2024, 10 06, 02:38:54

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236052 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17125 Dátum: 2010, 08 07, 12:48:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok segitségetek szeretném kérni napokban vettem egy Omnia II készüléket  hát megzsufoltam pár progival belassult  fagyott jo párszor hát hard reseteltem csak az a kis probléma hogy utána minden szép és jó csak hát Igo nem igazán megy söt eltünt teljesen az elözö telefononaom egy omniaI és egy i-780 volt akármeilyiken csináltam hard resetet minden visszaált települt automatikusan most mi lehet a probléma ha tudtok segiteni megköszönném ha nem akkor hnap reggel elsö utam a szolgáltato :)

elöre is köszönöm a segitséget

ÉS sztem elég sokszor fogok hozzatok fordulni :)
Próbáld meg a memóriakártyáról a save mappát törölni.

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17126 Dátum: 2010, 08 07, 13:18:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld meg a memóriakártyáról a save mappát törölni.
J



AZ JO LENNE DE PL MEM KARI TOK URES LETT NA HARD RESETTOL ILYET 1TELLOM SE CSINALT FENYKEPEZO IS .... OLDALRAFORDITVA ELCSUSZIK A KEP  MOST EGY KALIBRALAST CSINALOK LEGALABB AZ MUKODJON REGGELIG


Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17127 Dátum: 2010, 08 07, 13:48:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
AZ JO LENNE DE PL MEM KARI TOK URES LETT NA HARD RESETTOL ILYET 1TELLOM SE CSINALT FENYKEPEZO IS .... OLDALRAFORDITVA ELCSUSZIK A KEP  MOST EGY KALIBRALAST CSINALOK LEGALABB AZ MUKODJON REGGELIG
Akkor valami ott nem stimmel, egy HR nem pucolja le a memóriakártyát. Hogyan csináltad a HR-t? A memória törlése opcióval, vagy a "négygombossal"?

Nem elérhető novoszath

  • Hozzászólások: 279
  • Nem: Férfi
  • ROM MANIAKUS
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2.X
  • PDA: Samsung Omnia + Omnia2 + LG Optimus + Samsung Galaxy S4 GT-I9506
  • PDA ROM: Phone:XBIC1 pda: PFC HUN Omnia2: gyari 6.5 LG: Black rom 2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17128 Dátum: 2010, 08 07, 14:01:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hangszerkesztő programmal. pl. Cool Edittel.
nekem nem  akar sikerulni ha + kerhetlek akkor elkuldened nekem a waw fajlokat?
Udv
Az élet egy sz@ar játék de qurva jó a grafikája!! :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17129 Dátum: 2010, 08 07, 14:09:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
es olyat mikent tudok csinalni?
Innen töltsd le és írd velük felül az eredetiket a TC-vel vagy a rescoval:
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17130 Dátum: 2010, 08 07, 14:36:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor valami ott nem stimmel, egy HR nem pucolja le a memóriakártyát. Hogyan csináltad a HR-t? A memória törlése opcióval, vagy a "négygombossal"?

Itt a forumon olvastam mert a tellon nem talaltam a cuccot amivel hard resetet lehet ezert itt az altalanos dolgoknal talaltam probaltam minden mukodik csak az igo tunt el mindha formaztam volna max beviszem a t-be kocsereltetem vagy leszedek egy igot azt annyi

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17131 Dátum: 2010, 08 07, 15:20:55 »
Sziasztok
Lenne egy fontos kérdésem a Sim kártyáról simán rámásoltam a telóra a neveket és megkétszerezte( nem a PC studioval másoltam át, hanem ott a névjegyzékbe van olyan menüpont tudjátok)
Hogy jobban értsd csinált nekem pl 50 sim nevet( látom hogy ott van a sim-kártya jele a névjegy alsó sarkába) + 50 ugyanazt a nevet csak ez meg a telefonmemóriás név..
Azt vettem észre hogy a Sim kártyás nevekhez nem tudok fényképet hozzáadni csak a telefonmemóriásokhoz  >:(

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17132 Dátum: 2010, 08 07, 16:53:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Lenne egy fontos kérdésem a Sim kártyáról simán rámásoltam a [NEM [NEM TELÓ!]!]ra a neveket és megkétszerezte( nem a PC studioval másoltam át, hanem ott a névjegyzékbe van olyan menüpont tudjátok)
Hogy jobban értsd csinált nekem pl 50 sim nevet( látom hogy ott van a sim-kártya jele a névjegy alsó sarkába) + 50 ugyanazt a nevet csak ez meg a telefonmemóriás név..
Azt vettem észre hogy a Sim kártyás nevekhez nem tudok fényképet hozzáadni csak a telefonmemóriásokhoz  >:(


