2024, 10 06, 08:33:03

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236070 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16975 Dátum: 2010, 08 04, 00:43:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok egy kiss segitségre lenne szükségem tudtok olyan programot ajánlani  a [NEM [NEM TELCSI!]!]re amivel laptopon tudok netezni ,azaz a [NEM [NEM TELCSI!]!] a internet vevö és megosztom a laptoppal.elöre is köszönöm
Internet sharing a program neve, remélem magyarul is úgy hívják. Rajta van alapból.
Itt van erről szó, kb. ugyanolyan i8000-en is, mint i900-on:
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Turok

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: i900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16976 Dátum: 2010, 08 04, 05:12:05 »
Sziasztok! Nekem az Omnia 2 -ön ez a rom van  I8000NXXJB3  a kérdésem az lenne van e ennél frissebb? Ha igen mi a száma és van e benne magyar nyelv?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16977 Dátum: 2010, 08 04, 07:11:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nekem az Omnia 2 -ön ez a rom van  I8000NXXJB3  a kérdésem az lenne van e ennél frissebb? Ha igen mi a száma és van e benne magyar nyelv?
Hali!

Hát ennél csak jobbak és frissebbek vannak :D.
Itt van egy könyvtár You are not allowed to view links. Register or Login ahonnan tölthetsz le ROM-kat. Van 6.5-s ami felső start menüs és van 6.5.xxx-s ami alsó start menüs ROM (sajna az utóbbiak inkább angol nyelven működnek).
Van gyári és van főzött ROM. Én amit tudok ajánlani az egy gyáros 6.5-s JF5-s ROM, ami magyar is lehet ha gondolod. Bár a többiek úgyis jönnek és kisegítenek :).
Szerintem először próbálkozz egy gyárival, aztán majd ha picit már többet tudsz a PDA-k területéről, akkor próbálkozhatsz főzött ROM-kal is. :ok:

Ja és olvass nagyon sokat itt a pdafanclub-n, hisz szinte minden kérdésednek amit kezdőként feltennél már topikja van és ott specifikusan is kereshetsz.

Nem elérhető gyurzso

  • Hozzászólások: 1155
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo primo2
  • PDA: sansung galaxy s3
  • PDA ROM: imperium v 13.3 rom és siyah kernel 1.9.1
  • Skype: gyurzso13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16978 Dátum: 2010, 08 04, 10:16:27 »
Sziasztok!!

Egy kérdés reg. akarom a touch shellt,de az email címet nem tudom mit kell beírni mert kiírja hogy wrong.a serial meg van hozzá.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16979 Dátum: 2010, 08 04, 10:27:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!

Egy kérdés reg. akarom a touch shellt,de az email címet nem tudom mit kell beírni mert kiírja hogy wrong.a serial meg van hozzá.

A saját email címedet kell beírni, amire megkaptad a készítőktől a serialt, a program megvásárlása után. Mert ugye nem :warez: -zal próbálkozol a fórumon?
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16980 Dátum: 2010, 08 04, 11:21:33 »
Az igaz, hogy nagyon várjuk az átportolt androidot a Samunkra  :ima: , de azért ha ez is elfutna a kütyün nem lenne rossz  :ok: You are not allowed to view links. Register or Login

