2024, 10 10, 22:25:10

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236659 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető debhukk

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1/ XEHJG5/ XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14325 Dátum: 2010, 05 24, 23:05:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem vicc!
Ha wifid vagy más be van kapcsolva és a windows updated engedélyezve van akkor bejön egy ilyen üzi!
jaok, így érthető, csak azt gondoltam, hogy nincs netre kötve, azért sipákol wifiért vagy AS-ért

Nem elérhető tommmyboi

  • Hozzászólások: 173
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: NXXJF5Lite | XEHJF4 | XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14326 Dátum: 2010, 05 25, 01:16:37 »
Kérdezném:
Nem tudjátok, a windows mobile 7 mikor fog megjelenni?
Lesz majd omnia 2-re is elérhető winmo 7?

Jó lenne valami fórumrész erről, ahol összegyűjtik az információkat, mert ha kijön, biztos lesz egy jó pár telefon (és megannyi kérdés) amin winmo 7 lesz.


Ja meg úgy emlékszem ez még nincs a játékok között, de javítsatok ki ha igen:
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tudom ingyenes, és teljes verzió. (nem warez)
Olyan mint a tetrisz, csak ez touchtris. :)

Na és kérdezném az előttem szólókat:
Nekem miért nincs windows update menüpont? (samsungos beállítások / haladószintű beállítások / rendszer) <-- itt kellene lennie a verzió után, ha jól tudom, de nekem utána már nincs semmi hiába görgetem. Egyáltalán szedett már le valaki valamilyen update-et hozzá?
You are not allowed to view links. Register or Login


Spb Mobile Shell 3.5.5 + Vostradamus

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14327 Dátum: 2010, 05 25, 01:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezném:
Nem tudjátok, a windows mobile 7 mikor fog megjelenni?
Lesz majd omnia 2-re is elérhető winmo 7?

Jó lenne valami fórumrész erről, ahol összegyűjtik az információkat, mert ha kijön, biztos lesz egy jó pár telefon (és megannyi kérdés) amin winmo 7 lesz.


Ja meg úgy emlékszem ez még nincs a játékok között, de javítsatok ki ha igen:
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tudom ingyenes, és teljes verzió. (nem warez)
Olyan mint a tetrisz, csak ez touchtris. :)

Na és kérdezném az előttem szólókat:
Nekem miért nincs windows update menüpont? (samsungos beállítások / haladószintű beállítások / rendszer) <-- itt kellene lennie a verzió után, ha jól tudom, de nekem utána már nincs semmi hiába görgetem. Egyáltalán szedett már le valaki valamilyen update-et hozzá?

Nem valószínű,h lesz Win7 Omnia2-re,hardveresen nem alkalmas a gép reá! Bár láttunk már télen nyarat!   :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14328 Dátum: 2010, 05 25, 04:34:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Na és kérdezném az előttem szólókat:
Nekem miért nincs windows update menüpont? (samsungos beállítások / haladószintű beállítások / rendszer) <-- itt kellene lennie a verzió után, ha jól tudom, de nekem utána már nincs semmi hiába görgetem. Egyáltalán szedett már le valaki valamilyen update-et hozzá?
Ne bánd, hogy nincs windows update menűpontod, semmi haszna nincs!Ha egyet visszalapozol a HSZ-ekben ott írtam, hogy nekem sose sikerűlt onnan még semmi!
Más is írt hasonló tapasztalatról.

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14329 Dátum: 2010, 05 25, 07:16:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na az miért van hogy ki pipálom a tuday elemei között a naptárt és mire újra belépek nincs ott a pipa??

Tegnap kilőtte a vihar a gépet,nem mertem vissza kapcsolni :shock: húú nagyon ijesztő volt....szóval lehet hogy ez miatt nem tudom megoldani a dolgot?mert tényleg nincs ott a pipa pedig előzőleg én bejelöltem a today-en a naptár funkciót???
ja és köszönöm a segítségeket... O->-
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14330 Dátum: 2010, 05 25, 07:52:52 »
Segítséget kérnék. Ha egy .exe-ről .lnk készítek, annak ikon képét az adott exe-ből, vagy a hozzárendelt képből veszi ki a parancs fájl. Az .lnk "képét" meg lehet utólag változtatni? S ha igen, hogyan?

Nem elérhető Jozso

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Samsung Galaxy W
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14331 Dátum: 2010, 05 25, 09:42:50 »
A következőhöz kérném a segítségeteket. Tegnap egy olyan pillanatban ment el a netem, mikor nagyon nem lett volna neki szabad. Felmerült bennem, hogy ilyen esetekre tudnám használni a telefont is modemként.

Néztem a FAQ-ban, és itt is próbáltam rákeresni, de nem találom, hogy pontosan mit kellene csinálni. Az elv az lenne, hogy a számítógép és a telefon bluetooth-al kapcsolódna, a telefon meg 3G-vel.

Hogyan lehet ezt összehozni? (32 bites XP-m van).

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14332 Dátum: 2010, 05 25, 09:54:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A következőhöz kérném a segítségeteket. Tegnap egy olyan pillanatban ment el a netem, mikor nagyon nem lett volna neki szabad. Felmerült bennem, hogy ilyen esetekre tudnám használni a telefont is modemként.

Néztem a FAQ-ban, és itt is próbáltam rákeresni, de nem találom, hogy pontosan mit kellene csinálni. Az elv az lenne, hogy a számítógép és a telefon bluetooth-al kapcsolódna, a telefon meg 3G-vel.

Hogyan lehet ezt összehozni? (32 bites XP-m van).

Omniával még nem csináltam de az elv az lenne hogy nem AS-en kereszül alakítassz ki kapcsolatot hanem általában a bluetooth szoftvereknél lehet bekapcsolni egy modem szolgáltatást... és akkor kész is... igaz nagyon sokat fogsz szerintem játszani a portokkal...

ui.: Profilod töltsd ki rendesen! :ima:
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mikuj

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: 1234
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14333 Dátum: 2010, 05 25, 10:27:01 »
Nekem az lenne a kérdésem, hogy  a saját menüt szeretném behozni mindig várnom kell rá 4-5 másodpercet míg betölt. Az egyik ismerősömnek is o2 van és neki azonnal behozza. Miért lehet ez? (Én kártyafüggetlenül vettem ő T. mob-os, mind a két készüléken win 6.5 van)

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14334 Dátum: 2010, 05 25, 10:44:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az lenne a kérdésem, hogy  a saját menüt szeretném behozni mindig várnom kell rá 4-5 másodpercet míg betölt. Az egyik ismerősömnek is o2 van és neki azonnal behozza. Miért lehet ez? (Én kártyafüggetlenül vettem ő T. mob-os, mind a két készüléken win 6.5 van)

Más a ROM, vagy más programokkal van leterhelve a rendszer... vagy az egyik jobban le van a másik kevésbé...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető misi024

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: nemtudom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14335 Dátum: 2010, 05 25, 11:20:04 »
Sziasztok!be lehet állítani azt a védett üzemmódot és tudjátok olyankor kéri a pda megnyitása előtt a jelszót!Ez most nem fogadja el a jelszót teljesen meghülyült!Mitcsináljak??kösssy

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14336 Dátum: 2010, 05 25, 11:54:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az elv az lenne, hogy a számítógép és a telefon bluetooth-al kapcsolódna, a telefon meg 3G-vel.
Nem túl bonyolult, de usb-vel még egyszerűbb, szerintem gyorsabb is, meg nem is merül le.

Meddig jutottál?
Bt kapcsolat van?
3G van?
Internet sharing van?

Nem elérhető emerich

  • Hozzászólások: 194
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: D85510C_00
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14337 Dátum: 2010, 05 25, 12:02:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is párszor ki lett már vesézve. Mivel ezek már a feltöltést követően nem töltődnek tovább, felesleges a töltőn hagyni. Én amikor megkaptam, feltettem a töltőre és amikor csippant, leszedtem. Azóta kiválóan megy az akksi. De ez is használattól függ. Ha sokat nyúzod, akkor merül rendesen!
Köszi a választ.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14338 Dátum: 2010, 05 25, 12:39:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az lenne a kérdésem, hogy  a saját menüt szeretném behozni mindig várnom kell rá 4-5 másodpercet míg betölt. Az egyik ismerősömnek is o2 van és neki azonnal behozza. Miért lehet ez? (Én kártyafüggetlenül vettem ő T. mob-os, mind a két készüléken win 6.5 van)
A main menu exe-ét le kell cserélni az újabbra.

Nem elérhető Jozso

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Samsung Galaxy W
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14339 Dátum: 2010, 05 25, 13:01:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem túl bonyolult, de usb-vel még egyszerűbb, szerintem gyorsabb is, meg nem is merül le.

Meddig jutottál?
Bt kapcsolat van?
3G van?
Internet sharing van?

BT van,
3G van

Az internet sharing-nál elakadtam, már más fórumokban is láttam, hogy ez lesz a kulcsszó, de nem tudtam kigooglizni, hogy akkor ezt most a telefonon, vagy a szgépen kell bekapcsolni (a neve alapján a telefonon lenne logikus, de ott meg nem találom)

Az USB abszolút logikus lenne, csak konkrétan tegnap hiába dugtam rá a gépre nem történt semmi. Ezt normálisan egy softreset orvosolja a legtöbb pda-nál, csak ebben az esetben féltem volna, mert akkor eltűnik a wifi (azt már itt más is írta, hogy előfordul, tudom firmware frissítés, csak akkor telepíthetek mindent újra).

