2024, 10 13, 08:27:50

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237066 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető k78chriss

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12925 Dátum: 2010, 04 22, 21:00:40 »
Azt szeretném kérdezni van e skype verzio ami fut az omnia2 ön illetve ha van honnan lehet leszedni?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12926 Dátum: 2010, 04 22, 21:03:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt szeretném kérdezni van e skype verzio ami fut az omnia2 ön illetve ha van honnan lehet leszedni?
Pl ez fut: You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12927 Dátum: 2010, 04 22, 21:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is 12909... « Új hozzászólás #12909 Dátum: Ma - 18:44:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login

No ezt beszéljük meg, miért nem ugyanaz a szám  :shock:

Kisdobos becsszavam, hogy utána kitakarítom az ezzel kapcsolatos hsz-eket.
(Mielőtt elkezdenek morogni a Modok  :p )
Nálam gareszé a 12909!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12928 Dátum: 2010, 04 22, 21:13:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam gareszé a 12909!
Meg is van  :taps: Én a legutolsó hsz megjelenítése felül opciót jelöltem be a profilomban, mert úgy szeretem a fórumokat.
Akiknek nem így használják azoknak gareszé a 12909-es.
Sokkal egyszerűbb linkelni a hsz-t, mint a számát beírni, aztán várni, hogy a kevésbé lusták megkeressék. Ha linkeljük talán többen rákattintanak.
Linkelés: jobb klikk a kívánt hsz tárgyára, Hivatkozás címének másolása ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12929 Dátum: 2010, 04 22, 21:20:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg is van  :taps: Én a legutolsó hsz megjelenítése felül opciót jelöltem be a profilomban, mert úgy szeretem a fórumokat.
Akiknek nem így használják azoknak gareszé a 12909-es.
Sokkal egyszerűbb linkelni a hsz-t, mint a számát beírni, aztán várni, hogy a kevésbé lusták megkeressék. Ha linkeljük talán többen rákattintanak.
Linkelés: jobb klikk a kívánt hsz tárgyára, Hivatkozás címének másolása ;)
És lőn világosság! Köszi, már nem fognak rémálmok gyötörni! :taps:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12930 Dátum: 2010, 04 22, 21:30:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És lőn világosság!

Köszöntsük fórumtársunkat a lámpagyárból! :)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12931 Dátum: 2010, 04 22, 21:31:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöntsük fórumtársunkat a lámpagyárból! :)
OFF
Nem volt sok az Off a hsz sorszámos témában, úgyhogy nem törlöm őket  :p :p :p
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12932 Dátum: 2010, 04 22, 21:34:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöntsük fórumtársunkat a lámpagyárból! :)
Nem hiába! Árpád jó munkásember! :D

Nem elérhető ventusz

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: Samsung Omnia II
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXIK5
  • Skype: ventusz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12933 Dátum: 2010, 04 22, 21:39:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszöntsük fórumtársunkat a lámpagyárból! :)
Ez az a lámpagyár, ahol amúgy fegyvereket gyártottak titokban? ;)

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12934 Dátum: 2010, 04 22, 21:39:14 »
Ez a hsz téma jó volt. Gratula.
Viszont az egyik kérdésem még nyitott maradt. Miért kapcsolt ki és miért nem lehetett tölteni sem a készüléket csak az akksi kivétele után?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12935 Dátum: 2010, 04 22, 22:05:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a hsz téma jó volt. Gratula.
Viszont az egyik kérdésem még nyitott maradt. Miért kapcsolt ki és miért nem lehetett tölteni sem a készüléket csak az akksi kivétele után?
Valami leszívta az akkut, erre befordult az agyába, és ezen csak az akkukivétel segített, meg egyébként is windows, sőt You are not allowed to view links. Register or Login   :hmm:
Annyira találó ez az írás, hogy nem csak a Miokára hanem bármelyik pda-ra igaz  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető diablo77

  • Hozzászólások: 140
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: NXXJG5-XEHJG5-XXJF1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12936 Dátum: 2010, 04 22, 22:12:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami leszívta az akkut, erre befordult az agyába, és ezen csak az akkukivétel segített, meg egyébként is windows, sőt You are not allowed to view links. Register or Login   :hmm:
Annyira találó ez az írás, hogy nem csak a Miokára hanem bármelyik pda-ra igaz  ;)
Jó ez az írás  :D
Akkor most még nem aggódom, remélem nem túl sűrűn csinálja majd. Nagyon meg vagyok elégedve eddig az Omniával, az előző PDA-m egy Asus A636 volt, persze az még mobil nélküli volt, de az is teljesen jól működik most is, igaz jobbára csak navira és netezésre használtam.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12937 Dátum: 2010, 04 22, 22:46:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nagyon bejött eddig.
Most járok a második nap végén a SOC reset után. jelenleg 43%-on állok.  Ebben benne van kb 3 óra Skype, kétszer 1/2 óra Igo. Ja Wifi napi 5-6 órát bekapcsolva, mert e-mailezek.
Eddig ki sem birta a két napot. Első nap végén 50% körül szokott  lenni, második nap dél körül vége. Természetesen sose kapcsolom ki.

Lefagyásokról:
3 hónapja van meg a Samu. Eddig egyszer nyomtam meg a fedél alatti gombot. 3-4 naponta újrainditom, a memoriafogyás végett.
3G-n vagy-e, milyen felületet használsz?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető fapaci

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJD6/XEHJD9/XXJD1
  • Skype: fapaci67
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12938 Dátum: 2010, 04 22, 23:06:14 »
Megosztom tapasztalataimat, hátha hasznára válik valakinek. No meg igyekszem néhány kérdést is elrejteni szavaim közé, hátha javasoltok valami okosságot.  :)

4 hónapja vettem karácsonyra magamnak az O2-t a T-től. Az első próbálkozás cumikör lett, mert kifogtam egy hibás darabot (nem találta a hálózatot),itt is panaszkodtam rá, de szerencsére visszavásárolták/cserélték. Ez már hibátlanul működik.  :ok:

Előtte is PDA-t használtam (ASUS P535), de ez teljesen más világ. Gyönyörű képet produkáló kijelző, sokkal gyorsabb rendszer, minden általam használt program jobban érzi magát az O2-n. A telefon hangminősége itt sem az igazi, na de melyik PDA-nál az... :hmm: A GPS kissé hektikusan működött néhány nappal ezelőttig, de az itt olvasott infók alapján sikerült úgy beállítani, hogy most atomstabil és 10-20 másodperc alatt pozíciót talál. Fontos volt ez nekem, mert vezetéshez (iGo), túrázáshoz (Navitel) és sporthoz (SportyPal) is gyakran használom a kütyüt. Néha nagy élvezettel mozizom is rajta, pedig sokáig azt hittem, csak bolondok csinálnak ilyesmit PDA-val. :p Még mindig csodálkozom rajta, hogy egy ilyen kütyü képes szaggatás nélkül lejátszani a filmeket.  :taps: MobilNet előfizetéssel használom (még soha nem sikerült túllépni a havi 500 MB korlátot), ez teljesen más élményt nyújt, mint az állandó WiFi vadászat. A T-s ROM-ot használom. Feltörhetném, de eddig nem találtam nyomós okot rá. Féltem a cerka nélküli bökdöséstől, de 2 nap alatt megszoktam. (Azért nem ártana egy magyar ékezeteket is alapból kínáló billentyűzet)

No és akkor néhány negatívum (fontossági sorrendben):

1. Az akksija nálam max másfél napig bírja, pedig már nem is nyomogatom sokat és a WiFi is nagyon ritkán van bekapcsolva. Ezen csiholnom kellene, mert ez a legnagyobb probléma jelenleg vele. Le kellene tiltanom a 3G-t?

2. Sokat chatelek Skypeon és Messengeren. Előbbi hibátlanul működik, ellenben a MSN 1-2 óra után leszakad és onnan kezdve nem is hajlandó visszalépni SR nélkül. Gyanítom, ez nem az O2 hibája.

3. Néha minden ok nélkül megnémul a cucc. Amúgy sem túl acélos a saját hangszórója, vagy csak rossz csengőhangokat választottam, de gyakori, hogy nem hallom meg, ha hívnak.

4. 3-4 program használata után, néha meg csak úgy spontán szépen be tud lassulni a rendszer, pedig látszólag van szabad memória bőven és esténként kikapcsolom. Azt hiszem, érik egy HR.

5. Hiába a gyönyörű kijelző, napsütésben szinte semmit nem látok belőle.  >:( Amúgy automatikus fényerővel megy és 3M fóliát használok rajta néhány gagyi kipróbálása után.

Összességében nagyon jó, szerethető készüléknek tartom és örülök, hogy néhány napos filózás után ezt választottam az iPhone ellenében. Köszönettel venném, ha a problémák megoldására lenne valami tippetek.

Nem elérhető andeekey

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1016
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: toronyiránt 1.0 version
  • PDA: Note 8
  • Skype: andeekey
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12939 Dátum: 2010, 04 22, 23:06:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3G-n vagy-e, milyen felületet használsz?
Nem kapcsoltam ki a 3G-t, bár nem használom. Legalábbis nem tudok róla.
Jelenleg iPhone Todayt használok. kb 1 hete. Azelőtt Spb Ms-t használtam. Az jobban tetszik, de zabálja a memót. Ezzel 50 MB alá nem igen megy.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12940 Dátum: 2010, 04 22, 23:23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login

No és akkor néhány negatívum (fontossági sorrendben):

1. Az akksija nálam max másfél napig bírja, pedig már nem is nyomogatom sokat és a WiFi is nagyon ritkán van bekapcsolva. Ezen csiholnom kellene, mert ez a legnagyobb probléma jelenleg vele. Le kellene tiltanom a 3G-t?

2. Sokat chatelek Skypeon és Messengeren. Előbbi hibátlanul működik, ellenben a MSN 1-2 óra után leszakad és onnan kezdve nem is hajlandó visszalépni SR nélkül. Gyanítom, ez nem az O2 hibája.

3. Néha minden ok nélkül megnémul a cucc. Amúgy sem túl acélos a saját hangszórója, vagy csak rossz csengőhangokat választottam, de gyakori, hogy nem hallom meg, ha hívnak.

4. 3-4 program használata után, néha meg csak úgy spontán szépen be tud lassulni a rendszer, pedig látszólag van szabad memória bőven és esténként kikapcsolom. Azt hiszem, érik egy HR.

5. Hiába a gyönyörű kijelző, napsütésben szinte semmit nem látok belőle.  >:( Amúgy automatikus fényerővel megy és 3M fóliát használok rajta néhány gagyi kipróbálása után.

Összességében nagyon jó, szerethető készüléknek tartom és örülök, hogy néhány napos filózás után ezt választottam az iPhone ellenében. Köszönettel venném, ha a problémák megoldására lenne valami tippetek.

1, Hát igen vanak itt próbálgatások az akisi továb élesztésére de valjuk be,hogy ezen kár lovagolni az O2 a480x800 felbontásával sebeségével kéri az energia forást és ezen szerintem nincs az a kód vagy aksikivétel ami segitene.A 3G átálithatod ha nem használod
2,pasz én nem használom iletve  max 30 percet
3, a hangzásal nincs gond nálam hangos mondjuk a hangszórót rossz helyre rakták ha ágyra teszed nem halod a csörgést...
4.Windows nem lesz jobb vagy szereted vagy utálod  :D  tempfájlok üritése rom frissités stb el lehet vele az ember ha sok türelme van ha meg nincs max a falhoz vágja  :D
5.IGEN Ez engem is zavar én is tul vagyok a fólia cseréken. Az amoled kijelzőtől többet vártam
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető matis12

  • Hozzászólások: 278
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge/Samsung Note 10.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12941 Dátum: 2010, 04 23, 00:02:53 »
Üdv. Kb. fél éve vagyok egy omnia 2 elégedett tulajdonosa. Hónapok óta olvasgatom a fórumot,és sok hasznos információt szereztem az oldalon keresztül....
Az akkumulátor kíméléséhez szeretnék javasolni egy programot. Már a neve is sokatmondó lehet "wm longlife". Én mióta használom jelentősen nőtt az aksim kapacitása.
Bővebb infót itt találhattok róla: You are not allowed to view links. Register or Login
Helo. Van ez a játék,te döntesz....

Nem elérhető Sziszkaaa

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: sssiszkaaa
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12942 Dátum: 2010, 04 23, 08:37:00 »
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ez a skype link ami fentebb megtalálható az 6.5 ön is megy? Mert azt olvastam vmerre, hogy 6.1-es lehet skypeot használni a 6.5ön vmiért nem műxik.

Köszi előre is!  :oops:

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12943 Dátum: 2010, 04 23, 08:41:07 »
Jó reggelt!
Az akksis csiri-biri nálam nem hozott változást.Én már a kezdeteknél kikapcsoltam a 3G-ét, nincs rá szükségem és így kisebb a fogyasztás, valamint a sugárzás is.Az olvasott legendás akku időket meg se tudom közelíteni, mindamellett a birtokomba volt PDA-ák közül ilyen szempontból is ez a legjobb.


Nem elérhető fapaci

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJD6/XEHJD9/XXJD1
  • Skype: fapaci67
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12944 Dátum: 2010, 04 23, 08:45:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ez a skype link ami fentebb megtalálható az 6.5 ön is megy? Mert azt olvastam vmerre, hogy 6.1-es lehet skypeot használni a 6.5ön vmiért nem műxik.

Köszi előre is!  :oops:
A Skype.com-on megtalálod a legújabb mobil verziót, nálam gond nélkül működik.

Nem elérhető fapaci

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJD6/XEHJD9/XXJD1
  • Skype: fapaci67
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12945 Dátum: 2010, 04 23, 08:47:54 »
A 3G kikapcsolása mennyiben érinti a mobil netezést? Feltételezem, csökken a sávszélesség.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12946 Dátum: 2010, 04 23, 09:07:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 3G kikapcsolása mennyiben érinti a mobil netezést? Feltételezem, csökken a sávszélesség.
Jól gondolod!Nem vagyok benne biztos, de talán nem is lehet mobil netezni nélküle.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12947 Dátum: 2010, 04 23, 09:11:37 »
A Pati írja, hogy a PDA nőnemű.Valóban ebben a rövidítésben, hogy PDA van valami erotikus.Mindig is mondom a kicsikémnek, hogy vigyázzon az akksijára, nehogy meg-, illetve leszívják.Inkább Ő szívjon.... áramot! :D :D ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12948 Dátum: 2010, 04 23, 09:17:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolod!Nem vagyok benne biztos, de talán nem is lehet mobil netezni nélküle.
De lehet, csak lassabban.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető fapaci

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJD6/XEHJD9/XXJD1
  • Skype: fapaci67
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12949 Dátum: 2010, 04 23, 09:18:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolod!Nem vagyok benne biztos, de talán nem is lehet mobil netezni nélküle.
No de van itt még GPRS és EDGE is.