2024, 10 04, 13:28:23

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235846 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zozem

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGo8
  • PDA: iPhone 3g 16GB // Samsung i5700
  • PDA ROM: .
  • Skype: .
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18000 Dátum: 2010, 09 06, 16:28:54 »
Egy olyan kérdésem lenne hogy most az omnia 2.ön jelenleg nincs pénz csak 1 ft és a wifi sincs bekapcsolva de mégis tudok internetezni.. youtube videokat nézni meg bármit.... Internet explorerbe engedi csak a netezést , a operába meg a youtube programba meg facebookba azt írja hogy nincs kapcsolat. Ez hogy lehet hogy pénz és wifi nélkül megy az internet??

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18001 Dátum: 2010, 09 06, 16:37:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy olyan kérdésem lenne hogy most az omnia 2.ön jelenleg nincs pénz csak 1 ft és a wifi sincs bekapcsolva de mégis tudok internetezni.. youtube videokat nézni meg bármit.... Internet explorerbe engedi csak a netezést , a operába meg a youtube programba meg facebookba azt írja hogy nincs kapcsolat. Ez hogy lehet hogy pénz és wifi nélkül megy az internet??
Ha nincs benne simkártya és úgy is megy, akkor rá van kötve kábelra a gépedhez.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető mio180

  • Hozzászólások: 110
  • Nem: Férfi
  • PDA: O2Droid | CM6 β1
  • PDA ROM: RapidAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18002 Dátum: 2010, 09 06, 17:21:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nincs benne simkártya és úgy is megy, akkor rá van kötve kábelra a gépedhez.
...azt meg tudjuk oldani, hogy wifit keressen, amikor kapcsolódni akar? Nálam le van tiltva a mobil net - egyszerűen work network van helyette. De ugye így sikít, hogy a jelenlegi beállításokkall nem bír frissíteni... mondjuk időjárást
O2Droid CM6 β1 | RapidAIJH1 | JJ1 | XEHJG5
ZTE Blade | Mio180 | ZT-180

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18003 Dátum: 2010, 09 06, 17:24:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...azt meg tudjuk oldani, hogy wifit keressen, amikor kapcsolódni akar? Nálam le van tiltva a mobil net - egyszerűen work network van helyette. De ugye így sikít, hogy a jelenlegi beállításokkall nem bír frissíteni... mondjuk időjárást
A NoData programmal beállíthatod, hogy használjon-e mobilnetet vagy sem, de wifit nem lövi fel automatikusan.
A G-Profile tud olyat, hogy GSM cella száma szarint ki-be kapcsolja a wifidet. (Kvázi ha hazaérsz, automatikusan bekapcsolja, és csatlakozik)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18004 Dátum: 2010, 09 06, 18:34:23 »
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem.

 Egy hosszabb huzabona zajlik köztem és egy szolgáltató szervize között. Tapasztalam egy hibát a készülékemben amit én és aminek mutatom látja, de ha a szervizben nézik "nem látják" a hibát. Meg tudná valaki nézni, hogy ha teljesen leveszük a kijelző fényerejét és elindítjuk pl opera mobilt akkor a szürke hátténél láttok nagyon apró, a kijelző telejes méretén vízszintesen függőlegesen le-fel vékony, halvány csíkokat? No nekem apró csíkok vannak és még fut is, mint amikor PC monitoron látjuk a frissítési gyakoriságot.

Előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető gdave05

  • Hozzászólások: 299
  • Navigáció / Navigation: Nav n Go Igo8 8.3.2.83157 Európa térképpel +TMC
  • PDA: Samsung GT I9100 SGS2
  • PDA ROM: i9100xwlsj /3.031-siyah s2-v6.0b5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18005 Dátum: 2010, 09 06, 19:08:07 »
Hello!
Érdeklődnék milyen Romokat ajánlanátok most amik beváltak!Mert egy kicsit lemaradtam!?

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18006 Dátum: 2010, 09 06, 19:16:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem.

