2024, 09 30, 05:27:06

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235311 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20525 Dátum: 2010, 11 21, 21:52:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 2.5-ös még müködik winmon!
Müködik még a 3-as verzió is.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20526 Dátum: 2010, 11 21, 21:53:12 »
skypot tudom ajánlani azzal tudsz telefonálni:) ingyen:)

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20527 Dátum: 2010, 11 21, 21:57:09 »
nekem olyan kérdésem lenne hogy itthon wifizek oké minden... barátnőmnél wifizek oké midnen... de.  plázában fogtam MC donaldsosat meg a a mammutban sokat és mindeggyikkel az volt a baj hogy nem kapcsolódott:S pedig erős volta jel :S skypera felment de msn meg net semmi :S tudtok valami segitséget?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20528 Dátum: 2010, 11 21, 22:49:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És a Vostradamusrtól tudnál valamit mondani?
Igen. Az XDA-s fórumban ott a második hsz.-ben le van írva MINDEN. ;)
Angolul van, ha gondot okoz, ess neki egy google translate-l, de nem fogja senki helyetted lefordítani.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20529 Dátum: 2010, 11 21, 22:50:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem olyan kérdésem lenne hogy itthon wifizek oké minden... barátnőmnél wifizek oké midnen... de.  plázában fogtam MC donaldsosat meg a a mammutban sokat és mindeggyikkel az volt a baj hogy nem kapcsolódott:S pedig erős volta jel :S skypera felment de msn meg net semmi :S tudtok valami segitséget?
Wifizz a csajodnál. :P :)
Amelyik mellett kis lakat van, az jelszót fog kérni. Amelyik mellett nincs, arra szabadon csatlakozhatsz, de simán lehet, hogy az msn szolgáltatás az adott AP-n tiltva van, a tulaj által.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20530 Dátum: 2010, 11 22, 08:18:26 »
Nem tud valaki olyan bluetooth,vagy wifis progit amivel lehet a pc-t irányítani? Amibe benne van a vlc mediaplayer stb stb... vagy csak simán lenet az egeret mozgatni vele. ;)

Meg ha hív valaki és befejezem vele a beszélgetést, leteszem miért marad nyitva az utólsó hívás ablaka? :hmm:
Köszi a választ!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20531 Dátum: 2010, 11 22, 09:33:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tud valaki olyan bluetooth,vagy wifis progit amivel lehet a pc-t irányítani? Amibe benne van a vlc mediaplayer stb stb... vagy csak simán lenet az egeret mozgatni vele. ;)

Meg ha hív valaki és befejezem vele a beszélgetést, leteszem miért marad nyitva az utólsó hívás ablaka? :hmm:
Köszi a választ!
Távelérés. Akkor a világ végéről is láthatod a bekapcsolt PC-d képernyőjét, és irányítgathatod kedvedre.
"Amibe benne van a vlc mediaplayer" Bármivel együtt összecsomagolhatod pl. egy 7zip-el... ;) :D
Hívásablak: mit használsz hívásra egyáltalán? WM saját, Samsung tárcsázó, Phonex, Inesoft Phone, Resco...?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20532 Dátum: 2010, 11 22, 10:02:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Távelérés. Akkor a világ végéről is láthatod a bekapcsolt PC-d képernyőjét, és irányítgathatod kedvedre.
"Amibe benne van a vlc mediaplayer" Bármivel együtt összecsomagolhatod pl. egy 7zip-el... ;) :D
Hívásablak: mit használsz hívásra egyáltalán? WM saját, Samsung tárcsázó, Phonex, Inesoft Phone, Resco...?


Gyárilag ami bevan állítvan állítva nemtudom hogy ez a samsung vagy a gyári wm...

A távoli asztal alkalmazásra gondolsz?
Én arra gondoltam hogy ha a gépen nézek filmet és mint egy távirányító úgy tudjam használni!
Még annó a sony ericsson k750en voltak ilyen alkalmazások és azokat nagyon szerettem de erre csak olyat találtam ami csak a sima windows media player meg power point prezentációkat lehetet használni...

Nem elérhető mchriss

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20533 Dátum: 2010, 11 22, 10:12:09 »
Sziasztok most vettem egy Omnia2-t és sajna nem tudom rajta beállítani a vodafone mms-t kézzel ha beírok minden adatot mikor küldeni szeretnék az írja ki hogy az üzenet nem küldhető el! Tudna valaki segíteni?? Előre is köszönöm!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20534 Dátum: 2010, 11 22, 12:12:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Gyárilag ami bevan állítvan állítva nemtudom hogy ez a samsung vagy a gyári wm...

A távoli asztal alkalmazásra gondolsz?
Én arra gondoltam hogy ha a gépen nézek filmet és mint egy távirányító úgy tudjam használni!
Még annó a sony ericsson k750en voltak ilyen alkalmazások és azokat nagyon szerettem de erre csak olyat találtam ami csak a sima windows media player meg power point prezentációkat lehetet használni...
Akkor valszeg a Samsungos skin, főleg ha van benne olyan opció, hogy videóhívás. Milyen képernyőzár van mellette? Gyári, PS, S2U2, stb?
Távirányító mégegyszer: bár sosem volt rá szükségem, hogy a szoba túlsó felén lévő gépet irányítgassam, notebook meg általában az ölemben, mégis csak önmagam tudom ismételni: távelérés. Ha zenét akarsz léptetni, pont elég a mediaplayer "direkt" távirányítója, nem? Mert mást nehezen tudok elképzelni otthoni környezetben, amit úgy kéne szabályoznod a PC-n, hogy nem vagy ott.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20535 Dátum: 2010, 11 22, 12:13:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok most vettem egy Omnia2-t és sajna nem tudom rajta beállítani a vodafone mms-t kézzel ha beírok minden adatot mikor küldeni szeretnék az írja ki hogy az üzenet nem küldhető el! Tudna valaki segíteni?? Előre is köszönöm!
Szolgáltatásod aktív? Ellenőriztesd a szolgáltatónál.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20536 Dátum: 2010, 11 22, 12:35:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor valszeg a Samsungos skin, főleg ha van benne olyan opció, hogy videóhívás. Milyen képernyőzár van mellette? Gyári, PS, S2U2, stb?
Távirányító mégegyszer: bár sosem volt rá szükségem, hogy a szoba túlsó felén lévő gépet irányítgassam, notebook meg általában az ölemben, mégis csak önmagam tudom ismételni: távelérés. Ha zenét akarsz léptetni, pont elég a mediaplayer "direkt" távirányítója, nem? Mert mást nehezen tudok elképzelni otthoni környezetben, amit úgy kéne szabályoznod a PC-n, hogy nem vagy ott.

Igen akkor a Samsungos és gyári képernyőzár! de ezt a jelenséget akkoris produkálja ha nem teszem rá a képernyőzárt de utána 15mp után bezárja magától de ha rátszem és utána kioldom akkor ugyan úgy megkell várnom azt a 15mp-et.. szal a képernyőzár alat nem zárja be se 15mp alat se amúgy se sehogy! meg különbenis minek marad ott még 15mpig miért nem zárja be egyből? :hmm:
Olyan hülye dolgai vannak ennek a telefonnak :D egyszerűen nem tudom magam túltenni egy két dolgán :D :D... de lehet hogy nekem vannak túl nagy igényeim vagy én vártam tölle túl sokat mielőtt megvettem! De a sok kicsi idegesítő dolog felgyülemlik bennem és ááá... >:( :D
Ma pl.. úton hazafele zenét hallgattam ugye gyári headset és hívtak, és hiába nyomkorásztam én azt a rohadt felvevő gombot nem vette fel utána gyorsan előkaptam a zsebemből és felvettem de akkor meg leis nyelhettem volna a mikrofont akkorsem halloták volna rendesen.... szaros 10ezer forintos vackon is működik rendesen egy headset.... kezdek kibukni ettől a telefontól... de lehet csak én nemtudom rendesen kezelni :D :D

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20537 Dátum: 2010, 11 22, 15:00:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok most vettem egy Omnia2-t és sajna nem tudom rajta beállítani a vodafone mms-t kézzel ha beírok minden adatot mikor küldeni szeretnék az írja ki hogy az üzenet nem küldhető el! Tudna valaki segíteni?? Előre is köszönöm!

Az az egyik lehetőség amit Viewdetails írt,a másik az hogy t-s romod van...nem lehet hogy keveredik a két beállítás?
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20538 Dátum: 2010, 11 22, 16:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen akkor a Samsungos és gyári képernyőzár! de ezt a jelenséget akkoris produkálja ha nem teszem rá a képernyőzárt de utána 15mp után bezárja magától de ha rátszem és utána kioldom akkor ugyan úgy megkell várnom azt a 15mp-et.. szal a képernyőzár alat nem zárja be se 15mp alat se amúgy se sehogy! meg különbenis minek marad ott még 15mpig miért nem zárja be egyből? :hmm:
Olyan hülye dolgai vannak ennek a telefonnak :D egyszerűen nem tudom magam túltenni egy két dolgán :D :D... de lehet hogy nekem vannak túl nagy igényeim vagy én vártam tölle túl sokat mielőtt megvettem! De a sok kicsi idegesítő dolog felgyülemlik bennem és ááá... >:( :D
Ma pl.. úton hazafele zenét hallgattam ugye gyári headset és hívtak, és hiába nyomkorásztam én azt a rohadt felvevő gombot nem vette fel utána gyorsan előkaptam a zsebemből és felvettem de akkor meg leis nyelhettem volna a mikrofont akkorsem halloták volna rendesen.... szaros 10ezer forintos vackon is működik rendesen egy headset.... kezdek kibukni ettől a telefontól... de lehet csak én nemtudom rendesen kezelni :D :D
Ne idegeskedj  ;)
Lehet kéne tanulnod kicsit a kezelését  :hmm:
És nem akarlak elkeseríteni, de a romod se az a húúúdejó rom, sok panasz volt rá annakidején.
Romcsere biztos segítene a problémáidon.

