2024, 10 04, 07:33:11

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235783 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18175 Dátum: 2010, 09 13, 06:54:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Imhotep légyszíves  linkeld már be az ébresztő óra színét megvált.cab.-ot mert elszeretném menteni a kis mappámba hogy meg legyen...köszi
Nem csináltam cabot külön, a Manila pluszba raktam be magamnak  ;)
De itt a két fájl, másold be a windows mappába  ;)

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18176 Dátum: 2010, 09 13, 07:23:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vki GPS zseni segíthetne:d sehogy se tudom rávennih megtalálja h holvagyok, ha elindítok(elindítanék) vmi navigációt akkor hirtelen egy másik városba ugrik:S:S
Várd meg amíg talál GPS jelet, amíg nincs megfelelő mennyiségü műholdas jel mindíg az utolsó helyet mutatja

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18177 Dátum: 2010, 09 13, 17:14:11 »
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne,hogy a wifit hogyan lehet kikapcsolni ha már nem használom a böngészőt?
Nagyon szokatlan ez nekem hogy kézzel kell a wifit elinditani ha netezni akarok,majd ua.kikapcsolni.
Gyárilag miért nem inteligens módon történik ez,vagy én nem tudok vmit jól beállitani?
Létezik e olyan segédprogram ami ezt orvosolja?
Köszi a segitséget előre is .

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18178 Dátum: 2010, 09 13, 17:32:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne,hogy a wifit hogyan lehet kikapcsolni ha már nem használom a böngészőt?
Nagyon szokatlan ez nekem hogy kézzel kell a wifit elinditani ha netezni akarok,majd ua.kikapcsolni.
Gyárilag miért nem inteligens módon történik ez,vagy én nem tudok vmit jól beállitani?
Létezik e olyan segédprogram ami ezt orvosolja?
Köszi a segitséget előre is .
Bár én nem vagyok nagy Wifi-s és talán a többiek okosabbak, de milyen intelligens módszert szeretnél a wifi-vel kapcsolatban? Bontja a kapcsolatodat, ha már bezártad a böngészőt? Honnan tudja szerencsétlen gépezet, hogy te újból akarsz-e netezni? Ha bontja a kapcsolatot a böngésző bezárása után akkor ismét be kőne kapcsolnod a wifi-t ha netelnél, nem? Akkor ugyanott vagy...
A PC-n is így működik mondjuk a DIGI net. Egy hálózati loginnal felépíted a kapcsolatod, majd ha nem használod bontod. Max ha leállítod a gépet akkor bontja a kapcsolatot, ha kézzel ezt nem tetted meg. Itt sem bontja a kapcsolatot ha bezárod a böngészőt. Nem is lenne jó ötlet szerintem 126ezerszer loginolni, mert intelligensen bontotta a kapcsolatot a gépem...
Vagy tévedek és én látom rosszul nagyon a dolgokat?

Nem elérhető gyurma88

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: 123454
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18179 Dátum: 2010, 09 13, 17:37:27 »
sziasztok !

Ha tud valaki segítsen nekem, olyan problémám van hogy amikor az omnia 2esemmel wifit keresek nem jelennek meg a kapcsolatok, találkozott már vki ilyen problémával ?
mi lehet a gond ?
köszi

Nem elérhető gyurma88

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: 123454
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18180 Dátum: 2010, 09 13, 17:39:00 »
olyan problémám van hogy nem jelennek meg a kapcsolatok wifi keresésénél, nem jelennek meg kis karikákban, tud valaki segíteni, mi lehet a probléma ?