 Egy hosszabb huzabona zajlik köztem és egy szolgáltató szervize között. Tapasztalam egy hibát a készülékemben amit én és aminek mutatom látja, de ha a szervizben nézik "nem látják" a hibát. Meg tudná valaki nézni, hogy ha teljesen leveszük a kijelző fényerejét és elindítjuk pl opera mobilt akkor a szürke hátténél láttok nagyon apró, a kijelző telejes méretén vízszintesen függőlegesen le-fel vékony, halvány csíkokat? No nekem apró csíkok vannak és még fut is, mint amikor PC monitoron látjuk a frissítési gyakoriságot.

Előre is köszi a segítséget!
Nem szabad csíkokat látnod, ott valami kijelző probléma van.
Nálam nincsenek csíkok, kipróbáltam amit mondtál.

Nem elérhető borsga

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go IGO8 8.3.2.119225
  • PDA: Samsung GT-I8000 (Omnia 2) 8 GB
  • PDA ROM: i8000XEHJB3
  • Skype: borsga
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18007 Dátum: 2010, 09 06, 19:19:50 »
Hello mindenkinek!

Kezdő vagyok a forumban ,igy előre is elnézést ha nem jó helyen teszem fel kérdésemet!
AO2 -re szerettem volna egy progit a PhoneLog nevüt feltenni ,de nem igazán tettszet és letöröltem.
A letörlés után az O2 bekapcsolásakor megjelenik egy hibaüzenet:PhonelogService.exe. fálj nem megnyitható.Vagy nem rendelkezik megbizhatóságot jelző tanusitványal,vagy egy a komponensei közül nem található.amenyiben a probléma továbbra is fennálna ,probálkozzon a fálj újratelepitésével vagy visszaállitásával.

ezt az üzenetet szeretném kitörölni!

Előre is THX a segitségért.. :shock:

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18008 Dátum: 2010, 09 06, 19:20:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem.

 Egy hosszabb huzabona zajlik köztem és egy szolgáltató szervize között. Tapasztalam egy hibát a készülékemben amit én és aminek mutatom látja, de ha a szervizben nézik "nem látják" a hibát. Meg tudná valaki nézni, hogy ha teljesen leveszük a kijelző fényerejét és elindítjuk pl opera mobilt akkor a szürke hátténél láttok nagyon apró, a kijelző telejes méretén vízszintesen függőlegesen le-fel vékony, halvány csíkokat? No nekem apró csíkok vannak és még fut is, mint amikor PC monitoron látjuk a frissítési gyakoriságot.

Előre is köszi a segítséget!

Rögtönöztem egy képet, hátha így érthető a hiba. A csíkok természetesen sokkal halványabbak, és fel-le futkosnak:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18009 Dátum: 2010, 09 06, 19:24:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szabad csíkokat látnod, ott valami kijelző probléma van.
Nálam nincsenek csíkok, kipróbáltam amit mondtál.
Először is köszi!

Én is erre jutottam. 3 szor volt a szervizben a telefon, írtam a szolgáltatónak, erre ma írtak egy mailt, hogy 4. szer is adjam be a szervizbe, visszaküldik pestre egy átfogó vizsgálatra, hátha megtalálják a hibát. Hozzátenném eddig összesen 4 hetet volt szervizben a telefon, és tartotta az álláspontját a szerviz... "több azonos készülékkel is összehasonlítva a készülékben nem tapasztalható eltérés...." Most 4.szer is visszaküldöm egy bő leírással, képet mellékelem... ha így se látják akkor viszek nekik személyesen egy szemüveget... :)

Még 1 szer köszi hogy megnézted.