Nem elérhető gombi2000

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxik5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20539 Dátum: 2010, 11 22, 17:42:15 »
Sziasztok sajnos le kellet cserélnem itthon az xp-t 7-esre és azóta nem tudok a telefonnal és a géppel kapcsolatot teremteni.Tudnátok segíteni? :D

Nem elérhető Jánosbá

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: volt,már nincs
  • PDA: S 8500 Wave
  • PDA ROM: Bada 1.2 sw-XXJL2 csc-XDJL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20540 Dátum: 2010, 11 22, 19:15:32 »
sziasztok !
volna egy kis probléma nekem a háttérvilágítás  mindig vissza áll 20/s-ra, fel tettem ezt --> MortScript V4.2, feltettem az eszközre,de semmi nem csinált ez semmit, >:(
ui: zíp-ként jött le és TC-vel nyitottam meg és az exe-re nyomtam lehet hogy nem így kell feltenni?vagy valaki adjon egy cab-ot  :ok:
Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20541 Dátum: 2010, 11 22, 19:44:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok sajnos le kellet cserélnem itthon az xp-t 7-esre és azóta nem tudok a telefonnal és a géppel kapcsolatot teremteni.Tudnátok segíteni? :D
Egyáltalán nem ismeri fel? Milyen USB kapcslódási módot választottál, ActiveSync vagy háttértár? Ha kiválasztod az Active Sync módot és rádugod a gépre, a Win7 automatikusan letölt neked mindent a netről és fel is telepíti minden beavatkozás nélkül.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20542 Dátum: 2010, 11 22, 20:18:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok !
volna egy kis probléma nekem a háttérvilágítás  mindig vissza áll 20/s-ra, fel tettem ezt --> MortScript V4.2, feltettem az eszközre,de semmi nem csinált ez semmit, >:(
ui: zíp-ként jött le és TC-vel nyitottam meg és az exe-re nyomtam lehet hogy nem így kell feltenni?vagy valaki adjon egy cab-ot  :ok:
A Mortscriptnek sok köze direktben nem lehet hozzá, ez inkább a naked rom sajátossága, ami a PDA-don van.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20543 Dátum: 2010, 11 22, 20:19:43 »
Sziasztok!
Omnia II zenelejátszójának hangerejét szeretném hangosabbá tenni,de a beállítások között sehol nem találok megoldást. Ennél még fiam kínai mp4 lejátszója is hangosabb...
Várom a segítséget,köszönettel.
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20544 Dátum: 2010, 11 22, 20:30:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Omnia II zenelejátszójának hangerejét szeretném hangosabbá tenni,de a beállítások között sehol nem találok megoldást. Ennél még fiam kínai mp4 lejátszója is hangosabb...
Várom a segítséget,köszönettel.

tudnám javasolni a készülék bal oldalán elhelyezkedő hangerő szabályzó gombokat:D

Nem elérhető Zsolt73

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • Érdeklődő
  • Navigáció / Navigation: Még nincs...
  • PDA: Samsung Galaxy S8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20545 Dátum: 2010, 11 22, 20:39:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tudnám javasolni a készülék bal oldalán elhelyezkedő hangerő szabályzó gombokat:D
Egy kis kontakt spray megoldotta a kérdést. A gyári füles hangerő szabályzója volt a ludas. De azért köszönöm!
A szemem világa rég megtanított csalódni, csalóknak ez csodaország,nekem meg csak valódi.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20546 Dátum: 2010, 11 22, 20:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis kontakt spray megoldotta a kérdést. A gyári füles hangerő szabályzója volt a ludas. De azért köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20547 Dátum: 2010, 11 23, 15:28:59 »
Azt szeretném megoldani, hogy az Inesoft Phone adress book-ja jöjjön elő, ha megnyomom az alsó menüben a "Phonebook"-ot (6.5.3 ROM).
Ha ez nem lehetséges, akkor legalább jó lenne letiltani ezt a menüt.

Nem elérhető gombi2000

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxik5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20548 Dátum: 2010, 11 23, 17:09:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyáltalán nem ismeri fel? Milyen USB kapcslódási módot választottál, ActiveSync vagy háttértár? Ha kiválasztod az Active Sync módot és rádugod a gépre, a Win7 automatikusan letölt neked mindent a netről és fel is telepíti minden beavatkozás nélkül.
az aktiv sync van bekapcsolva de se kép se hang ha a háttértár van bekapcsolva akkor a feleségem new pc stúdiója felismeri a memó kártyát de csak azt ha visszakapcsolom azt írja ki hogy nem regisztrált tipus van csatlakoztatva.

Nem elérhető harsanyi75

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #20549 Dátum: 2010, 11 23, 17:13:04 »
Sziasztok!Valaki nem tudna segiteni h honnan tudok játékot letölteni omnia2-re mert ami az oldalon van azokat már mindet megnéztem.HA valaki tudna segiteni akk köszi!