2024, 10 09, 00:27:09

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236390 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15500 Dátum: 2010, 06 15, 13:28:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alapvetően igazad van, tényleg nem a házban akarok navigálni  :ok: Viszont vannak emlékeim. A HX4700 megjelenése óta (~7 éve) használok navigációt (akkor még Destinator - emlékszik valaki rá?), kezdetben CF GPS vevővel. Annak az érzékenysége hasonlított erre. Mi volt a jelenség? Széles sugárúton semmi baj, de magas házak közötti szűk, egyirányú utcákban gyakran eldobta a műholdakat, pedig akkor igazán kellett volna némi segítség. Mindegy, arra voltam kíváncsi, hogy ez ilyen-e, vagy az enyémmel van valami prücök... Benézeg az iGO topikba, köszi a tippet  :ok:
Sajnos a JA1 phone óta van ez a jelenség, JB1 nagyságrendekkel esett vissza, JB2 kicsit javult, JD1 már egész elfogadható, de még mindig laggol vele az ájgó V-VI-VII kerületekben. JB1 képes volt az Üllői úton eltévedni.
Ha nem zavar a kevés memória, esetleg próbáld ki az NXXJA1 ROM-ot, külön a phone részt nem biztos hogy ajánlott feltenni  a JD-s ROM mellé, de próba cseresznye. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15501 Dátum: 2010, 06 15, 13:29:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Neked nem tűnt föl, hogy a GPS vevőd majdnem akkora magában, mint az Omnia2, ami a GPS vételi lehetőségén kívül (mellékesen) rendelkezik még néhány hasznos funkcióval? ::)
Most hogy mondtad, tényleg gyanússá vált  :ok: Nem leugatni akartam az O2-t, tényleg aranyos. Legjobban az tetszik benne, hogy amikor anyuci valami nyálas hülyeséget néz a tv-n, az O2-ről ráküldök valami filmet, ő meg a haját tépve keres, hogy már megint meghülyült a tv  :D

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15502 Dátum: 2010, 06 15, 13:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos a JA1 phone óta van ez a jelenség, JB1 nagyságrendekkel esett vissza, JB2 kicsit javult, JD1 már egész elfogadható, de még mindig laggol vele az ájgó V-VI-VII kerületekben. JB1 képes volt az Üllői úton eltévedni.
Ha nem zavar a kevés memória, esetleg próbáld ki az NXXJA1 ROM-ot, külön a phone részt nem biztos hogy ajánlott feltenni  a JD-s ROM mellé, de próba cseresznye. :)
Csak azt nem tudom, hogy a phone részt miért nem tudja a gyártó ragyogó gyémánt tisztaságúra csiszolni  ::)  Kipróbálom... Köszönöm a tippet!  :ok:

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15503 Dátum: 2010, 06 15, 13:45:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak azt nem tudom, hogy a phone részt miért nem tudja a gyártó ragyogó gyémánt tisztaságúra csiszolni  ::)  Kipróbálom... Köszönöm a tippet!  :ok:
Ha csak külön phone-t raksz csak fel, akkor figyelj oda, lehetnek anomáliák, pl torz hangzás, vagy gyorsan merülő akksi, mivel más verzióhoz van, bár az oroszoknál, akiktől a tippet lestem, csak egy számolt be ilyenről a háromból.
Ha a teljes JA1 csomagot teszed fel, arról  pedig azt érdemes tudni, hogy .NET 2.0-s, a .NET 3.5 alkalmazásokhoz le kell tölteni az MS-től a telepítőt, és frissíteni USB-ről.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15504 Dátum: 2010, 06 15, 14:30:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos a JA1 phone óta van ez a jelenség, JB1 nagyságrendekkel esett vissza, JB2 kicsit javult, JD1 már egész elfogadható, de még mindig laggol vele az ájgó V-VI-VII kerületekben. JB1 képes volt az Üllői úton eltévedni.
Ha nem zavar a kevés memória, esetleg próbáld ki az NXXJA1 ROM-ot, külön a phone részt nem biztos hogy ajánlott feltenni  a JD-s ROM mellé, de próba cseresznye. :)
Nekem JB1-es phone-nal sincs semmi gondom, eddig Pesten járva sem vesztett jelet, de Dobogókő felé sem.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15505 Dátum: 2010, 06 15, 14:38:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem JB1-es phone-nal sincs semmi gondom, eddig Pesten járva sem vesztett jelet, de Dobogókő felé sem.
Akkor örülünk Vincent, nekem a Kálvin téren, miután megálltam a híd felől a kereszteződésnél 110%-ban átrakott állóhelyből a Kecskeméti utcába, és ugye Bori rögtön nyivákolt, hogy forduljak fel.  :) A harmadik alkalom után elkezdtem tesztelgetni, különféle beállításokkal, majd a sokadik után visszacseréltem JA1-re. Két hét után ismét JB1 egyéb okok miatt, GPS ugyanaz, öröltem mikor végre kijött a JB2 phone.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15506 Dátum: 2010, 06 15, 15:07:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor örülünk Vincent, nekem a Kálvin téren, miután megálltam a híd felől a kereszteződésnél 110%-ban átrakott állóhelyből a Kecskeméti utcába, és ugye Bori rögtön nyivákolt, hogy forduljak fel.  :) A harmadik alkalom után elkezdtem tesztelgetni, különféle beállításokkal, majd a sokadik után visszacseréltem JA1-re. Két hét után ismét JB1 egyéb okok miatt, GPS ugyanaz, öröltem mikor végre kijött a JB2 phone.
Nekem a jelenlegi rom-összetétel teljesen tökéletes. Biztos jobbak az újak, de mivel nagy problémám jelenleg nincs a készülékkel, nem is tervezem a romcserét. A rezgő hívásjelzőt kikapcsoltam, így az sem gond többé. :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15507 Dátum: 2010, 06 15, 15:13:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a jelenlegi rom-összetétel teljesen tökéletes. Biztos jobbak az újak, de mivel nagy problémám jelenleg nincs a készülékkel, nem is tervezem a romcserét. A rezgő hívásjelzőt kikapcsoltam, így az sem gond többé. :ok:
Nekem már az sem, pedig be van kapcsolva. ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15508 Dátum: 2010, 06 15, 17:41:44 »
Valahogy víz(!) került a digitizer és a képernyő alá. Nem zavaró, és a funkcionalitárt sem akadályozza még kis mértékben sem, viszont elég csúnyán néz ki, amikor megnyomom körömheggyel, és odagyűlik a víz. Egyébként nem látszik. Képet nem tudok csinálni, mert olyan kevés víz van alatta, hogy még szemmel is alig látni, azt meg makrózni nem lehet.
Nincs valami ötletetek, hogy lehetne azt onnan kiszedni garanciavesztés nélkül?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15509 Dátum: 2010, 06 15, 17:44:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valahogy víz(!) került a digitizer és a képernyő alá. Nem zavaró, és a funkcionalitárt sem akadályozza még kis mértékben sem, viszont elég csúnyán néz ki, amikor megnyomom körömheggyel, és odagyűlik a víz. Egyébként nem látszik. Képet nem tudok csinálni, mert olyan kevés víz van alatta, hogy még szemmel is alig látni, azt meg makrózni nem lehet.
Nincs valami ötletetek, hogy lehetne azt onnan kiszedni garanciavesztés nélkül?
Bontás nélkül nehezen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15510 Dátum: 2010, 06 15, 17:51:06 »
OFF

Az eBay-en olcsó 32GB-s microsd-t árulók negatív értékeléseiben olvasgattam, hogy ezek a kártyák csupán újraformázott 2-4GB-s lapkák.

Rég a floppykat lehetett nagyobbra, jóval nagyobbra formázni, de szerintetek lehet egy sd kártyát akár a névleges kapacitása 16! -szorosára formázni úgy, hogy esetleg még működjön is?

/OFF

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15511 Dátum: 2010, 06 15, 19:10:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Valószínűleg már volt róla szó, de sehol sem találom a megoldást. Próbáltam nevekhez csengőhangot rendelni, de sehol sem találok beállítási lehetőséget. Egyáltalán van ilyen funkció a telefonban, hogy csengőhang azonosítót beállítsak különböző kontaktokhoz? Vagy esetleg valami program van rá?

Előre is köszi a választ :D
Ha a telefonkönyvben bemész a szerkeszt gombbal, akkor ott legalul van egy olyan, hogy további lehetőségek. Ott megtalálod a csengőhang hozzárendelést.