Nem elérhető Fame21

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: az nincs
  • PDA: Omnia II 2+4 GB
  • PDA ROM: RAPIDNXXJG5/I800XEHJG5/I800XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18010 Dátum: 2010, 09 06, 21:02:27 »
Sziasztok! Pár napja vettem az Omnia2-őt. Az itt leírtak alapján sikerült frissíteni masinát win7 alatt. Minden ok. E51-ről tértem át és ott lementettem a névjegyzékemet vCardba. Ezt bemásoltam a Gmailbe, majd kiexportáltam CSV-be. Az egyszerű kérdésem amire nem találtam a választ (lehet, hogy rosszul kerestem), hogy hogyan tudom a névjegyeket betenni a telefonkönyvbe? Előre is köszönöm.

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18011 Dátum: 2010, 09 06, 21:11:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez windows todayen működő csecse-becse óra?Használja valaki?Mert ha bevállt, akkor megy a shell és jön a sima windows today, úszni fogok a szabad memóriában! :taps: :D

Nem elérhető Saiid01

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: omnia2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18012 Dátum: 2010, 09 06, 21:16:11 »
Hogy tudom azt beállítani h ne csatlakozzon semmi képp a nethez csak a wifin keresztül? lehet h hülye kérdés...de nem nagyon értek hozzá:s...Előre is köszi:)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18013 Dátum: 2010, 09 06, 21:17:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez windows todayen működő csecse-becse óra?Használja valaki?Mert ha bevállt, akkor megy a shell és jön a sima windows today, úszni fogok a szabad memóriában! :taps: :D
Hogyne :ok:. Így készül a saját titanium skinem :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18014 Dátum: 2010, 09 06, 21:19:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy tudom azt beállítani h ne csatlakozzon semmi képp a nethez csak a wifin keresztül? lehet h hülye kérdés...de nem nagyon értek hozzá:s...Előre is köszi:)
Ezt töltsd le -> You are not allowed to view links. Register or Login
Itt látod az összes kapcsolatot és bonthatod is őket :ok:.

Az oldalra regelj...

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18015 Dátum: 2010, 09 06, 21:22:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Pár napja vettem az Omnia2-őt. Az itt leírtak alapján sikerült frissíteni masinát win7 alatt. Minden ok. E51-ről tértem át és ott lementettem a névjegyzékemet vCardba. Ezt bemásoltam a Gmailbe, majd kiexportáltam CSV-be. Az egyszerű kérdésem amire nem találtam a választ (lehet, hogy rosszul kerestem), hogy hogyan tudom a névjegyeket betenni a telefonkönyvbe? Előre is köszönöm.
Ez a jó progi a telefonkönyv mentésekre:
You are not allowed to view links. Register or Login
illetve más telefonokrol activesync,samsung kies vagy a Samsung New PC Studio
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető meggu87

  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go iGO 8
  • PDA: Samsung GT i8000 Omnia II
  • PDA ROM: NXXJE3/XEUJE5/XXJD1
  • Skype: van
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18016 Dátum: 2010, 09 06, 22:39:04 »
Ötletek kellenének:)

Adót a téma... :D
ki mivel próbálkozott mi az eredmény? jöhet minden ötlet!böngésző stb stb...
Ami jó lenne:videók lejátszása egyszerűen,Adobe flesh-re épült oldalak megjelenése

amire én jutottam opera 10+FlashLite_3.1_ azonban ez nem tökéletes csak annyit oldott meg hogy videókat végigszenvedi,oldalméretezési gondok ha nézni akarod szórakozni kell.Opera 10 elvileg támogatja a beépülöket de nem jutottam sémire.

