2024, 10 13, 00:21:06

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237034 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13125 Dátum: 2010, 04 25, 20:51:10 »
Sziasztok!

Nekem a jinbox.exe hibával kapcsolatban segít vki ez a második kérdésem amire még nem kaptam választ.

Légyszi segítsetek mert eddig nem találtam rá megoldást. Ti azért sokkal többet tudtok e témában mint én.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13126 Dátum: 2010, 04 25, 20:56:13 »
Egyébként csak mellékesen megjegyezném, hogy a JD4 az 6.5, nem 6.5.3. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető debhukk

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1/ XEHJG5/ XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13127 Dátum: 2010, 04 25, 22:26:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem a jinbox.exe hibával kapcsolatban segít vki ez a második kérdésem amire még nem kaptam választ.
a koogli a "jinbox"-ra első oldalon kidobta ezt
You are not allowed to view links. Register or Login
igaz csak fél megoldás de lehet hogy müxik
HR (hard reset) volt már? persze csak biztonsági mentés után :)

Idézet
Légyszi segítsetek mert eddig nem találtam rá megoldást. Ti azért sokkal többet tudtok e témában mint én.
Erre azért ne vegyél mérget:)
jinbox hibával sztem elég kevesen találkoztak

Nem elérhető debhukk

  • Hozzászólások: 27
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1/ XEHJG5/ XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13128 Dátum: 2010, 04 25, 22:27:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként csak mellékesen megjegyezném, hogy a JD4 az 6.5, nem 6.5.3. :D
ami nem biztos hogy hátrány :)

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13129 Dátum: 2010, 04 25, 22:51:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a koogli a "jinbox"-ra első oldalon kidobta ezt
You are not allowed to view links. Register or Login
igaz csak fél megoldás de lehet hogy müxik
HR (hard reset) volt már? persze csak biztonsági mentés után :)
Erre azért ne vegyél mérget:)
jinbox hibával sztem elég kevesen találkoztak

Köszönöm szépen a segítséget, ezt az oldalt én is megtaláltam kidobta a koogli megtaláltam jinbox.exe visszadobott az üzenetekhez ennyi történt bár azóta nem jelentkezett a probléma pedig küldtem sms-t ha netalán ha még előjön akkor HR lesz belőle.

Mérget nem veszek azért rá  :D de biztos vagyok benne, hogy Ti profik vagytok ebben a témában azért is fordultam Hozzátok!

Nem elérhető alientwo

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13130 Dátum: 2010, 04 26, 06:24:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent arra kell használni amire való!A mobil eszközökbe tett úgynevezett fényképezőgép nem arra való, hogy Fotó Háberkedjünk vele.De nagyon jól jön akkor, ha nincs kézbél egy rendes fényképezőgép, mivel azt nem mindig hordjuk magunknál, ellentétben a telefonunkkal, illetve jelen esetben a PDA-ánkkal.Fórumtársunk ilyetén való lepocskondiázásával sem tudok egyetérteni.Az én O2-ben lévő kis képkészítővel a lehetőségekhez képest igen is jóképeket tudtam készíteni!Lehet, hogy az Ő O2-jével tényleg van valami baj?

Hát akkor csak az enyémmel lesz baj.. ugyanis meg sem közelíti a Ti általatok készített képeket.. pedig nem vagyok remegő kezű, a WDR is ki van lőve.. azt is kihúznám, hogy nem konyítok hozzá, mert épp ezért zavart baromira.. ;)
Egyébként van rendes fényképező is.. csak mivel rendes.. nem kompakt kategória így nem mindig viszem magammal.. ezért csalódtam nagyot az O2-ben mikor kellett volna pár kép. Különben nem ócsárolásnak szántam.. majd tolok fel ide pár képet amit csináltam vele.. azt Ti is ócsárolnátok.
A rom az a t-mobile-os gyári ami a nikkem alatt van :S

Nem elérhető alientwo

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13131 Dátum: 2010, 04 26, 06:31:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is azt gondolom hogy ahhoz képest nem egy canon fényképezőről beszélünk mondhatni, tökéletes képet csinál! Egyébként első fényképen iszonyúan homályos és életlen lett! De eszemben sem jutott volna itt ócsárolni a gépet az én bénaságom miatt.... :hmm:azonkívül nem véletlenül lehet bemenni olyan helyekre mint pl: Mediamarkt...stb itt van lehetőség kipróbálni a gépeket mielőtt megveszed hogy mi jó és mi nem tetszik benne....

