2-met pendrive-val vagy hdd-vel.
Valakinek van esetleg ötlete/tapasztalata ilyen téren? Lehetséges? Ha igen, akkor milyen kábel(ek) meg driver(ek) kell(enek) hozzá?
Kábel meg driver nem kell hozzá, csak tegyél egy laptopot a winyó meg az o2 közé  :D
Ugye ezek a tárolók árammal mennek. Az o2 micro USB-jén meg kifelé nem jön áram, csak befelé mehet a töltés.
Ettől függetlenül, ha megcsinálod én vevő leszek rá.
Szerintem egy kis energiaigényű ssd-vel próbálkozz, a hátlap helyére. A tápot a szükséges stabilizátor ic-ken keresztül szedd le közvetlenül az o2 akksijáról, az adatot pedig egy saját fejlesztésű eszközön keresztül told be a microSD csatlakozójába.
Ha már barkácsolsz a hátlappal, cseréld le az akksit is egy videokameráéra.
Ha működik, gravíroztasd az elejére: 256GB, én meg bearanyoztatom  :D

Magyarul csak a gyártó tudná megcsinálni, de úgy látszik, mi ketten nem jelentünk elegendő piaci igényt,  :'( mert egy normális kapacitású készülék sincs, és az USB host is csak a félmilliónál többe kerülö, ipari kivitelű PDA-kon szokásos, amiknek az áruk mellett egyéb hátrányaik is vannak az o2-höz hasonló normál PDA-kkal szemben.

egyelőre meg kell elégedni a 32GB microSD-vel, de ne Kínából rendeld  :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20739 Dátum: 2010, 12 01, 09:39:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kábel meg driver nem kell hozzá, csak tegyél egy laptopot a winyó meg az o2 közé  :D
Ugye ezek a tárolók árammal mennek. Az o2 micro USB-jén meg kifelé nem jön áram, csak befelé mehet a töltés.
Ettől függetlenül, ha megcsinálod én vevő leszek rá.
Szerintem egy kis energiaigényű ssd-vel próbálkozz, a hátlap helyére. A tápot a szükséges stabilizátor ic-ken keresztül szedd le közvetlenül az o2 akksijáról, az adatot pedig egy saját fejlesztésű eszközön keresztül told be a microSD csatlakozójába.
Ha már barkácsolsz a hátlappal, cseréld le az akksit is egy videokameráéra.
Ha működik, gravíroztasd az elejére: 256GB, én meg bearanyoztatom  :D

Magyarul csak a gyártó tudná megcsinálni, de úgy látszik, mi ketten nem jelentünk elegendő piaci igényt,  :'( mert egy normális kapacitású készülék sincs, és az USB host is csak a félmilliónál többe kerülö, ipari kivitelű PDA-kon szokásos, amiknek az áruk mellett egyéb hátrányaik is vannak az o2-höz hasonló normál PDA-kkal szemben.

egyelőre meg kell elégedni a 32GB microSD-vel, de ne Kínából rendeld  :D
Hát az én régi, Fujitsu-Siemens N500 Loox tipusú PDA-ámnak van USB Host funkciója, csak az  a baj vele, hogy csak a méregdrágán külön megvásárolható gyári kábellel működne, utángyártottat, olcsóbbat nem találtam hozzá, így én lemondtam róla.  :(

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20740 Dátum: 2010, 12 01, 09:49:20 »
Sziasztok,

Kezdek rájönni, hogy kár volt megvenni :(

Több probléma is van vele.

- a bejövő hívás utáni felvételnél a tovább rezgés egyszerűen KIIDEGEL  >:(  , felveszem és 2xer kell köszönnöm, mert felvétel után 2 másodpercig nem hallanak pedig én őket igen. Phone ex -t használom

- elég sűrűn lefagy, van amikor se a PHONE EX-el sem az alap névjegyzék kezelővel nem tudok számot elmenteni. Ilyenkor restart és egyből megy :(

- Egyik reggel arra ébredtem, hogy elaludtam. Látom a fali orán, hogy 10 van az omniát 8-ra húztam, megnyomom a képernyő lezáró bombot és látom, hogy hajnali 4-et mutat majd egy tized másodperc alatt átnyomja 10-re és elkezd ébreszteni...