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16981 Dátum: 2010, 08 04, 14:22:06 »
ROM frissítésben járatosoktól kérdeznék. Frissítettem JF5-re JF4 CSC. Erre a verziónál azt látom: RAPIDNXXJF5-XEHJD9-XXJD1. Elrontottam valmit? Vagy jó ez így? Magyar minden, eddig nem vettem észre semmi hibát.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16982 Dátum: 2010, 08 04, 14:29:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az igaz, hogy nagyon várjuk az átportolt androidot a Samunkra  :ima: , de azért ha ez is elfutna a kütyün nem lenne rossz  :ok: You are not allowed to view links. Register or Login
Az egész Phone 7 csak egy agyonbutított öregasszonyoknak készült felület. Ha az alap skint le lehetne zúzni akkor talán kipróbálnám, de ha valaki már PDA telefont vesz, az gondolom picit járatos az informatikában vagy másban és nem "csak" telefonálni akar... Szerintem nagyon rossz irányban mentek el a fejlesztők ezzel a felülettel, aztán ki tudja mit lehet majd kihozni belőle. Sőt olyan hardverű telefonokra dobálják majd piacra, ami szinte egy asztali PC erejével "felér", szal én nagyon nem tudom hova rakni :hmm:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16983 Dátum: 2010, 08 04, 14:31:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ROM frissítésben járatosoktól kérdeznék. Frissítettem JF5-re JF4 CSC. Erre a verziónál azt látom: RAPIDNXXJF5-XEHJD9-XXJD1. Elrontottam valmit? Vagy jó ez így? Magyar minden, eddig nem vettem észre semmi hibát.
Hát igen egy picit nagyon eltoltad :). Nagyon megkavartad a PDA-t, a Phone-t és a CSC-t.
Nem tom mit szeretnél felrakni? Rapid főzött ROM-t vagy gyárost? Mert akkor azokat linkelem, linkeljük...

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16984 Dátum: 2010, 08 04, 14:40:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen egy picit nagyon eltoltad :). Nagyon megkavartad a PDA-t, a Phone-t és a CSC-t.
Nem tom mit szeretnél felrakni? Rapid főzött ROM-t vagy gyárost? Mert akkor azokat linkelem, linkeljük...

Izé... :D ;) Csak a PDA és CSC-t tallóztam az Octans-ba. Nekem a csupasz ROM jó, a JD6 nagyon bevált.  Ezek vannak letöltve :Rapid_JF5_Naked_HUN.nb0 és CSC_I8000NXXJF4.CSC. Semmit nem pipáltam ki az Octans-ban, csak ezt a két fájlt illesztettem be. Van biztonsági mentésem, így belefér még egy frissítés.  :oops:
Köszi a segítséget.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16985 Dátum: 2010, 08 04, 14:51:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Izé... :D ;) Csak a PDA és CSC-t tallóztam az Octans-ba. Nekem a csupasz ROM jó, a JD6 nagyon bevált.  Ezek vannak letöltve :Rapid_JF5_Naked_HUN.nb0 és CSC_I8000NXXJF4.CSC. Semmit nem pipáltam ki az Octans-ban, csak ezt a két fájlt illesztettem be. Van biztonsági mentésem, így belefér még egy frissítés.  :oops:
Köszi a segítséget.
Ha a csupasz JD6 bevált akkor egyáltalán ne frissítsd :). Vagy felraksz egy fullos JD6-t vagy felraksz egy teljes JF5-t. Az én véleményem az, bár nem ROM-boltam szanaszét még a készülékem, ettől függetlenül túl vagyok már egy páron, de én semmiféleképpen sem kavarnám.

Ha vissza akarom flashelni JD6-ra:
CSC -> You are not allowed to view links. Register or Login
PDA -> You are not allowed to view links. Register or Login
Eboot -> You are not allowed to view links. Register or Login
Phone -> You are not allowed to view links. Register or Login

Ha JF5 kell:
CSC -> You are not allowed to view links. Register or Login
PDA -> You are not allowed to view links. Register or Login
Eboot -> You are not allowed to view links. Register or Login
Phone -> You are not allowed to view links. Register or Login

Én így oldanám meg a dolgot ha Rapidolni akarsz :ok: :)

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16986 Dátum: 2010, 08 04, 15:08:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a csupasz JD6 bevált akkor egyáltalán ne frissítsd :). Vagy felraksz egy fullos JD6-t vagy felraksz egy teljes JF5-t. Az én véleményem az, bár nem ROM-boltam szanaszét még a készülékem, ettől függetlenül túl vagyok már egy páron, de én semmiféleképpen sem kavarnám.

Köszi. :) A JD6-ról azért frissítenék, mert IGO 2x ritkán indul el. A kezdeti 70MB 2 nap múlva már csak 30 körül van. Tegnap kérdeztem, az volt a vélemény a JF5-nél nem szivárog annyira a memória. Még 1x köszi a segítséget. :ok:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16987 Dátum: 2010, 08 04, 15:12:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi. :) A JD6-ról azért frissítenék, mert IGO 2x ritkán indul el. A kezdeti 70MB 2 nap múlva már csak 30 körül van. Tegnap kérdeztem, az volt a vélemény a JF5-nél nem szivárog annyira a memória. Még 1x köszi a segítséget. :ok:
Nekem JF5 gyáros van, de szerintem bőven megéri váltani JD6-ról. Ha nem használsz memória romboló SPB Mobile Shellt :) akkor én a gyári JF5-t javasolnám. Én próbáltam Rapid csupasz JF5-t SPB-vel, de nem tudom miért sokkal lassabb volt mint a gyáros ugyancsak SPB-vel, pedig utóbbinál már igencsak memória "hiánnyal" küzdöttem. Szal maradtam a gyári JF-nél és megpróbálok a titaniumból valamit kihozni :)

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16988 Dátum: 2010, 08 04, 15:17:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem JF5 gyáros van, de szerintem bőven megéri váltani JD6-ról. Ha nem használsz memória romboló SPB Mobile Shellt :) akkor én a gyári JF5-t javasolnám. Én próbáltam Rapid csupasz JF5-t SPB-vel, de nem tudom miért sokkal lassabb volt mint a gyáros ugyancsak SPB-vel, pedig utóbbinál már igencsak memória "hiánnyal" küzdöttem. Szal maradtam a gyári JF-nél és megpróbálok a titaniumból valamit kihozni :)

De, használok. :) Azt mondod gyári JF5? Hmmm... Még kipróbálom Rapid csupsz JF5-jét, aztán meglátom. Nekem nem tűnik olyan lassúnak, bár nincs viszonyítási alapon csak a T-s ROM-hoz.

Nem elérhető thekillerj

  • Hozzászólások: 16
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: i9000XWJM2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16989 Dátum: 2010, 08 04, 15:29:21 »
Eladó Omnia2-es! --> You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16990 Dátum: 2010, 08 04, 15:30:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De, használok. :) Azt mondod gyári JF5? Hmmm... Még kipróbálom Rapid csupsz JF5-jét, aztán meglátom. Nekem nem tűnik olyan lassúnak, bár nincs viszonyítási alapon csak a T-s ROM-hoz.
Az a baj az O2-vel, hogy már alapból lomhább mint mondjuk ha viszonyítunk egy HD2-hez. Viszont ugye abban komolyabb hardver van. Ha az O2-det is teli pakolod pláne ilyen memória csurgató SPB-vel igen le tudja húzni.
Én nagyon sokáig a Rapid és Noobody Sensét használtam, de annyira lassú volt szegény, hogy kénytelen voltam áttérni MS-re. Gyorsabb és stabilabb is O2-n mint a sense, viszont azért egy pár nap alatt le tudja zúzni a memóriádat ez is.
Ezért tértem most át a gyári JF-re és a default Windows-s felületből kicsikarok amit még lehet, mert ez kevésbé memória zabáló mint elődeik...

Próbáld ki mindkét ROM-t, a gyárosat és Rapid félét. Persze én a gyároson picit buherálgattam, szal alapból talán ez sem lenne annyival jobb, de így szembetűnő buherált default Win témával.

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16991 Dátum: 2010, 08 04, 15:34:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj az O2-vel, hogy már alapból lomhább mint mondjuk ha viszonyítunk egy HD2-hez. Viszont ugye abban komolyabb hardver van. Ha az O2-det is teli pakolod pláne ilyen memória csurgató SPB-vel igen le tudja húzni.
Én nagyon sokáig a Rapid és Noobody Sensét használtam, de annyira lassú volt szegény, hogy kénytelen voltam áttérni MS-re. Gyorsabb és stabilabb is O2-n mint a sense, viszont azért egy pár nap alatt le tudja zúzni a memóriádat ez is.
Ezért tértem most át a gyári JF-re és a default Windows-s felületből kicsikarok amit még lehet, mert ez kevésbé memória zabáló mint elődeik...

Próbáld ki mindkét ROM-t, a gyárosat és Rapid félét. Persze én a gyároson picit buherálgattam, szal alapból talán ez sem lenne annyival jobb, de így szembetűnő buherált default Win témával.

Köszi az újabb infókat. Most még tesztelgetem Rapid JF5-jét. Mindjárt kész a visszaállítás is. Aztán jöhet a GPS. :) Szóval vegyek HD2-őt? :) Értem a célzást  ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16992 Dátum: 2010, 08 04, 15:44:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az újabb infókat. Most még tesztelgetem Rapid JF5-jét. Mindjárt kész a visszaállítás is. Aztán jöhet a GPS. :) Szóval vegyek HD2-őt? :) Értem a célzást  ;)
Ne vegyél :). Már annál is jobbak vannak, csak hát a pénz nagy úr. Meg aztán ki tudja megéri-e kiadni egy telefonért 150e huffot... Nem hiszem egy telefon, pláne egy PDA, kibírna annyit, hogy megéri megvenni ennyi pénzért. Én 80-at is sajnáltam az O2-ért :). 1-2 év múlva úgyis olyan készülékek jönnek be, hogy az O2 is majd valahol a mostani Nokia 6230-hoz fog hasonlítani :). Hát igen ördögi kör...

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16993 Dátum: 2010, 08 04, 15:44:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj az O2-vel, hogy már alapból lomhább mint mondjuk ha viszonyítunk egy HD2-hez. Viszont ugye abban komolyabb hardver van. Ha az O2-det is teli pakolod pláne ilyen memória csurgató SPB-vel igen le tudja húzni.
Én nagyon sokáig a Rapid és Noobody Sensét használtam, de annyira lassú volt szegény, hogy kénytelen voltam áttérni MS-re. Gyorsabb és stabilabb is O2-n mint a sense, viszont azért egy pár nap alatt le tudja zúzni a memóriádat ez is.
Ezért tértem most át a gyári JF-re és a default Windows-s felületből kicsikarok amit még lehet, mert ez kevésbé memória zabáló mint elődeik...

Próbáld ki mindkét ROM-t, a gyárosat és Rapid félét. Persze én a gyároson picit buherálgattam, szal alapból talán ez sem lenne annyival jobb, de így szembetűnő buherált default Win témával.
Igazad van.Én még a tianiumot is kinyomtam,alap today van+egy launcher és 4 nap után is 78mb-om van.Nem mesélsz egy kicsit erről a buherált témádról? :D
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16994 Dátum: 2010, 08 04, 15:50:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már tölteni akarsz mindenkép akkor a galaxis topicban nem raknád be a Galaxis  látvány videóját. Arra gondolok mint az O2 ben van a helikopteres.
thx
érdekes, mert amikor vettem, alapból nem volt benne semmi. se kép, se video. de jó ötlet. pakolom.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16995 Dátum: 2010, 08 04, 15:52:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van.Én még a tianiumot is kinyomtam,alap today van+egy launcher és 4 nap után is 78mb-om van.Nem mesélsz egy kicsit erről a buherált témádról? :D
Az a baj most annyi időm nincs, hogy ennek a témának nagyon utána járjak, de azt hittem egyszerű lesz... Hát nem az... Minden szinte registry buherák sokasága és mindenféle ini fájlok átírkálásáról szól. Az alap dolog, hogy felraksz egy MortScriptet, Chome Editort és egy JMLPanex nevű "progit". Ez az alapja az egésznek és akkor még nem nyúltál semmihez.