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18181 Dátum: 2010, 09 13, 17:47:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár én nem vagyok nagy Wifi-s és talán a többiek okosabbak, de milyen intelligens módszert szeretnél a wifi-vel kapcsolatban? Bontja a kapcsolatodat, ha már bezártad a böngészőt? Honnan tudja szerencsétlen gépezet, hogy te újból akarsz-e netezni? Ha bontja a kapcsolatot a böngésző bezárása után akkor ismét be kőne kapcsolnod a wifi-t ha netelnél, nem? Akkor ugyanott vagy...
A PC-n is így működik mondjuk a DIGI net. Egy hálózati loginnal felépíted a kapcsolatod, majd ha nem használod bontod. Max ha leállítod a gépet akkor bontja a kapcsolatot, ha kézzel ezt nem tetted meg. Itt sem bontja a kapcsolatot ha bezárod a böngészőt. Nem is lenne jó ötlet szerintem 126ezerszer loginolni, mert intelligensen bontotta a kapcsolatot a gépem...
Vagy tévedek és én látom rosszul nagyon a dolgokat?
Egy hete használom azt a készüléket és eddig nem ehez voltam szokva.
Tehát pl N97 Kapcsolatkezelő beállitásában be lehetett állitani a preferált hálózatokat aztán ha elinditottam egy böngészőt akkor aszerint hogy mi az elsődleges hálózat azt "kapcsolta"be.
Magyarul nem kellett be és kikapcsolni semmit,minden automatikusan ment.
Nem visszasirom csak kérdezem itt nincs ilyen?
Ha már gyárilag nem tudja létezik e program rá?
Nem értem miért kell nekem manuálisan kikapcsolni a wifit ha befejeztem a netezést.
Amugy feleslegesen meriti az akkut.
Fura ez a tulajdonság nekem.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18182 Dátum: 2010, 09 13, 17:54:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy hete használom azt a készüléket és eddig nem ehez voltam szokva.
Tehát pl N97 Kapcsolatkezelő beállitásában be lehetett állitani a preferált hálózatokat aztán ha elinditottam egy böngészőt akkor aszerint hogy mi az elsődleges hálózat azt "kapcsolta"be.
Magyarul nem kellett be és kikapcsolni semmit,minden automatikusan ment.
Nem visszasirom csak kérdezem itt nincs ilyen?
Ha már gyárilag nem tudja létezik e program rá?
Nem értem miért kell nekem manuálisan kikapcsolni a wifit ha befejeztem a netezést.
Amugy feleslegesen meriti az akkut.
Fura ez a tulajdonság nekem.
Azt nem mondtam, hogy nem lehet beállítani, csupán én nem igen wifizek, hisz én telefonálásra használom a készülékem és számomra ez nem bosszantó dolog ha csatlakoznom és bontanom kell a kapcsolatokat. Ennyi erővel a bluetooth is lehetne olyan, ha én küldök egy fájlt akkor bekapcsolja a készülék és amint átment azonnal kikapcsolja.

De jönnek majd az okosabbak és megválaszolják neked, csak kitartás :)

Nem elérhető gyurma88

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: 123454
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18183 Dátum: 2010, 09 13, 18:28:58 »
Van még 1 problémám, valaki segítsen ha tud.
felmásoltam a sd kártyára a cab fájlt, és amikor fájkezelőben bemegyek a storage card ba és elindítom a cabat azt írja ki, hogy nem sikerült a telepítés.

You are not allowed to view links. Register or Login
erről a progiról van szó.

köszi

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18184 Dátum: 2010, 09 13, 18:49:59 »
Tud valaki O2 re QR kód olvasót?

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18185 Dátum: 2010, 09 13, 18:53:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyi erővel a bluetooth is lehetne olyan, ha én küldök egy fájlt akkor bekapcsolja a készülék és amint átment azonnal kikapcsolja.

De jönnek majd az okosabbak és megválaszolják neked, csak kitartás :)
A Bluetooth egyébként ilyen :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18186 Dátum: 2010, 09 13, 18:53:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tud valaki O2 re QR kód olvasót?

Inigma  :google2: keress rá, de van topicja itt a fórumon is.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető szoltan70

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: Sony Xperia S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18187 Dátum: 2010, 09 13, 18:55:30 »
Sziasztok! Van a wifivel egy kis gondom, nem tudom találkozott-e már valaki ilyennel.
Mióta megvan az omniám, gond nélkül csatlakoztam bármilyen hálózathoz. Viszont ma reggel óta nem tud az itthoni routeremre kapcsolódni. A routerrel nincs gond, a notebookok simán rácsatlakoznak de ez a nyavalyás telefon nem akar. Más wifire csatlakozik de erre nem. Nincs valami ötletetek (wifi nyitot, nincs védve) ?

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18188 Dátum: 2010, 09 13, 19:16:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Inigma  :google2: keress rá, de van topicja itt a fórumon is.

Egy baj van ezzel a progival hogy a mamerát elfordítva alkalmazza.. amúgy frankón megy...

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18189 Dátum: 2010, 09 13, 19:18:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy baj van ezzel a progival hogy a mamerát elfordítva alkalmazza.. amúgy frankón megy...

You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Kapika12

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Igo MyWay 8.4.2
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18190 Dátum: 2010, 09 13, 20:07:37 »
Heló!

Nekem olyan problémám van hogy megcsinálták a telefont gondolom reset volt mert semmi nincs rajta ezzel nincs is probléma,na de az eddigi programjaimat amik eltüntek nem engedi ujra telepiteni gondolkozik rajta és kiirja hogy ezt a progit nem lehet feltelepiteni..,pedig üres a memoriakártya tehát azon sincs rajta feltelepitve ugyh nem értem:S mit kéne felrakjak v mi a teendö ienkor??
köszi elöre is!

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18191 Dátum: 2010, 09 13, 20:59:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Heló!

Nekem olyan problémám van hogy megcsinálták a telefont gondolom reset volt mert semmi nincs rajta ezzel nincs is probléma,na de az eddigi programjaimat amik eltüntek nem engedi ujra telepiteni gondolkozik rajta és kiirja hogy ezt a progit nem lehet feltelepiteni..,pedig üres a memoriakártya tehát azon sincs rajta feltelepitve ugyh nem értem:S mit kéne felrakjak v mi a teendö ienkor??
köszi elöre is!
Szerntem ha úgyis üres a gép, nyomj neki egy HR-t gombokkal (gyikban megtalálod hogyan kell) és a memóriakarit is formázd meg a készülékben, szerintem így jónak kell lennie... szerintem :)

Nem elérhető Quakelord

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia 2 (i8000)
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18192 Dátum: 2010, 09 13, 21:22:04 »
Üdv mindenki!

Szeretnék némi segítséget kérni tőletek, mert igen érdekes dolgot művelt az Omnia 2-m. Ma este vásároltam, bankkártyával fizettem, majd annak rendje és módja szerint megjött erről az sms. Azonban nem tudtam elolvasni. Gyanakodva néztem meg, hogy a beérkezett mappából meg tudom-e nyitni, és ekkor jött a döbbenet. Eltűnt minden sms-em. Ez még a beépített Samsung felületen történt. Gyorsan ránéztem az alap WM-s üzenetkezelőre is. Ott még láttam mindet. Arra golndoltam, hogy hátha megfeküdte a samsungos progi lelkét a sok sms (140+ és volt pár jó hosszú is) ezért elkezdtem törölgetni. Semmi javulás. Ekkor be akartam rendezni feladó szerint az üzeneteket, hogy gyorsabban nagyobb mennyiséget tudjak törölni, és ekkor jött a hideg zuhany, minden eltűnt onnan is. Azóta semmit nem találok. Egyedül az a 2 sms maradt meg a törölt mappában, amiket először egyesével kezdtem kitörölni. Van valakinek esetleg ötlete, hogy honnan lehetne visszavadászni az üzeneteket?

Előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető Kapika12

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Igo MyWay 8.4.2
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18193 Dátum: 2010, 09 13, 21:22:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerntem ha úgyis üres a gép, nyomj neki egy HR-t gombokkal (gyikban megtalálod hogyan kell) és a memóriakarit is formázd meg a készülékben, szerintem így jónak kell lennie... szerintem :)


köszi a választ!!De ezzel nem lehet garanciát vesziteni v ilyesmi igaz?Amugy melyik HR-t ajánlod szoftverest v a 4gombost kikapcsolt állapotban?

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18194 Dátum: 2010, 09 13, 21:38:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenki!

Szeretnék némi segítséget kérni tőletek, mert igen érdekes dolgot művelt az Omnia 2-m. Ma este vásároltam, bankkártyával fizettem, majd annak rendje és módja szerint megjött erről az sms. Azonban nem tudtam elolvasni. Gyanakodva néztem meg, hogy a beérkezett mappából meg tudom-e nyitni, és ekkor jött a döbbenet. Eltűnt minden sms-em. Ez még a beépített Samsung felületen történt. Gyorsan ránéztem az alap WM-s üzenetkezelőre is. Ott még láttam mindet. Arra golndoltam, hogy hátha megfeküdte a samsungos progi lelkét a sok sms (140+ és volt pár jó hosszú is) ezért elkezdtem törölgetni. Semmi javulás. Ekkor be akartam rendezni feladó szerint az üzeneteket, hogy gyorsabban nagyobb mennyiséget tudjak törölni, és ekkor jött a hideg zuhany, minden eltűnt onnan is. Azóta semmit nem találok. Egyedül az a 2 sms maradt meg a törölt mappában, amiket először egyesével kezdtem kitörölni. Van valakinek esetleg ötlete, hogy honnan lehetne visszavadászni az üzeneteket?

Előre is köszi a segítséget!
Visszahozni nem tudtam, de ezzel a ROM-mal nekem is megtörtént mindez. Javasolom a ROM frissítést. Itt a fórumon megtalálod, hogyan kell végrehajtani.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18195 Dátum: 2010, 09 13, 23:35:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenki!

Szeretnék némi segítséget kérni tőletek, mert igen érdekes dolgot művelt az Omnia 2-m. Ma este vásároltam, bankkártyával fizettem, majd annak rendje és módja szerint megjött erről az sms. Azonban nem tudtam elolvasni. Gyanakodva néztem meg, hogy a beérkezett mappából meg tudom-e nyitni, és ekkor jött a döbbenet. Eltűnt minden sms-em. Ez még a beépített Samsung felületen történt. Gyorsan ránéztem az alap WM-s üzenetkezelőre is. Ott még láttam mindet. Arra golndoltam, hogy hátha megfeküdte a samsungos progi lelkét a sok sms (140+ és volt pár jó hosszú is) ezért elkezdtem törölgetni. Semmi javulás. Ekkor be akartam rendezni feladó szerint az üzeneteket, hogy gyorsabban nagyobb mennyiséget tudjak törölni, és ekkor jött a hideg zuhany, minden eltűnt onnan is. Azóta semmit nem találok. Egyedül az a 2 sms maradt meg a törölt mappában, amiket először egyesével kezdtem kitörölni. Van valakinek esetleg ötlete, hogy honnan lehetne visszavadászni az üzeneteket?

Előre is köszi a segítséget!
Hasonló balesetek orvoslására készűlt egy kis jó backup progi, amivel az sms-eket, illetve a telefonjegyzéket lehet lementeni PC-re, illetve visszaállítani onnan: GodswMobile Windows Mobile Transfer Suite

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18196 Dátum: 2010, 09 14, 07:07:25 »
Elkészült a Titanium (Windows Default) skinem. Aki ezt a felületet használja, tegyen egy próbát :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18197 Dátum: 2010, 09 14, 07:35:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elkészült a Titanium (Windows Default) skinem. Aki ezt a felületet használja, tegyen egy próbát :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha másik hátteret szeretnék és átlátszó ikon-stb hátteret mit csináljak ???

Ja és PFC talira jössz ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18198 Dátum: 2010, 09 14, 07:54:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha másik hátteret szeretnék és átlátszó ikon-stb hátteret mit csináljak ???

Ja és PFC talira jössz ???
Másik hátteret természetesen kirakhatsz, mert ez nincs benne a cab-ban. Ezt a szokásos módon megteheted. Beállítások - kijelző és világítás - stb......
Az áttetszőségről:
Gyakorlatilag több módja van. Vagy már eleve úgy készíted el a png-ket, hogy áttetsző vagy pedig az SPlugin_480x800.cpr fájlban a képek beszúrásakor az opacity attribútummal játszadozol.
pl:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
<Image ID="Image Default" Left="0" Top="0" Width="480" Height="164" ScalingAlgorithm="TriLinear" Opacity="1.0" Source="\windows\titanium slide bar.png" />
Az 1.0 úgy tudom a teljes átlátszóságot jelenti.

PFC talira nem tudok elmenni sajna, mert melózok :(.

Mellesleg a Titanium skinnel kapcsolatban inkább a topikjába írjatok, kérdezzetek, hogy ne "szemeteljük" teli az általános témát :ok:

Nem elérhető Quakelord

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia 2 (i8000)
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18199 Dátum: 2010, 09 14, 13:13:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hasonló balesetek orvoslására készűlt egy kis jó backup progi, amivel az sms-eket, illetve a telefonjegyzéket lehet lementeni PC-re, illetve visszaállítani onnan: GodswMobile Windows Mobile Transfer Suite

Köszönöm a válaszokat!

Ezt a programot én is megtaláltam, de sajnos nem segített, csak azt a 2 sms-t látta, amiket én is, úgyhogy azt hiszem itt a történet vége.