Ha elolvasod újra a hozzászólásom, nem az O2-őt ócsároltam, csak a fényképező funkciót tartottam feleslegesnek.. nem fényképező miatt vettem.. meg sem fordulna a fejemben egy profi gép mellett.. (és épp ezért tartom továbbra is feleslegesnek mert ha lenne o2-ből fényképező nélkül verzió azt választanám :D )
Használtam volna és rossz minőséget csinált.. pedig szabadban voltam ideális fényviszonyok voltak. Legalábbis az enyémen pedig próbáltam állítgatni.. ennyi. De visszaszívom mert látom másnak azért csinál használható képeket szóval lehet, hogy ROM lehet, hogy barba trükk nemtom.

Kérdés, ezeket a képeket milyen beállításokkal készítettétek?

Thx.

Nem elérhető alientwo

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13132 Dátum: 2010, 04 26, 06:44:45 »
Különben kis műszaki adalék (nem O2 ócsárlás, hanem digit fényk technika):

Minél nagyobb az MP szám, és minél kisebb az optika, annál több részletet kell ki"sakkoznia" a CMOS által begyűjtött adatból a szoftvernek (lásd.: interferencia alias zaj). Az eredmény pedig hiába az 5 MP jobban megnézve szemcsés vagy elmosódott a kép és fókusz hiány. Ezen pl. O2 esetén is valóban segíthet egy fokig a szoftver. Majd kipróbálom a gépet, ha visszaveszem a felbontást, pl 2 MP körülire.. bár a CMOS mérete ettől nem változik sajna..
Azonban, ahogy kerül egy kis optika a cmos elé, megelevenednek a dolgok. Ideális arány ált. 1MP - 1x optikai (zoom, de én inkább kalibrálásnak mondanám, mert nem csak zoom szerepe van)
 és ennek a szorzói, de minél nagyobb az MP annál hajlamosabb a zajosodásra ezért pl. 3MP-s kompaktnál elmegy a 3x-os, de egy 10MP masinánál jobb ha nagyobb mint 10x-es az optikai zoom. (nem beszélve, ha cserélhető az objektív..de az már más kategória)  Tehát..röviden 5megapixel totálisan felesleges optika nélkül, sokkal alkalmasabb marketingre mint gyakorlati használatra. A mai optikákat ismerve pedig, egy szolíd 2x, 3x-os optika simán beleférne még pár miliméter árán az O2be. Kíváncsi vagyok mikor jönnek ilyen mobilok, okostelefonok.

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13133 Dátum: 2010, 04 26, 07:54:55 »
Nekem is t-s O2-m van de eddig még nem sikerült homályos képet készítenem vele lehet azért mert ez az első PDA-m és hát szűz kéz .....  :D Pedig IL3 szofi van az enyémen is.

Nem elérhető woody

  • Hozzászólások: 26
  • Navigáció / Navigation: Omnia2, Nokia E71
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13134 Dátum: 2010, 04 26, 08:08:50 »
sziasztok!

kicsit tán ide is kapcsolódik a kérdésem...
meg itt nagyobb az élet ezért bátorkodom ide linkelni, amire szeretnék segítséget, tanácsot kérni...

itt a link:
You are not allowed to view links. Register or Login

előre is köszönöm a válaszaitok!

Nem elérhető Dyingsoul

  • Hozzászólások: 59
  • PDA: Samsung GT-I8000
  • PDA ROM: Rapid JI1 (29022)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13135 Dátum: 2010, 04 26, 08:13:17 »
Ha számítógépről be vagyok jelentkezve msnre és a PDA-róm is megpróbálok bejelentkezni, akkor számítógépről lebod az msn, és azt írja, hogy olyan készülékről jelentkeztem be, ami nem támogatja a több helyen való bejelentkezést. MSN beállításokat megnéztem a számítógépen, ott nincs kipipálva az, hogy csak egyszerre egy helyen lehetek bejelentkezve. Valaki találkozott már hasonló problémával? Esetleg van a PDA-s msn-nek újabb verziója, ami támogatja ezt a funkciót?

