2024, 10 09, 00:21:28

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236388 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Frajti

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Nő
  • Romanista
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: PDA: XXJJ1 CSC: XEHJG5 Tel: XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15475 Dátum: 2010, 06 14, 16:40:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JB2 phone-nál a JD1 is jobb. Upgrade frissebb ROM-ra.

ehhe, na akkor ezt már majd odaát művelem meg. Köszi!
Forza AS ROMA per sempre! :)

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15476 Dátum: 2010, 06 14, 17:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresd a Beállításokban a Képernyőzár funkciót.
Sárga gombot találtál? :P

Megvan de nemlehet ilyesmit beállítani... tehát akkor nelehet ilyet csinálni?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15477 Dátum: 2010, 06 14, 17:12:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megvan de nemlehet ilyesmit beállítani... tehát akkor nelehet ilyet csinálni?
Mi van meg, a sárga gomb??? :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15478 Dátum: 2010, 06 14, 17:24:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi van meg, a sárga gomb??? :D

Nem a beállítás de egy nem lehet beállítani is elég lett vna...

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15479 Dátum: 2010, 06 14, 17:55:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem a beállítás de egy nem lehet beállítani is elég lett vna...
Azt kérdezted, hogy lehet beállítani, hogy ne kelljen a csúszkát használni kioldáshoz. Mondtam, ha simán nyomod a feloldó gombot a készülék jobb oldalán 2 sec-ig, akkor kiold csúszka nélkül. Ha még jobban el akarod tüntetni a csúszkát, ki is lehez kapcsolni a Beállítások menüben az automata képernyőzárat, de akkor kézzel kell lezárni is.
Erre te jössz sárga gombokkal.
Szerintem kicsit a kézikönyvet :olvass: :olvass: :olvass:
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető szax

  • Hozzászólások: 160
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15480 Dátum: 2010, 06 14, 19:22:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt kérdezted, hogy lehet beállítani, hogy ne kelljen a csúszkát használni kioldáshoz. Mondtam, ha simán nyomod a feloldó gombot a készülék jobb oldalán 2 sec-ig, akkor kiold csúszka nélkül. Ha még jobban el akarod tüntetni a csúszkát, ki is lehez kapcsolni a Beállítások menüben az automata képernyőzárat, de akkor kézzel kell lezárni is.
Erre te jössz sárga gombokkal.
Szerintem kicsit a kézikönyvet :olvass: :olvass: :olvass:
Tehát akkor mégegyszer nekifutok. Van a csúszka kioldásra az omnia 2-ben én ezt nem eltüntetni szeretném mert jó ha nem nyomódik meg a zsebemben de átalakítani olyanra (ha esetleg tudod mire gondolok) amilyen a többi samsung érintőképernyős telefonban van. Egy sárga gomb lakattal rajta a bal alsó sarokban és azt kell hosszan nyomni a kioldáshoz. Biztos meglehet valahogy csinálni csak nemtudom hogy... de azért köszi

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15481 Dátum: 2010, 06 14, 19:25:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát akkor mégegyszer nekifutok. Van a csúszka kioldásra az omnia 2-ben én ezt nem eltüntetni szeretném mert jó ha nem nyomódik meg a zsebemben de átalakítani olyanra (ha esetleg tudod mire gondolok) amilyen a többi samsung érintőképernyős telefonban van. Egy sárga gomb lakattal rajta a bal alsó sarokban és azt kell hosszan nyomni a kioldáshoz. Biztos meglehet valahogy csinálni csak nemtudom hogy... de azért köszi
Tegyél vissza egy 6.1-es romot, azokban volt ez a lock.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15482 Dátum: 2010, 06 14, 19:43:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát akkor mégegyszer nekifutok. Van a csúszka kioldásra az omnia 2-ben én ezt nem eltüntetni szeretném mert jó ha nem nyomódik meg a zsebemben de átalakítani olyanra (ha esetleg tudod mire gondolok) amilyen a többi samsung érintőképernyős telefonban van. Egy sárga gomb lakattal rajta a bal alsó sarokban és azt kell hosszan nyomni a kioldáshoz. Biztos meglehet valahogy csinálni csak nemtudom hogy... de azért köszi
Ha a sima bill. zárat használod, akkor is 2 mp lenyomása után kiold.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15483 Dátum: 2010, 06 14, 21:37:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát akkor mégegyszer nekifutok. Van a csúszka kioldásra az omnia 2-ben én ezt nem eltüntetni szeretném mert jó ha nem nyomódik meg a zsebemben de átalakítani olyanra (ha esetleg tudod mire gondolok) amilyen a többi samsung érintőképernyős telefonban van. Egy sárga gomb lakattal rajta a bal alsó sarokban és azt kell hosszan nyomni a kioldáshoz. Biztos meglehet valahogy csinálni csak nemtudom hogy... de azért köszi
Na, ez így már valóban érthetőbb. :)
Itt találsz szerintem megoldást a sárga gombra: You are not allowed to view links. Register or Login
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15484 Dátum: 2010, 06 14, 21:39:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, ez így már valóban érthetőbb. :)
Itt találsz szerintem megoldást a sárga gombra: You are not allowed to view links. Register or Login
Jujj de jó! Az ismerősem közül többen is utálják ezt a húzogatós lockot!
Már teszem is fel!
Kösziiiiiiiii :)

