2024, 10 11, 22:26:11

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236823 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető stevered47

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Doktor Úr
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
  • Skype: stevered47
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13750 Dátum: 2010, 05 12, 14:56:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy másoltad át? Tedd a 16-ost az omniába, kapcsold usb módba, dugd a PC-re és úgy másolj rá mindent! Ne kártyaolvasóval! Hátha! :hmm:


.........MEGTETTEM......LÁTJA IS...MÁSOLOM............MEGAKAD....valami irásvédettségről beszél............kiakasztja a totalcommandantet is.......és nem látja ............én mindjárt a földhöz érintem ezt 5 méterről.................

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13751 Dátum: 2010, 05 12, 15:08:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem sincs mobilnet előfizetésem és amíg ilyen horror ára lesz, addig nem is tervezem. Igazi netre a digi tökéletes, minek fizessek elő a mobilnetre is? Wifi és kész.

Miért horror? Nekem Pl előfizum van (szolgot nem írok nem reklám)  4700 Ft, Brutto, az totál lebeszélhető, nagyon kedvező percdíjjal, és van benne 500 Mb+ezaz.. adatforgalom is. Ez sok lenne?     ;)

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13752 Dátum: 2010, 05 12, 15:46:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rom függő a dolog!  Előbb utóbb lecseréled, és megszünik.   ;)
Eben az esetben ez se segít de ezt már egy pár oldalon már kiveséztük!!
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13753 Dátum: 2010, 05 12, 15:53:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eben az esetben ez se segít de ezt már egy pár oldalon már kiveséztük!!

Igen?

Lehet már nem emlékszem pontossan,de én mintha az ellenjére emlékeznék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13754 Dátum: 2010, 05 12, 15:55:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eben az esetben ez se segít de ezt már egy pár oldalon már kiveséztük!!

Apropó!

ha már így vágod..megírnád összefoglalva ,hogyan is van ez!

Köszönet!

Nekem ugyan nincs ez a gondom,de nem árt tudni,hogy is!   ;)

Nem elérhető ibazsi007

  • Hozzászólások: 70
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-I8000 OMNIA II+Telenor One Touch
  • PDA ROM: WinMo 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13755 Dátum: 2010, 05 12, 16:04:11 »
 Webcamként lehet használni az Omniát? Hogyan?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13756 Dátum: 2010, 05 12, 16:15:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Webcamként lehet használni az Omniát? Hogyan?

Ezt próbáld ki! You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ibazsi007

  • Hozzászólások: 70
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-I8000 OMNIA II+Telenor One Touch
  • PDA ROM: WinMo 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13757 Dátum: 2010, 05 12, 16:23:38 »
Na ez szuper lenne de tudnál egy linket ahonan le lehet tölteni ezt a progit!!!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13758 Dátum: 2010, 05 12, 16:29:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ez szuper lenne de tudnál egy linket ahonan le lehet tölteni ezt a progit!!!

Ott van az oldalukon a Download :hmm: Ugye nem :warez:-ra akartál bíztatni? :p
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető szijartg

  • Hozzászólások: 622
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.3.2
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: NXXJE3/EURJE5/XXJD1 GC light
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13759 Dátum: 2010, 05 12, 16:59:35 »
én meg már egy jó ideje nem követem hogy milyen romok jönnek ki... és szinte teljesen új minden.
ideje lenne cserélnem, de azt sem tudom hogy mire :D
ahogy látom most a JE1 a legújabb, de abból is milyen verziót... nehéz dolgok ezek most :shock:

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13760 Dátum: 2010, 05 12, 17:48:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Apropó!

ha már így vágod..megírnád összefoglalva ,hogyan is van ez!

Köszönet!

Nekem ugyan nincs ez a gondom,de nem árt tudni,hogy is!   ;)
Akkor összefoglalom:
A kérdés ez volt: Miért van az, hogy ha hív valaki felveszem és még rezeg egy kicsit?
Ezen a fórumon még szavazásra is lett bocsájtva kinek rezeg kinek nem.
Azt írtad, hogy romcsere. Na már most ezen a romcsere nem segít ez készülék függő, hogy miért és hogy és kivel azt nem lehet tudni. Van akinél rezezeg van akinél nem. Te szerencsés vagy!
Az én Omniám kártyafüggetlen és a sokadik Rompakolás után is rezzeg egy pár másodpercet hívás felvevés után. Nagyjábol ennyi!


You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető kelta

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Én
  • PDA: Samsung Galaxy II-S
  • PDA ROM: I 9100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13761 Dátum: 2010, 05 12, 20:53:18 »
Tisztelt "omnia profeszorok" a mai délutánom a böngészésre ment iszonyatos mennyiségü hozzászolást olvastam de sajnos még mindig nem találtam a megoldást valószinü nem értem ezeket a profi számitógépes szakszavakat,mikor vettem az omniát fel sem merült bennem hogy romot kell fözni meg napokig böngészek bizonyos funkciok beállitása miat ha ez a jövö hát tragédia remélem a mikroba nem integrálnak win,android vagy nem is tudom milyen op rendszert mert soha nem tudom meg melegiteni az ebédemet!
A következöt szeretném kérni amit már "gyufus"nagyon helyessen el kezdett rendszerezni probáljon valaki rendet tenni és egyértelmü instrukciokat adni nem csak be linkel egy oldal ezer valahanyadik hozzászolását ami (lehet csak nekem)de tök értelmezhetettlen .aztán olyan rapidos oldalakat amiket egy hét mire le tölthetö a "cucc" vagy kétszáz progi van még mellette.
Forumgazdáknak elöre is köszönöm


Nem elérhető szepppy

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: XXUENA2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13762 Dátum: 2010, 05 12, 21:14:13 »
Olyanról szeretnék érdeklődni hogy a kijelzőn nektek van folia? nekem lekellet vennem a foliát mert volt rajta írás. Csak nem tom rakjak-e rá. menyire karcolódik a kijelző fólia nélkül??

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13763 Dátum: 2010, 05 12, 21:14:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt "omnia profeszorok" a mai délutánom a böngészésre ment iszonyatos mennyiségü hozzászolást olvastam de sajnos még mindig nem találtam a megoldást valószinü nem értem ezeket a profi számitógépes szakszavakat,mikor vettem az omniát fel sem merült bennem hogy romot kell fözni meg napokig böngészek bizonyos funkciok beállitása miat ha ez a jövö hát tragédia remélem a mikroba nem integrálnak win,android vagy nem is tudom milyen op rendszert mert soha nem tudom meg melegiteni az ebédemet!
A következöt szeretném kérni amit már "gyufus"nagyon helyessen el kezdett rendszerezni probáljon valaki rendet tenni és egyértelmü instrukciokat adni nem csak be linkel egy oldal ezer valahanyadik hozzászolását ami (lehet csak nekem)de tök értelmezhetettlen .aztán olyan rapidos oldalakat amiket egy hét mire le tölthetö a "cucc" vagy kétszáz progi van még mellette.
Forumgazdáknak elöre is köszönöm
OFF (mivel már nem kívánok ezzel foglalkozni, elég volt azYou are not allowed to view links. Register or Login )
Mire szeretnél egyértelmű instrukciókat?
Mi a Windows Mobile?  You are not allowed to view links. Register or Login
Alapfogalmak kezdő pda-soknak? You are not allowed to view links. Register or Login
Programok telepítése? You are not allowed to view links. Register or Login
Használati útmutató? You are not allowed to view links. Register or Login
Angol szavak? You are not allowed to view links. Register or Login

Nem véletlenül hangsúlyoztam az eoldalon is:  Ne vegyen Windows Mobile operációs rendszerű gépet az, aki a pc-s windows-zal sincs tisztában!  Végre itt az iPhone. Inkább azt  :)
Aki a pc-s windows alapjaival tisztában van, az a windows mobile-on is eligazodik, tudja mi a registry, hogyan kell file-okat másolni, néhány angol szót is megismert talán az évek alatt (copy, paste, settings, move, search stb) Aki használ pc-t, az általában használ netet is, ismeri a haverunkat a  :google2: -t. Aki netezik, az óhatatlanul kénytelen angol szavakat ismerni, mert anélkül nehéz az élet.

Vannak akik havi pár sör árát rapidshare (vagy más, általuk sűrűn használt file-megosztó oldal) premium accountra fordítják, mert nem szeretnek a free slotra várni, vagy csak nem szeretik a sört?  ;)