Nem elérhető woody

  • Hozzászólások: 26
  • Navigáció / Navigation: Omnia2, Nokia E71
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13136 Dátum: 2010, 04 26, 08:29:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Különben kis műszaki adalék (nem O2 ócsárlás, hanem digit fényk technika):

Minél nagyobb az MP szám, és minél kisebb az optika, annál több részletet kell ki"sakkoznia" a CMOS által begyűjtött adatból a szoftvernek (lásd.: interferencia alias zaj). Az eredmény pedig hiába az 5 MP jobban megnézve szemcsés vagy elmosódott a kép és fókusz hiány. Ezen pl. O2 esetén is valóban segíthet egy fokig a szoftver. Majd kipróbálom a gépet, ha visszaveszem a felbontást, pl 2 MP körülire.. bár a CMOS mérete ettől nem változik sajna..
Azonban, ahogy kerül egy kis optika a cmos elé, megelevenednek a dolgok. Ideális arány ált. 1MP - 1x optikai (zoom, de én inkább kalibrálásnak mondanám, mert nem csak zoom szerepe van)
 és ennek a szorzói, de minél nagyobb az MP annál hajlamosabb a zajosodásra ezért pl. 3MP-s kompaktnál elmegy a 3x-os, de egy 10MP masinánál jobb ha nagyobb mint 10x-es az optikai zoom. (nem beszélve, ha cserélhető az objektív..de az már más kategória)  Tehát..röviden 5megapixel totálisan felesleges optika nélkül, sokkal alkalmasabb marketingre mint gyakorlati használatra. A mai optikákat ismerve pedig, egy szolíd 2x, 3x-os optika simán beleférne még pár miliméter árán az O2be. Kíváncsi vagyok mikor jönnek ilyen mobilok, okostelefonok.

ha egészen pontos akarnál lenni, a 10x-es optikai zoom egy digit gépen is marketing hablaty....
mert ugye ha digit foto technikában otthon vagy, akkor tudod hogy a 10mm-100mm zoom objektiv, és a 30mm-300mm zoom objektiv is 10x-es zoom átfogással rendelkezik... azonban az elöbbit bentre a 10mm-el (halszem) egy 10m2-es szobát körbefényképezel, az utóbbival, meg 1km-ről útszéli plakátra fotózol egy rendszámot... élesen

nagyban függ azonban az érzékelő lapka mérete. minél kisebb annál zajosabb, ez igaz.
de emlékszem még a régi analóg "cinoin" (vagy mi nevu) fixoptikás, filmes fényképezőmre... penge éles képeket csinált... ahol egy megalkotott optika, a 36mm-es filmre fényelt...
nem kell optikai zoom, csak egy rendesen csiszolt ÜVEG! lencse.
mert ugye a műanyag vackoknak is megvan a fénytörési "zaja"

Nem elérhető woody

  • Hozzászólások: 26
  • Navigáció / Navigation: Omnia2, Nokia E71
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13137 Dátum: 2010, 04 26, 08:34:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha számítógépről be vagyok jelentkezve msnre és a PDA-róm is megpróbálok bejelentkezni, akkor számítógépről lebod az msn, és azt írja, hogy olyan készülékről jelentkeztem be, ami nem támogatja a több helyen való bejelentkezést. MSN beállításokat megnéztem a számítógépen, ott nincs kipipálva az, hogy csak egyszerre egy helyen lehetek bejelentkezve. Valaki találkozott már hasonló problémával? Esetleg van a PDA-s msn-nek újabb verziója, ami támogatja ezt a funkciót?

a problémával még nem találkoztam, de az üzivel igen... :)
fontos az MSN? GTALK tudja amit szeretnél.
nekem a GTALK működött igy, és kezelte a FRING és BEEJIVE kliensprogi, mindkettő elérhető PDA-ra... de lehet ezek a progi tudják azt is amit te szeretnél

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13138 Dátum: 2010, 04 26, 09:42:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ami nem biztos hogy hátrány :)

Nem is azért írtam. Például én nem szeretem a 6.5.X rom-okat, de a JD4 a ROMoldában a 6.5.x rom-okhoz van sorolva. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SATI

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 141
    • Molnár István fotográfus
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: htc desire
  • PDA ROM: Android 2.3.1 Gingerbread OxygeN 2.0 RC3
  • Skype: molnar.sati.istvan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13139 Dátum: 2010, 04 26, 11:03:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Különben kis műszaki adalék (nem O2 ócsárlás, hanem digit fényk technika):

Minél nagyobb az MP szám, és minél kisebb az optika, annál több részletet kell ki"sakkoznia" a CMOS által begyűjtött adatból a szoftvernek (lásd.: interferencia alias zaj). Az eredmény pedig hiába az 5 MP jobban megnézve szemcsés vagy elmosódott a kép és fókusz hiány. Ezen pl. O2 esetén is valóban segíthet egy fokig a szoftver. Majd kipróbálom a gépet, ha visszaveszem a felbontást, pl 2 MP körülire.. bár a CMOS mérete ettől nem változik sajna..
Azonban, ahogy kerül egy kis optika a cmos elé, megelevenednek a dolgok. Ideális arány ált. 1MP - 1x optikai (zoom, de én inkább kalibrálásnak mondanám, mert nem csak zoom szerepe van)
 és ennek a szorzói, de minél nagyobb az MP annál hajlamosabb a zajosodásra ezért pl. 3MP-s kompaktnál elmegy a 3x-os, de egy 10MP masinánál jobb ha nagyobb mint 10x-es az optikai zoom. (nem beszélve, ha cserélhető az objektív..de az már más kategória)  Tehát..röviden 5megapixel totálisan felesleges optika nélkül, sokkal alkalmasabb marketingre mint gyakorlati használatra. A mai optikákat ismerve pedig, egy szolíd 2x, 3x-os optika simán beleférne még pár miliméter árán az O2be. Kíváncsi vagyok mikor jönnek ilyen mobilok, okostelefonok.

voltak már próbálkozások optikai zoomos mobilokra. gondolom, hamar rájöttek, hogy tök fölösleges marketing fogás, sokaknak semmit nem mond, hogy optikai, vagy digitális. közelebb hozza, oszt jól van...

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13140 Dátum: 2010, 04 26, 11:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
voltak már próbálkozások optikai zoomos mobilokra. gondolom, hamar rájöttek, hogy tök fölösleges marketing fogás, sokaknak semmit nem mond, hogy optikai, vagy digitális. közelebb hozza, oszt jól van...

O2-höz lehet kapni zoom-os optikát (hátlapot is adnak hozzá és arra kell ráfogatni). Kíváncsi volnék, hogy azzal milyen képeket készít a kütyü. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13141 Dátum: 2010, 04 26, 11:14:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is azért írtam. Például én nem szeretem a 6.5.X rom-okat, de a JD4 a ROMoldában a 6.5.x rom-okhoz van sorolva. :)

Pontosítsunk! Az Official romokhoz van berakva. Az x helyére bármilyen karakter behelyettesíthető, akár 0, akár " ". ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13142 Dátum: 2010, 04 26, 11:16:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosítsunk! Az Official romokhoz van berakva. Az x helyére bármilyen változó behelyettesíthető, akár 0, akár " ". ;)
Áttettem már a 6.5-höz. Még mindig nincs jó helyen?  :shock:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13143 Dátum: 2010, 04 26, 12:08:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Áttettem már a 6.5-höz. Még mindig nincs jó helyen?  :shock:

De, de, de... :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Satfun

  • Hozzászólások: 107
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note, Note II, Galaxy S6 edge
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13144 Dátum: 2010, 04 26, 12:33:56 »
Sziasztok!

Előre is bocsánatot kérek, ha már volt ilyen jellegű kérés, de sajnos ritkán jutok internethez és nem tudok sokat olvasni a témában. Arról lenne szó hogy a Memóriabeállítások, Fő tárhely programok közül nem tud uninstallálni pár programot a készülék, és így nem tudom azok frissebb verzióit telepíteni. Ezen a programokat, csak regeditből lehet "kilőni" vagy van más megoldás is? Ha a regeditből, akkor mit kell keresni? Az egyik program a WindowsLive (MSN) a másik pedig a wifi Companion.

Előre is köszönöm a segítséget.

Satfun

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13145 Dátum: 2010, 04 26, 12:38:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JD7-ben nincs ilyen. Vagy legalábbis nem találom.

Rapid

A samsung nem visszatért a 6.5-höz, hanem májustól jön hivatalosan a 6.5.3

Nekem van.

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13146 Dátum: 2010, 04 26, 13:06:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem van.
Khmmm... nézd már meg a rom verziódat légy szíves. ;)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13147 Dátum: 2010, 04 26, 14:18:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kíváncsi vagyok mikor jönnek ilyen mobilok, okostelefonok.
Samsung G800. Egy szánalom az a mobil, de legalább van benne optikai zoom. :geek:

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13148 Dátum: 2010, 04 26, 15:22:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Khmmm... nézd már meg a rom verziódat légy szíves. ;)

Megnéztem!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #13149 Dátum: 2010, 04 26, 15:24:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos!  :oops:
Egyébként péntek délután 4-kor levettem töltőről, és rendszeres email/időjárásszinkronnal, némi wifizgetéssel, telefonálgatással, sms-el vasárnap éjjel 1-kor 12%-os töltöttséggel tettem töltőre.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)