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18017 Dátum: 2010, 09 06, 22:40:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyne :ok:. Így készül a saját titanium skinem :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
hú bocs srácok de ezek szerint kicsit levagyok maradva:s......... rendes samus today-t is lassan annyira testre lehet szabni mint  a shell programnak az asztalát?????
h lehet ilyeneket csinálni mint amiket belinkeltetek?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18018 Dátum: 2010, 09 07, 00:19:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Pár napja vettem az Omnia2-őt. Az itt leírtak alapján sikerült frissíteni masinát win7 alatt. Minden ok. E51-ről tértem át és ott lementettem a névjegyzékemet vCardba. Ezt bemásoltam a Gmailbe, majd kiexportáltam CSV-be. Az egyszerű kérdésem amire nem találtam a választ (lehet, hogy rosszul kerestem), hogy hogyan tudom a névjegyeket betenni a telefonkönyvbe? Előre is köszönöm.
Először is: ügyes vagy.  :ok:
Másodszor: Windows Mobile tehát ActiveSync Outlookba, vagy Windows Mailba. Azon keresztül elérhetőek a névjegyek, emailek, naptárbejegyzések, todo listák, tehát ami kiexportáltál VCard-ba, közvetlenül beimportálhatod Outlookba, ami automatikusan rakja tovább a telefonodra, illetve elvégzi a későbbiekben a változtatásokat is.

Én tudom, hogy nagyon felkapott az "ingyen" gmail, gcal, gsatöbbi, de az egy másik rendszer, és ez is, más logikára épülnek. Az a világhálón tárolja a cuccaid, ez meg a saját gépen, így felesleges ágyúval löni a verébre.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18019 Dátum: 2010, 09 07, 00:23:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ötletek kellenének:)

Adót a téma... :D
ki mivel próbálkozott mi az eredmény? jöhet minden ötlet!böngésző stb stb...
Ami jó lenne:videók lejátszása egyszerűen,Adobe flesh-re épült oldalak megjelenése

amire én jutottam opera 10+FlashLite_3.1_ azonban ez nem tökéletes csak annyit oldott meg hogy videókat végigszenvedi,oldalméretezési gondok ha nézni akarod szórakozni kell.Opera 10 elvileg támogatja a beépülöket de nem jutottam sémire.
Frissen telepített gyári ROM + Opera 10 kombó lejátsza a flashvideókat,képernyőre méretezve is, ha duplán "kattintasz" a lejátszási területre.
Mit szeretnél, mert Farmville-zni még egy telefonról sem tudsz.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18020 Dátum: 2010, 09 07, 00:25:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez windows todayen működő csecse-becse óra?Használja valaki?Mert ha bevállt, akkor megy a shell és jön a sima windows today, úszni fogok a szabad memóriában! :taps: :D
SPB Shell után szerintem "vonyítva" fogsz visszaszaladni Titaniumról.  :D Jó a Titanium, de szokni kell erősen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18021 Dátum: 2010, 09 07, 00:29:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenkinek!

Kezdő vagyok a forumban ,igy előre is elnézést ha nem jó helyen teszem fel kérdésemet!
AO2 -re szerettem volna egy progit a PhoneLog nevüt feltenni ,de nem igazán tettszet és letöröltem.
A letörlés után az O2 bekapcsolásakor megjelenik egy hibaüzenet:PhonelogService.exe. fálj nem megnyitható.Vagy nem rendelkezik megbizhatóságot jelző tanusitványal,vagy egy a komponensei közül nem található.amenyiben a probléma továbbra is fennálna ,probálkozzon a fálj újratelepitésével vagy visszaállitásával.

ezt az üzenetet szeretném kitörölni!

Előre is THX a segitségért.. :shock:
Nézd meg, van-e a Windows\Startup könyvtárban link a programra. Ha igen, töröld, és indítsd újra a telefont. Ez a programot nem távolítja el, de legalább nem akarja elindítani bootoláskor.
Hogy törölted le?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Pityu1899

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I800NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18022 Dátum: 2010, 09 07, 02:58:05 »
az istenért sem tudok bluetoothon fogadni semmit...:S:S:S:S

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18023 Dátum: 2010, 09 07, 07:19:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyne :ok:. Így készül a saját titanium skinem :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
De ez scroolozható  :p ;) :D

Nem elérhető Saiid01

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: omnia2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #18024 Dátum: 2010, 09 07, 08:20:57 »
és ezt csak felrakom telóra? és onnan már rájövök  h hol tudom beállítani?