2024, 10 12, 12:15:53

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1236993 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető matyics

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE Blade
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13375 Dátum: 2010, 05 02, 16:17:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresd az Internet Sharing-et a programok között!

Az miért van, hogy nekem nincs a progik közt az Internet Sharing?

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13376 Dátum: 2010, 05 02, 16:20:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretném beállítani a G-profilt de nem lehet...viszont ezt szeretném mert nekem hasznos progi...ja és még egy:nagyon tetszik ez az időjárás háttér viszont a zsebemben ma elnyomódhatott és a kedvenc ikonokat tette ki...hogy tudom vissza tenni?de azt hozzá teszem hogy a frissítést letiltottam mert nekem nem kell...főleg a netre ne lépkedjen föl...

Írtam vala,h menj át Rapid Topicjába!  Az Ő által készített Rom-al kapcsolatos kérdésekre ott kapod a választ!  :ok:

Egyébként ezt mind be lehet állítani!  Pl a Bill,ill képernyő zárat is,mielött a zsedebe teszed bezár,h ne nyomkodj agyon mindent!  ;)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13377 Dátum: 2010, 05 02, 16:50:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írtam vala,h menj át Rapid Topicjába!  Az Ő által készített Rom-al kapcsolatos kérdésekre ott kapod a választ!  :ok:

Egyébként ezt mind be lehet állítani!  Pl a Bill,ill képernyő zárat is,mielött a zsedebe teszed bezár,h ne nyomkodj agyon mindent!  ;)

Már sikerült beállítani...hála Istennek...viszont mondták,ha letöltöd az s2v-t és onnan választod ki a hívó képét élesebb lesz!na most amikor ki akarom választani név alapján,csak egy fekete csík jelenik meg és hiba üzenetet akar küldeni..nem ide akartam írni...valaki tegye oda rapid topicjába...még egyszer nem tudom leírni .... :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető James Bond 007

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJD4|XEHJB3|XXJB2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13378 Dátum: 2010, 05 02, 17:30:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, beszédminőség sem volt az igazi, és a GPS is lagymatag.
Ha a COM Port és egyéb beállítások stimmelnek és iGO/XTRA-val nem talál jelet, akkor:
1, iGO-ban klikk a gyorsmenüre, gpsbeállítás, gps elől pipa ki majd be. (Ha nincsenek holdak a kijelzőn, ilyenkor meg kell jelenni legalább pár piros pöttynek)
2, kilépés, Intéző (mutasson minden fájlt) xtra.bin törlése, aztán letölteni a Beállítás menü/GPS/XTRA részén kézzel.

Frissítettem a ROM-ot, köszi a tippet. A telefon térerő szerintem nem javult számottevően, de a GPS első próbáján több holdat látott odakint (6 helyett 11-et).

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13379 Dátum: 2010, 05 02, 18:50:15 »
Sziasztok ! Most vettem a OII-t 1 mobilshopban T-és de itthon raktam bele a simkártyát de azt írja ki hiányzó sim mi lehet a probleéma?? :(

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13380 Dátum: 2010, 05 02, 18:52:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok ! Most vettem a OII-t 1 mobilshopban T-és de itthon raktam bele a simkártyát de azt írja ki hiányzó sim mi lehet a probleéma?? :(
rosszul tetted bele a simet.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13381 Dátum: 2010, 05 02, 19:11:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rosszul tetted bele a simet.
HÁt igen aki hü.... haljon meg,  fától az erdőt... stb!

Nem elérhető ibazsi007

  • Hozzászólások: 70
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-I8000 OMNIA II+Telenor One Touch
  • PDA ROM: WinMo 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13382 Dátum: 2010, 05 02, 19:52:38 »
Sziasztok!!
Tudja valaki hogy a Media Playeren belül, hogy lehet a zeneszámokat, videókat, albumokat, törölni. Mert ezt nem ajánlja fel a menü!!

Nem elérhető Blackhill

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13383 Dátum: 2010, 05 02, 19:57:17 »
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hozzáértőktől hogy a fényképező módban úgy emlékszem lehetett zoomolni tehát a kép készítése előtt de most ezt álmodtam csak vagy valamit nem jól csinálok! A képeket nagyítja rendesen!

