2024, 10 04, 17:32:17

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1235867 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető gyurzso

  • Hozzászólások: 1155
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo primo2
  • PDA: sansung galaxy s3
  • PDA ROM: imperium v 13.3 rom és siyah kernel 1.9.1
  • Skype: gyurzso13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17925 Dátum: 2010, 09 04, 18:55:04 »
A ROM :I8000NXXIL3ok:

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17926 Dátum: 2010, 09 04, 19:32:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezt inkább magadba kellett volna tartanod  :hmm:  >:(
Mint írtuk többször is meg kell szabadulni a solgáltatói romtol mert elcseszték.
Ha meg sajnáltál kicsit többet költeni vettél volna függetlent és semmi gondod nem lenne.

független a telefonom  ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17927 Dátum: 2010, 09 04, 19:48:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
független a telefonom  ;)
Akkor ne panaszkodj :). Rakj fel egy új ROM-t és nem fogod így szapulni a készülékedet.
Ha nem olvasol utána mi fán terem egy-két dolog és rögtön általánosítasz azzal nem mész sok mindenre. Hidd el nem rossz telefon az O2, persze kell egy kisebb tudás hozzá, hogy azzá tedd... ;)

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17928 Dátum: 2010, 09 04, 19:53:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor ne panaszkodj :). Rakj fel egy új ROM-t és nem fogod így szapulni a készülékedet.
Ha nem olvasol utána mi fán terem egy-két dolog és rögtön általánosítasz azzal nem mész sok mindenre. Hidd el nem rossz telefon az O2, persze kell egy kisebb tudás hozzá, hogy azzá tedd... ;)
Hát rendben van akkor milyen romot rakjak fel? Minnél frissebbet vagy miszerint?

Nem elérhető Billy971

  • Hozzászólások: 61
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Sony Xperia Z2
  • PDA ROM: 5.0.2 Rootolt
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17929 Dátum: 2010, 09 04, 19:54:56 »
Üdvözlet Mindenkinek.
Volna egy kérdésem.Az alábbi óra érdekelne.Kérdésem,hogy ezt a verziót honnan tudnám megszerezni?Előre is köszi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17930 Dátum: 2010, 09 04, 21:03:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet Mindenkinek.
Volna egy kérdésem.Az alábbi óra érdekelne.Kérdésem,hogy ezt a verziót honnan tudnám megszerezni?Előre is köszi.
Hát ha csak óra érdekelne akkor ez egy elég tág fogalom lesz. Csak azért mert rengeteg alkalmazás tud használni felületi skineket és gyakorlatilag több progi is ua. az órát tudja.
Amennyiben a képen látható dolog érdekel, az egy Sense 2.5-s progi 6.5.xx ROM-al. Viszont pl. egy SPB Mobile Shell is tud ilyet -> You are not allowed to view links. Register or Login.
Sőt egy default Windows is You are not allowed to view links. Register or Login.

Egyszóval ilyen órát bármivel gyártasz, de a képen Sense 2.5 van és ezt általában ROM-al együtt "adják". Rapid mesterünk főz ilyen ROM-kat és itt olvashatsz róluk You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17931 Dátum: 2010, 09 04, 21:37:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát rendben van akkor milyen romot rakjak fel? Minnél frissebbet vagy miszerint?
3 topikot ajánlanék.
1. Hivatalos 6.5 ROM-k. Minden akadály nélkül magyarul is használhatók. (felső start menüs) -> You are not allowed to view links. Register or Login
2. Hivatalos 6.5.xx ROM-k. A felhasználók szerintem nagy része angolul használja, mert nyelvi hibákat tartalmaz. (alsó start menüs) -> You are not allowed to view links. Register or Login
3. Rapid mester konyhájából kikerült ROM-k. Ezek a főzött nem gyári ROM-k, amikből vannak több verziók is. Könnyű, Sense, Touch Flo... -> You are not allowed to view links. Register or Login

Olvasgass a topikokban és tájékozódj. A felhasználók többsége amint kint van egy új ROM már frissít és leírják a tapasztalataikat. Szal :olvass:.
Nem mondok ROM-t mit rakj fel, mert ahány ember annyi szokás... Olvass :ok:

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17932 Dátum: 2010, 09 05, 08:43:23 »
Üdv mindenkinek.Sikerült a my mobilert megoldani nem tudtam hogy a mobilon  is aktiválni kell :D szal megy de a következő gond :D ami a célt jelentené hogy pc-n tudjam nézni a mobil tv-t.Igen ám de kirakom a képet a pc-n és nem engedi úgy a netet a mobilon ami ugye elég fontos a tv-miatt :D remélem vkinek van vmi elmélete.Köszönet

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17933 Dátum: 2010, 09 05, 08:49:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek.Sikerült a my mobilert megoldani nem tudtam hogy a mobilon  is aktiválni kell :D szal megy de a következő gond :D ami a célt jelentené hogy pc-n tudjam nézni a mobil tv-t.Igen ám de kirakom a képet a pc-n és nem engedi úgy a netet a mobilon ami ugye elég fontos a tv-miatt :D remélem vkinek van vmi elmélete.Köszönet
Az AS-bem kipipáltad ezt ???

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17934 Dátum: 2010, 09 05, 10:30:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek.Sikerült a my mobilert megoldani nem tudtam hogy a mobilon  is aktiválni kell :D szal megy de a következő gond :D ami a célt jelentené hogy pc-n tudjam nézni a mobil tv-t.Igen ám de kirakom a képet a pc-n és nem engedi úgy a netet a mobilon ami ugye elég fontos a tv-miatt :D remélem vkinek van vmi elmélete.Köszönet
Szerintem a legjobb megoldás vagy egy TV-tunerkártya a PC-be vagy egy TV-bemenetes videókártya.

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17935 Dátum: 2010, 09 05, 10:38:12 »
Wow :D én is tudom de old meg tv nélkül ugye 1 olyan helyen ahol nincs csak laptop :D teccik érteni :D közz az infot

Nem elérhető DoDi555

  • Hozzászólások: 17
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung omnia II
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17936 Dátum: 2010, 09 05, 12:52:29 »
sziasztok segítség kéne . szeretnék jobb stabilabb szoftvert  most i8000nxxjd6 van fenn ha esetleg valaki tud ennél stabilabbat és magyar szoftot azt megköszönném:) meg ami nem eszik ennyi rom-ot  mert akkkor még a Igo Primo is használható lenne.:)

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17937 Dátum: 2010, 09 05, 13:07:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok segítség kéne . szeretnék jobb stabilabb szoftvert  most i8000nxxjd6 van fenn ha esetleg valaki tud ennél stabilabbat és magyar szoftot azt megköszönném:) meg ami nem eszik ennyi rom-ot  mert akkkor még a Igo Primo is használható lenne.:)
Állítólag ez gyors  :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login

JG5CSC-vel és JF1Phone-val  ;)

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17938 Dátum: 2010, 09 05, 13:21:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Állítólag ez gyors  :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login

JG5CSC-vel és JF1Phone-val  ;)
Hali!
Ha, ez jobb mint amit írtál nekem, akkor miért nem ez ajánlottad :)
Lenne még kérdéseim feléd Imhotep!
Előre is kösz.
Fenin

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17939 Dátum: 2010, 09 05, 13:28:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Ha, ez jobb mint amit írtál nekem, akkor miért nem ez ajánlottad :)
Lenne még kérdéseim feléd Imhotep!
Előre is kösz.
Te szépet és csicsásat kértél ami gyors is  :p
Ez meg a legújabb alap gyári rom  :hmm:

Amúgy halgatlak  ;)

Nem elérhető Fenin

  • Hozzászólások: 137
  • Nem: Férfi
  • Kezdő
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ7
  • Skype: Feninstyle1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17940 Dátum: 2010, 09 05, 13:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te szépet és csicsásat kértél ami gyors is  :p
Ez meg a legújabb alap gyári rom  :hmm:

Amúgy halgatlak  ;)
Jól van, csak nem hagyhattam ki, már tudtam a választ :)
Ha, fel ment az alap rom, akkor újra kell indítanom a Telefont, hogy felálljon a rendszer?  És a sense csc-t, sense nbo-t rakjam újra?
( PIM Backup) ez a program nem telepűl az xp- re!
Le szerettem volna menteni a most rajta lévő romot, de az sem telepszik fel? Lehet, sd kárty kell bele?
És az útolsó kérdésem: az activsync 4 ami a gépemen van, az befolyásolja a romcserét vagy szedjem le?
Fenin

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17941 Dátum: 2010, 09 05, 13:40:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha, fel ment az alap rom, akkor újra kell indítanom a [NEM [NEM TELCSI!]!]t, hogy felálljon a rendszer?  És a sense csc-t, sense nbo-t rakjam újra?
( PIM Backup) ez a program nem telepűl az xp- re!
Le szerettem volna menteni a most rajta lévő romot, de az sem telepszik fel? Lehet, sd kárty kell bele?
És az útolsó kérdésem: az activsync 4 ami a gépemen van, az befolyásolja a romcserét vagy szedjem le?
Amikor felment a rom magától újraindul a PDA-d, akkor kalibrálni is kell majd de majd látsz mindent, kövesd.
Utána igen, Rapid nb0 és a hozzávaló CSC-t kell márcsak feltenni és ugyan az a felállás a PDA-nál.
A PIM Backupot a PDA-n kell elindítani mert arra való és az menti el a névjegyzéket és smseket, amit kimenthetsz PC-re vagy SD karira.
Az AS ha eddig működött és látta a PDA-t akkor jó csak még egy drivert kell feltenned a PC-re amit és hogy a Romfrissítés Octans-al XP-n topik elején olvashatsz és leszedhedsz.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17942 Dátum: 2010, 09 05, 13:43:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amikor felment a rom magátol újraindul a PDA-d, akkor kalibrálni is kell majd de majd látsz mindent, kövesd.
Utána igen, Rapid nb0 és a hozzávaló CSC-t kell márcsak feltenni és ugyan az a felállás a PDA-nál.
A PIM Backupot a PDA-n kell elindítani mer arra való és az menti el a névjegyzéket és smseket, amit kimenthetsz PC-re vagy SD karira.
Az AS ha eddig működött és látta a PDA-t akkor jó csak még egy drivert kell feltenned a PC-re amit és hogy a Romfrissítés Octans-al XP-n topik elején olvashatsz és leszedhedsz.
Hozzáfűzhetek? Csak mert látok egy borús jövőt... :D A PimBackup-ot érdemes a Storage Card-ra másolni és ott is futtatni, mert úgy az alapértelmezett könyvtár a Storage Card \ lesz. MyStorage-ról backupot visszahozni flash után macerás... ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Jag3R

  • Hozzászólások: 66
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2 Teljes Európa
  • PDA: Samsung Omnia II 2gb+16gb
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17943 Dátum: 2010, 09 05, 14:03:21 »
sziasztok köszönöm a tanácsokat,de még olyan programra lenne szükségem amivel saját track listát össze tudok állítani,media playerrel nekem ez nem sikerült van vmi ötletetek?:)

Nem elérhető James Bond 007

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJD4|XEHJB3|XXJB2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17944 Dátum: 2010, 09 05, 14:32:17 »
Hali, PDF olvasót keresek az alábbi feltételekkel:
- legyen fektetett, teljes képernyős,  scrollbar nélküli, Fit Width to Screen módú megjelenítése
- lehessen érintésre (tehát hardvergomb nélkül) lapozni (ilyenkor a következő oldal tetejére menjen, ne az aljára, mint egyesek). Ha folyamatos megjelenítés módban felfelé húzva lehet csak lapozni, az még elmegy.

Eddig próbáltak: Adobe Reader LE 2.0 és 2.5 és PocketXPDF. Az LE 2.5 éppen tudhatná is, csak hibás, elforgatva a Fit Width to Screen megegyezik a Fit Page to Screen-nel, plusz a scrollbartól nem lehet megszabadulni.

Nem elérhető szabika25

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: iGO8,Primo
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: i8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17945 Dátum: 2010, 09 05, 14:37:22 »
Sziasztok!

Én most csatlakoztam a win mobile táborhoz, minden tetszik nagyon jó de egyben kérném a segítségetek?!Internetezni akarok pc-n keresztül  adatkábel,vagy buletooth-al és omnia1-nél olvastam, hogy lehetséges ez de vmiért nekem nem sikerül.Érdekes,hogy a SPB időjárás előrejelzése frissitette magát szóval vmi működik de netezni explorerben nem tudok.A cikk amire hivatkozom:
You are not allowed to view links. Register or Login

Jah és sim kártya sincs a telóban mielőtt vki azt gondolná, hogy mobilinternettel frissit.
Mit nem állítottam be?
Remélem nem írtam nagy hülyeséget..
Előre is köszi!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17946 Dátum: 2010, 09 05, 15:30:01 »
Halihó nagy gáz van!!!a PDA-n se kép se hang!!!!! :ima:pont a billentyűzettel babráltam fehér keyboard...nyomtam egy soft resetet és se kép se hang...help
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17947 Dátum: 2010, 09 05, 15:40:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Halihó nagy gáz van!!!a PDA-n se kép se hang!!!!! :ima:pont a billentyűzettel babráltam fehér keyboard...nyomtam egy soft resetet és se kép se hang...help
Vedd ki egy fél percre az akksit. Utána vissza, és kapcsold be. HA akkor se, tedd töltőre, nézd meg tölt-e, ha igen, kicsit hagyd ott, majd kapcsold be.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17948 Dátum: 2010, 09 05, 15:42:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vedd ki egy fél percre az akksit. Utána vissza, és kapcsold be. HA akkor se, tedd töltőre, nézd meg tölt-e, ha igen, kicsit hagyd ott, majd kapcsold be.


ez meg volt mind...nem tölt bekapcsol meg ki indítási képernyő is van azután elsötédeik és semmire nem reagál....
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17949 Dátum: 2010, 09 05, 15:45:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login

ez meg volt mind...nem tölt bekapcsol meg ki indítási képernyő is van azután elsötédeik és semmire nem reagál....

HR? :hmm:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/