Nem, Neked nem kell romot főzni, Neked ha akarod, maximum a leírás alapján fel kell tenned a mások által megfőzött romot, de szerencsére ez még nem kötelező. Igen, a leírások itt is alapfokú számítástechnikai ismereteket feltételeznek. (driver, usb, modem)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13764 Dátum: 2010, 05 12, 21:18:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyanról szeretnék érdeklődni hogy a kijelzőn nektek van folia? nekem lekellet vennem a foliát mert volt rajta írás. Csak nem tom rakjak-e rá. menyire karcolódik a kijelző fólia nélkül??
Nagyon karcolódik, mindenképpen vegyél rá, lehetőleg Brando fóliát.
Én ezt használtam: You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13765 Dátum: 2010, 05 12, 21:43:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt "omnia profeszorok" a mai délutánom a böngészésre ment iszonyatos mennyiségü hozzászolást olvastam de sajnos még mindig nem találtam a megoldást valószinü nem értem ezeket a profi számitógépes szakszavakat,mikor vettem az omniát fel sem merült bennem hogy romot kell fözni meg napokig böngészek bizonyos funkciok beállitása miat ha ez a jövö hát tragédia remélem a mikroba nem integrálnak win,android vagy nem is tudom milyen op rendszert mert soha nem tudom meg melegiteni az ebédemet!
A következöt szeretném kérni amit már "gyufus"nagyon helyessen el kezdett rendszerezni probáljon valaki rendet tenni és egyértelmü instrukciokat adni nem csak be linkel egy oldal ezer valahanyadik hozzászolását ami (lehet csak nekem)de tök értelmezhetettlen .aztán olyan rapidos oldalakat amiket egy hét mire le tölthetö a "cucc" vagy kétszáz progi van még mellette.
Forumgazdáknak elöre is köszönöm
Hát nem volt elég az iszonyatos mennyiségű olvasásod,mert itt minden kérdésre megtalálod a választ  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13766 Dátum: 2010, 05 12, 21:44:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyanról szeretnék érdeklődni hogy a kijelzőn nektek van folia? nekem lekellet vennem a foliát mert volt rajta írás. Csak nem tom rakjak-e rá. menyire karcolódik a kijelző fólia nélkül??
Fólia nélkül ne is használd még egy napot se vagy megbánod!
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13767 Dátum: 2010, 05 12, 21:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor összefoglalom:
A kérdés ez volt: Miért van az, hogy ha hív valaki felveszem és még rezeg egy kicsit?
Ezen a fórumon még szavazásra is lett bocsájtva kinek rezeg kinek nem.
Azt írtad, hogy romcsere. Na már most ezen a romcsere nem segít ez készülék függő, hogy miért és hogy és kivel azt nem lehet tudni. Van akinél rezezeg van akinél nem. Te szerencsés vagy!
Az én Omniám kártyafüggetlen és a sokadik Rompakolás után is rezzeg egy pár másodpercet hívás felvevés után. Nagyjábol ennyi!

Értem!

S Köszönöm!    :)

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13768 Dátum: 2010, 05 12, 22:00:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt "omnia profeszorok" a mai délutánom a böngészésre ment iszonyatos mennyiségü hozzászolást olvastam de sajnos még mindig nem találtam a megoldást valószinü nem értem ezeket a profi számitógépes szakszavakat,mikor vettem az omniát fel sem merült bennem hogy romot kell fözni meg napokig böngészek bizonyos funkciok beállitása miat ha ez a jövö hát tragédia remélem a mikroba nem integrálnak win,android vagy nem is tudom milyen op rendszert mert soha nem tudom meg melegiteni az ebédemet!
A következöt szeretném kérni amit már "gyufus"nagyon helyessen el kezdett rendszerezni probáljon valaki rendet tenni és egyértelmü instrukciokat adni nem csak be linkel egy oldal ezer valahanyadik hozzászolását ami (lehet csak nekem)de tök értelmezhetettlen .aztán olyan rapidos oldalakat amiket egy hét mire le tölthetö a "cucc" vagy kétszáz progi van még mellette.
Forumgazdáknak elöre is köszönöm

1 - Pati szedte össze a linkeket a sok fórumozó segítségével, én csak kicsit átformáztam.
2 - mire keresed a megoldást?
4 - valószínűleg eljön az az idő mikor a háztartási gépek túlnőnek az egyszereű on off gombok használatán.
4 - A Fórumgazdák saját idejüket nem sajnálva dolgoznak itt a fórumon, nem hiszem hogy még a programok letöltésére is lenne fölös idő, és hely.

Olvasni és tanulni soha nem késő, ez egy nagyon segítőkész fórum, ha tudunk megfelelő választ a kérdésedre szivesen segítünk, de az alapvető információkat neked kell elsajátítanod (sok sok sok sok sok olóvasás, mi is így kezdtük).
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető kelta

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Én
  • PDA: Samsung Galaxy II-S
  • PDA ROM: I 9100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13769 Dátum: 2010, 05 12, 22:12:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OFF (mivel már nem kívánok ezzel foglalkozni, elég volt azYou are not allowed to view links. Register or Login )
Mire szeretnél egyértelmű instrukciókat?
Mi a Windows Mobile?  You are not allowed to view links. Register or Login
Alapfogalmak kezdő pda-soknak? You are not allowed to view links. Register or Login
Programok telepítése? You are not allowed to view links. Register or Login
Használati útmutató? You are not allowed to view links. Register or Login
Angol szavak? You are not allowed to view links. Register or Login

Nem véletlenül hangsúlyoztam az eoldalon is:  Ne vegyen Windows Mobile operációs rendszerű gépet az, aki a pc-s windows-zal sincs tisztában!  Végre itt az iPhone. Inkább azt  :)
Aki a pc-s windows alapjaival tisztában van, az a windows mobile-on is eligazodik, tudja mi a registry, hogyan kell file-okat másolni, néhány angol szót is megismert talán az évek alatt (copy, paste, settings, move, search stb) Aki használ pc-t, az általában használ netet is, ismeri a haverunkat a  :google2: -t. Aki netezik, az óhatatlanul kénytelen angol szavakat ismerni, mert anélkül nehéz az élet.

Vannak akik havi pár sör árát rapidshare (vagy más, általuk sűrűn használt file-megosztó oldal) premium accountra fordítják, mert nem szeretnek a free slotra várni, vagy csak nem szeretik a sört?  ;)

Nem, Neked nem kell romot főzni, Neked ha akarod, maximum a leírás alapján fel kell tenned a mások által megfőzött romot, de szerencsére ez még nem kötelező. Igen, a leírások itt is alapfokú számítástechnikai ismereteket feltételeznek. (driver, usb, modem)
Nagyon ritkán iszom alkoholt több mint tíz éve nyugat europában dolgozom (elég jo holland és angol tudással rendelkezem)az összes gépünkön (öt számitógép)mind vásárolt op rendszer van miden évben 100 euro körül fízetek a garmin frissitésért folytathatnám de ne veszünk el a részletekbe és a személyeskedésekbe.
Szerintem sokkal "szájbarágossabban"lépésröl lépsre kellene az alap dolgokat leirni pl jo példaként az igo tmc tudnám emliteni rossz példa ez a rom frissités meg csere de lehetne még rosszat böven sorolni !

A kérés tehát  csak annyi ha valaki segit kezdje a "kályhánál". :ima:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13770 Dátum: 2010, 05 12, 22:17:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon ritkán iszom alkoholt több mint tíz éve nyugat europában dolgozom (elég jo holland és angol tudással rendelkezem)az összes gépünkön (öt számitógép)mind vásárolt op rendszer van miden évben 100 euro körül fízetek a garmin frissitésért folytathatnám de ne veszünk el a részletekbe és a személyeskedésekbe.
Szerintem sokkal "szájbarágossabban"lépésröl lépsre kellene az alap dolgokat leirni pl jo példaként az igo tmc tudnám emliteni rossz példa ez a rom frissités meg csere de lehetne még rosszat böven sorolni !

A kérés tehát  csak annyi ha valaki segit kezdje a "kályhánál". :ima:
Ok, remélem valaki bevállalja.
A romfrissítésről videó is készült, ha az nem elég szájbarágós akkor semmi...
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kelta

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Én
  • PDA: Samsung Galaxy II-S
  • PDA ROM: I 9100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13771 Dátum: 2010, 05 12, 22:30:17 »
Köszönettel gyufus már segitö kezet nyujtott

Kritikám ÉPITÖ jellegü és természetessen köszönet a tudatlanok nevében a sok hasznos segitségért!!!

Nem elérhető debhukk

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1/ XEHJG5/ XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13772 Dátum: 2010, 05 12, 23:45:59 »
off
Tisztelt omnia tanszékvezetők!
Én rendszeresen iszom alkoholt már több évtizede Budapesten lakom:) Angolul nem beszélek, ill. alig pár szót tudok, de angol nyelvű ingyenes oprendszert raktam minden gépünkre és minden hónapban több ezer forint a villanyszámlám. A kérésem csak annyi, hogy hadd követelhessek.
Remélem kritikám építő jellegű és senki nem veszi személyeskedésnek!"!!!"

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13773 Dátum: 2010, 05 13, 06:50:20 »
ez is off.
tudjátok van, akinek van érzéke a szerkentyűkhöz, van akinek nem. tehát van aki kétszeri totális átolvasás után, már pedzegeti a dolgot, van akinek 5-10 elolvasás után sem érthető egyáltalán. tényleg normálisan le van itt írva minden, amit meg nem tud az ember, vagy kínainak tűnik neki, akkor tovább kell keresni, mert vagy itt, vagy az i900-as nagyon hasznos honlapon ott a válasz. sajna utána kell olvasni mindennek, mivel másképp nem érthető.

Nem elérhető laonda1990

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: OmniaII 16GB+8GB MicroSdHC
  • PDA ROM: Rapid_JD6_Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13774 Dátum: 2010, 05 13, 08:24:40 »
Sziasztok!
Valaki tud megoldást arra hogy a fring nem tud csatlakozni wifi-vel?
Vagy ha nem akkor tud valaki olyan programot amivel tudok video hivást inditani/fogadni skype és msn-röl?
Elöre is köszönöm ! :D :D :D

Viva Laonda