- egyelőre nem jut eszembe több árnya a készüléknek.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20741 Dátum: 2010, 12 01, 10:09:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Kezdek rájönni, hogy kár volt megvenni :(

Több probléma is van vele.

- a bejövő hívás utáni felvételnél a tovább rezgés egyszerűen KIIDEGEL  >:(  , felveszem és 2xer kell köszönnöm, mert felvétel után 2 másodpercig nem hallanak pedig én őket igen. Phone ex -t használom

- elég sűrűn lefagy, van amikor se a PHONE EX-el sem az alap névjegyzék kezelővel nem tudok számot elmenteni. Ilyenkor restart és egyből megy :(

- Egyik reggel arra ébredtem, hogy elaludtam. Látom a fali orán, hogy 10 van az omniát 8-ra húztam, megnyomom a képernyő lezáró bombot és látom, hogy hajnali 4-et mutat majd egy tized másodperc alatt átnyomja 10-re és elkezd ébreszteni...

- egyelőre nem jut eszembe több árnya a készüléknek.
Semmi probléma nincs a készülékkel, sokkal inkább azzal a szoftverrel, amit használsz. Itt a ROM-dra gondoltam. A szolgáltatói ROM-k úgy ahogy vannak kalap szart sem érnek.

Minden problémád megoldódik, ha ROM-t cserélsz és meglátod bele szeretsz a telódba :ok:.

 :olvass: :olvass: a fórumon minden témát kiveséztünk már az O2-vel kapcsolatban és közte van a ROM frissítés is.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20742 Dátum: 2010, 12 01, 10:17:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Kezdek rájönni, hogy kár volt megvenni :(

Több probléma is van vele.

- a bejövő hívás utáni felvételnél a tovább rezgés egyszerűen KIIDEGEL  >:(  , felveszem és 2xer kell köszönnöm, mert felvétel után 2 másodpercig nem hallanak pedig én őket igen. Phone ex -t használom

- elég sűrűn lefagy, van amikor se a PHONE EX-el sem az alap névjegyzék kezelővel nem tudok számot elmenteni. Ilyenkor restart és egyből megy :(

- Egyik reggel arra ébredtem, hogy elaludtam. Látom a fali orán, hogy 10 van az omniát 8-ra húztam, megnyomom a képernyő lezáró bombot és látom, hogy hajnali 4-et mutat majd egy tized másodperc alatt átnyomja 10-re és elkezd ébreszteni...

- egyelőre nem jut eszembe több árnya a készüléknek.
Szoftvereres hiba-ROM csere, egyes ROM-oknál nyelvváltás.Eredmény=Csaknem tökéletes készülék.

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20743 Dátum: 2010, 12 01, 10:26:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi probléma nincs a készülékkel, sokkal inkább azzal a szoftverrel, amit használsz. Itt a ROM-dra gondoltam. A szolgáltatói ROM-k úgy ahogy vannak kalap szart sem érnek.

Minden problémád megoldódik, ha ROM-t cserélsz és meglátod bele szeretsz a telódba :ok:.

 :olvass: :olvass: a fórumon minden témát kiveséztünk már az O2-vel kapcsolatban és közte van a ROM frissítés is.