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15512 Dátum: 2010, 06 15, 19:10:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, ez így már valóban érthetőbb. :)
Itt találsz szerintem megoldást a sárga gombra: You are not allowed to view links. Register or Login

Sziasztok!Nagyon király ez a lock!!!a hangja is nagyon szép mikor feloldom...
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15513 Dátum: 2010, 06 15, 19:18:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Nagyon király ez a lock!!!a hangja is nagyon szép mikor feloldom...
A nagyképes hívást nem írja felül ???

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15514 Dátum: 2010, 06 15, 19:27:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A nagyképes hívást nem írja felül ???

Bakker!!!! :( de igen.... de miért???kell választani..én ezt is akarom meg azt is :hmm:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15515 Dátum: 2010, 06 15, 19:28:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bakker!!!! :( de igen....
Na akkor ezt se teszem fel mint a Sense lockscreent, mert az is felülírta  :hmm:

Nem elérhető Fez

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15516 Dátum: 2010, 06 15, 22:43:11 »
Sziasztok!

Olvasgattam vivsszafelé, de egyelőre nem találtam megoldást a következő problémámra:
A Windows Media Player esetében be tudom állítani a registry-ben, hogy mely mappákat ne vegye figyelembe a keresésnél, hasonlóan, mint a képnézegetőnél, ugyanakkor a a Touch Player esetében nem találtam ilyen opciót. Tud valaki erre megoldást?

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15517 Dátum: 2010, 06 16, 11:05:38 »
Szerintetek Windows Phone 7 menni fog  i8000 ren?
És az android 2.1 megy?

Nem elérhető Swenk

  • Hozzászólások: 850
  • Nem: Férfi
  • PDA: I9070 Advance
  • PDA ROM: KITKAT Carbon rom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15518 Dátum: 2010, 06 16, 11:54:43 »
Tiszteletem a Fórumtagoknak!

Két kérdésben szeretnék segítséget kapni Tőletek:

1. Feltettem az Spb time gyönyörű programot és remekül működik. Azt szeretném, ha a Today screen-en is megjelenne  felülaz óra és az ébresztés. A My Storage-ra van telepítve, de a Mai nap választható elemei között sajnos nem szerepel az Spb time. A startmenüben látom és indítható. Mit rontottam el?

2. A Média player nem lát média file-okat. Keres, talál 321 file-t, de nem lát egyet sem, így nem tudok listát készíteni. A zene mp3 formátumú, és az sd-n van egy "zene" nevű mappában. A windows media player lejátsza. Van erre gyógymód?


Nagyon szépen köszönöm, ha segítetek. Napsütéses napot kívánok. Swenk

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15519 Dátum: 2010, 06 16, 12:00:16 »
OFF

Rendszeresen reklám sms-t kapok, rejtett számról, "adidas" feladóval.
Hogyan lehetne tőle megszabadulni?

/OFF

- Majd szóltok, ha túl sokat offolok  :D

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15520 Dátum: 2010, 06 16, 14:08:25 »
Sziasztok! Egy gyors kérdés: az i900 adatkábele nem ugyanaz a micro usb, mint az i8000-é? Mert rendeltem egyet és valami széles csatlakozó van a micro helyett >:(!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15521 Dátum: 2010, 06 16, 14:15:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy gyors kérdés: az i900 adatkábele nem ugyanaz a micro usb, mint az i8000-é? Mert rendeltem egyet és valami széles csatlakozó van a micro helyett >:(!
Nem ugyan az, az i900-é széles lapos még (samsungos).

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15522 Dátum: 2010, 06 16, 14:18:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy gyors kérdés: az i900 adatkábele nem ugyanaz a micro usb, mint az i8000-é? Mert rendeltem egyet és valami széles csatlakozó van a micro helyett >:(!
Ha i900-hoz rendelted, minden oké...  :taps:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15523 Dátum: 2010, 06 16, 14:22:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ugyan az, az i900-é széles lapos még (samsungos).
Ok! Köszi!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15524 Dátum: 2010, 06 16, 14:23:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha i900-hoz rendelted, minden oké...  :taps:
Örülök, hogy örülsz! :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login