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13384 Dátum: 2010, 05 02, 20:01:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hozzáértőktől hogy a fényképező módban úgy emlékszem lehetett zoomolni tehát a kép készítése előtt de most ezt álmodtam csak vagy valamit nem jól csinálok! A képeket nagyítja rendesen!
Természetesen lehet zoomolni de nem érdemes mert ez nem optikai hanem digitális zoom! Nagyon csúnya lesz a kép!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13385 Dátum: 2010, 05 02, 20:05:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hozzáértőktől hogy a fényképező módban úgy emlékszem lehetett zoomolni tehát a kép készítése előtt de most ezt álmodtam csak vagy valamit nem jól csinálok! A képeket nagyítja rendesen!
A hangerő gombbal próbáltad? ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13386 Dátum: 2010, 05 02, 20:11:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!
Tudja valaki hogy a Media Playeren belül hogy lehet a zeneszámokat,videókat,albumokat, törölni.Mert ezt nem ajánlja fel a menü!!
Ha még úgy van mint régen, akkor sehogy.
Vagy véglegesen törlöd őket, és újra beolvastatod, vagy nekem volt egy trükköm erre. A 8GB-os tárhelyet használtam a zenék és filmek tárolására, mert amúgy is azt használja az O2 a borítók, és filmek kis képeihez. Rádugtam a pc-re mass storage módban (usb módban) az O2-t a pc-re úgy, hogy az sd-t választottam ki, mert ilyenkor az sd-t nem látja a pda, így az azon lévő zenéket, videókat nem is találta meg. Sajnos a Windows könyvtárban lévő hangokat igen.  :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13387 Dátum: 2010, 05 02, 21:09:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HÁt igen aki hü.... haljon meg,  fától az erdőt... stb!
Saját tapasztalatom íratta velem a válaszomat  :oops: Bedugtam, oszt nem működött. Gondolkodtam, szemüveget kerestem, megnéztem a rajzot, próbáltam azonosítani a piktogrammot a sim-mel, és lőn világosság :D
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13388 Dátum: 2010, 05 02, 21:21:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt valakinek olyan tapasztalata, hogy egyes programok alsó menüje időnként nem működött?
Egyre több programnál fordul elő, holott azelőtt ugyanezeknél nem fordult elő. Nyilván egy telepített program csinálja. Megy az uninstall / install játék, de még nem jöttem rá melyik a bűnös.
Nekem kb 8-10 napja csinál ilyet. hiába kattintok a menü gombra, nem reagál. aztán egy idő mulva jó. Néha az is segít, ha elforgatom gombbal a képernyőt és akkor jó. De még én se jöttem rá, mitől van, mivel azóta semmit nem telepítettem.

Nem elérhető laonda1990

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: OmniaII 16GB+8GB MicroSdHC
  • PDA ROM: Rapid_JD6_Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13389 Dátum: 2010, 05 02, 22:30:27 »
Sziasztok!
Kérdésem lenne hozzátok
vagy is inkább a modikhoz!!!
Miért nem csináltok egy chat-et az oldalra szerintem sokat segitene a magam féléknek! :D
Ugyértem aki kezdö és valami leirást is irhatnátok rapid romjához mert nem értem hogy mik azok a jd1 jd6 stb és melyik melyikhez való meg ez a sense cucc:)
Bocs a lámaságért de szeretnék képbe lenni de mire elolvasom azt  a 88 oldalt kijön a wm 7:)
Na elöre is köszi
Viva Laonda

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13390 Dátum: 2010, 05 02, 23:35:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kérdésem lenne hozzátok
vagy is inkább a modikhoz!!!
Miért nem csináltok egy chat-et az oldalra szerintem sokat segitene a magam féléknek! :D
Ugyértem aki kezdö és valami leirást is irhatnátok rapid romjához mert nem értem hogy mik azok a jd1 jd6 stb és melyik melyikhez való meg ez a sense cucc:)
Bocs a lámaságért de szeretnék képbe lenni de mire elolvasom azt  a 88 oldalt kijön a wm 7:)
Na elöre is köszi

Sokat segíthet Neked is ha elolvasod ezt pl.: You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen belül a You are not allowed to view links. Register or Login

Elég 1-2 napig figyelni Rapid topikját, naponta kb 10x  megkérdezik melyik romhoz melyik CSC-t tegyék fel. You are not allowed to view links. Register or Login

A romok aYou are not allowed to view links. Register or Login-n vannak.