Ahan értem de addig nem cserélhetek romot amíg garis ugye?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20744 Dátum: 2010, 12 01, 10:34:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahan értem de addig nem cserélhetek romot amíg garis ugye?
De, miért ne cserélhetnél?
Vissza tudod tenni a mostani romodat, fent vannak az ftp-n.
Ha meg meghal teljesen, akkor nem látszik mi volt rajta.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20745 Dátum: 2010, 12 01, 10:36:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Pati!
Itt is esik a hó.  :)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20746 Dátum: 2010, 12 01, 11:01:02 »
A névjegyzékkel van egy kis gondom.
Ha telefonálni akarok, megjelenik a számbillentyűzet (Samus tárcsázó) és a billentyűk nyomásával automatikusan keres a beállításoknak megfelelően a hívások és névjegykártyák között.
De nem mindenkit talál meg.
Ha itt a tárcsázóban belépek a telefonkönyvben, ott már majdnem mindenki megvan. Ha kilépek a tárcsázóból és a névjegyzéket nyitom meg, ott meg mindenki megvan.
(Egész pontosan olyat még nem találtam, akiről tudom, hogy megvan a száma és nem találtam a névjegyzékben, olyanok vannak akiket a Samus telefonkönyv nem tartalmaz, ennél többen vannak azok, akiket a tárcsázóból nem lehet elérni.)
Akit hivtam, az később már a tárcsázóból is elérhető, mert a hívások és névjegykártyák között keres.
Persze lehetne hívásindításra mindig a névjegyzéket használni, csak a tárcsázó szuper billentyűzete sokkal hatékonyabb.
Arra nem tudok rájönni, hogy kik hiányoznak, vagy milyen szisztéma szerint.
Van vagy 600 kontaktom, túlnyomó részét látja a tárcsázó, de az a néhány hiányzó nagyon zavar.

Azt hiszem, hogy az első pillanattól így van a dolog, csak ritkán botlok bele, hogy olyat hívnék, akiről tudni vélem, hogy megvan a száma, és a tárcsázó mégsem látja.
Mi lehet a megoldás?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20747 Dátum: 2010, 12 01, 12:00:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A névjegyzékkel van egy kis gondom.
Ha telefonálni akarok, megjelenik a számbillentyűzet (Samus tárcsázó) és a billentyűk nyomásával automatikusan keres a beállításoknak megfelelően a hívások és névjegykártyák között.
De nem mindenkit talál meg.
Ha itt a tárcsázóban belépek a telefonkönyvben, ott már majdnem mindenki megvan. Ha kilépek a tárcsázóból és a névjegyzéket nyitom meg, ott meg mindenki megvan.
(Egész pontosan olyat még nem találtam, akiről tudom, hogy megvan a száma és nem találtam a névjegyzékben, olyanok vannak akiket a Samus telefonkönyv nem tartalmaz, ennél többen vannak azok, akiket a tárcsázóból nem lehet elérni.)
Akit hivtam, az később már a tárcsázóból is elérhető, mert a hívások és névjegykártyák között keres.
Persze lehetne hívásindításra mindig a névjegyzéket használni, csak a tárcsázó szuper billentyűzete sokkal hatékonyabb.
Arra nem tudok rájönni, hogy kik hiányoznak, vagy milyen szisztéma szerint.
Van vagy 600 kontaktom, túlnyomó részét látja a tárcsázó, de az a néhány hiányzó nagyon zavar.

Azt hiszem, hogy az első pillanattól így van a dolog, csak ritkán botlok bele, hogy olyat hívnék, akiről tudni vélem, hogy megvan a száma, és a tárcsázó mégsem látja.
Mi lehet a megoldás?
Inesoft Phone.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20748 Dátum: 2010, 12 01, 12:28:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Inesoft Phone.
Köszönöm a tippet!  :)
Megnéztem a topicját, az utóbbi időben többen panaszkodtak épp az enyémhez hasonló problémákra, névfelejtés, csak számra keresés. Nem tiszta még, hogy bug vagy ROM függő jelenség.  :(

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20749 Dátum: 2010, 12 01, 13:16:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a tippet!  :)
Megnéztem a topicját, az utóbbi időben többen panaszkodtak épp az enyémhez hasonló problémákra, névfelejtés, csak számra keresés. Nem tiszta még, hogy bug vagy ROM függő jelenség.  :(
Nekem a 7.04-el nem volt még ilyen problémám. Olyan igen, hogy a 14 nap lejárta után nem akart keresni a nevek között.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)