2024, 10 12, 20:19:25

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237022 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sound73

  • Hozzászólások: 147
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy S5
  • PDA ROM: 5.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13225 Dátum: 2010, 04 28, 11:54:01 »
Szia !
Valaki tudna nekem segítení hogy mit tegyek ha nem mindig jön meg az sms a készülékemre(omnia2)? Akkor áll helyre ha csinálok egy ram tisztítást.
elöre is kösz.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13226 Dátum: 2010, 04 28, 13:25:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia !
Valaki tudna nekem segítení hogy mit tegyek ha nem mindig jön meg az sms a készülékemre(omnia2)? Akkor áll helyre ha csinálok egy ram tisztítást.
elöre is kösz.

Inkább  azt a Romot cseréld, ne tisztogasd,ami neked van!

Nem elérhető zsolt71

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13227 Dátum: 2010, 04 28, 14:35:44 »
Sziasztok!

2 hete vásároltam egy Samsung Omnia II és a következőket tapasztaltam:

Néhány nap használat után nem tudtam bekapcsolni. Bevittem a T-Mobilba, hogy valami gond van vele. Ott kiröhögtek, hogy le van merülve. Ezt azért nem értettem, mert előző este töltöttem fel töltőről és éjjel nem használtam. Csak annyi történt, hogy lefekvés előtt szinkronizáltam a PC-vel.

Miután eljöttem a T-Mobilból feltöltöttem és örültem, hogy csak én vagyok a hülye és nincsen semmi baja. Utána napokig használtam gond nélkül. Majd megint szinkronizáltam a PC-vel. Ezután meglepődve tapasztaltam, hogy 80%-os töltöttségről kb. 3 és fél óra alatt teljesen lemerült.

Ezután már gyanús volt a dolog és elkezdtem figyelni, hogy mi történik. Most ott tartok, hogyha rákapcsolom a PC-re szinkronizálni utána elkezd melegedni (Valószínű, hogy a processzor 1000-el pörög), és az akkumulátor töltöttsége szemmelláthatóan, rohamosan csökken.

Ha lekapcsolom és újra be, akkor megszünik a melegedés és a nagymértékű töltés vesztés. 

Mégegyszer bevittem a T-Mobil-ba ott azt mondták, hogy biztosan szoftver hiba.
Várjak meg egy ujabb szoftver frissítést, utána "talán" megjavul. Addig is minden szinkronizálás után kapcsoljam ki és vissza. Ezeket a készülékeket egyébként is minden nap célszerű kikapcsolni, ha azt akarom, hogy megbízhatóan működjenek.
(Ezt Ők mondták, nem én találtam ki)

Szerintem viszont ez nem normális! Ezért érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e már ilyent. Mert az én logikám szerint, ha tényleg szoftver hiba, akkor ennek a hibajelenségnek más készülékeken is jelentkezni kell. Ha meg máshol nem jelentkezik, akkor meg az én készülékemmel van valami gond.

Köszönettel!

Nem elérhető KoRi

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: Igo8, Russa, Navitel, RoyalTek 2300 bt
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXJI1|EURJI1|XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13228 Dátum: 2010, 04 28, 14:42:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2 hete vásároltam egy Samsung Omnia II és a következőket tapasztaltam:

Néhány nap használat után nem tudtam bekapcsolni. Bevittem a T-Mobilba, hogy valami gond van vele. Ott kiröhögtek, hogy le van merülve. Ezt azért nem értettem, mert előző este töltöttem fel töltőről és éjjel nem használtam. Csak annyi történt, hogy lefekvés előtt szinkronizáltam a PC-vel.

Miután eljöttem a T-Mobilból feltöltöttem és örültem, hogy csak én vagyok a hülye és nincsen semmi baja. Utána napokig használtam gond nélkül. Majd megint szinkronizáltam a PC-vel. Ezután meglepődve tapasztaltam, hogy 80%-os töltöttségről kb. 3 és fél óra alatt teljesen lemerült.

Ezután már gyanús volt a dolog és elkezdtem figyelni, hogy mi történik. Most ott tartok, hogyha rákapcsolom a PC-re szinkronizálni utána elkezd melegedni (Valószínű, hogy a processzor 1000-el pörög), és az akkumulátor töltöttsége szemmelláthatóan, rohamosan csökken.

Ha lekapcsolom és újra be, akkor megszünik a melegedés és a nagymértékű töltés vesztés. 

Mégegyszer bevittem a T-Mobil-ba ott azt mondták, hogy biztosan szoftver hiba.
Várjak meg egy ujabb szoftver frissítést, utána "talán" megjavul. Addig is minden szinkronizálás után kapcsoljam ki és vissza. Ezeket a készülékeket egyébként is minden nap célszerű kikapcsolni, ha azt akarom, hogy megbízhatóan működjenek.
(Ezt Ők mondták, nem én találtam ki)

Szerintem viszont ez nem normális! Ezért érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e már ilyent. Mert az én logikám szerint, ha tényleg szoftver hiba, akkor ennek a hibajelenségnek más készülékeken is jelentkezni kell. Ha meg máshol nem jelentkezik, akkor meg az én készülékemmel van valami gond.

Köszönettel!


Pedig szerintem itt mindenki sw frissítést fog javasolni, biztos-ami-biztos, pláne a bugos szolgáltatói romok esetében. :)
Ha jól tudom már a garancia esetleges elvesztése sem fenyeget, mert vannak szolgáltatói romok is, amit vissza lehet tenni, ha garanciáztatni kell a készüléket, de erről többet tudnak azok akik szolgáltató függők...

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13229 Dátum: 2010, 04 28, 14:56:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2 hete vásároltam egy Samsung Omnia II és a következőket tapasztaltam:

Néhány nap használat után nem tudtam bekapcsolni. Bevittem a T-Mobilba, hogy valami gond van vele. Ott kiröhögtek, hogy le van merülve. Ezt azért nem értettem, mert előző este töltöttem fel töltőről és éjjel nem használtam. Csak annyi történt, hogy lefekvés előtt szinkronizáltam a PC-vel.

Miután eljöttem a T-Mobilból feltöltöttem és örültem, hogy csak én vagyok a hülye és nincsen semmi baja. Utána napokig használtam gond nélkül. Majd megint szinkronizáltam a PC-vel. Ezután meglepődve tapasztaltam, hogy 80%-os töltöttségről kb. 3 és fél óra alatt teljesen lemerült.

Ezután már gyanús volt a dolog és elkezdtem figyelni, hogy mi történik. Most ott tartok, hogyha rákapcsolom a PC-re szinkronizálni utána elkezd melegedni (Valószínű, hogy a processzor 1000-el pörög), és az akkumulátor töltöttsége szemmelláthatóan, rohamosan csökken.

Ha lekapcsolom és újra be, akkor megszünik a melegedés és a nagymértékű töltés vesztés. 

Mégegyszer bevittem a T-Mobil-ba ott azt mondták, hogy biztosan szoftver hiba.
Várjak meg egy ujabb szoftver frissítést, utána "talán" megjavul. Addig is minden szinkronizálás után kapcsoljam ki és vissza. Ezeket a készülékeket egyébként is minden nap célszerű kikapcsolni, ha azt akarom, hogy megbízhatóan működjenek.
(Ezt Ők mondták, nem én találtam ki)

Szerintem viszont ez nem normális! Ezért érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e már ilyent. Mert az én logikám szerint, ha tényleg szoftver hiba, akkor ennek a hibajelenségnek más készülékeken is jelentkezni kell. Ha meg máshol nem jelentkezik, akkor meg az én készülékemmel van valami gond.

Köszönettel!

Rom csere! Szerintem az kell!

Ne félj tőle nem nehéz,csak elsőre látszik annak!

Olvsasgass a Rom topicjaiban,ott mindenre megkapod a választ!
De sajna igy nem lehet elmondani pár mondatban mit hogy!
tehát....... :olvass: és ha elakadsz akkor kérdezz,segíteni fognak!!

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13230 Dátum: 2010, 04 28, 15:11:29 »
Érdekes dolgot tapasztaltam tegnap. Eddig a menüben minden magyar nyelvű volt, kivéve a More Options (vagy mi volt, már nem emlékszem) gombot. Tegnap szinkronizáltam a pc-vel, majd ezek után mát magyarul jelent meg a További lehetőségek gomb. ???
Nem biztos az összefüggés a szinkronizációval, de nem tudok mire gondolni. Ki-be kapcsolás péntek reggel óta nem volt.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13231 Dátum: 2010, 04 28, 16:07:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2 hete vásároltam egy Samsung Omnia II és a következőket tapasztaltam:

....

Szerintem viszont ez nem normális! Ezért érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e már ilyent. Mert az én logikám szerint, ha tényleg szoftver hiba, akkor ennek a hibajelenségnek más készülékeken is jelentkezni kell. Ha meg máshol nem jelentkezik, akkor meg az én készülékemmel van valami gond.

Köszönettel!
Több ember panaszkodott már hasonló problémára, hogy magától meglehetősen rövid idő alatt teljesen lemerült a kütyü. A szolgáltatói romokkal sok gond akadt már, ha úgy figyelted meg, hogy a pc-s szinkronizálás után jelentkezik mindig a gond, akkor könnyen lehet, h valami összeakad a romban ami teljesen lenyalja az akksit. Ha T-ék nem tudnak semmit kezdeni vele jelenleg, én is azt tanácsolom hogy próbálj ki egy friss romot. Ha a probléma továbbra is fennáll (szerintem nem fog) akkor visszateheted a T-s romot, megvan az oldal tárhelyén, és visszaviheted nekik nyugodtan, a gari megmarad.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13232 Dátum: 2010, 04 28, 16:13:37 »
Na úgy döntöttem hanyagolom a rom frissítést mert tényleg hülye vagyok hozzá e-boot-os cuccost nem is találtam, a mit az octansba be kell tallózni úgyh. hagyom úgy ah. van úgy látszik nekem szájbarágósan kell ezt leírni. Na mind1.

Imhotep

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13233 Dátum: 2010, 04 28, 16:46:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na úgy döntöttem hanyagolom a rom frissítést mert tényleg hülye vagyok hozzá e-boot-os cuccost nem is találtam, a mit az octansba be kell tallózni úgyh. hagyom úgy ah. van úgy látszik nekem szájbarágósan kell ezt leírni. Na mind1.
Ne add fel segítek ha kell  ;)
Melyiket szeretnéd feltenni ???

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13234 Dátum: 2010, 04 28, 17:11:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne add fel segítek ha kell  ;)
Melyiket szeretnéd feltenni ???

Szia!

A rapid jc1 sense 2.5 v3.7 szeretném ehhez melyeket kell még leszednem de légyszi szájbarágósan írd le mert hát .....  :oops:

vagy a radek könnyebb?

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13235 Dátum: 2010, 04 28, 17:29:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

A rapid jc1 sense 2.5 v3.7 szeretném ehhez melyeket kell még leszednem de légyszi szájbarágósan írd le mert hát .....  :oops:

vagy a radek könnyebb?

Helló!

Innen tudod lekapni őket!
You are not allowed to view links. Register or Login

Inkább Rapidot rakj!

Letöltöd amit szeretnél (JC1 Sense)-kicsomizod (7 zip-el) -akkor megkapod a JC1 nb0 fajlt! Azt tudod betallózni az Octansba a (PDA részhez)
Ezután ugyan itt a letöltő oldalon  felül vannak a CSC fájlok! Szintén letöltöd! Azt nem kell csomizni! Amikor megvan Betallozod Octansba CSC helyre!
Apropó Octanst Használatát olvastad már!  Megvannak a Samsung CDMA modem meg...?

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13236 Dátum: 2010, 04 28, 17:35:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Innen tudod lekapni őket!
You are not allowed to view links. Register or Login

Inkább Rapidot rakj!

Letöltöd amit szeretnél (JC1 Sense)-kicsomizod (7 zip-el) -akkor megkapod a JC1 nb0 fajlt! Azt tudod betallózni az Octansba a (PDA részhez)
Ezután ugyan itt a letöltő oldalon  felül vannak a CSC fájlok! Szintén letöltöd! Azt nem kell csomizni! Amikor megvan Betallozod Octansba CSC helyre!
Apropó Octanst Használatát olvastad már!  Megvannak a Samsung CDMA modem meg...?
Helyesbítés amikor letöltötted a CSC fájlt az is ugyan ugy csomizni kell  7 zip!

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13237 Dátum: 2010, 04 28, 17:35:08 »
Kérdésem lenne. Ha a sima billentyű zárat használom, hogyan tudok háttérképet betenni oda?
Megvan, hülye vagyok! >:(

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13238 Dátum: 2010, 04 28, 17:38:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helyesbítés amikor letöltötted a CSC fájlt az is ugyan ugy csomizni kell  7 zip!

Meg van hozzá minden octans 7zip cdma

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13239 Dátum: 2010, 04 28, 17:39:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg van hozzá minden octans 7zip cdma

Na az jó!
El is olvsastad hogyan kell?  Vagy leírjam?

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13240 Dátum: 2010, 04 28, 17:44:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na az jó!
El is olvsastad hogyan kell?  Vagy leírjam?

Select MoviNAND file is incorrected. 3
ezt írja ki ha berakom az nb0 át a nb0 hoz rapid-jc1-hun.nb0 ez amit berakok oda és ezt az incorrectedet írja ki

mst-hez mit kell betenni bocsi hogy ennyire hülye vagyok de ....

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13241 Dátum: 2010, 04 28, 17:48:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Select MoviNAND file is incorrected. 3
ezt írja ki ha berakom az nb0 át a nb0 hoz

Octansban a PDA részhez tallóztad az nb0 fájlt??  ball oldalt felülről a 2. !

De figyu ne igy csináljuk mert ránk esteledik ebben a formában!
Kérdeztem,h elolvastad é,mit hogyan??  Ha nem! Leirom neked,ill küldöm Priviben mit hogyan! 

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13242 Dátum: 2010, 04 28, 17:50:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Octansban a PDA részhez tallóztad az nb0 fájlt??  ball oldalt felülről a 2. !

De figyu ne igy csináljuk mert ránk esteledik ebben a formában!
Kérdeztem,h elolvastad é,mit hogyan??  Ha nem! Leirom neked,ill küldöm Priviben mit hogyan!

skypeod van?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13243 Dátum: 2010, 04 28, 17:51:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Select MoviNAND file is incorrected. 3
ezt írja ki ha berakom az nb0 át a nb0 hoz rapid-jc1-hun.nb0 ez amit berakok oda és ezt az incorrectedet írja ki

mst-hez mit kell betenni bocsi hogy ennyire hülye vagyok de ....
Sziszkaaa

Mielőtt a nagy távbűvészkedésben teljesen elkavarodtok mindketten, olvasd el ezt, saját, jól felfogott érdekedben:

You are not allowed to view links. Register or Login
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13244 Dátum: 2010, 04 28, 17:54:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
skypeod van?

Msn van!

Látom te Octans Minivel nyomod!  Jobb a Nagy Octans  azt töltsd le!  De ha nem Minivel is menni fog! De akkor csak PDA és a CSC-t tudjuk cserélni a Phone-t nem!!
Msn  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13245 Dátum: 2010, 04 28, 17:55:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziszkaaa

Mielőtt a nagy távbűvészkedésben teljesen elkavarodtok mindketten, olvasd el ezt, saját, jól felfogott érdekedben:

You are not allowed to view links. Register or Login

ezt mind elolvastam de az a bajom hogy a nb0hoz amit beteszek arra azt írja ki hogy incorrect hiába olvasom mit hogy kell nekem akkor is azt írja ki vmi telóbűvésznek kellett volna mennem

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13246 Dátum: 2010, 04 28, 17:56:33 »
Melyik eboot az, amitől 7 vagy hány megával több elérhető RAM-om lesz?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13247 Dátum: 2010, 04 28, 17:58:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt mind elolvastam de az a bajom hogy a nb0hoz amit beteszek arra azt írja ki hogy incorrect hiába olvasom mit hogy kell nekem akkor is azt írja ki vmi [NEM TELÓ!]bűvésznek kellett volna mennem
Esetleg próbálj meg elsőre egy gyári ROM-ot felvarázsolni a leírás alapján, a rendes Octans-al, utána pedig mehetnek a főzött okosságok, mikor már nem remeg a kezed.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13248 Dátum: 2010, 04 28, 17:58:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt mind elolvastam de az a bajom hogy a nb0hoz amit beteszek arra azt írja ki hogy incorrect hiába olvasom mit hogy kell nekem akkor is azt írja ki vmi [NEM TELÓ!]bűvésznek kellett volna mennem

Na van Msn akkor segitek ott pontról pontra!  Aztán a Második majd menni fog!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13249 Dátum: 2010, 04 28, 17:59:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg próbálj meg elsőre egy gyári ROM-ot felvarázsolni a leírás alapján, a rendes Octans-al, utána pedig mehetnek a főzött okosságok, mikor már nem remeg a kezed.

Segítek neki!!!!!!!!  De igy nehéz!