2024, 10 09, 22:21:10

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236545 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14925 Dátum: 2010, 06 01, 14:58:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Csak CSC fájlt szeretnék cserélni. Azt is Octans használatával lehet csinálni?
A problémám az, hogy beállítottam a jelenlegit és ez Yodafonos (nálam az üzenetkezelőben megjelent a Yodafone mail).  :shock:

Köszi a segítséget,
Melyik CSC választottad mikor telepítetted a JD9-et ???
A sim-kártyát bennehagytad hogy letöltse a beállításokat ???

Nem elérhető tommmyboi

  • Hozzászólások: 173
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: NXXJF5Lite | XEHJF4 | XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14926 Dátum: 2010, 06 01, 15:08:25 »
Csupán kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek, van arra lehetőség, hogy az O2-ről leszedni a winmo-t és rárakni egy másik fajta oprendszert? Mondjuk egy Androidost, vagy valami mást? Vagy esetleg majd a winmo 7-et ráerőszakolni erre (feltéve ha menne rajta)
Vagy ez csak egy szép álom lenne?:)
You are not allowed to view links. Register or Login


Spb Mobile Shell 3.5.5 + Vostradamus

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14927 Dátum: 2010, 06 01, 15:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csupán kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek, van arra lehetőség, hogy az O2-ről leszedni a winmo-t és rárakni egy másik fajta oprendszert? Mondjuk egy Androidost, vagy valami mást? Vagy esetleg majd a winmo 7-et ráerőszakolni erre (feltéve ha menne rajta)
Vagy ez csak egy szép álom lenne?:)
:olvass: :olvass: :olvass: :olvass:
Már kostolgatják és alkotnak  ;)

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14928 Dátum: 2010, 06 01, 15:18:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezer hála!
Sikerült amit mondtál. :ok:
Addig frissítgettem a windows-t, még le nem szedte a megfelelő drivert. Igaz kb 4szer küldtem rá, hogy szedjen le és telepítsen frissítéseket, de eredményes volt. :taps:
mégegyszer köszönöm. :ima:
Nincs mit. Érdemes bekapcsolva hagyni az automatikus frissítést, sok problémától kíméli meg magát az ember vele.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14929 Dátum: 2010, 06 01, 16:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szio!
Kipróbáltam hogy kikapcsolom aztán vissza de akkor se lett jobb. Nagy nehezen jelet talál de szinte rögtön eldobja a jelet (Gps kapcsolat megszünt), újratervez, aztán semmi.Szerintem az anyós ülésen is mennie kellene pedig az enyém a szélvédő alatt van a tartóban a műszerfalon. Nem értem,hogy mi lehet a baj,hogy most lehet a Gps antennája a rossz?Mi okozhatja azt,hogy állandóan eldobja a jelet,nem tartja meg nyilt terepen se.
Még kérdezném,hogy a naptárfunkcióban ha bejegyzést csinálok akkor ha egésznaposra állítom akkor az azt jelenti hogy egész nap mutatja nekem? De akkor minek kérdezi,hogy risztást kérek-e ha az egész naposnál nincs időpont amit be lehetne állítani? Próbáltad már?
Figyi,én is igy vagyok vele.Próbáltam mindenféle beállitást,de semmi változás....én csalódtam a gps-be,pedig nagyrészt ezért vettem..

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14930 Dátum: 2010, 06 01, 16:47:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennek a telefonnak a világon semmi baja a wifi teljesítményével, sőt elég kiválónak mondható! Még a te ősrégi romoddal sincs ilyen probléma!  Azért nem ártana (de ettől teljesen függetlenül) felrakni egy új romot ;).
Maga hosszúhajú, pernahajder, huligán személy, mit okoskodik bele, volt magának ehhez köze? Menjen, építse a SkyNetet! :D :D :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14931 Dátum: 2010, 06 01, 16:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet az én (csurblis) ROM-omba nincs ilyen? Nem találom....se Rescoval, sem TW-zel.
a resconál a keresőbe, csak annyit írj be, hogy memmap. ott van az!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14932 Dátum: 2010, 06 01, 16:50:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Figyi,én is igy vagyok vele.Próbáltam mindenféle beállitást,de semmi változás....én csalódtam a gps-be,pedig nagyrészt ezért vettem..
Aki a GPS miatt vette:
1, tartsa az ablakban, karos tartóban
2, tegye vissza a JA1 phone-t, azzal dübörgött
3, van egy eladó bt gps modulom. :) Sajnos kell vele venni egy Acer PDA-t is. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14933 Dátum: 2010, 06 01, 17:10:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy olyan adatbázis, ami műholdak égbolton elhelyezkedését tartalmazza, így gyorsabb az első pozíció meghatározása.
Ok, de ezt a műholdak jele is tartalmazza.

Ha az SNTP-t bekapcsolom 10-20 másodperc alatt van pozíció, viszont azonnal a netre megy, ha igot indítok, vagy a compass-ban bekapcsolom a gps-t ???

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14934 Dátum: 2010, 06 01, 17:13:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik főmenübe? A Touchwiz UI-ba?
Megcsinálod a parancsikont: You are not allowed to view links. Register or Login majd bemásolod a Windows\StartMenu\Programsba.
A link amit irtál sajnos nem müködik nekem. Más oldal ahol ez a parancsikon készítés levan írva nicns?És a másik két probléma is fenn áll azaz a GPS nem akaródzik müködni pedig mindent a leírások szerint állítottam be és hangprofil ban ugye 3 beállítás van és hogyha rezgőre rakom akkor nemtudok füllhalgatóval zenét hallgatni de viszont ha normál üzemmódban van akkor ha fényképezek pl akkor kiadja a hangokat :/

Nem elérhető SAABROS

  • Hozzászólások: 212
  • Nem: Férfi
  • PDA: SAMSUNG note´NiNE! N960F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14935 Dátum: 2010, 06 01, 17:23:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tokeletes. Csc-nel xehjd6-ot valassz ki octansban, es ott lesz magyar.
Baszkupapa: IL2-vel csodalkozol?
hali!azt a xehjd6 ot honnan tom leszedni?mert csak jd9 es csc-m van és az meg nem magyar.
Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

SGH-i900 O√; GT-i8000 O2√; GT-i9000 S√; GT-i9100 S2√; GT-i9300 S3√ ; GT-N7100√ ; Sony Xperia Z5 PREMiUM√ ;
SM- N960F√

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14936 Dátum: 2010, 06 01, 17:25:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali!azt a xehjd6 ot honnan tom leszedni?mert csak jd9 es csc-m van és az meg nem magyar.
Mióta? nxxjd9 csc-ben ott a magyar a betallózod, csak keresd ki a nyelvek alatt először az XEH-t.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető SAABROS

  • Hozzászólások: 212
  • Nem: Férfi
  • PDA: SAMSUNG note´NiNE! N960F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14937 Dátum: 2010, 06 01, 17:29:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mióta? nxxjd9 csc-ben ott a magyar a betallózod, csak keresd ki a nyelvek alatt először az XEH-t.
:O bocs nem figyeltem!köszi
Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

SGH-i900 O√; GT-i8000 O2√; GT-i9000 S√; GT-i9100 S2√; GT-i9300 S3√ ; GT-N7100√ ; Sony Xperia Z5 PREMiUM√ ;
SM- N960F√

petya1968

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14938 Dátum: 2010, 06 01, 17:32:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik CSC választottad mikor telepítetted a JD9-et ???
A sim-kártyát bennehagytad hogy letöltse a beállításokat ???
A legördülő ablakban kiválasztottam a I8000XEHJD9.csc-t.
Igen benne volt fel is ajánlotta a szolgáltató adatainak betöltését, amit el is fogadtam.
Minden működik is rendben, de zavar a Yodafone mail felírat. El lehet valahogy tüntetni? Nekem az is elég lenne.

Köszi:

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14939 Dátum: 2010, 06 01, 17:46:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Maga hosszúhajú, pernahajder, huligán személy, mit okoskodik bele, volt magának ehhez köze? Menjen, építse a SkyNetet! :D :D :D
Nem vagyok egy hálátlan fickó :D! Szívemen viselem volt telefonom sorsát is ;). Te inkább öblíts ;D! (mosógéppel!)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14940 Dátum: 2010, 06 01, 17:53:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok egy hálátlan fickó :D! Szívemen viselem volt telefonom sorsát is ;). Te inkább öblíts ;D! (mosógéppel!)
Nahát! Csirkefogó! Rád küldöm a lengyeleket mindjárt! :D :D :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14941 Dátum: 2010, 06 01, 17:56:55 »
Szia Imhotep!Ha jól emlékszem neked volt valamilyen megoldásod az átlátszó naptárban arra hogy a hétvégi napokat színesben jelenítse meg az O2-ő!Keresgéltem a fórumon de nem találtam,ha lennél olyan jó hozzám akkor adnál egy elérési lehetőséget erre az alkalmazásra!Előre is köszi!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14942 Dátum: 2010, 06 01, 18:25:08 »
Ezeken kívül további probléma merült fel. Nem tudom letörölni a programokat. A beállítások / rendszer / menedzselt programok menü alatt azt írja h nincs egy telepített program se. Mit lehet tenni?