Viszont addig úgysem nyugszom meg míg el nem jutok arra a szintre, hogy vigyorogjak amikor az S2U2-m kilockol és meglássam a csodálatos default saját felületem, ami persze praktikus és tetszik is :D.

Ha már felkészültebb vagyok mint most, talán halassz még rólam és a titaniumomról, de csak később :D :ok:

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16996 Dátum: 2010, 08 04, 15:57:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne vegyél :). Már annál is jobbak vannak, csak hát a pénz nagy úr. Meg aztán ki tudja megéri-e kiadni egy telefonért 150e huffot... Nem hiszem egy telefon, pláne egy PDA, kibírna annyit, hogy megéri megvenni ennyi pénzért. Én 80-at is sajnáltam az O2-ért :). 1-2 év múlva úgyis olyan készülékek jönnek be, hogy az O2 is majd valahol a mostani Nokia 6230-hoz fog hasonlítani :). Hát igen ördögi kör...

Igen, az ördögi kör miatt sem. Meg amire nekem kell, arra jó az O2. Persze vannak jobbak, de ár-érték arányban ez még az elfogadható kategória. Szerintem. Na, eddig jó muzsikál az az új JF5-el. Kíváncsi leszek pár nap múlva. Mert ez csak egy Win oprendszer. Hízik, hízik, meg lassul. :)

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16997 Dátum: 2010, 08 04, 16:07:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj most annyi időm nincs, hogy ennek a témának nagyon utána járjak, de azt hittem egyszerű lesz... Hát nem az... Minden szinte registry buherák sokasága és mindenféle ini fájlok átírkálásáról szól. Az alap dolog, hogy felraksz egy MortScriptet, Chome Editort és egy JMLPanex nevű "progit". Ez az alapja az egésznek és akkor még nem nyúltál semmihez.

Viszont addig úgysem nyugszom meg míg el nem jutok arra a szintre, hogy vigyorogjak amikor az S2U2-m kilockol és meglássam a csodálatos default saját felületem, ami persze praktikus és tetszik is :D.

Ha már felkészültebb vagyok mint most, talán halassz még rólam és a titaniumomról, de csak később :D :ok:

Nagyvonalakban akkor hasonlót szeretnél mint a gchris titanium csak mélyebben belemászol ha jól gondolom.
Hát szerintem többen is kiváncsian várjuk mire jutsz:)Sok sikert hozzá :ok:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető mldigital

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: Rapid JJ1/21916/Naked/12MB PP
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16998 Dátum: 2010, 08 04, 16:12:27 »
Sziasztok.

Tapasztalt-e valaki,hogy eltűnnek az sms-k a beérkezett és az elküldött mappából is.De a kártyára mentett üzenetek lista is eltűnik de ez valahogy az vissza kerül a felsorolásba.Tudtok valami okosat erre?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #16999 Dátum: 2010, 08 04, 16:38:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyvonalakban akkor hasonlót szeretnél mint a gchris titanium csak mélyebben belemászol ha jól gondolom.
Hát szerintem többen is kiváncsian várjuk mire jutsz:)Sok sikert hozzá :ok:
Igen valami hasonlót, de amelyik titanium skint próbáltam eddig az vagy nem wvga-s volt és hiányoztak innen-onnan dolgok vagy éppen nem töltötte ki ugye a teljes felületet. Meg ugye az embernek soha sem jó semmi sem :), én meg pláne nem szeretem a "másét" használni, éppen ezért megpróbálok valamilyen szinten lenyúlni is, de új dolgokat is alkotni.

Az alap digitális óra az meglesz, mert ez az egy dolog, amit a sense óta nem tudok elhagyni a weather widgetével. A többit pedig majd kiötlöm :)

Most a JMLLauncher nevű cuccot tesztelgetem, de rengeteg dolgon kell buherálni. Ini, plg és pnx nevezetű fájlokban.
Ez a launcher kb olyan mint amilyen neked van amivel az ikonokat rakod ki. Csak itt alakítgathatod és gondolom használhatóbb is... ;)