2024, 10 01, 19:40:09

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235521 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19625 Dátum: 2010, 10 20, 18:54:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ur-aTYh8NFI[/youtube]
ezt a játékot kipróbáltam tökéletesen működik, akkor a teeterrel mi lehet a gond? nem települ :( másik verzió települ de megse moccan a golyó
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19626 Dátum: 2010, 10 20, 19:19:31 »
Sziasztok.

Hol tudnék nézni a PDA-a Pesten olyan klassz kis színes tokot azt hiszem a szilikonos...cülinapom alkalmából meglepem  magam és a kávémat...de azért kérdezem mert ha egy mód van rá olyan tipp kellene hogy ne nagyon keljen átmászni a várost és ahol esetleg ti is vásároltatok már!vagy bemászok bármelyik plázába és cső??? :hmm: köszi
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19627 Dátum: 2010, 10 20, 19:26:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
amúgy melyik alkalmazás ott az a "csík" ott a todayeden, amiben úgy látom van üzenetkezelő, kapcsolatok, kedvencek stb?

Kérdésedre Reiben már válaszolt is ;)
Köszi a cfg file-t.Neked a méretnél az eredeti 11 van..Én ezt felnyomtam 20 ra de nem sokat változott az óra mérete,ellenben jól megnőtt a dátum mérete...na ezt kéne kitalálnom  :D Mindenesetre köszönöm  :ok:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető goa48

  • Hozzászólások: 77
  • PDA: Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: Liquid Smooth RC4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19628 Dátum: 2010, 10 20, 19:39:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdésedre Reiben már válaszolt is ;)
Köszi a cfg file-t.Neked a méretnél az eredeti 11 van..Én ezt felnyomtam 20 ra de nem sokat változott az óra mérete,ellenben jól megnőtt a dátum mérete...na ezt kéne kitalálnom  :D Mindenesetre köszönöm  :ok:
ja várj, félreértettelek, azt hittem a dátum kell
Az óra mérete a skintől függ, WVGA/VGA skineket használj és nagy lesz az óra. QVGA skinek is működnek de persze kisebbek az így képek, így az óra is.
ROM: Liquid Smooth RC4
KERNEL:  K^Kernel 3.4.x 370mb exUV
Recovery: TWRP 2.5.0.0

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19629 Dátum: 2010, 10 20, 20:20:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ja várj, félreértettelek, azt hittem a dátum kell
Az óra mérete a skintől függ, WVGA/VGA skineket használj és nagy lesz az óra. QVGA skinek is működnek de persze kisebbek az így képek, így az óra is.

Igazad van...én marha a qvga csomagot szedtem  :-X
Viszont nem igen találok wvga vagy vga-át olyat aminek nincs háttere azaz áttetszó  :'(
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19630 Dátum: 2010, 10 20, 20:52:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mért is mi bajom lesz? Tessszel rá lóvét?  :D
Nem, mert csak négy csillagig bírok elszámolni  :D

Nem elérhető Bodi002

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19631 Dátum: 2010, 10 20, 21:10:19 »
Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudom beállítani a telefonomon a netet ( OMNIA II ) ez egy t-mo.. készülék volt most kártyafüggetlen vodás kártyával. meg van a hozzáférési pont neve dns 1-2 is és nem akar kapcsolódni, Tudnátok segíteni??
Köszönöm

Nem elérhető goa48

  • Hozzászólások: 77
  • PDA: Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: Liquid Smooth RC4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19632 Dátum: 2010, 10 20, 21:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van...én marha a qvga csomagot szedtem  :-X
Viszont nem igen találok wvga vagy vga-át olyat aminek nincs háttere azaz áttetszó  :'(
Csinálj egy 382x201-es felbontású "back.png" képet valami képszerkesztővel, ne tegyél bele semmit, vagy csak rajzolj oda középre két pöttyöt ahogy tetszik hogy meglegyen a kettőspont az óra és a perc között, elvileg működnie kellene, photoshoppal gyorsan el lehet készíteni. Ezután válassz egy VGA/WVGA felbontásra készült skint-t, amelyik teccik, és írd felül az abban található "back.png"-t az általad készítettel, elvileg ha mindent jól csináltál működni fog.
(a felbontás amit írtam csak irányadó, lehet kicsit nagyobb, vagy kisebb fog kelleni de ezt ki lehet tapasztalni pár próbálkozás után :) )
hajrá :ok:
ROM: Liquid Smooth RC4
KERNEL:  K^Kernel 3.4.x 370mb exUV
Recovery: TWRP 2.5.0.0

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19633 Dátum: 2010, 10 20, 21:22:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Hol tudnék nézni a PDA-a Pesten olyan klassz kis színes tokot azt hiszem a szilikonos...cülinapom alkalmából meglepem  magam és a kávémat...de azért kérdezem mert ha egy mód van rá olyan tipp kellene hogy ne nagyon keljen átmászni a várost és ahol esetleg ti is vásároltatok már!vagy bemászok bármelyik plázába és cső??? :hmm: köszi
Bódóg cülinapot!- tipp-topp szilikonos pláza cicát vagy tokot meg szinest  :shock: hát ilyen is van  ::) :
Itt a kanok ilyenre nem tudnak válaszolni
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19634 Dátum: 2010, 10 20, 21:25:02 »
Sziasztok!
ShowcoChomeEditor programmal a windows default-ot akartam kicsit bővíteni meg testre szabni!
A youtubon néztem is egy videót hogy hogyan kell új panelokat készíteni, mindent úgy csináltam de nem jelent meg, (természetesen minden új modosítás után kikapcsoltam majd újra be a windows defaultot) a sorrendet átállítja a panelokat nem jelenítette meg... többször is megpróbáltam de egyszer azon kaptam magam hogy ugye bekapcsoltam a windows defaultot és minden összevissza van, nem látszódik néhány panel neve meg valami többször is benne van...  kiakartam törölni a panelt de nem volt ott a törölhetők listáján.. egyszerűen nem értem mikor átállítom pl: samsung widekt plus-ra akkor meg lefagy tölt és megáll ugyan ez van mindegyiknél... egyszerűen nem értem mit rontottam el! :'(
Valaki tud segíteni? Lehetséges hogy megsérült a fájl amit a ilyenkor a ShowcoChomeEditor módosít?
Ha igen akkor valaki áttud nekem küldeni egy érintetlent és elmagyarázza hogy hogyan másoljam be? Esetleg egy hard reset nem állítja helyre? Valami megoldás??? :(

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19635 Dátum: 2010, 10 20, 21:43:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
ShowcoChomeEditor programmal a windows default-ot akartam kicsit bővíteni meg testre szabni!
A youtubon néztem is egy videót hogy hogyan kell új panelokat készíteni, mindent úgy csináltam de nem jelent meg, (természetesen minden új modosítás után kikapcsoltam majd újra be a windows defaultot) a sorrendet átállítja a panelokat nem jelenítette meg... többször is megpróbáltam de egyszer azon kaptam magam hogy ugye bekapcsoltam a windows defaultot és minden összevissza van, nem látszódik néhány panel neve meg valami többször is benne van...  kiakartam törölni a panelt de nem volt ott a törölhetők listáján.. egyszerűen nem értem mikor átállítom pl: samsung widekt plus-ra akkor meg lefagy tölt és megáll ugyan ez van mindegyiknél... egyszerűen nem értem mit rontottam el! :'(
Valaki tud segíteni? Lehetséges hogy megsérült a fájl amit a ilyenkor a ShowcoChomeEditor módosít?
Ha igen akkor valaki áttud nekem küldeni egy érintetlent és elmagyarázza hogy hogyan másoljam be? Esetleg egy hard reset nem állítja helyre? Valami megoldás??? :(

Előre is köszönöm a válaszokat!
A ChomeEditor-al hihetetlen el lehet barmolni a készüléked és az a baj, ha nem nagyon értesz hozzá még rosszabb. A Titanium pluginek megvalósítása gyakorlatilag registry bejegyzések sokaságából áll, amit az SPlugins_480x800.cpr fájllal tudsz megjeleníteni. Ha módosítasz valamit akkor az a Titanium_480x800.cpr fájlban lesz aktiválva, de az O2-n valamiért ezzel nem tud mit kezdeni, ezért van szükség a korábban említett SPlugins_480x800.cpr fájlra.

Én annyit tanácsolnék bár ez korántsem biztos, hogy gyógyír, a Titanium_480x800.cpr fájl teljes tartalmát másold át az SPlugins_480x800.cpr-be és indítsd újra a kütyüd.

Nem tudom sajna mit nyomkodtál el, sőt senki, ezért nem biztos, hogy tudunk segíteni.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19636 Dátum: 2010, 10 20, 22:05:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A ChomeEditor-al hihetetlen el lehet barmolni a készüléked és az a baj, ha nem nagyon értesz hozzá még rosszabb. A Titanium pluginek megvalósítása gyakorlatilag registry bejegyzések sokaságából áll, amit az SPlugins_480x800.cpr fájllal tudsz megjeleníteni. Ha módosítasz valamit akkor az a Titanium_480x800.cpr fájlban lesz aktiválva, de az O2-n valamiért ezzel nem tud mit kezdeni, ezért van szükség a korábban említett SPlugins_480x800.cpr fájlra.

Én annyit tanácsolnék bár ez korántsem biztos, hogy gyógyír, a Titanium_480x800.cpr fájl teljes tartalmát másold át az SPlugins_480x800.cpr-be és indítsd újra a kütyüd.

Nem tudom sajna mit nyomkodtál el, sőt senki, ezért nem biztos, hogy tudunk segíteni.


Értem!
Megpróbálom hátha lesz belőle valami...
Hol találom ezeket a fájlokat és mivel tudom ezt a másolást végrehajtani?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19637 Dátum: 2010, 10 20, 22:20:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Értem!
Megpróbálom hátha lesz belőle valami...
Hol találom ezeket a fájlokat és mivel tudom ezt a másolást végrehajtani?
Ja bocs ezt nem írtam le :). A Windows könyvtárban van mindkét fájl és Resco File Explorer-el vagy Pocket Total Commander-el tudod őket másolni, felülírni vagy szerkeszteni.

Egyébként ha titaniumozol próbáld ki az én felületem :p.
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár napon belül frissítek, szal jön a finomított, szebb, stabilabb skin :)

Nem elérhető Bamba

  • Hozzászólások: 173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: BlackBerry Q10 - Galaxy TAB 2 7.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19638 Dátum: 2010, 10 20, 22:38:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!én most tettem rá de minden szempontból tökéletes...olyan mintha nem is lenne rajta semmi!!! :ok:szóval tökéletes...és szerintem itt majdnem mindenki ezt favorizálja..szóval hajrá ;)
Honnan szerezted be? Ez a mirror screen guarder?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19639 Dátum: 2010, 10 20, 22:51:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja bocs ezt nem írtam le :). A Windows könyvtárban van mindkét fájl és Resco File Explorer-el vagy Pocket Total Commander-el tudod őket másolni, felülírni vagy szerkeszteni.

Egyébként ha titaniumozol próbáld ki az én felületem :p.
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár napon belül frissítek, szal jön a finomított, szebb, stabilabb skin :)

Okés! Az úgy jó ha mind2őt lemásolom hogy legyen biztonsági másolat és egy Titanium_480x800.cpr másolatot átnevezek SPlugins_480x800.cpr-re és felülirom a windows könyvtárban lévőre?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19640 Dátum: 2010, 10 20, 23:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okés! Az úgy jó ha mind2őt lemásolom hogy legyen biztonsági másolat és egy Titanium_480x800.cpr másolatot átnevezek SPlugins_480x800.cpr-re és felülirom a windows könyvtárban lévőre?

Na felül írtam legalábbis a total commander nem kérdezet rá h felül írja-e szal gondolom hogy felül írta ..
Sajnos nem lett így sem jó mivel így most 3db kép panel van abból 2nél nincs neve szal. azok olyanok mintha átlátszóak lennének...

Hát nem tudom mit lehetne vele kezdeni....

Hard reset vissza állítja? vagy az tuti nem? csak mert ha tuti nem akkor nem csinálom meg...

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19641 Dátum: 2010, 10 21, 00:54:07 »
Sziasztok.
Olyan zene lejátszót keresek ami van olyan jó mint a Nitrogen és támogatja az AD2P Bt füles vezérlőgombjait mint a gyári

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19642 Dátum: 2010, 10 21, 07:13:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na felül írtam legalábbis a total commander nem kérdezet rá h felül írja-e szal gondolom hogy felül írta ..
Sajnos nem lett így sem jó mivel így most 3db kép panel van abból 2nél nincs neve szal. azok olyanok mintha átlátszóak lennének...

Hát nem tudom mit lehetne vele kezdeni....

Hard reset vissza állítja? vagy az tuti nem? csak mert ha tuti nem akkor nem csinálom meg...
A HR visszaállítja, de ha megint CHomeEditorhoz nyúlsz akkor már nagyobb odafigyeléssel :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19643 Dátum: 2010, 10 21, 07:18:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bódóg cülinapot!- tipp-topp szilikonos pláza cicát vagy tokot meg szinest  :shock: hát ilyen is van  ::) :
Itt a kanok ilyenre nem tudnak válaszolni

Köszi.  :D  :D
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető rockpit

  • Hozzászólások: 102
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S10
  • PDA ROM: Android 10
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19644 Dátum: 2010, 10 21, 08:01:16 »
Sziasztok!

ROM-ot frissítettem, belaktam, minden remekül működik. Gondoltam ideje SPB Backup-al lementeni a rendszert. Már majdnem végzett a művelettel, amikor váratlanul megállt a mentés, kiírta egy txt fájlba, hogy nem tudja olvasni a "POCKETFS.SYS" fájl-t. Ennek elérési útvonala a My Storage gyökérkönyvtára, és mivel sys fájl, rejtett, és másolni sem tudom. A SPB Backup ezzel a hibával kiírta, hogy kész a mentés, és csak a reset gomb megnyomásával tudtam kilépni. Megismételtem a mentést, és minden ugyanúgy történt! Korábban soha nem történt ilyen, pedig már többször frissítettem ROM-ot!

Találkozott valaki ilyen hibával? Szerintetek ennek ellenére működőképes a backup fájl, amit készített? Mivel nem az eszközön van a fájl, van valami fontosabb szerepe ennek a fájl-nak?

Előre is köszönöm!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19645 Dátum: 2010, 10 21, 08:23:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Hol tudnék nézni a PDA-a Pesten olyan klassz kis színes tokot azt hiszem a szilikonos...cülinapom alkalmából meglepem  magam és a kávémat...de azért kérdezem mert ha egy mód van rá olyan tipp kellene hogy ne nagyon keljen átmászni a várost és ahol esetleg ti is vásároltatok már!vagy bemászok bármelyik plázába és cső??? :hmm: köszi
Én is csatlakoznék és Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok Neked és hozzá jó vásárlást!  O->- O->- Most már legalább azt is megtudtuk, hogy mit jelent a neved mellett a 1021.  :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19646 Dátum: 2010, 10 21, 08:32:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

ROM-ot frissítettem, belaktam, minden remekül működik. Gondoltam ideje SPB Backup-al lementeni a rendszert. Már majdnem végzett a művelettel, amikor váratlanul megállt a mentés, kiírta egy txt fájlba, hogy nem tudja olvasni a "POCKETFS.SYS" fájl-t. Ennek elérési útvonala a My Storage gyökérkönyvtára, és mivel sys fájl, rejtett, és másolni sem tudom. A SPB Backup ezzel a hibával kiírta, hogy kész a mentés, és csak a reset gomb megnyomásával tudtam kilépni. Megismételtem a mentést, és minden ugyanúgy történt! Korábban soha nem történt ilyen, pedig már többször frissítettem ROM-ot!

Találkozott valaki ilyen hibával? Szerintetek ennek ellenére működőképes a backup fájl, amit készített? Mivel nem az eszközön van a fájl, van valami fontosabb szerepe ennek a fájl-nak?

Előre is köszönöm!
Régebben nálam is kiírta ugyanezt, nem kell foglalkozni vele, azért a backup jó lesz!Egyébként a beállításokban meg lehet adni külön, hogy milyen filéket ne backupoljon.Mióta csak a System Data-áról és esetleg a PIM Datáról és az email-ekről csinálok backupot már nem is zaklat vele.

Nem elérhető rockpit

  • Hozzászólások: 102
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S10
  • PDA ROM: Android 10
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19647 Dátum: 2010, 10 21, 08:51:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Régebben nálam is kiírta ugyanezt, nem kell foglalkozni vele, azért a backup jó lesz!Egyébként a beállításokban meg lehet adni külön, hogy milyen filéket ne backupoljon.Mióta csak a System Data-áról és esetleg a PIM Datáról és az email-ekről csinálok backupot már nem is zaklat vele.

Köszi szépen, akkor megnyugodtam!  :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19648 Dátum: 2010, 10 21, 09:05:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi.  :D  :D
Isten éltessen  O->- :-*
(17 évvel ezelőtt, október 21-én, pont egy csütörtöki napon, reggel 9 órakor született a fiam  ;) )
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #19649 Dátum: 2010, 10 21, 09:10:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Isten éltessen  O->- :-*
(17 évvel ezelőtt, október 21-én, pont egy csütörtöki napon, reggel 9 órakor született a fiam  ;) )
Akkor Neki is B.SZ.N.-ot!