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15485 Dátum: 2010, 06 14, 21:42:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jujj de jó! Az ismerősem közül többen is utálják ezt a húzogatós lockot!
Már teszem is fel!
Kösziiiiiiiii :)
Nincs mit. :) Nem tudtam, hogy ekkora ínség van. :)
Cserébe nézzétek már meg, hogy egy lock és egy feloldás után ezzel mennyit változik a program memória mennyisége, dankesőn. :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15486 Dátum: 2010, 06 14, 21:50:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs mit. :) Nem tudtam, hogy ekkora ínség van. :)
Cserébe nézzétek már meg, hogy egy lock és egy feloldás után ezzel mennyit változik a program memória mennyisége, dankesőn. :D
Sajnos nem lett jó. Egészen az MS 3.5 indulásáig működött, utána a fapados 2 nyomásos gyári lock jött elő. Szerencsére le tudtam szedni HR nélkül :( Szomorú vagyok  :( :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15487 Dátum: 2010, 06 14, 23:29:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem lett jó. Egészen az MS 3.5 indulásáig működött, utána a fapados 2 nyomásos gyári lock jött elő. Szerencsére le tudtam szedni HR nélkül :( Szomorú vagyok  :( :(
Nemkéne, akkor is ha letiltod a beállításoknál...? Bár ms csinál furcsa dolgokat, próbáld meg a 3.5.5-el.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető hetn

  • Hozzászólások: 211
  • Navigáció / Navigation: Sygic Waze
  • PDA: GT-i9300, LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15488 Dátum: 2010, 06 15, 09:29:18 »
Sziasztok!
segítsetek légyszíves ha tudtok!
freemailos postafiókom eltünt amikor tegnapelőtt az ActiveSync-t próbálgattam. Az az érdekes, hogyha elindítom az Üzenetkezelőt akkor az "Üzenetkezelő" és a "Setup E-mail" menüpontokat látom (itt kéne lennie a freemail-nak, de nincs!) Ugyanakkor amikor bármely Today alkalmazás fut akkor azt írja hogy van 33 e-mail-om.
Sőt, ha létre akarok hozni uganazzal a névvel egy új postafiókot akkor hibával megáll és közli hogy már van ilyen postafiók. Ha más névvel hozom létre, akkor működik rendesen, de a frissen letöltött e-mailek száma hozzáadódik a meglevő 33-hoz
Hogy tudnám kitörölni a "korábban létező fantom postafiókomat" az Omnián?

Nem elérhető dandu

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1173
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4 + Naunce
  • PDA: SM-N910F
  • PDA ROM: Kyubi Rom Note 5 port
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15489 Dátum: 2010, 06 15, 10:47:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jujj de jó! Az ismerősem közül többen is utálják ezt a húzogatós lockot!
Már teszem is fel!
Kösziiiiiiiii :)
De ha a képernyőlezáró gombot (jobb felső) hosszan nyomva tartod akkor is teljesen felébred és nem kell a csuszka.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15490 Dátum: 2010, 06 15, 11:09:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
segítsetek légyszíves ha tudtok!
freemailos postafiókom eltünt amikor tegnapelőtt az ActiveSync-t próbálgattam. Az az érdekes, hogyha elindítom az Üzenetkezelőt akkor az "Üzenetkezelő" és a "Setup E-mail" menüpontokat látom (itt kéne lennie a freemail-nak, de nincs!) Ugyanakkor amikor bármely Today alkalmazás fut akkor azt írja hogy van 33 e-mail-om.
Sőt, ha létre akarok hozni uganazzal a névvel egy új postafiókot akkor hibával megáll és közli hogy már van ilyen postafiók. Ha más névvel hozom létre, akkor működik rendesen, de a frissen letöltött e-mailek száma hozzáadódik a meglevő 33-hoz
Hogy tudnám kitörölni a "korábban létező fantom postafiókomat" az Omnián?
Mivel ezeket egy fájlban tárolja, gyanítom, legfeljebb hr-el, vagy registry bűvészkedéssel (de a helyet ez utóbbi esetben nem szabadítod fel.)
Érdekes, nem hallottam még ilyet.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15491 Dátum: 2010, 06 15, 11:10:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ha a képernyőlezáró gombot (jobb felső) hosszan nyomva tartod akkor is teljesen felébred és nem kell a csuszka.
Azt tudom, és próbálok is mindenkit arra rábeszélni.
Tegnap volt egy nehéz esetem itt a munkahelyemen, de hála Istennek mára már szereti a koleganő az O2-jét  ;)
Én elhiszem hogy nagyon nehéz mobil után átállni, főleg akkor ha valaki azt sem tudja mit vett....  :-X Oyan széééép fehér volt, nem tudta otthagyni...
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15492 Dátum: 2010, 06 15, 11:17:47 »
Sziasztok!

Még csak az ismerkedés fázisában vagyok az O2-vel. Ma a GPS teljesítménye lepett meg  :'( Szabadtéren iGO-val hagytam, hogy fogjon műholdakat, hat zöldült ki. Aztán kikapcsoltam, és bementem az asztalkámhoz, ami ~3 méterre van egy délre néző ablaktól.

Újra elindítottam az iGO-t és vele egy időben bekapcsoltam egy Holux M1000 vevőt is. Húsz perc múlva az O2 GPS-es még mindig nem tudott egyetlen műholdra sem ráállni. Átkapcsoltam az iGO-t a Holuxra: ezen 8-9 műhold volt kizöldülve... Vissza a belső vevőre. Kivittem, 6 műholdat vett. Vissza az asztalhoz, pár percen belül 3, majd 2 maradt belőlük.

Ti is azt tapasztaltátok, hogy ilyen gyenge a belső GPS érzékenysége? Autóban eddig a Holux + HX4700 párost használtam, a Holux a boxban szokott fetrengeni a töltő kábelének végén, és mindig automstabil volt a vétel...

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15493 Dátum: 2010, 06 15, 12:09:40 »
Sziasztok! Valószínűleg már volt róla szó, de sehol sem találom a megoldást. Próbáltam nevekhez csengőhangot rendelni, de sehol sem találok beállítási lehetőséget. Egyáltalán van ilyen funkció a telefonban, hogy csengőhang azonosítót beállítsak különböző kontaktokhoz? Vagy esetleg valami program van rá?

Előre is köszi a választ :D

Nem elérhető hetn

  • Hozzászólások: 211
  • Navigáció / Navigation: Sygic Waze
  • PDA: GT-i9300, LG G4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15494 Dátum: 2010, 06 15, 12:15:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel ezeket egy fájlban tárolja, gyanítom, legfeljebb hr-el, vagy registry bűvészkedéssel (de a helyet ez utóbbi esetben nem szabadítod fel.)
Érdekes, nem hallottam még ilyet.
mi ez a fájl? és hol találom?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15495 Dátum: 2010, 06 15, 12:18:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Még csak az ismerkedés fázisában vagyok az O2-vel. Ma a GPS teljesítménye lepett meg  :'( Szabadtéren iGO-val hagytam, hogy fogjon műholdakat, hat zöldült ki. Aztán kikapcsoltam, és bementem az asztalkámhoz, ami ~3 méterre van egy délre néző ablaktól.

Újra elindítottam az iGO-t és vele egy időben bekapcsoltam egy Holux M1000 vevőt is. Húsz perc múlva az O2 GPS-es még mindig nem tudott egyetlen műholdra sem ráállni. Átkapcsoltam az iGO-t a Holuxra: ezen 8-9 műhold volt kizöldülve... Vissza a belső vevőre. Kivittem, 6 műholdat vett. Vissza az asztalhoz, pár percen belül 3, majd 2 maradt belőlük.

Ti is azt tapasztaltátok, hogy ilyen gyenge a belső GPS érzékenysége? Autóban eddig a Holux + HX4700 párost használtam, a Holux a boxban szokott fetrengeni a töltő kábelének végén, és mindig automstabil volt a vétel...
Én tényleg nem értem, miért várja mindenki a PNA jellegű teljesítményt a gyengített mobilos GPS-ektől.

Igen, tudom, hogy bezzega... és a... arról meg nem is beszélve...  Na, az én külső bt GPS modulom is gyorsabb és stabilabb az Acer n50-el, mégsem használom, mert
1, nem akarok bazárt hordozni, azért vettem O2-t, hogy svájci bicska legyen.
2, nem műholdakra vadászom, hanem térképes navigációra van szükségem.
3, a kocsiból az O2 a szélvédőnél kilát annyira, hogy ez ne legyen gond. Lakásban meg ritkán tévedek el. ;)

Ajánlom olvasásra az ájgós topikokat, vannak olyan beállítások, amik egyébként ugrásszerűen megnövelik a GPS teljesítményét némi fogyasztásért cserébe. Imothep tudtommal hozzád hasonlóan szintén lakásból vadássza a holdakat o2-vel. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15496 Dátum: 2010, 06 15, 12:21:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mi ez a fájl? és hol találom?
PDA gyökérkönyvtárban keres az xxmail.vol fájlok valamelyikét.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15497 Dátum: 2010, 06 15, 12:48:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tényleg nem értem, miért várja mindenki a PNA jellegű teljesítményt a gyengített mobilos GPS-ektől.

Igen, tudom, hogy bezzega... és a... arról meg nem is beszélve...  Na, az én külső bt GPS modulom is gyorsabb és stabilabb az Acer n50-el, mégsem használom, mert
1, nem akarok bazárt hordozni, azért vettem O2-t, hogy svájci bicska legyen.
2, nem műholdakra vadászom, hanem térképes navigációra van szükségem.
3, a kocsiból az O2 a szélvédőnél kilát annyira, hogy ez ne legyen gond. Lakásban meg ritkán tévedek el. ;)
Valóban, ezt a fajta navigációt alapvetően járművekhez találták ki.Ott pedig tökéletesen megfelel, akár 3 holddal is.Kíváncsi leszek az új generációs műholdakra.Az amcsik most kezdik fellődözni őket.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15498 Dátum: 2010, 06 15, 12:53:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Még csak az ismerkedés fázisában vagyok az O2-vel. Ma a GPS teljesítménye lepett meg  :'( Szabadtéren iGO-val hagytam, hogy fogjon műholdakat, hat zöldült ki. Aztán kikapcsoltam, és bementem az asztalkámhoz, ami ~3 méterre van egy délre néző ablaktól.

Újra elindítottam az iGO-t és vele egy időben bekapcsoltam egy Holux M1000 vevőt is. Húsz perc múlva az O2 GPS-es még mindig nem tudott egyetlen műholdra sem ráállni. Átkapcsoltam az iGO-t a Holuxra: ezen 8-9 műhold volt kizöldülve... Vissza a belső vevőre. Kivittem, 6 műholdat vett. Vissza az asztalhoz, pár percen belül 3, majd 2 maradt belőlük.

Ti is azt tapasztaltátok, hogy ilyen gyenge a belső GPS érzékenysége? Autóban eddig a Holux + HX4700 párost használtam, a Holux a boxban szokott fetrengeni a töltő kábelének végén, és mindig automstabil volt a vétel...

Neked nem tűnt föl, hogy a GPS vevőd majdnem akkora magában, mint az Omnia2, ami a GPS vételi lehetőségén kívül (mellékesen) rendelkezik még néhány hasznos funkcióval? ::)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #15499 Dátum: 2010, 06 15, 13:24:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tényleg nem értem, miért várja mindenki a PNA jellegű teljesítményt a gyengített mobilos GPS-ektől.

Igen, tudom, hogy bezzega... és a... arról meg nem is beszélve...  Na, az én külső bt GPS modulom is gyorsabb és stabilabb az Acer n50-el, mégsem használom, mert
1, nem akarok bazárt hordozni, azért vettem O2-t, hogy svájci bicska legyen.
2, nem műholdakra vadászom, hanem térképes navigációra van szükségem.
3, a kocsiból az O2 a szélvédőnél kilát annyira, hogy ez ne legyen gond. Lakásban meg ritkán tévedek el. ;)

Ajánlom olvasásra az ájgós topikokat, vannak olyan beállítások, amik egyébként ugrásszerűen megnövelik a GPS teljesítményét némi fogyasztásért cserébe. Imothep tudtommal hozzád hasonlóan szintén lakásból vadássza a holdakat o2-vel. :)
Alapvetően igazad van, tényleg nem a házban akarok navigálni  :ok: Viszont vannak emlékeim. A HX4700 megjelenése óta (~7 éve) használok navigációt (akkor még Destinator - emlékszik valaki rá?), kezdetben CF GPS vevővel. Annak az érzékenysége hasonlított erre. Mi volt a jelenség? Széles sugárúton semmi baj, de magas házak közötti szűk, egyirányú utcákban gyakran eldobta a műholdakat, pedig akkor igazán kellett volna némi segítség. Mindegy, arra voltam kíváncsi, hogy ez ilyen-e, vagy az enyémmel van valami prücök... Benézeg az iGO topikba, köszi a tippet  :ok: