2024, 10 11, 10:29:59

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236700 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14050 Dátum: 2010, 05 18, 18:01:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hallottam olyat is, hogy a GPS-e nem jó de akkor ez hülyeség ugye?
Az office és a divix-es filmek rendesen gond nélkül futnak rajta?

Nem tapasztaltam. Sőt nálam szolg. ROM-al is hibátlanul működött (lassabban ugyan). A mostanival 1 percen belül, 7-8 műholdat lát folyamatosan, 1x nem vesztette még el. Szűk utcában sem. Word-ot és Excel-t használom néha rajta, elfogadható. Szeretem benne, hogy Bp-n elég sok WiFiZone van, reg után pikk-pakk lehet csatlakozni, infokat letölteni. Kényelmes. Divx hibátlan, még TV kimenten is.

Nem elérhető mikuj

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: 1234
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14051 Dátum: 2010, 05 18, 18:16:25 »
Hol kell beállítani, hogy a ,,start" ikon színes legyen?

Nem elérhető sapphire

  • Hozzászólások: 72
  • Nem: Férfi
  • Mister
  • Navigáció / Navigation: Primo2
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: JB 4.1.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14052 Dátum: 2010, 05 18, 18:40:10 »
    ha csak wifivel akarsz netezni, akkor tedd fel a nodata progit. ennél le lehet tiltani, hogy bármi mást használjon a wifin kívül. én ezt használom, de amúgy samuban is be lehet állítani valahol, de annál nem tudom, hogy tényleg úgy működik-e, ahogy kell.


Megpróbáltam, de még mindig nem akarja az igazságot. :S Amit tekes írt, azt is megpróbáltam, de ugyanaz.

Nem elég az, ha csupán feltelepíted a NoData-t, hanem telepítés után elindítod a progit és be kell állítani, hogy mit blokkoljom :ok:

Nem elérhető opi1970

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Samsung Omnia I8000, FS Pocket Loox 720
  • PDA ROM: Rapid JH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14053 Dátum: 2010, 05 18, 20:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tapasztaltam. Sőt nálam szolg. ROM-al is hibátlanul működött (lassabban ugyan). A mostanival 1 percen belül, 7-8 műholdat lát folyamatosan, 1x nem vesztette még el. Szűk utcában sem. Word-ot és Excel-t használom néha rajta, elfogadható. Szeretem benne, hogy Bp-n elég sok WiFiZone van, reg után pikk-pakk lehet csatlakozni, infokat letölteni. Kényelmes. Divx hibátlan, még TV kimenten is.

ha már felvetetted, segíthetnél... itthon wifit használok, jelszóval védett hálózat, samukám is gyönyörűen csatlakozik. Ugyanakkor ingyenes, hot-spot csatlakozást még nem próbáltam - vidéki városban kevés van - de hamarosan szükségem lehet rá. Mi ez a reg, ami után pikk-pakk lehet csatlakozni? Honnét tudod, mi a jelszó, ami a reghez kell, vagy egyáltalán hogy működik ez az egész? Ha bekapcsolt wifinél  a felső sorban a wifi ikonra kattintok, majd a legördülőben a jobb oldali ikonra, akkor behozza azt a "kék körös" kis felületet - középen samu, körülötte az észlelt hálózatok (szomszéd," lakattal védve" stb.) - de ezután mit kellene tennem? Lényeg a lényeg,  hogy lehet csatlakozni az ingyenes hotspotokra - vagy épp a nem védett hálózatokra? Bocs a láma kérdésért, wifihez hülye vagyok, de akár egy link is megteszi, ahol segítséget kaphatok e témában.

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14054 Dátum: 2010, 05 18, 20:25:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha már felvetetted, segíthetnél... itthon wifit használok, jelszóval védett hálózat, samukám is gyönyörűen csatlakozik. Ugyanakkor ingyenes, hot-spot csatlakozást még nem próbáltam - vidéki városban kevés van - de hamarosan szükségem lehet rá. Mi ez a reg, ami után pikk-pakk lehet csatlakozni? Honnét tudod, mi a jelszó, ami a reghez kell, vagy egyáltalán hogy működik ez az egész? Ha bekapcsolt wifinél  a felső sorban a wifi ikonra kattintok, majd a legördülőben a jobb oldali ikonra, akkor behozza azt a "kék körös" kis felületet - középen samu, körülötte az észlelt hálózatok (szomszéd," lakattal védve" stb.) - de ezután mit kellene tennem? Lényeg a lényeg,  hogy lehet csatlakozni az ingyenes hotspotokra - vagy épp a nem védett hálózatokra? Bocs a láma kérdésért, wifihez hülye vagyok, de akár egy link is megteszi, ahol segítséget kaphatok e témában.

Nem akarom a volt cégemet itt reklámozni, de Bp-n és környékén van WiFIZone. Minden nagyobb bevásárlóközpont, gyorsétterem. Egész korrekt. 2 részre kell bontani. 1. Teljesen ingyenes, amikor is (náluk) 256K/256K sávszélességet kapsz 15 percig, havonta max. 60 alkalommal. Ehhez a honlapjukon regelni kell, és utána belépni. De, még ekkor is meg kell nézned mindenféle reklámokat. Amíg megeszek egy burgert lefut. Ez olyan 15-30mp. Van a másik fele, ami fizetős. Itt általában kapsz 600 percet kb. 2500 Ft-ért 1/1MB sávszéleséggel. Olyan mint a feltöltő kártyás mobil. Megveszed ezt a kártyát, és a már korábbi regeddel belépéskor beütöd a kártyán lévő kódot. Ilyenkor 1 órát tudsz folyamatosan netezni, szimetrikus sávszéleséggel. Jól írtad, keresés, és a megtaláltat behúzod középre. Nekik az SSID:WiFiZone. Konkrétumot a cégről magánban szívesen küldök.

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14055 Dátum: 2010, 05 18, 20:49:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hol kell beállítani, hogy a ,,start" ikon színes legyen?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14056 Dátum: 2010, 05 18, 20:55:24 »
ha valakinek kellene. wifi és bluetooth indító
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető opi1970

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Samsung Omnia I8000, FS Pocket Loox 720
  • PDA ROM: Rapid JH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14057 Dátum: 2010, 05 18, 21:22:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarom a volt cégemet itt reklámozni, de Bp-n és környékén van WiFIZone. Minden nagyobb bevásárlóközpont, gyorsétterem. Egész korrekt. 2 részre kell bontani. 1. Teljesen ingyenes, amikor is (náluk) 256K/256K sávszélességet kapsz 15 percig, havonta max. 60 alkalommal. Ehhez a honlapjukon regelni kell, és utána belépni. De, még ekkor is meg kell nézned mindenféle reklámokat. Amíg megeszek egy burgert lefut. Ez olyan 15-30mp. Van a másik fele, ami fizetős. Itt általában kapsz 600 percet kb. 2500 Ft-ért 1/1MB sávszéleséggel. Olyan mint a feltöltő kártyás mobil. Megveszed ezt a kártyát, és a már korábbi regeddel belépéskor beütöd a kártyán lévő kódot. Ilyenkor 1 órát tudsz folyamatosan netezni, szimetrikus sávszéleséggel. Jól írtad, keresés, és a megtaláltat behúzod középre. Nekik az SSID:WiFiZone. Konkrétumot a cégről magánban szívesen küldök.

köszönöm a választ, a kódot a key
helyére illik beírni?
És az utolsó kérdésem: a cég, amennyiben nemzetközi, biztosít esetleg hozzáférést Görögországban (Kefalonia) is? Esetleg tud valaki linket ajánlani görög hotspot hozzáférési pontokról?

Nem elérhető opi1970

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Samsung Omnia I8000, FS Pocket Loox 720
  • PDA ROM: Rapid JH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14058 Dátum: 2010, 05 18, 21:41:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha valakinek kellene. wifi és bluetooth indító
You are not allowed to view links. Register or Login

Ha a hozzám hasonló kezdő usereknek ajánlottad, megköszönöm, de amúgy tökéletesen bevált a "négymezős" csatlakozási ikon.
Amúgy mielőtt bárki szóvátenné, én még mindíg a szolgáltatói romot használom. Felpakoltam spb 3.5.3-at, tele van régi, még a pocket loox-os időből származó kedvelt progikkal (TCPMP, pocketmusic, MSReader, Ubook, mobipocket reader, Resco photoviewer,  teljes EU Igo8, resco audio recorder, skype stb.) és érdekes módon 55-60mb szabad ramom van folyamatosan, nem csöpög, illetve ritkán, specifikusan, pl. a gyári youtube használata után. Megy a wifim szépen, csak akkor bont, ha én akarom. Még soft reset sem kellett neki, igaz a 3 hónap alatt már 5-6 alkalommal kikapcsoltam.
Én sem értem, de ez van. :)

Nem elérhető rozsa.ferenc

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: Android 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14059 Dátum: 2010, 05 18, 22:14:16 »
Sziasztok!

Jelenleg egy Samsung Omnia I-em van. Tervezem Omnia II-t venni. Omnia II. tekintetében alapvetően kettő kivitel jöhet szóba: I8000 és a B7610 Louvre. Arra lennék kíváncsi, hogy a fentebb említett két kivitel mellett ki milyen érvet tud felhozni mellette illetve ellene (előnyök, hátrányok).

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

Üdv.
RF.

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14060 Dátum: 2010, 05 19, 03:54:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a választ, a kódot a key
helyére illik beírni?
És az utolsó kérdésem: a cég, amennyiben nemzetközi, biztosít esetleg hozzáférést Görögországban (Kefalonia) is? Esetleg tud valaki linket ajánlani görög hotspot hozzáférési pontokról?

Szívesen. Bocs, lehet rosszul fogalmaztam. A csatlakozáshoz nem kell kód. Fh+pass, az adott weblapon. S ott az oldalon kell beírni a kártyán lévő kódot. Utána enged ki az internetre. Ha ingyenes, akkor meg a reklámok megnézése után.

Nem elérhető Satfun

  • Hozzászólások: 107
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note, Note II, Galaxy S6 edge
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14061 Dátum: 2010, 05 19, 06:32:57 »
Sziasztok! Arra van lehetőség, hogy a CorePlayer támogassa a CoreMpeg1, Mpeg2 videókat is? Köszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14062 Dátum: 2010, 05 19, 06:46:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Arra van lehetőség, hogy a CorePlayer támogassa a CoreMpeg1, Mpeg2 videókat is? Köszi

Tuti hogy van... nagyon régen használtam a progit... valahol a beállításokba nézz szét mert ha "a nem fizetős változata" (TCPMP) támogatja akkor az is!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szepppy

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: XXUENA2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14063 Dátum: 2010, 05 19, 07:08:00 »
sziasztok a főképernyőn a számokat el lehet tüntetni vonalakra????
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laciba

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: pays froyo 4.0 (3.4.2_155)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14064 Dátum: 2010, 05 19, 07:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Windows/FMRadio_Europe1.xml

Köszi.

Nem elérhető Satfun

  • Hozzászólások: 107
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note, Note II, Galaxy S6 edge
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14065 Dátum: 2010, 05 19, 09:23:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tuti hogy van... nagyon régen használtam a progit... valahol a beállításokba nézz szét mert ha "a nem fizetős változata" (TCPMP) támogatja akkor az is!

Igazság szerint egy beltéri egységből stream-elnék, de csak hang van és kép nincs. Ott írja ki a fenti hibaüzenetet.

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14066 Dátum: 2010, 05 19, 09:28:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok a főképernyőn a számokat el lehet tüntetni vonalakra????
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, és kevesen használjuk ezt a felületet mert lassítja és zabálja a PDA-t  :hmm:
Mindenkinek ez az első ha gyári romot tesz fel hogy, kilővi ezt a funkciót  ;)

Nem elérhető Jadro

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6
  • PDA ROM: 6.0.1 - G920FXXU3DPBF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14067 Dátum: 2010, 05 19, 12:22:59 »
Új megoldandó problémába ütköztem. Végülis nem olyan vészes, csak engem zavar. Szóval bejövő hívásnál amikor kijelzi ki hív, ezt kétféleképpen teszi. Amikor nincs lezárva a pda, akkor egy fehér alapon írja ki az infókat. Baloldalt alul elfogadás tapi, jobboldalt mellőzés. Amikor azonban le van zárva a készülék akkor az SPB két csúszkás változata jön fel. (felül a zöld fogadás, alatta a piros elutasítás) Végülis az alsó felvevő gombbal fel tudom venni, csak zavaró ez a dolog. Emellé még kipróbáltam a resco contact managert, ami nagyon bejönne, de... Szóval ha felteszem, gombbal nem tudom felvenni. Érdekes jelenség. :)

Igazából a nevek tagjainak felcserélése miatt variálok.
sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14068 Dátum: 2010, 05 19, 12:56:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új megoldandó problémába ütköztem. Végülis nem olyan vészes, csak engem zavar. Szóval bejövő hívásnál amikor kijelzi ki hív, ezt kétféleképpen teszi. Amikor nincs lezárva a pda, akkor egy fehér alapon írja ki az infókat. Baloldalt alul elfogadás tapi, jobboldalt mellőzés. Amikor azonban le van zárva a készülék akkor az SPB két csúszkás változata jön fel. (felül a zöld fogadás, alatta a piros elutasítás) Végülis az alsó felvevő gombbal fel tudom venni, csak zavaró ez a dolog. Emellé még kipróbáltam a resco contact managert, ami nagyon bejönne, de... Szóval ha felteszem, gombbal nem tudom felvenni. Érdekes jelenség. :)

Igazából a nevek tagjainak felcserélése miatt variálok.
Ezért kár feltenned külön progit mert, alapból benne ez a funkció  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jadro

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6
  • PDA ROM: 6.0.1 - G920FXXU3DPBF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14069 Dátum: 2010, 05 19, 13:02:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezért kár feltenned külön progit mert, alapból benne ez a funkció  ;)

Igen, ezt megtaláltam és működik is. Az spb mobile shell nem emiatt van fent. A képen lévő névjegyzéket elérem a baloldali hívásfogadó gombról, ez oké. Viszont van nekem egy másik névjegyzék gombom amit úgysejtem az Spb rakott fel ak épernyő aljára. Vannak gyorshívó gombok rajta meg névjegyzék is. Na ez már egy más kinézetet ad. Fekete alapon fehér. Ebben nem tudom egyszerre felcserélni az utóneveket és a vezetékneveket, bár egyesével ki lehet választani hogy jelenítse meg. Maximum végigmegyek rajta.

Végülis ez akkor működik, kipipálva. Hívás esetén viszont még mindig zavar kcisit hogy másképp jeleníti meg a hívó információit ha le van zárva a telefon és máshogy ha nincs. Még egy apró kérdés. A baloldali gombra nem lehet más programot tenni? Mert így két helyről tudom elérni a kétféle névjegyzéket, amit kicsit feleslegesnek tartok. Ha sem a gombról nem lehet levenni, sem a képernyő alján nem cserélhető az ikon akkor így jártam, de hátha. :)

Bocs a sok hülye kérdésért, de lassan haladok előre a gép feltérképezésével.
sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14070 Dátum: 2010, 05 19, 13:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, ezt megtaláltam és működik is. Az spb mobile shell nem emiatt van fent. A képen lévő névjegyzéket elérem a baloldali hívásfogadó gombról, ez oké. Viszont van nekem egy másik névjegyzék gombom amit úgysejtem az Spb rakott fel ak épernyő aljára. Vannak gyorshívó gombok rajta meg névjegyzék is. Na ez már egy más kinézetet ad. Fekete alapon fehér. Ebben nem tudom egyszerre felcserélni az utóneveket és a vezetékneveket, bár egyesével ki lehet választani hogy jelenítse meg. Maximum végigmegyek rajta.

Végülis ez akkor működik, kipipálva. Hívás esetén viszont még mindig zavar kcisit hogy másképp jeleníti meg a hívó információit ha le van zárva a telefon és máshogy ha nincs. Még egy apró kérdés. A baloldali gombra nem lehet más programot tenni? Mert így két helyről tudom elérni a kétféle névjegyzéket, amit kicsit feleslegesnek tartok. Ha sem a gombról nem lehet levenni, sem a képernyő alján nem cserélhető az ikon akkor így jártam, de hátha. :)

Bocs a sok hülye kérdésért, de lassan haladok előre a gép feltérképezésével.
De létezik egy program  :olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Jadro

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6
  • PDA ROM: 6.0.1 - G920FXXU3DPBF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14071 Dátum: 2010, 05 19, 13:20:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De létezik egy program  :olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm!  :ok:
sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6

Nem elérhető Boby001

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: NXXJE2|XEHJE1|XXJD1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14072 Dátum: 2010, 05 19, 15:58:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A HKCU\ControlPanel\SoundCategories\Attenuation  alatt
Csinálj egy DWORD value -t  neve legyen: 5  értéke : 1
Majd
HKCU\ControlPanel\SoundCategories\RingAttenuationCategory értékét cseréld 5 -re

 :ok:
Mehet a gyüjteménybe  :D

hello.én megcsináltam ezt de amikor hívnak akkor csak rezeg és később jön a csengés..késik:S de miért? mit rontottam el? :'(

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14073 Dátum: 2010, 05 19, 16:04:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello.én megcsináltam ezt de amikor hívnak akkor csak rezeg és később jön a csengés..késik:S de miért? mit rontottam el? :'(
Nem tudom hogy guberáltad elő de, ha jobban olvastál volna a FAQ-ban oda van írva  csak 6.1es romnál működik  :hmm:

Nem elérhető Boby001

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: Omnia 2
  • PDA ROM: NXXJE2|XEHJE1|XXJD1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #14074 Dátum: 2010, 05 19, 16:07:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom hogy guberáltad elő de, ha jobban olvastál volna a FAQ-ban oda van írva  csak 6.1es romnál működik  :hmm:

tudom láttam de ez ilyen próba szerencse volt...bánhatom...vhogy a régi adatokkal vissza lehetne állítani? mert már azokra se emlékszem mik voltak...ha megtudnád mondani nagyon megköszönném. :hmm: