2024, 10 03, 08:25:15

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235688 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18700 Dátum: 2010, 09 28, 15:40:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de valamiért tök ingyen van az internet.. azt nem akarom letiltani... csak az lenne a lényeg hogy a google map-s az a wap-ra csatlakozon.. csak ezt nem tom hogyan... :S


Ingyen net...hmmmm :hmm: csak nehogy később jöjjön a fekete leves ;)
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető nebitomi

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung sgh i900
  • PDA ROM: 1234
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18701 Dátum: 2010, 09 28, 17:45:15 »
sziasztok
vettem egy uj samsung omnia 2 -ot es a wifi -vel van gondom!
ra tudok csatlakozni a halozatra ki is irja szepen hogy sikeres meg latom is az ikononn  fent hogy kapcsolodtam,de amikor bongeszni akarok  valamelyik bongeszovel vagy skypolni nem lehet !network problem ezt irja!
kerem segitsetek mert van ez??
koszonom!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18702 Dátum: 2010, 09 28, 18:07:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
vettem egy uj samsung omnia 2 -ot es a wifi -vel van gondom!
ra tudok csatlakozni a halozatra ki is irja szepen hogy sikeres meg latom is az ikononn  fent hogy kapcsolodtam,de amikor bongeszni akarok  valamelyik bongeszovel vagy skypolni nem lehet !network problem ezt irja!
kerem segitsetek mert van ez??
koszonom!
A böngésző beállításaiban állítsd a kapcsolatot automatikusra.
A másik: nézd meg a Beállítások, kapcsolatok, Wi-finél: menu, MS settings, alul Network adapters, My network card connects to-nál a The internet legyen kiválasztva.  (Bocs de angolul beszél az O2, nem tudom pontosan hogy van magyarul) 

Ne írd be több helyre a kérdésedet! Ha tudunk, válaszolunk  >:( A másik témából (tartozékok  :shock: ) töröltem, ne keresd.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18703 Dátum: 2010, 09 28, 18:16:19 »
Sziasztok!
Az iphone today mellé lehet egy today clockot, vagy valamilyen nagyobb digit órát feltenni és ha igen, akkor melyiket? Köszönöm a választ.

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18704 Dátum: 2010, 09 28, 18:50:23 »
Viewdetails tegnap jól itt hagytál kielégületlenül.... :D sikerült letölteni végül amit írtál,de nem sikerül ez a dolog akár hogy is próbálom... :( nem tudom mi zavarhat be de egyáltalán nem teszi ki a témát amit kiválasztok..  :'(
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18705 Dátum: 2010, 09 28, 18:57:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
de valamiért tök ingyen van az internet.. azt nem akarom letiltani... csak az lenne a lényeg hogy a google map-s az a wap-ra csatlakozon.. csak ezt nem tom hogyan... :S
NETSTART? Vodás vagy? Akkor jó eséllyel léptél be te is az átpalizottak táborába... A csomagod egy adatforgalom számlálós cucc, ahol úgy tudom 10KB = 12Ft. Számold ki ha megnézel a youtube-on egy 10MB-os videót mennyit fogsz perkálni ;). Csak onnan tudom, mert én is megszívtam, amiért éltem is a panaszkönyvvel a vodánál, persze ez semmit sem jelent.

A röhej az, hogy ezt a szolgáltatást alapból, az engedélyed nélkül kapcsolják be és ha veszel egy zsír készüléket, mint az O2 :p, akkor szépen elfrissítget az magában :)

Még most szerezd be a NoData progit amivel lelövöd a net-d és köszönd meg nekünk :D.
Jövő hónapban pedig gyere fel ide és írd le mennyit kellett perkálnod ;D

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18706 Dátum: 2010, 09 28, 20:01:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, ez megvan,nem vagyok annyira béna, de a gyári romra telepített opera mini 5-öt nem találom.
A NETCFv 35 keretprogrammal kapcsolatban nincs valakinek hasonló élménye?
Nem megy fel a gépre.
Esetleg próbáld meg a 3.7-et : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18707 Dátum: 2010, 09 28, 20:03:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rengeteg oka lehet, ne törd rajta a fejed. Ha csomagolva volt az eboot, lehet nem 7zip-el csomagoltad ki, és crc hibás lett. Esetleg maga a készülék volt hibás. Lehet egy pillanatnyi áramingadozás az USB porton, ami miatt megszakad a kapcsolat. Ezer dolog, sajnos a ROM frissítésbe ezt mindig bele kell kalkulálni.
Én ezért nem frissítem soha az Eboot-ot

Nem elérhető goodboy007

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18708 Dátum: 2010, 09 28, 20:43:04 »
Hali!

Reggel felraktam a TCPMP Phenom 3-at, ami végre működik és végre nem olyan minimalista, mint a gyári cucc. Lehet egész mappákról playlistet csinálni, sorrendet állítani, szóval nagyon kényelmes kezelni.
Viszont nincs újabb verzió vagy javítás a következő problémákra:
1. Lockolásra, megáll a zene.
2. A beállítások nagy részében csak számok vanna oldalt, nem látszik a menüpont, hogy mi mit csinál, minek a beállítására szolgál, talán itt lehetne finomhangolni.
3. Az alap lejátszóban a "WoW HD" hangszínbeállítás brutálisan jól szól, a többi programban, az alap WMP-ben, az iMulator-ban és ebben is szinte 0 a basszus.
Nem lehetne valahogy megoldani, hogy itt is olyan szépen szóljon, akár registry-módosítással vagy más program segítségével?

Kár, hogy így elszarták az alap lejátszót, ha nem vinne mindig vissza az oldal tetjére és nem akarná újraszkennelni az egész készüléket, ha akár csak egy új számot rakok a memkártyára, akkor nem lenne rossz, de persze MS-éknek el kellett szokás szerint cseszni ::) Egyáltalán mi a szar ez a szkennelés dolog? Hadd döntsem már el, hogy milyen mappákból akarok zenét bettallózni és az ne tartson már fél órán keresztül.


 4. Egy másik témához kapcsolódik, hogy mindent a memóriakártyára telepítek, mégis folyamatosan csökken a "fő tárhely" a memóriakezelőben, jelenleg kemény 40mb szabad helyem van és ott vannak felsorolva a telepített programjaim. Így mégis mit érek a 8gb-os memóriakártyával? Ez a fő tárhely mit is takar tulajdonképp? Mert a ram meg a készülék memóriája ugye külön kerül feltüntetésre. Akkor ez mi?

5. Tudtok javasolni valami progit (ha van egyáltalán ilyen), amivel részletesebben finomhangolni lehetne a telefont?

6. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a töltöttség és az óra is látható legyen felül? Nevetséges, hogy alapesetben vagy az egyik vagy a másik lehet csak ott az ikonsorban.



Sok a kérdés, de remélem mindegyikre (vagy legalább nagy részükre) tudtok megoldást javasolni.

Köszönettel: gB

szerk.: Például az előző oldalon sbalu hozzászólásában van pár kép ha jól látom egy hangszínbeállító progiból. Ezzel például nem lehetne a "WoW HD" vagy legalább ahhoz hasonló basszust beállítani?
Az életben az a jó, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik.

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18709 Dátum: 2010, 09 28, 20:47:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viewdetails tegnap jól itt hagytál kielégületlenül.... :D
Nahát nahát, ejnye bejnye  :hmm:

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18710 Dátum: 2010, 09 28, 20:55:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Reggel felraktam a TCPMP Phenom 3-at, ami végre működik és végre nem olyan minimalista, mint a gyári cucc. Lehet egész mappákról playlistet csinálni, sorrendet állítani, szóval nagyon kényelmes kezelni.
Viszont nincs újabb verzió vagy javítás a következő problémákra:
1. Lockolásra, megáll a zene.
2. A beállítások nagy részében csak számok vanna oldalt, nem látszik a menüpont, hogy mi mit csinál, minek a beállítására szolgál, talán itt lehetne finomhangolni.
3. Az alap lejátszóban a "WoW HD" hangszínbeállítás brutálisan jól szól, a többi programban, az alap WMP-ben, az iMulator-ban és ebben is szinte 0 a basszus.
Nem lehetne valahogy megoldani, hogy itt is olyan szépen szóljon, akár registry-módosítással vagy más program segítségével?

Kár, hogy így elszarták az alap lejátszót, ha nem vinne mindig vissza az oldal tetjére és nem akarná újraszkennelni az egész készüléket, ha akár csak egy új számot rakok a memkártyára, akkor nem lenne rossz, de persze MS-éknek el kellett szokás szerint cseszni ::) Egyáltalán mi a szar ez a szkennelés dolog? Hadd döntsem már el, hogy milyen mappákból akarok zenét bettallózni és az ne tartson már fél órán keresztül.


 4. Egy másik témához kapcsolódik, hogy mindent a memóriakártyára telepítek, mégis folyamatosan csökken a "fő tárhely" a memóriakezelőben, jelenleg kemény 40mb szabad helyem van és ott vannak felsorolva a telepített programjaim. Így mégis mit érek a 8gb-os memóriakártyával? Ez a fő tárhely mit is takar tulajdonképp? Mert a ram meg a készülék memóriája ugye külön kerül feltüntetésre. Akkor ez mi?

5. Tudtok javasolni valami progit (ha van egyáltalán ilyen), amivel részletesebben finomhangolni lehetne a telefont?

6. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a töltöttség és az óra is látható legyen felül? Nevetséges, hogy alapesetben vagy az egyik vagy a másik lehet csak ott az ikonsorban.



Sok a kérdés, de remélem mindegyikre (vagy legalább nagy részükre) tudtok megoldást javasolni.

Köszönettel: gB

szerk.: Például az előző oldalon sbalu hozzászólásában van pár kép ha jól látom egy hangszínbeállító progiból. Ezzel például nem lehetne a "WoW HD" vagy legalább ahhoz hasonló basszust beállítani?
4, A telepítés hasonlóan megy mint a PC-n ott is hiába telepítesz a másodlagos   meghajtógra mégis pakol a C re is. 
5 Ezzel lehet de ovatosan: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18711 Dátum: 2010, 09 28, 21:03:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szerk.: Például az előző oldalon sbalu hozzászólásában van pár kép ha jól látom egy hangszínbeállító progiból. Ezzel például nem lehetne a "WoW HD" vagy legalább ahhoz hasonló basszust beállítani?
Nem jól látod!Ezzel a hangerőket lehet állítani.A hangszín az egészen más tészta.Javaslom kipróbálásra a Pocket Player lejátszó programot.Elég jól skálázható hangszín terén is, extra basszus is beállítható vele, kész hangszín sémák közül is lehet választani.Majdnem olyan jó mint az általad említett gyári és mégcsak nem is sípol, mint az.

Nem elérhető Pityu1899

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I800NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18712 Dátum: 2010, 09 28, 21:09:14 »
Azt h lehet beállítani, h egy mappába rakja a képeket amiket csinálok, kicsit bosszantó, h minden másnap egy új mappát csinál a képeknek:S:S:S

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18713 Dátum: 2010, 09 28, 21:22:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt h lehet beállítani, h egy mappába rakja a képeket amiket csinálok, kicsit bosszantó, h minden másnap egy új mappát csinál a képeknek:S:S:S
Kérdésedre a választ a Gyik,Beállítási segédet oldalon, Multimédia-Szűrt Fotóalbum oldalon találod meg!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18714 Dátum: 2010, 09 28, 22:06:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viewdetails tegnap jól itt hagytál kielégületlenül.... :D sikerült letölteni végül amit írtál,de nem sikerül ez a dolog akár hogy is próbálom... :( nem tudom mi zavarhat be de egyáltalán nem teszi ki a témát amit kiválasztok..  :'(
Ajjaj, hát mondtam hogy ott van minden, ami a kielégülésedhez kell, de ha elakadsz, a segítséget kérd Imhoteptől.  :taps:
Egyébként meg itt voltunk gdave-l miért nem jöttél? :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18715 Dátum: 2010, 09 28, 22:10:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezért nem frissítem soha az Eboot-ot
Ezt az eboot témát ne nyissuk meg, nem véletlen van új eboot minden ROM-hoz, ennek a frissítése nagyságrendekkel veszélytelenebb, mint az előd Omniáé. Egy év alatt (a tegnapival együtt) kábé 2 magyar és 2 külföldi tégla O2-ről tudok.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18716 Dátum: 2010, 09 28, 22:27:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt az eboot témát ne nyissuk meg, nem véletlen van új eboot minden ROM-hoz, ennek a frissítése nagyságrendekkel veszélytelenebb, mint az előd Omniáé. Egy év alatt (a tegnapival együtt) kábé 2 magyar és 2 külföldi tégla O2-ről tudok.

egyetértek...
és szerintem azoknak is kicserélték gariban
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető nebitomi

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung sgh i900
  • PDA ROM: 1234
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18717 Dátum: 2010, 09 28, 23:10:14 »
sziasztok
hogy lehetne latni vagy ,milyen programot lehet feltelepiteni hogy lassam az akkumulator toltetsegi szintjet?
koszonom

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18718 Dátum: 2010, 09 28, 23:15:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
hogy lehetne latni vagy ,milyen programot lehet feltelepiteni hogy lassam az akkumulator toltetsegi szintjet?
koszonom
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető goodboy007

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18719 Dátum: 2010, 09 29, 00:26:32 »
Közben egy másik topicban megtaláltam, hogy valaki linkelt egy update-et a TouchPlayerhez, de miután felraktam, ha rámentem a menügombra a TP-ben, beszürkült, de nem történt semmi. Kétszer is feltettem, de semmi.
Most, hogy letöröltem, a TP-ben működik, de most meg a Media Player és a TCPMP fagy le, ha rákattolok. Ugyanez minden máshol, a Total Commanderben, ha hosszan nyomom a kijelzőt a felugró menü eléréséhez, körbe mennek a pöttyök, de a végén lefagy
Ez most mi a franc?
Az a szaros frissítés így elcseszte a menükezelést vagy mi?

Modacon megtaláltam a progit, ami a WoW HD-t beállítja minden lejátszóhoz, úgyhogy most zsír lenne a TCPMP, de így nagyon nem zsír.
Az életben az a jó, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik.

Nem elérhető goodboy007

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II GT-i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18720 Dátum: 2010, 09 29, 00:55:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben egy másik topicban megtaláltam, hogy valaki linkelt egy update-et a TouchPlayerhez, de miután felraktam, ha rámentem a menügombra a TP-ben, beszürkült, de nem történt semmi. Kétszer is feltettem, de semmi.
Most, hogy letöröltem, a TP-ben működik, de most meg a Media Player és a TCPMP fagy le, ha rákattolok. Ugyanez minden máshol, a Total Commanderben, ha hosszan nyomom a kijelzőt a felugró menü eléréséhez, körbe mennek a pöttyök, de a végén lefagy
Ez most mi a franc?
Az a szaros frissítés így elcseszte a menükezelést vagy mi?

Modacon megtaláltam a progit, ami a WoW HD-t beállítja minden lejátszóhoz, úgyhogy most zsír lenne a TCPMP, de így nagyon nem zsír.


Hát én mindjárt tökönszúrom magam.
Innen, alulról a második hsz-ben lévő linkről szedtem le és raktam fel a frissítést:
You are not allowed to view links. Register or Login

És elcseszi nekem a menürendszert, mi a francot csinál ez? >:( >:(
Az életben az a jó, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18721 Dátum: 2010, 09 29, 01:07:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát én mindjárt tökönszúrom magam.
Innen, alulról a második hsz-ben lévő linkről szedtem le és raktam fel a frissítést:
You are not allowed to view links. Register or Login

És elcseszi nekem a menürendszert, mi a francot csinál ez? >:( >:(
Figyelj menősrác, ki censored ott nyomorék pda-t restartoltad, miután a telibevert ROM-od egyik tetves fájlját felülírtad?  ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18722 Dátum: 2010, 09 29, 05:11:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyelj menősrác, ki censored ott nyomorék pda-t restartoltad, miután a telibevert ROM-od egyik tetves fájlját felülírtad?  ;)

Pfffff..... :D :D
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető zozem

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGo8
  • PDA: iPhone 3g 16GB // Samsung i5700
  • PDA ROM: .
  • Skype: .
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18723 Dátum: 2010, 09 29, 06:28:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
NETSTART? Vodás vagy? Akkor jó eséllyel léptél be te is az átpalizottak táborába... A csomagod egy adatforgalom számlálós cucc, ahol úgy tudom 10KB = 12Ft. Számold ki ha megnézel a youtube-on egy 10MB-os videót mennyit fogsz perkálni ;). Csak onnan tudom, mert én is megszívtam, amiért éltem is a panaszkönyvvel a vodánál, persze ez semmit sem jelent.

A röhej az, hogy ezt a szolgáltatást alapból, az engedélyed nélkül kapcsolják be és ha veszel egy zsír készüléket, mint az O2 :p, akkor szépen elfrissítget az magában :)

Még most szerezd be a NoData progit amivel lelövöd a net-d és köszönd meg nekünk :D.
Jövő hónapban pedig gyere fel ide és írd le mennyit kellett perkálnod ;D


T-mobilos vagyok.. én voltam bent megkérdezni de azt mondták hogy ha nics pénz a kártyámon akkor lehetetlen hogy csatlakozon a wap-ra mivel hogy adatforgalomal jár... most akor tiltsam le? :P

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18724 Dátum: 2010, 09 29, 06:54:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login

T-mobilos vagyok.. én voltam bent megkérdezni de azt mondták hogy ha nics pénz a kártyámon akkor lehetetlen hogy csatlakozon a wap-ra mivel hogy adatforgalomal jár... most akor tiltsam le? :P
A T-mobilnál 13Ft = 10KB... Mindenképpen tiltsd le és addig ne használd, amíg meg nem kapod a számlád. Ha megkaptad nézd meg alaposan a számlakivonatot, mit miért vontak le.