2024, 10 14, 02:27:48

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1237164 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12500 Dátum: 2010, 04 14, 21:16:34 »
csá srácok, helyhiány miatt merült fel bennem a következő dolog...

Hol állíthatom át a regystryben hogy a csengőhangokat a my storage ben vagy az általam kijelölt helyről olvassa be? teszem azt a storage cardról?

Előre is köszi

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12501 Dátum: 2010, 04 14, 21:28:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csá srácok, helyhiány miatt merült fel bennem a következő dolog...

Hol állíthatom át a regystryben hogy a csengőhangokat a my storage ben vagy az általam kijelölt helyről olvassa be? teszem azt a storage cardról?

Előre is köszi
Nagyon egyszerű. Ha létrehozol a my storage-on vagy az sd-kártyán egy My Documents mappát és oda teszed be ezeket, akkor be kell hogy olvassa.

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12502 Dátum: 2010, 04 14, 21:35:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon egyszerű. Ha létrehozol a my storage-on vagy az sd-kártyán egy My Documents mappát és oda teszed be ezeket, akkor be kell hogy olvassa.

thx működik

Nem elérhető SATI

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 141
    • Molnár István fotográfus
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: htc desire
  • PDA ROM: Android 2.3.1 Gingerbread OxygeN 2.0 RC3
  • Skype: molnar.sati.istvan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12503 Dátum: 2010, 04 14, 22:13:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Sokakat érdekelhet, amiket most közzé teszek, ezért döntöttem úgy, hogy ebbe a topicba írom le ezeket. Én Rapid JC1*2.5 sense romját használom. Nagyon tetszik, egy picit sok ramot eszik, de gyönyörű. Tegnap szó volt már az Iphone today-ről, így bár tartottam tőle (mégis szifon :D) de gondoltam kipróbálom a legújabb 1.5.1-es verziót. Azt kell mondanom, hogy hihetetlenül meglepődtem, hogy mennyire jó!! Eszelősen gyors. A lapok közötti váltás olyan sebes, mint a szifonon! Egyszerű és nagyszerű. És akkor jöjjön a ram: Nálam 87,7 MB-ról indul, úgy hogy megy az InesoftPhone is!! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha meg megunom, akkor visszakapcsolom a Sense 2.5-öt. Készítettem 2 screenshot-ot is. Tessék:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

csatlakozom! nagyon jó!!!!

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12504 Dátum: 2010, 04 14, 22:18:17 »
Sziasztok!
Megváltoztattam a felső taskbar ikonjait,de nem tetszik, hogyan állítom vissza eredetire?Mert akárhányszor uninstallálom mindig visszakerül valahogy.

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12505 Dátum: 2010, 04 14, 22:31:02 »
Most írtam át a telefon be és kikapcsolójhangját a saját egyéni készítésű efektelt hangomra "sOnka's windows pHone startnig/shootdown"

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12506 Dátum: 2010, 04 14, 22:50:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Megváltoztattam a felső taskbar ikonjait,de nem tetszik, hogyan állítom vissza eredetire?Mert akárhányszor uninstallálom mindig visszakerül valahogy.
Már mindegy, kapott egy HR-t. :)

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12507 Dátum: 2010, 04 14, 23:08:24 »
Üdv itt is, tegnap óta lettem birtokosa egy ilyen telefonnak, noha már majd 2 hónapja szemeztem vele :) Mindenképp 8gigás verziót kerestem.
Első winmo-s készülékem, symbianról váltottam, ha nagy baromságot kérdeznék legyetek velem elnézőek az elején :)

Elég vacak rom van rajta, IK5-ös, wifi nem is működik, le kéne cserélni. Kérdésem, hogy ha lementem ezt a faxán beállított spb-t, akkor ha visszatöltöm pont ugyanilyen lesz? Progikat nyilván vissza kell telepíteni ez egyértelmű..