Telefonkönyv-->Menü-->Szűrő és itt tudsz választani mi szerepeljen a listában.
Igen csak a telefonban lévő kapcsolatokhoz lehet képet ill egyéb lehetőségeket társítani, a simkártya kapacitása végett.  ;)

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17133 Dátum: 2010, 08 07, 16:59:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Telefonkönyv-->Menü-->Szűrő és itt tudsz választani mi szerepeljen a listában.
Igen csak a telefonban lévő kapcsolatokhoz lehet képet ill egyéb lehetőségeket társítani, a simkártya kapacitása végett.  ;)

köszi orion mostmár tényleg okés :ima:


U.I.:Am az IGO-val semmi baj nekem 1 perc alatt talál műholdat :ok:

Nem elérhető novoszath

  • Hozzászólások: 279
  • Nem: Férfi
  • ROM MANIAKUS
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2.X
  • PDA: Samsung Omnia + Omnia2 + LG Optimus + Samsung Galaxy S4 GT-I9506
  • PDA ROM: Phone:XBIC1 pda: PFC HUN Omnia2: gyari 6.5 LG: Black rom 2.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17134 Dátum: 2010, 08 07, 17:22:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Innen töltsd le és írd velük felül az eredetiket a TC-vel vagy a rescoval:
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon koszi a segitseget sikerult
Udv
Az élet egy sz@ar játék de qurva jó a grafikája!! :D

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17135 Dátum: 2010, 08 07, 19:17:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a forumon olvastam mert a tellon nem talaltam a cuccot amivel hard resetet lehet ezert itt az altalanos dolgoknal talaltam probaltam minden mukodik csak az igo tunt el mindha formaztam volna max beviszem a t-be kocsereltetem vagy leszedek egy igot azt annyi
Próbáltad, amit javasoltam?

Nem elérhető Bossattila

  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8 navigon t-select
  • PDA: Omnia Gt-I800 Omnia II / Iphone 4
  • PDA ROM: i8000nxxil3 / 4.3.3 JB
  • Skype: bossattila
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17136 Dátum: 2010, 08 07, 21:36:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáltad, amit javasoltam?

bent voltam mamar a tmobba azt aztmondtak mennyek be a samsungba azt mondjam eltunt minden es hejben kicserdlik a memkarit am hnap vagy hetfon megyek addig elvagyok nelkule

MOD: :hejes: :hejes: :hejes: :hejes:

Nem elérhető mldigital

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: Rapid JJ1/21916/Naked/12MB PP
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17137 Dátum: 2010, 08 08, 05:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sokat olvasni, bátran kérdezni, ezt megnézni: You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben azt a romot akarod felrakni igen + a felrakáshoz szükséges dolgokat aPC-d oprendszerének megfelelően

Most már átnéztem átolvastam sok mindent.Amiben nem vagyok biztos,hogy melyik romot tegyen fel mivel magyar nyelvűt szeretnék.Tudtok ajánlani.Az sms eltűnések továbbra is gondot okoznak.

Nem elérhető cantu

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: PFCJJ121916
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17138 Dátum: 2010, 08 08, 10:33:41 »
Hi
Hogyan tudnák a Fő tárhelyről több szabad MB-ot felszabadítani, csak mert 1 MB szabad terület van rajta és csak a TouchFlo 3D, a Google Maps , A MW Marketplace + a modaco nodata
Legalábbis ennyit ír :ima:
Szerintetek a Asphalt + játékok amik alapból rajta voltak az omnián azok hol vannak és mivel tudnám azokat leszedni a NEMmobilról?? Nincs szükségem rájuk
Jah és ezeket a játékokat nem látom a programok telepítése és törlésénél ( AC)

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17139 Dátum: 2010, 08 08, 10:45:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi
Hogyan tudnák a Fő tárhelyről több szabad MB-ot felszabadítani, csak mert 1 MB szabad terület van rajta és csak a TouchFlo 3D, a Google Maps , A MW Marketplace + a modaco nodata
Legalábbis ennyit ír :ima:
Szerintetek a Asphalt + játékok amik alapból rajta voltak az omnián azok hol vannak és mivel tudnám azokat leszedni a NEMmobilról?? Nincs szükségem rájuk
Jah és ezeket a játékokat nem látom a programok telepítése és törlésénél ( AC)
A T belefőzte a romodba nem tudod leszedni  :hmm:
Ja szerintem tedd fel a legújabb gyári romot és meglátod mennyivel jobb lesz  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17140 Dátum: 2010, 08 08, 10:58:42 »
sziasztok!
ne haragudjatok sajna a multkori kérdések óta nem volt időm megnézni a válaszokat! hiába keresek vissza nem találom őket!:) most is lenne kérdésem:
-hogy tudok blututon úgy küldeni hogy több elemet jelölök ki (pl: több fényképen...ilyenek)
- telepítettem ezt a flash playert de uyanúgy nem játsza le a videókat se sz operán se az exploreren. (ingyenvideok...stb. sehol)
- az üzenetkezelőbe voltam mikor kiírta hogy probléma lépett fel a jinbox exe. -vel!( tudja valaki mi ez?)
-az opera 10 mobilos változatán hogy tudom felrakni mert halottam hogy a 9 nem igazán megbízható és nekem is volt vele problémám!!!
előre is köszönöm a válaszaitokat!!!


Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17141 Dátum: 2010, 08 08, 12:03:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!
ne haragudjatok sajna a multkori kérdések óta nem volt időm megnézni a válaszokat! hiába keresek vissza nem találom őket!:) most is lenne kérdésem:
-hogy tudok blututon úgy küldeni hogy több elemet jelölök ki (pl: több fényképen...ilyenek)
- telepítettem ezt a flash playert de uyanúgy nem játsza le a videókat se sz operán se az exploreren. (ingyenvideok...stb. sehol)
- az üzenetkezelőbe voltam mikor kiírta hogy probléma lépett fel a jinbox exe. -vel!( tudja valaki mi ez?)
-az opera 10 mobilos változatán hogy tudom felrakni mert halottam hogy a 9 nem igazán megbízható és nekem is volt vele problémám!!!
előre is köszönöm a válaszaitokat!!!
Több cuccot átküldeni valamelyik fájlkezelővel (total commander vagy resco) tudsz küldeni. Videókat csak a skyfire böngészővel fogsz tudni lejátszani, hiába telepíted a flashplayert, mással nem fog menni.

Nem elérhető Kovácsdezső

  • Hozzászólások: 36
  • Winnetou
  • Navigáció / Navigation: Be On Road
  • PDA: I9300
  • PDA ROM: 4.1.2 I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17142 Dátum: 2010, 08 08, 12:09:30 »
Szervusztok. Szeretnék néhány kérdést feldobni. OII-höz "teljes" hozzáférés hálózaton keresztül? (kábelen is jó) programbezáró X felnagyítása? Kamera automatikus bezárásának a tiltása? Inesoft Phone újabb verziójában nem megy a keresés a beütött karakterek alapján, csak számra tudok keresni. Ötlet?
Előre is köszönöm a segítséget. Kovács Dezső

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17143 Dátum: 2010, 08 08, 12:45:23 »
Sziasztok. A JG5 gyári ROM-al kapcsolatban valaki megosztaná tapasztalatait? A Rapid JF5 nagyon jó, nem szivárog a memória úgy, mint a JD6-ban. Gyorsabbnak is tűnik, stabilabb is. De az akksit nagyon eszi. Legalábbis nekem. Szóval érdemes-e ezt a gyári JG5-öt kipróbálni?:)

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17144 Dátum: 2010, 08 08, 12:52:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A JG5 gyári ROM-al kapcsolatban valaki megosztaná tapasztalatait? A Rapid JF5 nagyon jó, nem szivárog a memória úgy, mint a JD6-ban. Gyorsabbnak is tűnik, stabilabb is. De az akksit nagyon eszi. Legalábbis nekem. Szóval érdemes-e ezt a gyári JG5-öt kipróbálni?:)
Nekem eddig rendben van, gyors, stabil, memória nem szivárog, akku jól bírja  :ok:

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17145 Dátum: 2010, 08 08, 12:56:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem eddig rendben van, gyors, stabil, memória nem szivárog, akku jól bírja  :ok:

Köszi az infót. :ok:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17146 Dátum: 2010, 08 08, 13:07:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
- telepítettem ezt a flash playert de uyanúgy nem játsza le a videókat se sz operán se az exploreren. (ingyenvideok...stb. sehol)
-az opera 10 mobilos változatán hogy tudom felrakni mert halottam hogy a 9 nem igazán megbízható és nekem is volt vele problémám!!!
előre is köszönöm a válaszaitokat!!!
Nálam megy simán a flash playeres lejátszás az Opera 9-esen, de a 10-esen is, a browser ablakában is, de a flashplayer ablakában is kinagyított formában is.
Ha az Opera 9-es gyárilag van fennt, akkor azt nem tudod eltávolítani, de nyugodtan fel lehet telepíteni mellé a 10-est, de akár a minit is.

Nem elérhető tommmyboi

  • Hozzászólások: 173
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: NXXJF5Lite | XEHJF4 | XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17147 Dátum: 2010, 08 08, 13:24:00 »
Tudna valaki valamilyen tipped adni?

Már egy ideje azt csinálja a kamera, hogy amikor megnyitom a fényképező gombbal, sokszor tiszta homályos lesz a kamera képe. Olyan mintha rossz lenne a fókusz, és az így készült képek is homályosak, és szemcsézettek, meg nagyon rossz felbontásúak. Viszont ha kilépek és belépek újra, akkor már jó lesz, az elvárt élességet, és minőséged adja vissza a képekben.

Mikor a hiba fennáll, olyan mintha photoshop-ban egy jó erős blur (elmosódottság) effektek raknék rá. Sehol sincs a képen fókusz.

Azóta csinálja ezt, amióta felraktam a 6.5.3-as JE3-as romot. De már a jelengegi romommal is ezt csinálja.

Nem hinném hogy hardveres hiba lenne, mert akkor nem javulna meg szerintem attól, hogy kilépek és újra elindítom a kamerát. (mindig a hosszan lenyomott fényképező gombbal indítom a kamerát)

Ha valaki találkozott már ilyennel vagy van valami tippje/ megoldása a problémára azt kérem ossza meg velem!! Lehet privátban is!
You are not allowed to view links. Register or Login


Spb Mobile Shell 3.5.5 + Vostradamus

Nem elérhető Jadro

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6
  • PDA ROM: 6.0.1 - G920FXXU3DPBF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17148 Dátum: 2010, 08 08, 14:10:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudna valaki valamilyen tipped adni?

Már egy ideje azt csinálja a kamera, hogy amikor megnyitom a fényképező gombbal, sokszor tiszta homályos lesz a kamera képe. Olyan mintha rossz lenne a fókusz, és az így készült képek is homályosak, és szemcsézettek, meg nagyon rossz felbontásúak. Viszont ha kilépek és belépek újra, akkor már jó lesz, az elvárt élességet, és minőséged adja vissza a képekben.

Mikor a hiba fennáll, olyan mintha photoshop-ban egy jó erős blur (elmosódottság) effektek raknék rá. Sehol sincs a képen fókusz.

Azóta csinálja ezt, amióta felraktam a 6.5.3-as JE3-as romot. De már a jelengegi romommal is ezt csinálja.

Nem hinném hogy hardveres hiba lenne, mert akkor nem javulna meg szerintem attól, hogy kilépek és újra elindítom a kamerát. (mindig a hosszan lenyomott fényképező gombbal indítom a kamerát)

Ha valaki találkozott már ilyennel vagy van valami tippje/ megoldása a problémára azt kérem ossza meg velem!! Lehet privátban is!

Ez nekem is előfordul elvétve. Fényképező mód restart oldja csak meg. Mondjuk túlzottan nem zavar, mert ritkán jön csak elő szerencsére.
sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6

Nem elérhető tommmyboi

  • Hozzászólások: 173
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: NXXJF5Lite | XEHJF4 | XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #17149 Dátum: 2010, 08 08, 14:14:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nekem is előfordul elvétve. Fényképező mód restart oldja csak meg. Mondjuk túlzottan nem zavar, mert ritkán jön csak elő szerencsére.

Hát annyiban "örülök" hogy nem csak nekem van ilyen probléma, az az nem az én pda-m hibás, de annak viszont nem, hogy ilyen probléma egyáltalán létezhet, főleg nem annak, hogy nekem elég gyakorta csinálja. Bár elég sokat is fényképezek vele.

Más valaki?
You are not allowed to view links. Register or Login


Spb Mobile Shell 3.5.5 + Vostradamus