2024, 10 13, 20:19:07

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12650 Dátum: 2010, 04 17, 19:34:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 90MB-os szabad program memória mellett "out of memory" hibaüzenettel elszálló iGo szerintetek mit jelent?
Ennyit is ír ki memóriában, vagy bekapcsolás után van ennyi. mert én is így jártam és megnéztem, alig volt 20 mb memóriám...

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12651 Dátum: 2010, 04 17, 19:37:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyit is ír ki memóriában, vagy bekapcsolás után van ennyi. mert én is így jártam és megnéztem, alig volt 20 mb memóriám...
Igen ennyit is ír ki, de most pl 62MB-al szállt el... :'(

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12652 Dátum: 2010, 04 17, 19:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ennyit is ír ki, de most pl 62MB-al szállt el... :'(
Először indítottad el az IGO-t? vagy már korábban is elindult? nem tettél be véletlenül új poi-kat és trafi pontokat? mert olyankor szokta ezt csinálni. Meg ha kevés a memória, de az nálam 20 mb alatt volt.

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12653 Dátum: 2010, 04 17, 20:06:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először indítottad el az IGO-t? vagy már korábban is elindult? nem tettél be véletlenül új poi-kat és trafi pontokat? mert olyankor szokta ezt csinálni. Meg ha kevés a memória, de az nálam 20 mb alatt volt.
Akkor lehet az Arany Oldalak poi miatt... :'( (nem teljesen kompatibilis elvileg)

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12654 Dátum: 2010, 04 17, 20:39:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor lehet az Arany Oldalak poi miatt... :'( (nem teljesen kompatibilis elvileg)
Engem rendszerint kivág, amikor nagyobb mennyiségű POI-t teszek be, mert a beolvasás is vagy 5-10 percig tart. és a végén out of memory. De rájöttem, hogy egyszerűbb 10-20 poi-t egyszerre feltenni és akkor lehet neki adagolni szép lassan. csak időigényes. De legalább nem dob ki!

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12655 Dátum: 2010, 04 17, 20:42:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem rendszerint kivág, amikor nagyobb mennyiségű POI-t teszek be, mert a beolvasás is vagy 5-10 percig tart. és a végén out of memory. De rájöttem, hogy egyszerűbb 10-20 poi-t egyszerre feltenni és akkor lehet neki adagolni szép lassan. csak időigényes. De legalább nem dob ki!
Akkor asszem poi takarítás lesz...

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12656 Dátum: 2010, 04 17, 20:47:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hú. Csajok, ne. :) Beállítás - Kijelző - Képernyőzár


De ciki!!!! :whistle: tényleg...
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Spy89

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12657 Dátum: 2010, 04 17, 20:51:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 90MB-os szabad program memória mellett "out of memory" hibaüzenettel elszálló iGo szerintetek mit jelent?

Nem jót!  ;D
Bocs az OFF-ért

Nem elérhető Nezz

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12658 Dátum: 2010, 04 17, 21:18:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 90MB-os szabad program memória mellett "out of memory" hibaüzenettel elszálló iGo szerintetek mit jelent?
Nálam is hasonló van, bár nekem 60 mega memóriám van.
Ha nincs tervezve út hanem csak simán megy a navi üresben akkor is elszáll? Nekem nem... de így meg nem navigáció hanem csak GPS :S

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12659 Dátum: 2010, 04 17, 22:22:25 »
Még továbbra is ismerkedem a készülékkel, de azért szeretnék ilyen hamar romcserébe fogni, mert borzasztóan hiányzik a wifi (IK5), és apróbb hibákat tapasztalok, amik ha jól tévedek frissebb rommal megoldódnak. (pl a zenelejátszó be szokott akadni, miközben hallgatom és a zsebembe van, és egészen addig nem is megy tovább, amíg meg nem nyomom a lezáró gombot oldalt..)
Mostani kérdésem például arra irányul, hogy az SPB backup tényleg mindent lement a telefonról, vagy csak az spb beállításait?
FAQ-ból idézek:
Backup – Restore: Mentés – Visszaállítás, sok program létezik ami képes a PDA adatait (cimjegyzék, sms, registry, stb) lementeni, és ez akár másik romra visszaállítani. DE! A teljes mentések visszaállítása nem javasolt, mert adott romra visszarakni egy másik rom beállításait nem mindig vezet jóra. A forumok és a romkészítők sem javasolják. A mentések és visszaállítások során észszerűbb csak a személyes információkkal (címjegyzék, sms, naptár, stb) foglalkozni.
(Teljes mentésre ajánlott program : SPB Backup, Smsek, névjegyek, calendar mentésére ajánlott program : PPC Pimbackup)


Szóval akkor most mivel mentsem a cuccokat? :) Személyes dolgaim még nincsenek is rajta, se a telefonkönyv se az sms, addig nem akartam belakni, amíg nincs rajta az a rom, amit használni fogok. Még az előző tulaj beállításai, cuccai vannak rajta.
Csak attól félek, hogy lesznek olyan dolgok, amiket nem tudok majd ilyenre visszaállítani, de talán majdcsak rájövök :)
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12660 Dátum: 2010, 04 17, 22:53:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval akkor most mivel mentsem a cuccokat? :) Személyes dolgaim még nincsenek is rajta, se a telefonkönyv se az sms, addig nem akartam belakni, amíg nincs rajta az a rom, amit használni fogok. Még az előző tulaj beállításai, cuccai vannak rajta.
Csak attól félek, hogy lesznek olyan dolgok, amiket nem tudok majd ilyenre visszaállítani, de talán majdcsak rájövök :)
A legjobb, ha csak a névjegyzék és az üzenetek, naptárbeállítások vannak lementve. Mondjuk a pim backup-pal vagy a samsung PC suite-tal. A többit viszont magad állítsd vissza. Az spb backup csak ugyanarra a romverzióra jó, amiről le lettek mentve az adatok!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12661 Dátum: 2010, 04 17, 22:59:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még továbbra is ismerkedem a készülékkel, de azért szeretnék ilyen hamar romcserébe fogni, mert borzasztóan hiányzik a wifi (IK5), és apróbb hibákat tapasztalok, amik ha jól tévedek frissebb rommal megoldódnak. (pl a zenelejátszó be szokott akadni, miközben hallgatom és a zsebembe van, és egészen addig nem is megy tovább, amíg meg nem nyomom a lezáró gombot oldalt..)
Mostani kérdésem például arra irányul, hogy az SPB backup tényleg mindent lement a telefonról, vagy csak az spb beállításait?
FAQ-ból idézek:
Backup – Restore: Mentés – Visszaállítás, sok program létezik ami képes a PDA adatait (cimjegyzék, sms, registry, stb) lementeni, és ez akár másik romra visszaállítani. DE! A teljes mentések visszaállítása nem javasolt, mert adott romra visszarakni egy másik rom beállításait nem mindig vezet jóra. A forumok és a romkészítők sem javasolják. A mentések és visszaállítások során észszerűbb csak a személyes információkkal (címjegyzék, sms, naptár, stb) foglalkozni.
(Teljes mentésre ajánlott program : SPB Backup, Smsek, névjegyek, calendar mentésére ajánlott program : PPC Pimbackup)


Szóval akkor most mivel mentsem a cuccokat? :) Személyes dolgaim még nincsenek is rajta, se a telefonkönyv se az sms, addig nem akartam belakni, amíg nincs rajta az a rom, amit használni fogok. Még az előző tulaj beállításai, cuccai vannak rajta.
Csak attól félek, hogy lesznek olyan dolgok, amiket nem tudok majd ilyenre visszaállítani, de talán majdcsak rájövök :)

Helló!

Írod,nincsenek saját dolgaid a PDA-n! Akkor nagyon egyszerü a dolog,nem kell mentened semmit!   :D
Amennyiben mégis akad ...fotó...zene....akármi azt sima ActiveSync-el is tudod másolni a PC-re! Onnan majd viszarakod.
Romcsere ajánlott,a tiéd elég instab! Legutóbbi gyári jellegü ami jol szuperál a JC1 Rom!

Itt         You are not allowed to view links. Register or Login

Olvass el mindent a romfrissről,h jól sikeráljon!   Sok sikert!     :)

Nem elérhető kelta

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Én
  • PDA: Samsung Galaxy II-S
  • PDA ROM: I 9100
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12662 Dátum: 2010, 04 17, 23:01:46 »
Sziasztok XTRA beállitással kapcsolatban tudnátok segiteni valahol már olvastam de nem találom itt a topikokba. :'(

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12663 Dátum: 2010, 04 17, 23:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok XTRA beállitással kapcsolatban tudnátok segiteni valahol már olvastam de nem találom itt a topikokba. :'(

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12664 Dátum: 2010, 04 17, 23:24:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Udv. Valaki legyen szives mondani valamit arra, hogy miert ebred fel a gep akkor, ha zenet hallgatok a touch playerrel? Nem oldodik fel, csk elojon a billzar, es ha megint lezarom gombbal, akkor 1mp mulva ismet felebred. Volt hr is, es s2u2vel is ugyanez van. Meg hogy lehet megcsinalni azt, hogy a touch player hangjat halljam, de a masik futo app(jelen esetben egy jatek, amiben nem lehet letiltani a hangot) kussoljon?
Elore is halas koszonet a valaszert.
Valaki plíz segítsen,  nagyon idegesítő az első probléma. Nem nyomódik meg semmi gomb, teljesen alap helyzetben is csinálja, mind tokban mind anélkül. Így meg feleslegesen zabálja az akkut a képernyő.

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12665 Dátum: 2010, 04 17, 23:34:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!

Írod,nincsenek saját dolgaid a PDA-n! Akkor nagyon egyszerü a dolog,nem kell mentened semmit!   :D
Amennyiben mégis akad ...fotó...zene....akármi azt sima ActiveSync-el is tudod másolni a PC-re! Onnan majd viszarakod.
Romcsere ajánlott,a tiéd elég instab! Legutóbbi gyári jellegü ami jol szuperál a JC1 Rom!

Itt         You are not allowed to view links. Register or Login

Olvass el mindent a romfrissről,h jól sikeráljon!   Sok sikert!     :)

Nem is telefonszámokra vagy smsekre gondoltam, hanem az spb felületet szeretném ugyanilyenre visszaállítani, mert ez nagyon tetszik, ahogy be van most lőve és én biztos elszenvednék vele 1db-ig, mire újból ilyen lesz :P

Én a rapid féle JB3-ra gondoltam, jókat olvastam róla.
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12666 Dátum: 2010, 04 17, 23:55:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem jót!  ;D
Bocs az OFF-ért
Hmm... az i900-nál másfél év alatt még 1x sem fordult ez elő....

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12667 Dátum: 2010, 04 18, 00:21:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is telefonszámokra vagy smsekre gondoltam, hanem az spb felületet szeretném ugyanilyenre visszaállítani, mert ez nagyon tetszik, ahogy be van most lőve és én biztos elszenvednék vele 1db-ig, mire újból ilyen lesz :P

Én a rapid féle JB3-ra gondoltam, jókat olvastam róla.

Vagy rapid féle JC1 inkább?

Melyik legyen JB3 vagy JC1?
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12668 Dátum: 2010, 04 18, 01:44:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is telefonszámokra vagy smsekre gondoltam, hanem az spb felületet szeretném ugyanilyenre visszaállítani, mert ez nagyon tetszik, ahogy be van most lőve és én biztos elszenvednék vele 1db-ig, mire újból ilyen lesz :P

Én a rapid féle JB3-ra gondoltam, jókat olvastam róla.

Én nem tudom mi az extra ami neked az SPB Ms ben van,és nem lehet ujralőni!
De gondolom annak is (ill tudom,h) megvan a mentési lehetősége! Vagy egy ily topic(SPB trükkök beállítások,egy helyen) valami ilyesmi! Na ott ez le van íródva! Én az Ms-t nem használom,nem jön be,és zabálja a Memot!  Rapid JC'-je is jó,de a JB3 is! Igazából akkor tudod meg neked melyik,ha feltolod,s kiderül mit tapasztalsz! Készülék függő is ,melyik Rom megy jobban...kinek ez..kinek az!

Nem elérhető laonda1990

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: OmniaII 16GB+8GB MicroSdHC
  • PDA ROM: Rapid_JD6_Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12669 Dátum: 2010, 04 18, 03:35:22 »
Sziasztok!Bocs az offért de nem találtam más topikot ahova irjak ezzel kapcsolatban!
Az lenne a kérdésem pár nappal ezelött kaptam egy palm pre-t de wcdma-as nem kell bele sim mit tudnák vele csinálni? Létezeik valami megoldás hogy sim kártyával müködjön?Légszi nagyon fontos irjatok pls!!!
És még egyszer bocs az OFF-ért!
Légyszi ha tudtok ide irjatok köszi!
Viva Laonda

Nem elérhető Zsozsi073

  • Hozzászólások: 127
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12670 Dátum: 2010, 04 18, 14:45:12 »
Sziasztok!
1 hete vagyok büszke tulaja az O2-nek.
Előtte Omniám volt, tehát kb.képben vagyok. Viszont most nagyon elakadtam és segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Routeren keresztül kapcsolódom itthon a nethez, megadtam a mac címét az O2-nek a gépben, sikerült is csatlakoznom. Tegnapig.
Ma már sem a jelszó sem az azonosító nem volt az O2-ben, be sem tudom kapcsolni a wifit. még a saját wifi kártyáját sem látja, nemhogy a routert.
Rakjak fel egy másik romot a pannonos gyári helyett, vagy mit csináljak? :shock: >:( De már szétvág az ideg >:( :'(
 
Help, köszi

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12671 Dátum: 2010, 04 18, 14:55:55 »
Nyomj egy HR-t, ha nem akarsz ROM-ot frissíteni, de előbb-utóbb az is kelleni fog. A manuális HR-t javaslom, az nem törli a My Storage-et, csak a ROM-ot.

Nem elérhető Zsozsi073

  • Hozzászólások: 127
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12672 Dátum: 2010, 04 18, 15:00:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyomj egy HR-t, ha nem akarsz ROM-ot frissíteni, de előbb-utóbb az is kelleni fog. A manuális HR-t javaslom, az nem törli a My Storage-et, csak a ROM-ot.

Próbálok egyet azután jelentkezem.
Most azt is próbáltam, hogy új kapcsolat létrehozása, de a wifikártyát fel sem ajánlja az internet eléréséhez. :'(

Nem elérhető Zsozsi073

  • Hozzászólások: 127
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12673 Dátum: 2010, 04 18, 15:03:17 »
Ja!
A manuális HR ugyanaz mint az Omniánál?
Felvevő és letevő gomb + soft reset gomb?

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12674 Dátum: 2010, 04 18, 15:04:51 »
Nem, ennél hangerő fel+lock+felvevő+letevő egyszerre. Aztán a felvevőgombbal elfogadod, vagy a letevővel elutasítod.