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14340 Dátum: 2010, 05 25, 13:16:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
BT van,
3G van

Az internet sharing-nál elakadtam, már más fórumokban is láttam, hogy ez lesz a kulcsszó, de nem tudtam kigooglizni, hogy akkor ezt most a telefonon, vagy a szgépen kell bekapcsolni (a neve alapján a telefonon lenne logikus, de ott meg nem találom)

Az USB abszolút logikus lenne, csak konkrétan tegnap hiába dugtam rá a gépre nem történt semmi. Ezt normálisan egy softreset orvosolja a legtöbb pda-nál, csak ebben az esetben féltem volna, mert akkor eltűnik a wifi (azt már itt más is írta, hogy előfordul, tudom firmware frissítés, csak akkor telepíthetek mindent újra).
Igaz, hogy i900-zal készült, de a módszer ugyanaz:

You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14341 Dátum: 2010, 05 25, 13:20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
BT van,
3G van

Az internet sharing-nál elakadtam,

Az USB abszolút logikus lenne, csak konkrétan tegnap hiába dugtam rá a gépre nem történt semmi.
USB ág: pc-n van- e active sync, mi van beállítva a pda-n usb módnak, as vagy mass storage?

Internet sharing: ha jól emlékszem gyári romokon nincs ikonja, a Windows könyvtárban egy olyan fájlt keress, hogy IntShrUI.exe.
Ez kell, akár USB akár bt.

Bt: a pc-n a csatolt kép szerint állítottam be.
Pda-n az internet sharing, ha bt-t választasz, a kapcsolódásra nyomva rákérdez, engedélyezd, majd felül kiírja, hogy csatlakozz a pc-n a pan hoz (magyarul nyomj a GT-i8000 ikonra)

Nem elérhető misi024

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: nemtudom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14342 Dátum: 2010, 05 25, 13:55:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!be lehet állítani azt a védett üzemmódot és tudjátok olyankor kéri a pda megnyitása előtt a jelszót!Ez most nem fogadja el a jelszót teljesen meghülyült!Mitcsináljak??kösssy

Segítsetek!Kössy

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14343 Dátum: 2010, 05 25, 14:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsetek!Kössy

Nemtudok... HR ezen segíthet Fiúk???
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14344 Dátum: 2010, 05 25, 14:30:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemtudok... HR ezen segíthet Fiúk???

Szerintem nem mert még a PIN kérést sem állítja vissza.Szóval szerintem ezeket a beállításokat hidegen hagyja a HR :(

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14345 Dátum: 2010, 05 25, 14:33:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem mert még a PIN kérést sem állítja vissza.Szóval szerintem ezeket a beállításokat hidegen hagyja a HR :(

Igen én is igy sejtettem... azt se tudom hogy ROMbolással meglehet-e oldani... az már talán elviszi... de valahogy csak ki lehet nyitni... nem tudom :S Anzo biztos tud segíteni!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető misi024

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: nemtudom
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14346 Dátum: 2010, 05 25, 15:03:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen én is igy sejtettem... azt se tudom hogy ROMbolással meglehet-e oldani... az már talán elviszi... de valahogy csak ki lehet nyitni... nem tudom :S Anzo biztos tud segíteni!

Reggel óta semmi!Néha kiírja hogy hibás de hogy lehet hibás mikor mindenhova ezt használom?:S:D:D:És néha nem is reagál semmire!Holnapig ha semmi akkor viszem vissza csináljanak vele valamit!3 hónapja van meg!Ez viccc:D:D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14347 Dátum: 2010, 05 25, 15:04:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reggel óta semmi!Néha kiírja hogy hibás de hogy lehet hibás mikor mindenhova ezt használom?:S:D:D:És néha nem is reagál semmire!Holnapig ha semmi akkor viszem vissza csináljanak vele valamit!3 hónapja van meg!Ez viccc:D:D
Miért nem próbálod ki a HR-t?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14348 Dátum: 2010, 05 25, 15:27:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jaok, így érthető, csak azt gondoltam, hogy nincs netre kötve, azért sipákol wifiért vagy AS-ért
Nem is volt akkor neten a pda-m. Sőt nem is nagyon szoktam arra használni. Ezért nem értettem én sem, hogy miért jött elő ez az ablak. Se wifin se egyéb módon nem tud a netre csatlakozni (minden adatkapcsolat törölve van, illetve be sincs állítva).
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető matux

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14349 Dátum: 2010, 05 25, 15:28:37 »
T-s Omnia II, Opera 9.5 böngészőben hogyan lehet az előre beállított bookmarkokat törölni?
A böngészőben nem engedi (a bookmarkot kijelölve a fogó-csavarhúzó ikon szürke marad), az \Application Data\Opera9\opera6.dat file-ból kitöröltem, de minden indításkor újra belekerül. Már arra is gondoltam, hogy az IE-ből szedi át, onnan kitöröltem, de így sem tudok szabadulni tőle. Az opera6.dat fileban ezeknél a bejegyzéseknél egy OPERATORID==1 sor is van. Ha csak ezt törlöm a fileból, akkor is visszakerül. Van tapasztalat, vagy ötlet? Már mindenhol kerestem, nem tudom, honnan kerül vissza, ráadásul nem is a hálózaton át frissül.