Nekem például az nem tiszta, hogy mit hova érdemes telepíteni, de ha jól gondolom telefon memóriába, ugye?
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12508 Dátum: 2010, 04 14, 23:19:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Sokakat érdekelhet, amiket most közzé teszek, ezért döntöttem úgy, hogy ebbe a topicba írom le ezeket. Én Rapid JC1*2.5 sense romját használom. Nagyon tetszik, egy picit sok ramot eszik, de gyönyörű. Tegnap szó volt már az Iphone today-ről, így bár tartottam tőle (mégis szifon :D) de gondoltam kipróbálom a legújabb 1.5.1-es verziót. Azt kell mondanom, hogy hihetetlenül meglepődtem, hogy mennyire jó!! Eszelősen gyors. A lapok közötti váltás olyan sebes, mint a szifonon! Egyszerű és nagyszerű. És akkor jöjjön a ram: Nálam 87,7 MB-ról indul, úgy hogy megy az InesoftPhone is!! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha meg megunom, akkor visszakapcsolom a Sense 2.5-öt. Készítettem 2 screenshot-ot is. Tessék:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor most van benne Naptárbejegyzés a Today Screenre vagy elvesztél az ikonok között? :D
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12509 Dátum: 2010, 04 14, 23:27:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv itt is, tegnap óta lettem birtokosa egy ilyen telefonnak, noha már majd 2 hónapja szemeztem vele :) Mindenképp 8gigás verziót kerestem.
Első winmo-s készülékem, symbianról váltottam, ha nagy baromságot kérdeznék legyetek velem elnézőek az elején :)

Elég vacak rom van rajta, IK5-ös, wifi nem is működik, le kéne cserélni. Kérdésem, hogy ha lementem ezt a faxán beállított spb-t, akkor ha visszatöltöm pont ugyanilyen lesz? Progikat nyilván vissza kell telepíteni ez egyértelmű..

Nekem például az nem tiszta, hogy mit hova érdemes telepíteni, de ha jól gondolom telefon memóriába, ugye?
Mindenképen a 8 gigásra telepitsél mindent.Különben hamar telelesz a bugyros  :D
spb igen olyan lesz de most irtad hogy egy napja van tehát még ugyis bűvölöd az spb-t akkor meg minek  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12510 Dátum: 2010, 04 14, 23:34:03 »
Megtudna dobni valaki egy 2.5 sense letöltési linkel?
Előre is THX
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12511 Dátum: 2010, 04 14, 23:47:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenképen a 8 gigásra telepitsél mindent.Különben hamar telelesz a bugyros  :D
spb igen olyan lesz de most irtad hogy egy napja van tehát még ugyis bűvölöd az spb-t akkor meg minek  :D

Mert használtan vettem, és elég faxán be van lőve rajta :) Csak hát ezzel a rommal meg se mukkan a wi-fi, akitől vettem annak meg nem hiányzott, mert mobilnettel nyomta.
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12512 Dátum: 2010, 04 14, 23:55:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként Octans Miniben XEHJC1-et kiválasztva miért vannak a nyelvek helyén krikszkrakszok? Octans 2.14-gyel jó, csak ott meg PDA és Phone flashelése esetén nem írja ki, hogy flash successful, hanem nekem kell lehúzni.
Valaki? :)

Nem elérhető schulcz

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps, iGO, Sygic Aura
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12513 Dátum: 2010, 04 15, 00:13:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert használtan vettem, és elég faxán be van lőve rajta :) Csak hát ezzel a rommal meg se mukkan a wi-fi, akitől vettem annak meg nem hiányzott, mert mobilnettel nyomta.

Sokat segítene, ha tudnám mik azok a programok/játékok, amik alapból rákerülnek a romokkal :)
Samsung Galaxy S - XXJS3 Doc v9.1.3 Kitchen + speedmod K12P 500Hz kernel + Bezke theme

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12514 Dátum: 2010, 04 15, 07:08:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor most van benne Naptárbejegyzés a Today Screenre vagy elvesztél az ikonok között? :D
Hát persze hogy van, mégpedig megnyitva a világ legjobb szervező progija tárul elém:POCKET INFORMANT! :D Egyébként a naptár ikon is mutatja, ha van új teendő.
Nézd csak:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atj1

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 628
  • Navigáció / Navigation: Dakota 20
  • PDA: iPhone 4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12515 Dátum: 2010, 04 15, 08:16:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem random előjön a dolog, függetlenül verziótól (6.1-en is előjön). Indítsd újra és jó lesz.
Szerintem a resco explorer alsó toolbárjára gondolt.

Persze, hogy a rescora gondoltam arról csevegtünk!

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12516 Dátum: 2010, 04 15, 08:27:39 »
Sziasztok!

Nekem a következő lenne a problémám:

Omnia2-m van és gyakran jelentkezik az a probléma hogy a készülék nem kapcsolja be a Wifi-t.
Ilyenkor a Kapcsolat kezelő sem látja a vezeték nélküli kapcsolatot, csak a Bluetooth, Telefon, meg Repülő van.
Ha a Widgetkezelőből kapcsolom a Wlant akkor tölt egy kicsit és nem történik semmi, de ha a mellette lévő kis "fogaskerékre" kattintok előjön az ikon amivel be tudom kapcsolni a Wifit, ami úgy csinál mint ha bekapcsolna, keres egy kicsit és csak a meglévő vezeték nélküli kiszolgálókat látja (újat nem talál, hiába vagyok új helyen ahol van wifi).
Fent az ikonsorban is ahol mutatja a hálózati állapotot, hang, stb, ott sem jön elő a Wifi ikon, ami normális működésnél megjelenik. Olyan mint ha nem látná a benne levő drivert.

Aki találkozott ezzel a problémával és sikerült megoldania legyen szíves válaszolni.
Nagyon megköszönném.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12517 Dátum: 2010, 04 15, 08:49:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem a következő lenne a problémám:

Omnia2-m van és gyakran jelentkezik az a probléma hogy a készülék nem kapcsolja be a Wifi-t.
Ilyenkor a Kapcsolat kezelő sem látja a vezeték nélküli kapcsolatot, csak a Bluetooth, Telefon, meg Repülő van.
Ha a Widgetkezelőből kapcsolom a Wlant akkor tölt egy kicsit és nem történik semmi, de ha a mellette lévő kis "fogaskerékre" kattintok előjön az ikon amivel be tudom kapcsolni a Wifit, ami úgy csinál mint ha bekapcsolna, keres egy kicsit és csak a meglévő vezeték nélküli kiszolgálókat látja (újat nem talál, hiába vagyok új helyen ahol van wifi).
Fent az ikonsorban is ahol mutatja a hálózati állapotot, hang, stb, ott sem jön elő a Wifi ikon, ami normális működésnél megjelenik. Olyan mint ha nem látná a benne levő drivert.

Aki találkozott ezzel a problémával és sikerült megoldania legyen szíves válaszolni.
Nagyon megköszönném.
Üdv!
Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy másnak is van ilyen problémája ezzel a rommal. Anno nekem is előfordult ilyen igaz az talán a J6-os rommal volt. Ha nem akarsz belefogni egy rom cserébe, akkor nehéz lesz, egy Hard Reset ideig-óráig talán megoldja a problémádat, de előbb utóbb jelentkezni fog újra. Ha nem vállalod be a rom cserét, és garis, akkor esetleg szerviz. De a leírások és videók segítségével nem nagy kunszt az egész.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12518 Dátum: 2010, 04 15, 08:56:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy másnak is van ilyen problémája ezzel a rommal. Anno nekem is előfordult ilyen igaz az talán a J6-os rommal volt. Ha nem akarsz belefogni egy rom cserébe, akkor nehéz lesz, egy Hard Reset ideig-óráig talán megoldja a problémádat, de előbb utóbb jelentkezni fog újra. Ha nem vállalod be a rom cserét, és garis, akkor esetleg szerviz. De a leírások és videók segítségével nem nagy kunszt az egész.

Köszi én is valami ilyesmire gondoltam.
Most vettem a készüléket, szóval még garis, és én is elég új vagyok a PDA-k világában. Esetleg ROM-ot tudnál ajánlani, mire érdemes cserélni?

Egy másik kérdés, van összefüggés ezzel a ROM-mal, és hogy iszonyat zabálja a memoriát? 27.40Mb van most szabadon, és nem fut semmi...
Lehet hogy az Oprea is emiatt lép ki állandóan?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12519 Dátum: 2010, 04 15, 09:14:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi én is valami ilyesmire gondoltam.
Most vettem a készüléket, szóval még garis, és én is elég új vagyok a PDA-k világában. Esetleg ROM-ot tudnál ajánlani, mire érdemes cserélni?

Egy másik kérdés, van összefüggés ezzel a ROM-mal, és hogy iszonyat zabálja a memoriát? 27.40Mb van most szabadon, és nem fut semmi...
Lehet hogy az Oprea is emiatt lép ki állandóan?
Rom szempontjából azt ajánlom olvasgass inkább, és megtalálod hogy neked melyik lenne a legmegfelelőbb. Nekem mostanában nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni, így nem nagyon tudom mik vannak, de Rapid romjait nagyon ajánlom. Most már van belőle többféle is, lehet válogatni. Érdemes megnézned, mert van alsó startmenüs, felső startmenüs, ha esetleg nem gond az angol, akkor meg még több lehetőség. Rapid romja nekem azért jött be, mert kiszedett belőle egy csomó fölösleges programot, ami csak a helyet foglalja, és soha sem használtam. (Mellesleg a kiszedett programok már össze vannak gyűjtve, szal akármikor újra felrakhatod magadnak ha mégis szükség lenne rá.)
A ram folyás valószínűleg a romod miatt lehet, elég régi már, és hát koránt sem tökéletes. Van itt már a fórumon annyi tapasztalat összegyűjtve, hogyha van türelmed végigolvasni a romfrissítéshez kapcsolódó infókat, akkor gyerekjáték lesz. És ha valamit nem értesz, biztos hogy lesz aki segít benne.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12520 Dátum: 2010, 04 15, 10:58:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát persze hogy van, mégpedig megnyitva a világ legjobb szervező progija tárul elém:POCKET INFORMANT! :D Egyébként a naptár ikon is mutatja, ha van új teendő.
Nézd csak:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne hypeold túl iFan! :D Listás megjelenítésre (today) gondoltam. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12521 Dátum: 2010, 04 15, 11:10:58 »
A JD1-es programoknak pár darabkájából csináltam új telepítőt:
Hívásnapló
Névjegyzék
Hívókép
GPRS Számláló

A hívóképnél még mindig nem megy a hívó fél képe, viszont a névjegyzéknél és a hívásnaplónál javításra kerültek a magyarítási hibák (Pl.: eddig a Szűrő helyett azt írta, hogy Szerk.). Valamint a GPRS számlálóba bekerült egy plusz dll, amit szervizként indít és így már tökéletesen működnie kell. A Hívókép pedig most már csak a szükséges fájlokat írja felül, mert volt benne pár olyan is, ami nem kell hozzá. :)

Mindegyik mellé odabiggyesztettem, hogy mikor lett utoljára frissítve:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12522 Dátum: 2010, 04 15, 12:27:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne hypeold túl iFan! :D Listás megjelenítésre (today) gondoltam. :)
Tudom mire gondoltál, de nem hypoltam, hanem még este észrevettem,hogy valami hiányzik: a teendők. Ezért módosítottam is azonnal.
Jó az új avatarod, ez valami fiatalkori képed? :D mr. Javor
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12523 Dátum: 2010, 04 15, 12:35:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom mire gondoltál, de nem hypoltam, hanem még este észrevettem,hogy valami hiányzik: a teendők. Ezért módosítottam is azonnal.
Jó az új avatarod, ez valami fiatalkori képed? :D mr. Javor
Lebuktam. :D Nekiálltam én is az alternatíva keresésnek, most épp a PointUI-t nyúzom, ígéretes, de mikor nagyon belemész, a default wm felület jön elő. :(
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Nagymacscs

  • Hozzászólások: 128
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy TAB P7300 + P7300XXKJ6
  • PDA ROM: TsunamICS 2.2 + Semaphore ICS 1.2.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #12524 Dátum: 2010, 04 15, 12:38:41 »
Sziasztok!

Megint volna kérédésem...

Ilyen WBU kiterjesztésű file-t mivel lehet megnyitni? Ebben van ugyanis a biztonsági mentésem...telefonszámok stb... Eddig 15-20 mega körül volt most meg 150... :O

Hogy nőtt meg ekkorára? Így meg nem tudom visszatenni mert nincs annyi szabad helyem... próbálkoztam ilyen csonkítot rommal, de ha az van fent ahhoz meg a studio nem csatlakozik... :S