2024, 10 08, 08:36:30

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236346 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15775 Dátum: 2010, 06 25, 19:34:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma döntöttem úgy h lemondok a GPS-ről az Omniámon.. semmi se jött össze akármit próbáltam nyílt terep semmi, ez van. ..:(:S

Kivétel nélkül mindenkinek müködik az IGO! Nem hinném,h te kivétel lennél!
Szereintem Rom-old meg a gépet,pár pillanat az egész. nem kell feladnod..ez egy Winmo erről szól,h próbálgatod ,alakítod... ;)

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15776 Dátum: 2010, 06 25, 19:57:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kivétel nélkül mindenkinek müködik az IGO! Nem hinném,h te kivétel lennél!
Szereintem Rom-old meg a gépet,pár pillanat az egész. nem kell feladnod..ez egy Winmo erről szól,h próbálgatod ,alakítod... ;)
nekem is gyári romom,van és elég jól működik.....lehet,hogy a készülékkel van gond...

Nem elérhető luxusbatar

  • Hozzászólások: 56
  • Navigáció / Navigation: HP Ipaq 314
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505 PAN BMF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15777 Dátum: 2010, 06 25, 20:16:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Állítólag adatforgalmat kell generálni akár MMS elküldésével, akár egy csepp netezéssel, és átvált.
Hát volt már mindkettő. Netezni neteztem 3G-vel és wifi-n keresztül is, voltam külföldön. MMS-t is küldtem már párat. Érdekes, mert amikor kézi hálózatváltás választok, akkor a listában is mint Pannon szerepel még. Lehet köze ahhoz, hogy határ mellett lakok, és több hálózat is elérhető? Nem hiszem.

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15778 Dátum: 2010, 06 25, 20:38:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem frissítettél véletlenül iGO-t? Én épp most tettem meg, és visszaállított időt-dátumot szó nélkül tegnap estére. Bár, hogy miért pont akkorra, nem vágom.
Igot mostanában nem frissítettem. Nem vágom mi lehet, este mikor utoljára ránéztem még valós időt mutatott, reggel meg elfelejtett ébreszteni, mert nem jól járt. Az automatikus frissítés be van kapcsolva, de azthiszem az első ilyes esetnél nem volt, azért kapcsoltam be, hátha... még szerencse, hogy nem vagyok az az elalvós típus, ébresztés előtt kelek mindig  :p

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15779 Dátum: 2010, 06 25, 22:21:45 »
Szasztok! :)

Fontos dolog. Most fogom Romolni valamikor a telómat. Ma v. holnap. Viszont ugye teszem ezt, mert a GPS nem jó.De IGO-t nem akarom feltenni, mert az csak Mo-n jó, és nekem most Németo. kell. Néztem az ingyenes gps térképeket, de az a baj, hogy a bing nem működött. De elvben semmi gps nem működött most. Ezért is Romolok. :) Nos. A kérdésem viszont az lenne, ingyenes, de biztosan fog működni azonnal térképszoftver kéne, tapasztaltaktól kérdezném, vélemény erről a bingről, vagy inkább mással próbálkozzak? Fontos volna, hogy odataláljak, ahova megyek. :)

Köszi. :)
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15780 Dátum: 2010, 06 25, 23:00:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok! :)

Fontos dolog. Most fogom Romolni valamikor a [NEM TELÓ!]mat. Ma v. holnap. Viszont ugye teszem ezt, mert a GPS nem jó.De IGO-t nem akarom feltenni, mert az csak Mo-n jó, és nekem most Németo. kell. Néztem az ingyenes gps térképeket, de az a baj, hogy a bing nem működött. De elvben semmi gps nem működött most. Ezért is Romolok. :) Nos. A kérdésem viszont az lenne, ingyenes, de biztosan fog működni azonnal térképszoftver kéne, tapasztaltaktól kérdezném, vélemény erről a bingről, vagy inkább mással próbálkozzak? Fontos volna, hogy odataláljak, ahova megyek. :)

Köszi. :)

Fennforgás van. Sajnos kezelhetetlennek tűnő. Megpróbáltam erre a gépre feltenni az ActiveSyncet, és az van, hogy a progi szerint nincs fent flash player, ami lejátszaná a setupot. Fent van amúgy. Cseréltem, le és fel. És most se megy. Valaki tapasztalt már iylet?
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15781 Dátum: 2010, 06 25, 23:18:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok! :)

Fontos dolog. Most fogom Romolni valamikor a [NEM TELÓ!]mat. Ma v. holnap. Viszont ugye teszem ezt, mert a GPS nem jó.De IGO-t nem akarom feltenni, mert az csak Mo-n jó, és nekem most Németo. kell. Néztem az ingyenes gps térképeket, de az a baj, hogy a bing nem működött. De elvben semmi gps nem működött most. Ezért is Romolok. :) Nos. A kérdésem viszont az lenne, ingyenes, de biztosan fog működni azonnal térképszoftver kéne, tapasztaltaktól kérdezném, vélemény erről a bingről, vagy inkább mással próbálkozzak? Fontos volna, hogy odataláljak, ahova megyek. :)

Köszi. :)

Helló!

Én picit elvesztettem a fonalat!
Mivan nem megy az IGO-d?? Miért ne menne,kell neki. És miért akarod feltenni a gépre,ezt írod(.De IGO-t nem akarom feltenni) Használd micro sd-ről ne telepitsd! csak elindítod az sanyi! Csak Magyar ó.....nem az a megoldás h másik navit nézel,hanem rakj bele oly térképet amit szeretnél(Német vagy mit tom én)

Nem elérhető szijartg

  • Hozzászólások: 622
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.3.2
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: NXXJE3/EURJE5/XXJD1 GC light
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15782 Dátum: 2010, 06 25, 23:22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Valakivel már előfordult, hogy az óra magától elállítódik?
SPB Shellt használok, és az óra reggel 7kor 00:35-öt mutatott! Ez már nem az első eset, kb egy hónapja szintén várhattam hogy időben ébresszen :( Mi okozhatja ezt?

nálam, az igó állította el... sőt a legjobb hogy mikor megtalálta a holdakat visszalötte a dátumot 1980 06 22-re. néztem egy nagyot...
autómatikus időzóna be volt kapcsolva!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15783 Dátum: 2010, 06 25, 23:26:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nálam, az igó állította el... sőt a legjobb hogy mikor megtalálta a holdakat visszalötte a dátumot 1980 06 22-re. néztem egy nagyot...
autómatikus időzóna be volt kapcsolva!

Nekem a félév alatt amig ez a vas volt,soha nem volt ilyen,pedíg agyon romoltam,,,minden,de ilyen még nem láttam.   :shock:

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15784 Dátum: 2010, 06 25, 23:30:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Én picit elvesztettem a fonalat!
Mivan nem megy az IGO-d?? Miért ne menne,kell neki. És miért akarod feltenni a gépre,ezt írod(.De IGO-t nem akarom feltenni) Használd micro sd-ről ne telepitsd! csak elindítod az sanyi! Csak Magyar ó.....nem az a megoldás h másik navit nézel,hanem rakj bele oly térképet amit szeretnél(Német vagy mit tom én)
1: Az iGO-t muszáj telepíteni, nem tudom, honnan volt neked olyan, amit exével lehetett indítani. :geek:
Ja, és egy térkép 20€+, nem lehet csak úgy belerakni. Meg ha belerak egy térképet, azzal se ér semmit, kell hozzá licensz.

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15785 Dátum: 2010, 06 25, 23:36:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1: Az iGO-t muszáj telepíteni, nem tudom, honnan volt neked olyan, amit exével lehetett indítani. :geek:
Ja, és egy térkép 20€+, nem lehet csak úgy belerakni. Meg ha belerak egy térképet, azzal se ér semmit, kell hozzá licensz.


Köszi a védelmet, már azt hittem én vagyok sügér. :)

Nem akarom feltenni azt az IGO-t, amit nem használok. Logikus,nem? És most nincs 30 eurom a Kelet-Európára. Így használnék valami ingyenest. Kapis? :)

Végre sikerült a ROMoláshoz telepitenem az ActiveSync-et, ellenben nem bir kapcsolódni a drágámhoz. Mármint valami fennforgás van, és már nem értem mi. Engedélyeztem a tűzfalnak is mindent. Mi lehet a gond? Volt valakinek ilyen?
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15786 Dátum: 2010, 06 25, 23:40:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi a védelmet, már azt hittem én vagyok sügér. :)

Nem akarom feltenni azt az IGO-t, amit nem használok. Logikus,nem? És most nincs 30 eurom a Kelet-Európára. Így használnék valami ingyenest. Kapis? :)


Van arra más megoldás is ,mithogy 30 Euró..Ya!!  és ha nem kell a segítség akkor,sajnálom...logikus!?   ;)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15787 Dátum: 2010, 06 25, 23:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van arra más megoldás is ,mithogy 30 Euró..Ya!!  és ha nem kell a segítség akkor,sajnálom...logikus!?   ;)

Legális dolgokra van szükségem.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15788 Dátum: 2010, 06 25, 23:48:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1: Az iGO-t muszáj telepíteni, nem tudom, honnan volt neked olyan, amit exével lehetett indítani. :geek:
Ja, és egy térkép 20€+, nem lehet csak úgy belerakni. Meg ha belerak egy térképet, azzal se ér semmit, kell hozzá licensz.

 Hmm erre nem válaszolnék mostan . ;) 
Nekem van.

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15789 Dátum: 2010, 06 25, 23:59:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm erre nem válaszolnék mostan . ;) 
Nekem van.
Tudom, hogy a haxwarezcrackediGO115-t lehet exéről indítani, de ezt nem.
Frajti: Oprendszer?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15790 Dátum: 2010, 06 26, 00:04:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1: Az iGO-t muszáj telepíteni, nem tudom, honnan volt neked olyan, amit exével lehetett indítani. :geek:

Ebben Te biztos vagy? Mert én nem, szerintem ha a legális igo application.dat file-t átnevezed exe-re, akkor lehet exe-vel indítani. És ez még nem warez, csak egy trükk a memória kímélésére. 
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15791 Dátum: 2010, 06 26, 00:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom, hogy a haxwarezcrackediGO115-t lehet exéről indítani, de ezt nem.
Frajti: Oprendszer?

XP alatt küzdök. Nem tudom elég-e a feltelepített activesync kapcsolat nélkül a romfrissítéshez, vagy sem, mert meghajtóként elvben felismerte a kütyüt. Utána úgyis egy WIN7-tel kommunikálna, csak a frissítés zajlana ezen xp-n. Ami elég problémás. :( Nem értem miért.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15792 Dátum: 2010, 06 26, 00:09:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben Te biztos vagy? Mert én nem, szerintem ha a legális igo application.dat file-t átnevezed exe-re, akkor lehet exe-vel indítani.

Köszi Pati!

Akartam segíteni,de csunyán le lettem szavazva! Ez van!   
A Lényeg van megoldás(általában mindenre)
Persze e forumi témában,maradjunk a legális dolgoknál!
Én drukkolok,h sikerüljön megoldani a problémát!   :)

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15793 Dátum: 2010, 06 26, 00:14:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi Pati!

Akartam segíteni,de csunyán le lettem szavazva! Ez van!   
A Lényeg van megoldás(általában mindenre)
Persze e forumi témában,maradjunk a legális dolgoknál!
Én drukkolok,h sikerüljön megoldani a problémát!   :)

Ettől még nem lesz Németországom az IGOn legálisan csak pénzért. Az meg nincs rá.
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15794 Dátum: 2010, 06 26, 00:15:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ettől még nem lesz Németországom az IGOn legálisan csak pénzért. Az meg nincs rá.

Igaz..igy már nem!   ;)

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15795 Dátum: 2010, 06 26, 01:01:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben Te biztos vagy? Mert én nem, szerintem ha a legális igo application.dat file-t átnevezed exe-re, akkor lehet exe-vel indítani. És ez még nem warez, csak egy trükk a memória kímélésére.
Tudom, hogy át lehet, és még ikonja is lesz, de ha nem akarja feltelepíteni, akkor biztos ilyenekkel fog vacakolni. :olvass:

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15796 Dátum: 2010, 06 26, 08:39:00 »
Sziasztok!

