2024, 10 01, 17:32:08

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235516 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19650 Dátum: 2010, 10 21, 09:19:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinálj egy 382x201-es felbontású "back.png" képet valami képszerkesztővel, ne tegyél bele semmit, vagy csak rajzolj oda középre két pöttyöt ahogy tetszik hogy meglegyen a kettőspont az óra és a perc között, elvileg működnie kellene, photoshoppal gyorsan el lehet készíteni. Ezután válassz egy VGA/WVGA felbontásra készült skint-t, amelyik teccik, és írd felül az abban található "back.png"-t az általad készítettel, elvileg ha mindent jól csináltál működni fog.
(a felbontás amit írtam csak irányadó, lehet kicsit nagyobb, vagy kisebb fog kelleni de ezt ki lehet tapasztalni pár próbálkozás után :) )
hajrá :ok:
Nekem ez az óra akkor tetszene igazán, ha lapozós lenne, tehát animálná a váltásokat és lenne másodperc is hozzá, valamint egyszerűbben konfigurálható lenne, de hátha az orosz gyerekek továbbfejlesztik ebbe az irányba.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19651 Dátum: 2010, 10 21, 09:26:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ez az óra akkor tetszene igazán, ha lapozós lenne, tehát animálná a váltásokat és lenne másodperc is hozzá, valamint egyszerűbben konfigurálható lenne, de hátha az orosz gyerekek továbbfejlesztik ebbe az irányba.
Na ilyen nem lesz :D. Egyébként mijé jó az ha látod a másodpercet? Mihez kell?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19652 Dátum: 2010, 10 21, 09:33:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ilyen nem lesz :D. Egyébként mijé jó az ha látod a másodpercet? Mihez kell?
Honnan tudod, hogy nem lesz?Van érdekeltséged az oroszoknál?  :D Egyébként azért szeretném a mp-eket látni amiért a karórámon is szeretem.Egy precíz embernek szüksége van rá.   ;) :) Az általam használt Pocket Digital Clock tudja, de már régóta szeretnék egy ilyen flipping clockos, lapozós today órát.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19653 Dátum: 2010, 10 21, 09:38:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Honnan tudod, hogy nem lesz?Van érdekeltséged az oroszoknál?  :D Egyébként azért szeretném a mp-eket látni amiért a karórámon is szeretem.Egy precíz embernek szüksége van rá.   ;) :) Az általam használt Pocket Digital Clock tudja, de már régóta szeretnék egy ilyen flipping clockos today órát.
Kb. 3 mortscript sor leprogramozni a másodperc mutatást, de ahogy én is szerintem feleslegesnek tartják az emberek :).
A titaniumban egyébként ez megoldott :p, viszont ugye az nem csak egy óra alkalmazás, hanem egy picivel komplexebb és mellé nem tudsz kirakni a todayre semmit.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19654 Dátum: 2010, 10 21, 09:41:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kb. 3 mortscript sor leprogramozni a másodperc mutatást, de ahogy én is szerintem feleslegesnek tartják az emberek :).
A titaniumban egyébként ez megoldott :p, viszont ugye az nem csak egy óra alkalmazás, hanem egy picivel komplexebb és mellé nem tudsz kirakni a todayre semmit.
Ezért nem kell nekem a Titánium.A másodperc kérdésében meg nem értek egyet veled.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19655 Dátum: 2010, 10 21, 10:59:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HR visszaállítja, de ha megint CHomeEditorhoz nyúlsz akkor már nagyobb odafigyeléssel :)

 :oops: :oops: Okés nyomatok egy HR-t...  Nagyon szépen köszönöm a segítséget neked! :) :) :oops:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19656 Dátum: 2010, 10 21, 11:13:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kb. 3 mortscript sor leprogramozni a másodperc mutatást, de ahogy én is szerintem feleslegesnek tartják az emberek :).
A titaniumban egyébként ez megoldott :p, viszont ugye az nem csak egy óra alkalmazás, hanem egy picivel komplexebb és mellé nem tudsz kirakni a todayre semmit.
Ne azzal indokold, hogy feleslegesnek tartod, hanem azzal, hogy minden másodpercben meghívni a mortscriptet felesleges cpu használat, és akku fogyasztás. Elegánsabb. ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19657 Dátum: 2010, 10 21, 11:23:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne azzal indokold, hogy feleslegesnek tartod, hanem azzal, hogy minden másodpercben meghívni a mortscriptet felesleges cpu használat, és akku fogyasztás. Elegánsabb. ;)
Kipróbáltam mindkét órát, a másodpercest és ezt az újabbat, a mp. nélkülit és nem észlelhető nagyobb CPU használat a másodpercesnél sem!Kvázi nincs is nagyobb akkuhasználata.