You are not allowed to view links. Register or Login
A link amit irtál sajnos nem müködik nekem. Más oldal ahol ez a parancsikon készítés levan írva nicns?És a másik két probléma is fenn áll azaz a GPS nem akaródzik müködni pedig mindent a leírások szerint állítottam be és hangprofil ban ugye 3 beállítás van és hogyha rezgőre rakom akkor nemtudok füllhalgatóval zenét hallgatni de viszont ha normál üzemmódban van akkor ha fényképezek pl akkor kiadja a hangokat :/

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14943 Dátum: 2010, 06 01, 18:27:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A link amit irtál sajnos nem müködik nekem. Más oldal ahol ez a parancsikon készítés levan írva nicns?És a másik két probléma is fenn áll azaz a GPS nem akaródzik müködni pedig mindent a leírások szerint állítottam be és hangprofil ban ugye 3 beállítás van és hogyha rezgőre rakom akkor nemtudok füllhalgatóval zenét hallgatni de viszont ha normál üzemmódban van akkor ha fényképezek pl akkor kiadja a hangokat :/
Nálam Firefox-szal működik. Csatolom, remélem így látszik.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető fekacsicsi

  • Hozzászólások: 189
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: i800THMIHL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14944 Dátum: 2010, 06 01, 18:34:48 »
sziasztok... nem tudom mennyire nézitek nokia mit fog teremteni:) de szülni fognak egy nokia n8 elnevezésű telefont... You are not allowed to view links. Register or Login ha erre a linkre rámentek megtudjátok mit is akarok:) szerintetek ilyet tudna o2 is vagy ezt szoftveresen biztos nem lehet megoldani, nincs olyan ember aki megtudná csinálni o2-re..???????????????

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14945 Dátum: 2010, 06 01, 18:51:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezeken kívül további probléma merült fel. Nem tudom letörölni a programokat. A beállítások / rendszer / menedzselt programok menü alatt azt írja h nincs egy telepített program se. Mit lehet tenni?

Mert nem is ott kell törölni (uninstallálni) a programokat. Még nem késő elolvasni a kezelésit. ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14946 Dátum: 2010, 06 01, 20:01:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Imhotep!Ha jól emlékszem neked volt valamilyen megoldásod az átlátszó naptárban arra hogy a hétvégi napokat színesben jelenítse meg az O2-ő!Keresgéltem a fórumon de nem találtam,ha lennél olyan jó hozzám akkor adnál egy elérési lehetőséget erre az alkalmazásra!Előre is köszi!
Volt róla szó, de még nem jött össze :(

Nem elérhető Kabi82

  • Hozzászólások: 29
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: Rapid JI1 (29022) Sense
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14947 Dátum: 2010, 06 01, 20:01:35 »
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van,hogy ha rezgő módban akarok zenét hallgatni (Media Playerrel), akkor az nem annyira működik. Pedig rá is kérdez,h "lejátszás csendes üzemmódban?"Persz igen-re nyomok. Zene elindul,de a hang nem szól. Ha átváltom hangos üzemmódra,akkor működik. Romot frissítettm (XXJD6,XEHJD9,XXJD1), de a probléma ugyan az. Kérdés,hogy lehet-e ezt valami registry módosítással kiküszöbölni,vagy bármi más megoldással kijavítani?
Köszi

Nem elérhető szepppy

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: XXUENA2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14948 Dátum: 2010, 06 01, 20:10:10 »
sziasztok! A telefon verzió számánál windows mobile 6.5 ír ki Ce OS 5.2.21889. De amikor felraktam a rescot felment egy sytem info progi. s az azt irja windows mobile 6.1 WinCE 5.02 GT-I8000. A választ előre is köszönöm

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14949 Dátum: 2010, 06 01, 20:13:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! A telefon verzió számánál windows mobile 6.5 ír ki Ce OS 5.2.21889. De amikor felraktam a rescot felment egy sytem info progi. s az azt irja windows mobile 6.1 WinCE 5.02 GT-I8000. A választ előre is köszönöm
  A telefon verzionak higgy.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet