2024, 10 03, 19:23:42

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235726 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Tuzsi88

  • Hozzászólások: 94
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18475 Dátum: 2010, 09 24, 12:53:16 »
Hali!Melyik új romot érdemes felrakni a pda-ra a mostani romom helyett szerintetek?

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18476 Dátum: 2010, 09 24, 13:53:30 »
fenn van az o2-om az Opera 10-es bongeszo, sajna nem jatsza le a flash-t. tudja valaki miert nem?
koszonettel

berem

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18477 Dátum: 2010, 09 24, 16:31:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fenn van az o2-om az Opera 10-es bongeszo, sajna nem jatsza le a flash-t. tudja valaki miert nem?
koszonettel

berem
beállítások->haladó-> beépülőt kipipálod és lefogja elvileg
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető Tuzsi88

  • Hozzászólások: 94
  • PDA: Samsung Galaxy S 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18478 Dátum: 2010, 09 24, 16:42:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
beállítások->haladó-> beépülőt kipipálod és lefogja elvileg

Nem játssza le így sem, legalábbis nekem nem működik.Nem tudom mit kellene letölteni, hogy menjenek a videók.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18479 Dátum: 2010, 09 24, 17:06:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem játssza le így sem, legalábbis nekem nem működik.Nem tudom mit kellene letölteni, hogy menjenek a videók.
nekem így mentek :S
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18480 Dátum: 2010, 09 24, 17:55:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
Annyi kérdésem lenne hogy lehet -e és ha igen akkor mi lesz ha egy hálózatfüggő [NEM TELÓ!]ra független romot teszek (romfrissítés gyanánt).
Köszi szépen!

Ugyanúgy szolgáltató függő marad, az új rom minden előnyével.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18481 Dátum: 2010, 09 24, 18:23:23 »
Ti használtátok valaha a PDA-hoz a stylus ceruzáját? (nem véstem :D ) én úgy szétkarcoltam vele a kijelzőt ahogy illik, szóval aki még nem használta ne is használja...
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18482 Dátum: 2010, 09 24, 18:27:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ti használtátok valaha a PDA-hoz a stylus ceruzáját? (nem véstem :D ) én úgy szétkarcoltam vele a kijelzőt ahogy illik, szóval aki még nem használta ne is használja...
Használtam, de miután megvettem az Omnia 2-t, Brando ultra clear fóliát tettem rá, mivel nem karcálló a kijelzője.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18483 Dátum: 2010, 09 24, 18:36:26 »
Az én romommal ugyanúgy rezeg, mint az eredeti T-s rommal. Engem is idegesít nagyon a dolog.

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18484 Dátum: 2010, 09 24, 18:37:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Használtam, de miután megvettem az Omnia 2-t, Brando ultra clear fóliát tettem rá, mivel nem karcálló a kijelzője.
Ha már karcos a kijelző érdemes venni rá? Vagy kb semmi értelme? Az idegesít a legjobban hogy ugye a karctól torzul a szín, szóval megtörik rajta a fény, olyan mintha vizes kézzel nyúlnál hozzá. Vagy van esetleg valami polírozó? amivel fel lehetne polírozni és kitölti a karcokat valami szer, aztán rá a folia.
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18485 Dátum: 2010, 09 24, 19:01:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már karcos a kijelző érdemes venni rá? Vagy kb semmi értelme? Az idegesít a legjobban hogy ugye a karctól torzul a szín, szóval megtörik rajta a fény, olyan mintha vizes kézzel nyúlnál hozzá. Vagy van esetleg valami polírozó? amivel fel lehetne polírozni és kitölti a karcokat valami szer, aztán rá a folia.
az erintokepernyot nem szabad pasztaval kezelni!! Ki kell cserelned az erintopanelt, ebayen nem annyira draga.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18486 Dátum: 2010, 09 24, 19:02:45 »
Sziasztok!

Feltettem a XXJH1 romot Sensével. Kérdés: Le szeretném cserélni a TF3D 1.3- ra,
az hogy tegyem?
Kérdés: Érdekelne, hogy gyorsabb e a Sense 2.5- nél?
Nálam valamilyen oknál fogva akadozik, lassú. Procit is felcsavartam. Gondol 1-et és 2 nap alat lemerűl, átlagos használatnál, valamikor meg 4 napig is bírja ugyan olyan haszhálatnál. Volt fent a JD6 és a JH1 semmivel sem jobb ezérz próbálnám ki a TF3D-t, ha segítetek!
Előre is köszönöm!!
Fenin

Nem elérhető laci1117

  • Hozzászólások: 655
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Vodafone Navi
  • PDA: iPhone 4S/16Gb
  • PDA ROM: iOS 6.1.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18487 Dátum: 2010, 09 24, 19:07:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az erintokepernyot nem szabad pasztaval kezelni!! Ki kell cserelned az erintopanelt, ebayen nem annyira draga.
akkor inkább hagyom, nem annyira vészes még de fóliát megéri venni akkor?
Két szót ismerek mindig és soha, Fradista mindig Újpesti soha!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18488 Dátum: 2010, 09 24, 19:24:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Feltettem a XXJH1 romot Sensével. Kérdés: Le szeretném cserélni a TF3D 1.3- ra,
az hogy tegyem?
Kérdés: Érdekelne, hogy gyorsabb e a Sense 2.5- nél?
Nálam valamilyen oknál fogva akadozik, lassú. Procit is felcsavartam. Gondol 1-et és 2 nap alat lemerűl, átlagos használatnál, valamikor meg 4 napig is bírja ugyan olyan haszhálatnál. Volt fent a JD6 és a JH1 semmivel sem jobb ezérz próbálnám ki a TF3D-t, ha segítetek!
Előre is köszönöm!!
Ahogyan felraktad a sense úgy rakd fel a touchflo3d-t is. Nyugodtan próbáld ki szerintem az újabbakat, mert gondolom a memória kezelésük kicsivel jobb lehet.
A TouchFlo3D nem fogja annyira a készüléket, mint a sense viszont ugye mindennek van előnye és hátránya. A Flo3D kevesebbet eszik és szebben fut ellenben a sense-l, viszont ez utóbbit sokkal jobban és szebben testre szabhatod.
Neked kell eldöntened, hogy megéri-e nyúzni az O2-det ezen alkalmazásokkal.
Sajnos és ezt csak zárojelben jegyezném meg, nem futnak szépen és akadálymentesen a fenti programok az O2-kön... Sajna brutálisabb hardver kell nekik...

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18489 Dátum: 2010, 09 24, 19:43:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogyan felraktad a sense úgy rakd fel a touchflo3d-t is. Nyugodtan próbáld ki szerintem az újabbakat, mert gondolom a memória kezelésük kicsivel jobb lehet.
A TouchFlo3D nem fogja annyira a készüléket, mint a sense viszont ugye mindennek van előnye és hátránya. A Flo3D kevesebbet eszik és szebben fut ellenben a sense-l, viszont ez utóbbit sokkal jobban és szebben testre szabhatod.
Neked kell eldöntened, hogy megéri-e nyúzni az O2-det ezen alkalmazásokkal.
Sajnos és ezt csak zárojelben jegyezném meg, nem futnak szépen és akadálymentesen a fenti programok az O2-kön... Sajna brutálisabb hardver kell nekik...
Köszönöm a válaszod!
Ok, szép és jó, hogy úgy teszem fel mint a másikat, de mindent az elejéről vagy csak a sensét, ccs- vel?
Akkor te melyiket ajánlanád? Azt ami neked van?
Azt szeretném, hogy gyorsabb, zökkenő mentesen menjen a gépem. Igazad van, több kakaó kell ezekhez a megjelenítésekhez.
Fenin

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18490 Dátum: 2010, 09 24, 20:03:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...mivel nem karcálló a kijelzője.
Létezik esetleg O2-re karcálló érintőpanel?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18491 Dátum: 2010, 09 24, 20:35:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a válaszod!
Ok, szép és jó, hogy úgy teszem fel mint a másikat, de mindent az elejéről vagy csak a sensét, ccs- vel?
Akkor te melyiket ajánlanád? Azt ami neked van?
Azt szeretném, hogy gyorsabb, zökkenő mentesen menjen a gépem. Igazad van, több kakaó kell ezekhez a megjelenítésekhez.
Először is nem tudom, hogyan flash-ted a gépezetedet a Rapid féle Sense-re.
Én amikor főzött ROM-kat használtam akkor úgy frissítettem, hogy az eboot + phone az mindig a gyáriból volt és a pda + csc-t pedig a főzöttből. (Tehát mindent frissíts)
Itt vannak a 6.5 ROM-k:
You are not allowed to view links. Register or Login

Az én véleményem az, hogy egy főzött ROM akármilyen kevés buherával is, de nem tudja visszaadni azt amit egy gyári. Nekem szinte mindig gyorsabbnak tűnt egy gyári ROM, mint egy főzött. A gyárit is szépen be lehet konfigolni és még a memóriád is szépen megmarad. Nekem az AIJH1-el átlagban 70mb szabad ramom van, több nap használat után, míg a sense félékkel ez már két nap után lecsökkenhet akár 30-ra is, nem beszélve az akkudat is jobban szívja...

Ezt az utat neked kell végig járni, mert senki sem úgy kezdi itt, hogy az első frissítése után leragad. Próbálgatni kell és ki fog alakulni a véleményed mindenről.  :ok:

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18492 Dátum: 2010, 09 24, 20:57:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először is nem tudom, hogyan flash-ted a gépezetedet a Rapid féle Sense-re.
Én amikor főzött ROM-kat használtam akkor úgy frissítettem, hogy az eboot + phone az mindig a gyáriból volt és a pda + csc-t pedig a főzöttből. (Tehát mindent frissíts)
Itt vannak a 6.5 ROM-k:
You are not allowed to view links. Register or Login

Az én véleményem az, hogy egy főzött ROM akármilyen kevés buherával is, de nem tudja visszaadni azt amit egy gyári. Nekem szinte mindig gyorsabbnak tűnt egy gyári ROM, mint egy főzött. A gyárit is szépen be lehet konfigolni és még a memóriád is szépen megmarad. Nekem az AIJH1-el átlagban 70mb szabad ramom van, több nap használat után, míg a sense félékkel ez már két nap után lecsökkenhet akár 30-ra is, nem beszélve az akkudat is jobban szívja...

Ezt az utat neked kell végig járni, mert senki sem úgy kezdi itt, hogy az első frissítése után leragad. Próbálgatni kell és ki fog alakulni a véleményed mindenről.  :ok:
Köszönöm válaszod!
Nem szeretnék sokat kisérletezni! Az a baj, tanácstalanság az úr! Gyári romom nagyon rossz volt. Lefagyott és még sorolhatnám. Olyat keresek, szeretnék, ami gyors és stabilan fut! Belátom, hogy a Sense szép, de sokszor kell nyomogatni, mire valakit fel akarsz hívni, akár a kedvencekből, hiányzik az egy gomb és ráböksz stilus. :) Azért is kérdezősködők, olvasgatok, hátha rálelet az igazira. Sokat kell böngészni, mire a tapasztalatokat meg találod egyes romokhoz, sokat nem is találok!
Amit te használsz, az sima gyári beállítású, vagy milyen?
Fenin

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18493 Dátum: 2010, 09 24, 21:00:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!Melyik új romot érdemes felrakni a pda-ra a mostani romom helyett szerintetek?
egyelőre semmi sem szól a mostani ellen :)

Nem elérhető luxu72

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18494 Dátum: 2010, 09 24, 21:24:22 »
 Sziasztok, Bocs de samurol írok. Van O2-re hangtárcsázo program? és köszönet a sok  jó te tanácsért

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18495 Dátum: 2010, 09 24, 21:39:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm válaszod!
Nem szeretnék sokat kisérletezni! Az a baj, tanácstalanság az úr! Gyári romom nagyon rossz volt. Lefagyott és még sorolhatnám. Olyat keresek, szeretnék, ami gyors és stabilan fut! Belátom, hogy a Sense szép, de sokszor kell nyomogatni, mire valakit fel akarsz hívni, akár a kedvencekből, hiányzik az egy gomb és ráböksz stilus. :) Azért is kérdezősködők, olvasgatok, hátha rálelet az igazira. Sokat kell böngészni, mire a tapasztalatokat meg találod egyes romokhoz, sokat nem is találok!
Amit te használsz, az sima gyári beállítású, vagy milyen?
Mindent be lehet állítani úgy, hogy böksz egyet és már hívod is az illetőt :). Ez lehet akár TouchFlo3D, akár Sense vagy egy gyári ROM Titanium felülettel.

Amit én használok, igen, gyári ROM a saját, általam készített Windows Default felülettel. De nem akarok reklámozni neked semmit, mert tényleg amennyi emberke van itt, annyi féle tanácsot adnak majd neked és van aki kiáll az egyik felület mellett, de lehurrogja a másikat, de ez vissza is igaz.

Én azért választottam a Titaniumot gyári ROM-al, mert ugyan a legszebb felület (számomra) a Sense, de akkora hardver igénye van, hogy O2-n nem a legjobb és az Editor progiját pedig korántsem használhatod úgy mint pl. egy HTC HD2-n.
A Windows Default felület pedig számomra megad minden dolgot, amire szükségem van. Persze vannak feltelepítve egyéb programok, mint pl. PhonEx stb...

Tessék olvasgatni, kérdezgetni és ne csak 1 ember véleményére adni :).
Ha meg akarok nézni egy filmet, akkor nem úgy kezdek neki, hogy megnézem az imdb.com milyen értékelést kapott, hanem a film megnézése után levonom a következtetéseket...

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18496 Dátum: 2010, 09 24, 21:44:05 »
Nem hiszem el!!!már iphonra is van élő háttérkép!!! :'(  :'(  :'(  :'( :(  :(  :(
ez csak az én mákom lehet... :(
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18497 Dátum: 2010, 09 24, 22:28:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent be lehet állítani úgy, hogy böksz egyet és már hívod is az illetőt :). Ez lehet akár TouchFlo3D, akár Sense vagy egy gyári ROM Titanium felülettel.

Amit én használok, igen, gyári ROM a saját, általam készített Windows Default felülettel. De nem akarok reklámozni neked semmit, mert tényleg amennyi emberke van itt, annyi féle tanácsot adnak majd neked és van aki kiáll az egyik felület mellett, de lehurrogja a másikat, de ez vissza is igaz.

Én azért választottam a Titaniumot gyári ROM-al, mert ugyan a legszebb felület (számomra) a Sense, de akkora hardver igénye van, hogy O2-n nem a legjobb és az Editor progiját pedig korántsem használhatod úgy mint pl. egy HTC HD2-n.
A Windows Default felület pedig számomra megad minden dolgot, amire szükségem van. Persze vannak feltelepítve egyéb programok, mint pl. PhonEx stb...

Tessék olvasgatni, kérdezgetni és ne csak 1 ember véleményére adni :).
Ha meg akarok nézni egy filmet, akkor nem úgy kezdek neki, hogy megnézem az imdb.com milyen értékelést kapott, hanem a film megnézése után levonom a következtetéseket...
Kösz!!
Fenin

Nem elérhető szabof1

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18498 Dátum: 2010, 09 25, 00:38:56 »
Sziasztok!
Abszolut kezdő vagyok. Elkezdtem olvasni az itt található rengeteg információt, de még nem találtam megoldást a problémámra:
A wifit sikerült beállítanom, a böngésző látja is, de a Messenger nem kapcsolódik. Mi lehet az oka?
A segítségeteket előre is köszönöm.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18499 Dátum: 2010, 09 25, 08:04:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, Bocs de samurol írok. Van O2-re hangtárcsázo program? és köszönet a sok  jó te tanácsért
Én a Vito VoiceDialert használom.