Nem elérhető elias71

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Gt- I8000 Omnia II
  • PDA ROM: PDA:PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19658 Dátum: 2010, 10 21, 11:25:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Hol tudnék nézni a PDA-a Pesten olyan klassz kis színes tokot azt hiszem a szilikonos...cülinapom alkalmából meglepem  magam és a kávémat...de azért kérdezem mert ha egy mód van rá olyan tipp kellene hogy ne nagyon keljen átmászni a várost és ahol esetleg ti is vásároltatok már!vagy bemászok bármelyik plázába és cső??? :hmm: köszi

Bp.,XI ker. Budafoki út 70 itt minden van, ami csak kellhet a mobilhoz a gagyitól a Brandoig.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető elias71

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Gt- I8000 Omnia II
  • PDA ROM: PDA:PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19659 Dátum: 2010, 10 21, 11:35:27 »
( BUJI1 )  Első tapasztalat nincs startmenü ezáltal több a memória,magyarításra CS: XEHJG5 öt használtam, amivel nem lett tökéletes csak kb 80%-os. Működik rendesen de nekem az AIJH1 fürgébbnek tűnik ezért két nap után vissza tettem.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19660 Dátum: 2010, 10 21, 11:38:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam mindkét órát, a másodpercest és ezt az újabbat, a mp. nélkülit és nem észlelhető nagyobb CPU használat a másodpercesnél sem!Kvázi nincs is nagyobb akkuhasználata.
Ne a TaskManagert használd ilyen jellegű mérésékre. :) És mortscriptről volt szó, nem deafult today pluginről.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19661 Dátum: 2010, 10 21, 13:24:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne azzal indokold, hogy feleslegesnek tartod, hanem azzal, hogy minden másodpercben meghívni a mortscriptet felesleges cpu használat, és akku fogyasztás. Elegánsabb. ;)
Hát ezt majd kipróbálom, mivel a skinemben is alapértelmezettként 2mp-ként hívja meg a HeroClock.mscr fájlt, amit ugyan nem értek, de ha alapból így van megadva akkor nagy gubanc nem lehet. Ez gyakorlatilag annyit tesz, hogy 2mp-ként alapértelmezettként 20%-s a CPU kihasználtság, amit én lefaragtam már a digitális órák esetén 7%-ra, analóg órák esetén pedig 10%-ra.

Amit Palibácsi mond az teljesen igaz :ok:, felesleges akku fogyasztás, CPU használat stb...
Éppen ezért néztem át full az mscr fájlokat a skinemben 0-tól a végéig, mert teli voltak felesleges utasításokkal, amik minden egyes meghívás után sorra lefutottak, ezáltal terhelve a CPU-t, akkut, stb.. :)

ja és Elegánsabb :D

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19662 Dátum: 2010, 10 21, 13:29:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam mindkét órát, a másodpercest és ezt az újabbat, a mp. nélkülit és nem észlelhető nagyobb CPU használat a másodpercesnél sem!Kvázi nincs is nagyobb akkuhasználata.
Mindennek van Pro és Kontra oldala, szal egyezzünk ki egy döntetlenben, mert a precíz embereknek igen is szükségük van a másodpercekre, de mi elegánsabbnak tartjuk ha nem használ annyi CPU-t :p :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19663 Dátum: 2010, 10 21, 13:59:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindennek van Pro és Kontra oldala, szal egyezzünk ki egy döntetlenben, mert a precíz embereknek igen is szükségük van a másodpercekre, de mi elegánsabbnak tartjuk ha nem használ annyi CPU-t :p :ok:
Hát erre csak ennyit....:  :ok: :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19664 Dátum: 2010, 10 21, 14:06:52 »
Szerintetek miéit nem működik az, hogy a freemail-es accountomban be van állítva az automatikus küldés fogadás, mondjuk 4 óránként és mégse hajtja végre.Manuálisan kell továbbra is lekérdeznem.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19665 Dátum: 2010, 10 21, 14:20:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek miéit nem működik az, hogy a freemail-es accountomban be van állítva az automatikus küldés fogadás, mondjuk 4 óránként és mégse hajtja végre.Manuálisan kell továbbra is lekérdeznem.
Ezt pl. nem tudom, de amikor én e-maileket olvasgattam a készülékemen, akkor ezt úgy oldottam meg, hogy pl. a mailbox, gmail kezeli a mail átirányításokat. Vagyis be tudod állítani, hogy a freemailes leveleket is a mailboxon olvasd el. Ez arra jó, hogy egyetlen email szolgáltatót kell beállítanod a pda-n és már gyünnek is a levelek :). Nekem a mailbox frissített rendesen.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19666 Dátum: 2010, 10 21, 14:31:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt pl. nem tudom, de amikor én e-maileket olvasgattam a készülékemen, akkor ezt úgy oldottam meg, hogy pl. a mailbox, gmail kezeli a mail átirányításokat. Vagyis be tudod állítani, hogy a freemailes leveleket is a mailboxon olvasd el. Ez arra jó, hogy egyetlen email szolgáltatót kell beállítanod a pda-n és már gyünnek is a levelek :). Nekem a mailbox frissített rendesen.
Oké, már csak azt keresem, hogy hol van az a mailbox?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19667 Dátum: 2010, 10 21, 14:49:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, már csak azt keresem, hogy hol van az a mailbox?
A Mailbox az egy ugyanolyan szolgáltató, mint a freemail :). Talán mailbox.hu, de nem biztos :D.

Ha van gmail accountod az is megfelel a célra :ok:. Beállítod a gmail webes oldalán (mailboxnál ua.), hogy az összes létező szolgáltatód leveleit oda kapd meg és a pda-don csak a gmail accountot kell megcsinálnod.

Étted? :p

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19668 Dátum: 2010, 10 21, 14:52:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Mailbox az egy ugyanolyan szolgáltató, mint a freemail :). Talán mailbox.hu, de nem biztos :D.

Ha van gmail accountod az is megfelel a célra :ok:. Beállítod a gmail webes oldalán (mailboxnál ua.), hogy az összes létező szolgáltatód leveleit oda kapd meg és a pda-don csak a gmail accountot kell megcsinálnod.

Étted? :p
Vigyázz... 6.1 ROM
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19669 Dátum: 2010, 10 21, 15:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vigyázz... 6.1 ROM
És az miért baj? Ha a freemailes accját be tudta állítani, akkor a gmail vagy mailbox is menni fog neki nem? Vagy a ROM-ba van égetve a freemail? :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19670 Dátum: 2010, 10 21, 15:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És az miért baj? Ha a freemailes accját be tudta állítani, akkor a gmail vagy mailbox is menni fog neki nem? Vagy a ROM-ba van égetve a freemail? :D
Teljesen mindegy milyen acc-ja van, ha kézzel tudja szinkronizálni, az adatok helyesek. A scheduler process lehet hibás viszont.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19671 Dátum: 2010, 10 21, 15:21:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljesen mindegy milyen acc-ja van, ha kézzel tudja szinkronizálni, az adatok helyesek. A scheduler process lehet hibás viszont.
Nem is az accjáról van szó, én csupán arra akartam rávilágítani, ha több email szolgáltatótól vár leveleket, elég csupán egyet beállítania és lejön a többi.
Azért gondoltam ezt a verziót, mert megnevezte a freemailt és ebből arra következtettem, hátha van neki több akkuntya, de ott semmi probléma nincs a szinkronizálással, szemben a freemaillel.

Ha csak 1 email acc van beállítva nagy a valószínűsége, hogy a probléma forrása a te általad javasolt dolog lehet, viszont ebben már én nem vagyok kompetens :)

Teccik érteni ? :)

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19672 Dátum: 2010, 10 21, 16:20:06 »
Üdv. Isten éltessen minden szülinapost =)  O->-
Tudja valaki hogy, hogy lehet az opera 10-ben minden oldalt úgy behozni mint pc-n szóval ne mobil verzsön legyen? =)
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19673 Dátum: 2010, 10 21, 16:38:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is az accjáról van szó, én csupán arra akartam rávilágítani, ha több email szolgáltatótól vár leveleket, elég csupán egyet beállítania és lejön a többi.
Azért gondoltam ezt a verziót, mert megnevezte a freemailt és ebből arra következtettem, hátha van neki több akkuntya, de ott semmi probléma nincs a szinkronizálással, szemben a freemaillel.

Ha csak 1 email acc van beállítva nagy a valószínűsége, hogy a probléma forrása a te általad javasolt dolog lehet, viszont ebben már én nem vagyok kompetens :)

Teccik érteni ? :)
Teccem. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19674 Dátum: 2010, 10 21, 16:39:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv. Isten éltessen minden szülinapost =)  O->-
Tudja valaki hogy, hogy lehet az opera 10-ben minden oldalt úgy behozni mint pc-n szóval ne mobil verzsön legyen? =)
Esetleg kapcsold ki a mobil nézet funkciót.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)