A sense: You are not allowed to view links. Register or Login

 keresőő :google:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kax24GN1458[/youtube]
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető laonda1990

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: OmniaII 16GB+8GB MicroSdHC
  • PDA ROM: Rapid_JD6_Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13391 Dátum: 2010, 05 03, 01:26:09 »
Köszi,olvasni fogok!
Jah és bocs az OFF-ért :p
Viva Laonda

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13392 Dátum: 2010, 05 03, 09:11:43 »
Hali! Most a Fülessel van gondom! Nem látja hiába kerestetem vele?  Vmi ötlet?

Nem elérhető KoRi

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: Igo8, Russa, Navitel, RoyalTek 2300 bt
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXJI1|EURJI1|XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13393 Dátum: 2010, 05 03, 10:26:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Most a Fülessel van gondom! Nem látja hiába kerestetem vele?  Vmi ötlet?
Ha volt már valami másik készülékhez párosítva, akkor resetelni kell a Fülest. A módja a leírásában lehet (vagy Micimackó megmondja).

Nem elérhető csp187

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: i8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000XXIJ6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13394 Dátum: 2010, 05 03, 11:29:02 »
Sziasztok!
  Kb 3 napja, már kétszer egymás után is eljátszotta a telefonom azt, hogy este akkumlátor 100%, reggelre 14%. Röviddel előtte amikor nem figyeltem, mivel ilyen mértékű akkumlátormerülés fel sem merült, 2szer úgy lemerítette magát hogy másodszorra már csak USB-s direkt kábeles töltéssel tudtam életet lehelni az akkumlátorba, mert a telefonba már fel sem vette a töltést. A telefonra nem telepítettem semmi újat, nencs rajta semmi extra felület, program stb, nem használom extrémen, csak le van téve, készenlét, fekete képernyő és max 10perc
beszélgetés naponta. És ez most jött elő hirtelen, előtte semmi ilyen problémám nem volt. Internetezés wifi-n, zenehallgatás bluetooth-on, órás beszélgetések meg sem
kottyantak neki. Nem tudom hogy a telefonom lehet a hiba okozója vagy az akkumlátorom adta fel. Az akkumlátort egyébként bekapcsolt állapotban 14%-ról 3,5óra alatt töltötte fel hálózati töltővel.
Tapasztalt már hasonlót valaki? Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a hiba okozója?

Nem elérhető gazso

  • Hozzászólások: 220
  • Navigáció / Navigation: GoggleMaps, waze, g:hu
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQE
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13395 Dátum: 2010, 05 03, 13:04:56 »
Hívásrögzítésre valami programocska ?
Vito Audio Notes valamiért nem veszi fel. A Resco Audio Rec, meg felveszi rendesen, de ha beszélgetés közben hívnak, teljesen megrogyasztja az O2-t.
Magyar égre, Magyar UFO-t, Magyar acélból

Nem elérhető Polfi

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
    • Winform
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S2 I9100
  • PDA ROM: CM10.1-Spitya
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13396 Dátum: 2010, 05 03, 13:46:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
  Kb 3 napja, már kétszer egymás után is eljátszotta a telefonom azt, hogy este akkumlátor 100%, reggelre 14%. Röviddel előtte amikor nem figyeltem, mivel ilyen mértékű akkumlátormerülés fel sem merült, 2szer úgy lemerítette magát hogy másodszorra már csak USB-s direkt kábeles töltéssel tudtam életet lehelni az akkumlátorba, mert a telefonba már fel sem vette a töltést. A telefonra nem telepítettem semmi újat, nencs rajta semmi extra felület, program stb, nem használom extrémen, csak le van téve, készenlét, fekete képernyő és max 10perc
beszélgetés naponta. És ez most jött elő hirtelen, előtte semmi ilyen problémám nem volt. Internetezés wifi-n, zenehallgatás bluetooth-on, órás beszélgetések meg sem
kottyantak neki. Nem tudom hogy a telefonom lehet a hiba okozója vagy az akkumlátorom adta fel. Az akkumlátort egyébként bekapcsolt állapotban 14%-ról 3,5óra alatt töltötte fel hálózati töltővel.
Tapasztalt már hasonlót valaki? Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a hiba okozója?

Olvastam már ilyet itt a fórumon. Ha jól emlékszem ActiveSync használata után történt ilyen.

Nem elérhető csp187

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: i8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000XXIJ6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13397 Dátum: 2010, 05 03, 14:40:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvastam már ilyet itt a fórumon. Ha jól emlékszem ActiveSync használata után történt ilyen.

  Nem emlékszel pontosan mit írtak az ActiveSync -ről? Eddig ugyanis nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de az a helyzet, hogy nekem állandóan fut az ActiveSync. Feladatkezelőben ki is jelzi, de csak memóriát foglal. A processzorhasználat 0. Viszont ha bezárom állandóan előjön magától, és a telefon bekapcsolása után is egyből ott van. Viszont a számítógépemmel eddig még nem sikerült összehoznom a szinkronizációt, de nem is nagyon foglalkoztam vele mert nincs rá szükségem. Valakinek ötlet, hogy tudnám megszünetni az ActiveSync önállósodását, mert lehet, hogy tényleg az okozza az akkumlátorlemerülés problémáját, de az biztos, hogy a hiba oka a telefonban van és nem az akkumlátorom rossz, ugyanis már 4 órája megy teljes fényerőn a képernyő és 100% -ról most tart 67% on. Ha azt nézzük hogy éjszaka 8 óra alatt merült le 100% -ról kikapcsolt kijelzővel akkor ha az akkumlátor lenne rosz már rég lemerült volna!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13398 Dátum: 2010, 05 03, 14:46:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  Nem emlékszel pontosan mit írtak az ActiveSync -ről? Eddig ugyanis nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de az a helyzet, hogy nekem állandóan fut az ActiveSync. Feladatkezelőben ki is jelzi, de csak memóriát foglal. A processzorhasználat 0. Viszont ha bezárom állandóan előjön magától, és a telefon bekapcsolása után is egyből ott van. Viszont a számítógépemmel eddig még nem sikerült összehoznom a szinkronizációt, de nem is nagyon foglalkoztam vele mert nincs rá szükségem. Valakinek ötlet, hogy tudnám megszünetni az ActiveSync önállósodását, mert lehet, hogy tényleg az okozza az akkumlátorlemerülés problémáját, de az biztos, hogy a hiba oka a telefonban van és nem az akkumlátorom rossz, ugyanis már 4 órája megy teljes fényerőn a képernyő és 100% -ról most tart 67% on. Ha azt nézzük hogy éjszaka 8 óra alatt merült le 100% -ról kikapcsolt kijelzővel akkor ha az akkumlátor lenne rosz már rég lemerült volna!
Nekem szolgáltatói ROM-al töltőn is képes volt merülni kikapcsolt állapotban (felraktam este tölteni 67%nál, levettem 43%-al reggel :zzz: ), inkább próbálj meg egy romfrissítést, az az IJ6 elég idős darab.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13399 Dátum: 2010, 05 03, 14:51:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  Nem emlékszel pontosan mit írtak az ActiveSync -ről? Eddig ugyanis nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de az a helyzet, hogy nekem állandóan fut az ActiveSync. Feladatkezelőben ki is jelzi, de csak memóriát foglal. A processzorhasználat 0. Viszont ha bezárom állandóan előjön magától, és a telefon bekapcsolása után is egyből ott van. Viszont a számítógépemmel eddig még nem sikerült összehoznom a szinkronizációt, de nem is nagyon foglalkoztam vele mert nincs rá szükségem. Valakinek ötlet, hogy tudnám megszünetni az ActiveSync önállósodását, mert lehet, hogy tényleg az okozza az akkumlátorlemerülés problémáját, de az biztos, hogy a hiba oka a telefonban van és nem az akkumlátorom rossz, ugyanis már 4 órája megy teljes fényerőn a képernyő és 100% -ról most tart 67% on. Ha azt nézzük hogy éjszaka 8 óra alatt merült le 100% -ról kikapcsolt kijelzővel akkor ha az akkumlátor lenne rosz már rég lemerült volna!
Osztom az elöttem szólót  ;)
Az IJ6 magyarul produkál fura dolgokat, tedd fel a JD6-ot és megfogsz lepődni hogy hasít a kicsike  ;)