2024, 10 12, 16:25:42

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237002 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13300 Dátum: 2010, 04 29, 08:49:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolják. :D
Ezzel nincs baj! A baj ott kezdődik,hogy le is írják! :(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13301 Dátum: 2010, 04 29, 11:43:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na nee! Miért hülyítitek a népet?  >:( Semmi baja nem lesz a készüléknek ha downgradelik! Honnan veszitek ezeket? :shock:
Az Eboot a 6.1-hez és 6.5-höz erősen különbözik. Ez a frissítés legkockázatosabb része, mert ha elveszti a telefon a kapcsolatot a géppel, az könnyen a végét jelenti otthoni körülmények között.
Mivel még nem hallottam olyat, hogy bárki tuti100% ilyet tett volna, de van halvány segédfogalmam, mi történik ilyenkor, ezért részemről természetes a figyelemfelhívás, hogy akadhat problémája.
Te nyugodtan állítod, hogy a 3.x-es octans visszafelé kompatibilis a 6.1-es ebootal is?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13302 Dátum: 2010, 04 29, 11:53:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te nyugodtan állítod, hogy a 3.x-es octans visszafelé kompatibilis a 6.1-es ebootal is?

A legújabb octans 2.14es. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13303 Dátum: 2010, 04 29, 11:55:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A legújabb octans 2.14es. ;)
Jogos, bár ez most itt kissé lényegtelen elem.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13304 Dátum: 2010, 04 29, 12:20:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Eboot a 6.1-hez és 6.5-höz erősen különbözik. Ez a frissítés legkockázatosabb része, mert ha elveszti a telefon a kapcsolatot a géppel, az könnyen a végét jelenti otthoni körülmények között.
Mivel még nem hallottam olyat, hogy bárki tuti100% ilyet tett volna, de van halvány segédfogalmam, mi történik ilyenkor, ezért részemről természetes a figyelemfelhívás, hogy akadhat problémája.
Te nyugodtan állítod, hogy a 3.x-es octans visszafelé kompatibilis a 6.1-es ebootal is?
Akkor itt én is elhívnám a figyelmed arra az apró tényre,hogy mikor kijöttek az első 6.5 romok erre a masinára, sokan tették vissza a 6.1-es romjukat!
Akkor is octanst használtak és nem téglásodott el nekik!
A PC-d sem fog meghalni ha felteszel rá egy win 95-t, még akkor sem ha most win7-d van!
Az eboot meg miért szakadna meg ha nincs áramszünet vagy le ne húznád a kábelről? ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13305 Dátum: 2010, 04 29, 12:26:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor itt én is elhívnám a figyelmed arra az apró tényre,hogy mikor kijöttek az első 6.5 romok erre a masinára, sokan tették vissza a 6.1-es romjukat!
Akkor is octanst használtak és nem téglásodott el nekik!
A PC-d sem fog meghalni ha felteszel rá egy win 95-t, még akkor sem ha most win7-d van!
Az eboot meg miért szakadna meg ha nincs áramszünet vagy le ne húznád a kábelről? ;)
Valóban, én már 6.5-el vettem a telefont, nem szándékoztam soha 6.1-et rakni rá, viszont mindenütt azt süvöltik, hogy az eboot piszkálása okozza a legtöbb brickelt telefont. (forrás: modaco, xda-developers)
Ha Te ezt tapasztalatból tudod, miért nem lehet ezt tényszerűen leírni az első hsz.-edben az óbégatás helyett?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13306 Dátum: 2010, 04 29, 12:34:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban, én már 6.5-el vettem a telefont, nem szándékoztam soha 6.1-et rakni rá, viszont mindenütt azt süvöltik, hogy az eboot piszkálása okozza a legtöbb brickelt telefont. (forrás: modaco, xda-developers)
Ha Te ezt tapasztalatból tudod, miért nem lehet ezt tényszerűen leírni az első hsz.-edben az óbégatás helyett?
Először is, azért óbégatok mert félrevezető amit írtál! Felfele is megsülhet az eboottól, ezzel az erővel nyugodtan lebeszélhetsz bárkit bármilyen frissítésről!
Nem megsértődni kell hanem tájékozódni!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13307 Dátum: 2010, 04 29, 12:42:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először is, azért óbégatok mert félrevezető amit írtál! Felfele is megsülhet az eboottól, ezzel az erővel nyugodtan lebeszélhetsz bárkit bármilyen frissítésről!
Nem megsértődni kell hanem tájékozódni!
Félreértesz, egyáltalán nem sértődtem meg, csak én eddig nem enelkaffénak tartottam ezt az oldalt, hanem szakmai fórumnak, ahol elsődleges cél a kölcsönös  információszerzés/átadás, és nem a másik oltogatása, rangtól függetlenül. ;)
Félrevezető? Legyen, senki sem tévedhetetlen.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13308 Dátum: 2010, 04 29, 12:53:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félreértesz, egyáltalán nem sértődtem meg, csak én eddig nem enelkaffénak tartottam ezt az oldalt, hanem szakmai fórumnak, ahol elsődleges cél a kölcsönös  információszerzés/átadás, és nem a másik oltogatása, rangtól függetlenül. ;)
Félrevezető? Legyen, senki sem tévedhetetlen.
Nézd! Szeretném ha elkerülnénk ezt a "rang" dolgot, semmi köze az egészhez!!
Egyenrangúként emeltem szót az ellen hogy kijelentetted,hogy a downgrade megölheti a készülékét! Már bocs de szakmailag ha valaki ezt szeretné akkor segítsünk neki és ne beszéljük le csupán azért mert más a véleményünk vagy mást olvastunk!!
Persze, tévedni emberi dolog de mint mondtad ez pusztán szakmai, tehát ragaszkodjunk a tényekhez! Igazad van eltéglásodhat, de ez igaz oda-vissza is!
Azt javaslom zárjuk le, csupán egy félreértést tisztázunk. Ha netán megbántottalak valamivel akkor elnézésedet kérem, a véleményemet a témában viszont fenntartom!  ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13309 Dátum: 2010, 04 29, 13:14:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd! Szeretném ha elkerülnénk ezt a "rang" dolgot, semmi köze az egészhez!!
Egyenrangúként emeltem szót az ellen hogy kijelentetted,hogy a downgrade megölheti a készülékét! Már bocs de szakmailag ha valaki ezt szeretné akkor segítsünk neki és ne beszéljük le csupán azért mert más a véleményünk vagy mást olvastunk!!
Persze, tévedni emberi dolog de mint mondtad ez pusztán szakmai, tehát ragaszkodjunk a tényekhez! Igazad van eltéglásodhat, de ez igaz oda-vissza is!
Azt javaslom zárjuk le, csupán egy félreértést tisztázunk. Ha netán megbántottalak valamivel akkor elnézésedet kérem, a véleményemet a témában viszont fenntartom!  ;)
Nincs szükség elnézést kérésre, mivel nem bántottál meg, részemről a túlzott óvatosság dolgozott, részedről pedig a kérdés gyakorlati ismerete. A véleményünk pedig alapjaiban megegyezik a téglásodásról, csak más oldalról közelítettük meg a kérdést, amiről most már ennyivel is többet tudunk. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13310 Dátum: 2010, 04 29, 13:20:19 »
Ha már ebootolásról van szó. :)
Én tegnap megpróbáltam frissíteni az eboot-omat, hogy kicsikarjam a plusz 8 mega elérhető RAM-ot.

Először is nem sikerült a RAM megszerzése. Máshonnan kell majd megközelítenem :)
Másodszor, flashelés előtt kiírta, hogy a Bootmanager verziója 20090206. Utána frissítette, beírta a flashbe és kiírta, hogy a frissített eboot verzió 20090206.

Ezek szerint nem frissítette, holott azt írta. Valaki tapasztalt már ilyet? Figyeltétek már, hogy változik az eboot verziója? Nekem T-s ROM-om van. Lehetséges, hogy "írásvédett" vagy valami? :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13311 Dátum: 2010, 04 29, 14:06:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs szükség elnézést kérésre, mivel nem bántottál meg, részemről a túlzott óvatosság dolgozott, részedről pedig a kérdés gyakorlati ismerete. A véleményünk pedig alapjaiban megegyezik a téglásodásról, csak más oldalról közelítettük meg a kérdést, amiről most már ennyivel is többet tudunk. :)
Hát ebből a kis szócsatából szerintem azt lehet leszűrni, hogy bizony vannak kockázatai ezeknek a ROM macárálásoknak otthoni körülmények között, bármilyen biztonságosnak is mondják egyesek.

Nem elérhető Balga

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13312 Dátum: 2010, 04 29, 14:53:10 »
Szép napot mindenkinek!
Segítségeteket kérem! Ericsson készülékemet cseréltem le Omniára. Azon volt lehetőség beállítani, mely hívásokat akarom fogadni s a többit nem. (pl 300-ből csak 5-6 számról érkező hívást akarok fogadni) Be lehet-e ezt itt állítani, s ha igen, miként?

Nem elérhető mailpepe

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: samsung gs2
  • PDA ROM: I9100XWKE7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13313 Dátum: 2010, 04 29, 15:23:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem én vagyok a szakavatott, de mivel ilyenkor már mindenki alszik benyöghetem én is: ROM csere :)
(persze olvass utána, gari, etc.)

Köszönöm a választ. Romcsere nélkül nem lehet szekeszthetővé tenni a T-s registryt?
Konkrétan egyébként a sms küldés utáni hangot és felugró üzenetet szeretném megszüntetni.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13314 Dátum: 2010, 04 29, 15:32:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép napot mindenkinek!
Segítségeteket kérem! Ericsson készülékemet cseréltem le Omniára. Azon volt lehetőség beállítani, mely hívásokat akarom fogadni s a többit nem. (pl 300-ből csak 5-6 számról érkező hívást akarok fogadni) Be lehet-e ezt itt állítani, s ha igen, miként?
A Telefonkönyvön belül a jobb alsó menügombbal tudsz híváselutasító listát készíteni, de jobban jársz valami híváskezelő progival, ha csoportokra akarsz pl szűrni.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Lacas968

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: OMNIA II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13315 Dátum: 2010, 04 29, 15:35:11 »
Hi All!

A névjegyzékben lehet valahogy más opcióval keresni mint név alapján?
Pl.: adja ki az autószerelőket a névjegyzékből

KöszöNETtel: Lacás

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13316 Dátum: 2010, 04 29, 15:38:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ. Romcsere nélkül nem lehet szekeszthetővé tenni a T-s registryt?
Konkrétan egyébként a sms küldés utáni hangot és felugró üzenetet szeretném megszüntetni.
Nem valami demóváltozatod van abból a programból, amit használsz? Nem rémlik, hogy ne tudtam volna a T-s ROM registryjét piszkálni. Probáld meg egy másik programmal esetleg.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13317 Dátum: 2010, 04 29, 15:40:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi All!

A névjegyzékben lehet valahogy más opcióval keresni mint név alapján?
Pl.: adja ki az autószerelőket a névjegyzékből

KöszöNETtel: Lacás
A Phonex híváskezelő tud ilyet, ha be van kapcsolva a foglalkozás megjelenítése.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13318 Dátum: 2010, 04 29, 15:44:50 »
még mielőtt kihívjátok egymást egy jóféle kis karddal, vagy puskával párbajra, eddig én vagy 8-szor tettem romot a samura, és mindig az eboot-tal együtt. ugyanis nekem azt mondták, hogy azt is kell. nemrég mondta valaki, hogy tégla lehet belőle, ha az eboot-hoz hozzányúl az ember.
eddig semmi bajom nem volt belőle..

Nem elérhető bunnybugs

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: Samsung S2
  • PDA: Samsung S2
  • PDA ROM: Checkrom+DarkKnight
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13319 Dátum: 2010, 04 29, 15:57:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy a Patience által készített névnapok modul (ami megjelenik a Pocket Informant-Mai napjának felső fertáján)színezését hogyan lehetne megváltoztatni?Az O2 today témáját átállítottam Black Theme-re és ez húzza magával a Pocket Informant bizonyos beállításait.A Névnapok sáv fekete alapon fekete betűvel jelenik meg, így ott nem olvasható.Már végigböngéztem az összes szín és betű beállítást, de erre nem találtam beállítást rá.
Tudom, hogy ez egy régi kérdés volt tőled, de nem találom én sem a megoldást a problémára. Neked sikerült valahogy megoldani?
Szeretném a 'black theme'-t és a pocket informant-ot is használni, de így még a menük választási lehetősége sem látszik sok helyen a PI-ban!

Nem elérhető Lacas968

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: OMNIA II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13320 Dátum: 2010, 04 29, 15:59:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Phonex híváskezelő tud ilyet, ha be van kapcsolva a foglalkozás megjelenítése.

A francba... Azt hittem csak én nem találom a keresés funkciót...
Az SPB progikban sincs ilyen?

Lacás

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13321 Dátum: 2010, 04 29, 16:13:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom, hogy ez egy régi kérdés volt tőled, de nem találom én sem a megoldást a problémára. Neked sikerült valahogy megoldani?
Szeretném a 'black theme'-t és a pocket informant-ot is használni, de így még a menük választási lehetősége sem látszik sok helyen a PI-ban!
Hát, sajnos le kellett mondanom a Black Theme-ről, nem találtam megoldást, pedig sokat szórakoztam a PI beállítgatásával és ebben az esetben más proginál is lehet ilyen probléma.Aki ezt a témát készítette, nem gondolt erre.Biztosan lenne rá valami megoldás, de én nem tudom. :'(

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13322 Dátum: 2010, 04 29, 16:35:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
még mielőtt kihívjátok egymást egy jóféle kis karddal, vagy puskával párbajra, eddig én vagy 8-szor tettem romot a samura, és mindig az eboot-tal együtt. ugyanis nekem azt mondták, hogy azt is kell. nemrég mondta valaki, hogy tégla lehet belőle, ha az eboot-hoz hozzányúl az ember.
eddig semmi bajom nem volt belőle..
Moco (és mindenki aki most belezavarodott volna az olvasásba)

Amiről gabes-al beszéltünk (6.5-ről vissza 6.1-re), az egy speciálisnak tekinthető helyzet, tehát Octansal a gyári ROM-okat frissíteni továbbra is ugyanúgy kell, ahogy az a ROMoldában le van írva: eboot+phone+csc+pda tallózással.
Na. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető bunnybugs

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: Samsung S2
  • PDA: Samsung S2
  • PDA ROM: Checkrom+DarkKnight
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13323 Dátum: 2010, 04 29, 16:46:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát, sajnos le kellett mondanom a Black Theme-ről, nem találtam megoldást, pedig sokat szórakoztam a PI beállítgatásával és ebben az esetben más proginál is lehet ilyen probléma.Aki ezt a témát készítette, nem gondolt erre.Biztosan lenne rá valami megoldás, de én nem tudom. :'(
Köszi a gyors választ, elkezdtem másik theme-t keresni a black helyett :'(

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13324 Dátum: 2010, 04 29, 16:47:46 »
Egy ideja a következő jelenségekre lettem figyelmes boot-olás után meghatározatlan idő elteltével:
- A jegyzettömb programja működik ugyan, de a főképernyő menüje nem.
- A Samus SMS-ben törléskor kiakad a program, xhook-kal kilövés után a törlés eredményesnek látszik.
- Néha, kilépés utána az SMS kezelő és a jegyzettömb a háttérben tovább fut.
- A memo progi főképernyő menüje szabad RAM <=58 MB esetén kevés a memória hibával nem indul, különben működik. Majd egyszerre csak működik ismét a menü, de akkor pl. 48 MB a szabad RAM.

Boot-olás után nem azonnal jelentkezik a hiba. Azelőtt ez soha nem fordult elő. Az eredeti szolgáltatós ROM-om van. Nekem eddig nem volt vele bajom.
Nem tudom mit telepítettem utoljára. A Taskbar, a fő háttérkép, a start menü háttere, lockscreen háttere és az alsó csúszkás megoldás. A taskbar-t kivettem, nem az okozza, a többi meg nem lehet szerintem.
Van ötletetek mitől lehet.