Kérdeznék tőletek, mivel úgy látom tényleg sok a szaktekintély.
Van kb. 1 hónapos omniám (II). kb 2 napja jött a jelenség, hogy elkezd sisteregni, szercsegni mint egy rádiósávon ahol nincs sugárzás. A rendszer hangjával van valami gond elvileg, mert mikor a hangerőgombbal, vagy a rendszerhangerő beállításon nullára veszem akkor csendbe marad. Ilyenkor nem is csörög, de ha sistergősre veszem (adok a rendszernek hangerőt 1-5-ig) akkor se film, se zene szóval semmi, csak sistergés. Van amikor nem csinálja, de sajna ez a kevesebb, így most nem is használható. HR nem segített rajta. ja még akkor is csöndben marad ha lezárom a képernyőt a lakattal.
Kérdezném a véleményeteket, hogy mi lehet a gond? Adjam le garanciális javításra, esetleg rom frissítés?

Köszönet előre is a segítségért!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15797 Dátum: 2010, 06 26, 08:43:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kérdeznék tőletek, mivel úgy látom tényleg sok a szaktekintély.
Van kb. 1 hónapos omniám (II). kb 2 napja jött a jelenség, hogy elkezd sisteregni, szercsegni mint egy rádiósávon ahol nincs sugárzás. A rendszer hangjával van valami gond elvileg, mert mikor a hangerőgombbal, vagy a rendszerhangerő beállításon nullára veszem akkor csendbe marad. Ilyenkor nem is csörög, de ha sistergősre veszem (adok a rendszernek hangerőt 1-5-ig) akkor se film, se zene szóval semmi, csak sistergés. Van amikor nem csinálja, de sajna ez a kevesebb, így most nem is használható. HR nem segített rajta. ja még akkor is csöndben marad ha lezárom a képernyőt a lakattal.
Kérdezném a véleményeteket, hogy mi lehet a gond? Adjam le garanciális javításra, esetleg rom frissítés?

Köszönet előre is a segítségért!

Ha van garancia még rajta akkor vidd vissza. Ez a legegyszerűbb megoldás.
Szerintem hardweres lesz a gond.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15798 Dátum: 2010, 06 26, 09:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kérdeznék tőletek, mivel úgy látom tényleg sok a szaktekintély.
Van kb. 1 hónapos omniám (II). kb 2 napja jött a jelenség, hogy elkezd sisteregni, szercsegni mint egy rádiósávon ahol nincs sugárzás. A rendszer hangjával van valami gond elvileg, mert mikor a hangerőgombbal, vagy a rendszerhangerő beállításon nullára veszem akkor csendbe marad. Ilyenkor nem is csörög, de ha sistergősre veszem (adok a rendszernek hangerőt 1-5-ig) akkor se film, se zene szóval semmi, csak sistergés. Van amikor nem csinálja, de sajna ez a kevesebb, így most nem is használható. HR nem segített rajta. ja még akkor is csöndben marad ha lezárom a képernyőt a lakattal.
Kérdezném a véleményeteket, hogy mi lehet a gond? Adjam le garanciális javításra, esetleg rom frissítés?

Köszönet előre is a segítségért!
Nagy valószínűséggel a készülékkel van a gond, az erősítő része bezajosodott, a romcsere, vagy software csere nem fog segíteni rajta.szerviz a megoldás.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15799 Dátum: 2010, 06 26, 09:21:01 »
Frajti fórumtársnőnk kálváriájához szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy sajnos olyan világban élünk, hogy a becsületes emberek sokszor pórul járnak.Itt van pl. a BKV bérletes hölgy esete, aki tudtán kívűl hamisított bérletszelvényt vásárolt az egyik bérletpénztárba (csak mikroszkópos vizsgálattal tudták ezt bebizonyítani), megbukott vele és most őt akarják megbüntetni okirathamisításért.Valahol egyszer azt hiszem, hogy Imho írta, hogy idézem: "A warezolás olyan mint a maszturbálás.Mindenki csinálja, de senki sem vallja be."Félreértés ne essék senkit se akarok becstelenségre bíztatni és merem remélni, hogy több az alapvetően becsületes ember, mint az ellenkezője.De nem ilyen éles a határvonal és a magyar embert különösen megtanította az élet, hogy időnként ügyeskedni kell, ha haladni akar, vagy nem akar saját maga ellensége lenni!