2024, 04 18, 16:18:21

Szerző Téma: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás  (Megtekintve 82982 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Dátum: 2009, 07 12, 02:08:23 »
Sziasztok,

nem gondoltam volna, hogy az éjszaka közepén nyitok egy témát és egy regényt kívánok bele írni, de a sok szöveg helyett a lényegre térnék. Vodafone kártyás csomagot használok. Sokak számára köztudott, hogy vannak "VitaMAX Extrák". Én igénybe is vettem a "Kedvenc szám" szolgáltatást. Bővebben itt: You are not allowed to view links. Register or Login Jó pár hónapja használom már ezt a szolgáltatást. Azt kell róla tudni, hogy 1000Ft-ért beszélhetek egy adott számmal 50 órát. Vagy mégsem?.. Ezek szerint nem. Ma éjjel történt velem, hogy barátnőmmel telefonáltam, amikor ugyan is le kellett tennem a telefont, de egy perc után visszahívtam. A telefonban nem barátnőm szólt bele. Egy kedves hölgy: "Egyenlege 300Ft alá csökkent.." Idegesség lett úrrá rajtam. Hiszen több ezer forint van az egyenlegemen és még az 50 órát sem beszéltem le a barátnőmmel. Megnéztem az egyenlegemet a neten: 172Ft. Jó Isten! Kiáltottam fel. Akkor kaptam egy SMS-t, hogy a díjmentes perceket felhasználtam. De hogyan? 3.-án vonták le az újabb 1000Ft-ot és ma még csak 12.-e van. Nem beszélhettem 50 órát!! Ekkor kerestem fel a Vodafone oldalát. Meglátogattam azt az oldalt, amit az írásom elején linkeltem. 10 órára csökkentették a felhasználható időtartamot. Hát az eszem megáll. Semmilyen értesítés nélkül csökkentik 40 órával azt, amiért fizetek.. Felháborító. Írtam nekik egy e-mailt. Megírtam rendesen a véleményemet.. Ezt nem fogom ennyiben hagyni.  >:(

Várom az ötleteket, akár más szolgáltatós tapasztalatokat is!  :)

Szerk.: Az üzenetet nem sikerült kézbesíteni a következő címzettek vagy terjesztési listák számára:

You are not allowed to view links. Register or Login
A címzett postaládája megtelt, és jelenleg nem fogad üzeneteket. A Microsoft Exchange nem fogja megkísérelni az üzenet ismételt kézbesítését. Próbálja meg ismét elküldeni az üzenetet később, vagy forduljon közvetlenül a címzetthez.


Óóó, igen. Megtelt a postaláda. Az én levelem bele sem fért volna üresen sem!  >:(
Keep smiling! :)

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #1 Dátum: 2009, 07 12, 07:56:05 »
Több okból, de nagyon régóta vagyok Vitamax-os (az én csomagom már nem is rendelhető :p).

Nekem az volt a eddig  a legnagyobb pofon a Vodától, hogy az ún. bonus -t megszüntették. Mindíg 12500-ért "tankoltam" ami nem kis pénz, viszont bónusként 15000-t írtak jóvá.... amióta megszűnt, szolgáltató váltáson töröm a fejem, de mindegyikről és minden csomagjukról hallani hideget - meleget.
Azon kívül, hogy DÖGÖK, amiért leszállították az 50-et 10-re értesítés nélkül (sőt úgy egyáltalán) nagyon jó a felvetésed - itt legalább lehet a különböző "publikus" csomagokról - szolgáltatókról értekezni...  :ok:

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #2 Dátum: 2009, 07 12, 09:19:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több okból, de nagyon régóta vagyok Vitamax-os (az én csomagom már nem is rendelhető :P ).

Nekem az volt a eddig  a legnagyobb pofon a Vodától, hogy az ún. bonus -t megszüntették. Mindíg 12500-ért "tankoltam" ami nem kis pénz, viszont bónusként 15000-t írtak jóvá.... amióta megszűnt, szolgáltató váltáson töröm a fejem, de mindegyikről és minden csomagjukról hallani hideget - meleget.
Azon kívül, hogy DÖGÖK, amiért leszállították az 50-et 10-re értesítés nélkül (sőt úgy egyáltalán) nagyon jó a felvetésed - itt legalább lehet a különböző "publikus" csomagokról - szolgáltatókról értekezni...  :ok:
Érdekelne téged is egyedi díjcsomag? A You are not allowed to view links. Register or Login tudsz olvasni, épp ezt a témát boncolgatjuk.
Ha az első körről lemaradtál volna, akkor olvasd el ezt, még van hely: You are not allowed to view links. Register or Login
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #3 Dátum: 2009, 07 12, 09:27:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekelne téged is egyedi díjcsomag? A You are not allowed to view links. Register or Login tudsz olvasni, épp ezt a témát boncolgatjuk.
Ha az első körről lemaradtál volna, akkor olvasd el ezt, még van hely: You are not allowed to view links. Register or Login

Amit írsz, az azért érdekes, mert amint olvastam róla, küldtem privátot PFC-nek, és azóta sem kaptam SEMMIFÉLE Visszajelzést. - gondoltam türelmesen várok.
Term. érdekel a dolog - és akkor ezúton is jelzem!!!

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #4 Dátum: 2009, 07 12, 10:01:01 »
Jó reggelt..

Az e-mailt továbbra sem tudom nekik elküldeni.. Szuper.  >:(
Keep smiling! :)

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #5 Dátum: 2009, 07 12, 10:48:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amit írsz, az azért érdekes, mert amint olvastam róla, küldtem privátot PFC-nek, és azóta sem kaptam SEMMIFÉLE Visszajelzést. - gondoltam türelmesen várok.
Term. érdekel a dolog - és akkor ezúton is jelzem!!!
Nálam a privát üzenet az nem e-mail... Kész a tagságod.  :ok:
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #6 Dátum: 2009, 07 12, 13:13:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam a privát üzenet az nem e-mail... Kész a tagságod.  :ok:
:ima: :ok:

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #7 Dátum: 2009, 07 12, 14:20:47 »
Elküldtem nekik az e-mailt. Kíváncsi vagyok a válaszra.
Keep smiling! :)

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #8 Dátum: 2009, 07 12, 14:50:15 »
Lehetséges, hogy holnap élő rádió műsorban (9-10 óra körül) érdeklődnek a kollégák az esetről telefonon.  :D Addig is hallgassátok a Rádió Smile-t!  :)

You are not allowed to view links. Register or Login
Keep smiling! :)

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #9 Dátum: 2009, 07 12, 16:19:00 »
Egyébként nem is meséltem..  :) Ma reggel átmentem a boltba, hogy feltöltöm a telefonomat. Fél óráig próbálkoztak feltölteni, de mindig hibaüzenet jött vissza a Vodától. Így ott hagytam 5000Ft-ot a semmiért és reménykedhetek, hogy holnap már sikerül nekik feltölteni.. Egész jó nap.
Keep smiling! :)

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #10 Dátum: 2009, 07 14, 21:48:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elküldtem nekik az e-mailt. Kíváncsi vagyok a válaszra.

TELEFON!! Felvenni az Omniával! Mindig csak személyesen! De nem árt átnézni az ÁSZF-t elötte.
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #11 Dátum: 2009, 07 16, 14:38:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TELEFON!! Felvenni az Omniával! Mindig csak személyesen! De nem árt átnézni az ÁSZF-t elötte.
Erről legalább van írásos bizonyítékom.. Annyival megoldották, h utaltak 700Ft-ot a kártyámra.. Pff..
Keep smiling! :)

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #12 Dátum: 2009, 09 07, 10:05:10 »
Szal itt lehet szídni a Vodát!
3 db vodás előfizetéses (flottás) telefont "üzemeltetek". Egyikhez sem küldenek időben csekket, az egyikhez már fél éve, minden bejelentés ellenére sem. Havonta külön küzdelem, hogy be tudjuk fizetni a szükséges összeget a csekkek hiányában, a fizetési felszólítások hatására. Sokszor csak személyesen lehet elintézni, hogy ne kapcsolják ki... >:( ! (ATM-el már azért többször is sikerült rendezni a dolgot, de nem mindig.)
JÓ NEM???

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #13 Dátum: 2009, 09 07, 21:11:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szal itt lehet szídni a Vodát!
3 db vodás előfizetéses (flottás) telefont "üzemeltetek". Egyikhez sem küldenek időben csekket, az egyikhez már fél éve, minden bejelentés ellenére sem. Havonta külön küzdelem, hogy be tudjuk fizetni a szükséges összeget a csekkek hiányában, a fizetési felszólítások hatására. Sokszor csak személyesen lehet elintézni, hogy ne kapcsolják ki... >:( ! (ATM-el már azért többször is sikerült rendezni a dolgot, de nem mindig.)
JÓ NEM???
hasonló vlt nálam is. évekig vodás voltam, de ritkán jött számla. ez nem is baj, de volt hogy hamarabb jött a felszólítás mint a csekk. utána össze-vissza számláztak, nem lehetett nyomon követni.....
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #14 Dátum: 2009, 09 08, 09:53:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hasonló vlt nálam is. évekig vodás voltam, de ritkán jött számla. ez nem is baj, de volt hogy hamarabb jött a felszólítás mint a csekk. utána össze-vissza számláztak, nem lehetett nyomon követni.....

Pont erről (is) beszéltem, persze az sem mellékes, h. azért kényszerültem a csekkes megoldásra, mert az átutalásnál hülyére csalták/ják magukat. A csekknél legalább annyi zsé megy át, mint ami rajta szerepel.

Nem elérhető barna73

  • Hozzászólások: 1026
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: SGS4 (I9505)
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #15 Dátum: 2009, 09 16, 08:01:15 »
sziasztok!
ezt úgysem hiszitek el!!
volt nekem egy vodafone internet előfizetésem. lemondtam mert olyan tetű lassú volt mint az állat. elérhetőségnek megadtam a szerződésbontáskor a telefonszámomat. gondolkodtam, hogy mi is lehet a gond. skypeon mondtam a haveromnak, hívjon fel telefonon de rögvest! azt mondja: ehez a számhoz nem tartozik előfizető... na akkor már sejtettem a lehetetlent! hát nem mind a két előfizetést bontották a szerencsétlen.....
az ilyen ügyintézőt annyira meg....nám mint a riadtmajmot!!!
én meg tisztára becsináltam, hogy gond van a telefon antennájával, vagy csak rom bug. erre lecseréltem a jól beállított kis romomat.
(nem írhatom le de gondoljátok miket mondok most magamba)
vodafone forever!!!
Evolution: nokia 5110, sony j7, sharp gx10i, sharp gx20, sharp gx30, sharp 903sh, eten x500+, htc touch hd, htc hd2.
Present: samsung galaxy s4

Nem elérhető olomkatona

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 586
  • PDA: Galaxy S7 edge
  • PDA ROM: g935fxxu1apb4
  • Skype: lengyelandras77
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #16 Dátum: 2009, 09 16, 08:57:32 »
Anno, mikor még a vodkafon táborát erősítettem, volt 2 előfizum. az első, ami már nincs is, egy kincs volt, mert csúcson kívűl, és hétvégén minden vodást free hívtam. a másik, alap csomag. gondoltam felbontom az alapot. igen, ugyan ez történt. mindet bontották. a poén, mivel az első free hívásos csomag már nincs, azt nemtudják vissa adni  :shock: itt eldurrantam, 1 heti heves családfa emlegetéssel nehezen vissza adták. mondtam hallgassák vissza a beszélgetést. ok, fogják. mondtam hogy én is szeretném hallani, még "vágatlan" verzióban, mert tudom mit mondtam!. ekkor csak nyeltek egy nagyot, nem jött be nekik  :D
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy
vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #17 Dátum: 2009, 09 16, 13:16:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anno, mikor még a vodkafon táborát erősítettem, volt 2 előfizum. az első, ami már nincs is, egy kincs volt, mert csúcson kívűl, és hétvégén minden vodást free hívtam. a másik, alap csomag. gondoltam felbontom az alapot. igen, ugyan ez történt. mindet bontották. a poén, mivel az első free hívásos csomag már nincs, azt nemtudják vissa adni  :shock: itt eldurrantam, 1 heti heves családfa emlegetéssel nehezen vissza adták. mondtam hallgassák vissza a beszélgetést. ok, fogják. mondtam hogy én is szeretném hallani, még "vágatlan" verzióban, mert tudom mit mondtam!. ekkor csak nyeltek egy nagyot, nem jött be nekik  :D

Ki hinné, hogy egy ilyen topic életképes, de mint (sajna) az ábra is mutatja még eléggé virulens is.  >:(

Nem elérhető Lampard19

  • Hozzászólások: 59
  • Navigáció / Navigation: Omnián az igo
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_HUN_Final
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #18 Dátum: 2009, 09 20, 09:54:38 »
Nekem is volt a Vodafone-al gondom, 1-2 éve fizettem elő a korlátlan mobilinternetükre, két hónapig jó volt és a harmadikban lelassult mint az állat és valami nevetséges 10KB/s-el töltött. Felhívtam és megmondták, hogy a csomag még mindig korlátlan tehát annyit töltök amennyit akarok, de ahogy eléred a 10 giga adatforgalmat lelassítják. Hát mondanom sem kell hó elejéhez képest 2 nap alatt megvolt a 10 giga. Ja de az volt a vigasztalás, hogy ők ezt valami szar ingyenes újságban közzétették és abba írták, hogy ha valakinek így nemjó van 1 vagy 2 hete az ingyenes lemondáshoz. Ilyenkor nemtudtak volna e-mailben vagy sms-ben értesíteni. Persze én már nemvoltam benne ebben az 1-2 hétben.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #19 Dátum: 2009, 09 21, 09:07:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is volt a Vodafone-al gondom, 1-2 éve fizettem elő a korlátlan mobilinternetükre, két hónapig jó volt és a harmadikban lelassult mint az állat és valami nevetséges 10KB/s-el töltött. Felhívtam és megmondták, hogy a csomag még mindig korlátlan tehát annyit töltök amennyit akarok, de ahogy eléred a 10 giga adatforgalmat lelassítják. Hát mondanom sem kell hó elejéhez képest 2 nap alatt megvolt a 10 giga. Ja de az volt a vigasztalás, hogy ők ezt valami censored ingyenes újságban közzétették és abba írták, hogy ha valakinek így nemjó van 1 vagy 2 hete az ingyenes lemondáshoz. Ilyenkor nemtudtak volna e-mailben vagy sms-ben értesíteni. Persze én már nemvoltam benne ebben az 1-2 hétben.

...és utána mire váltottál, ill. az bejött? 

Nem elérhető Lampard19

  • Hozzászólások: 59
  • Navigáció / Navigation: Omnián az igo
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: 28205_HUN_Final
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #20 Dátum: 2009, 09 23, 21:19:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...és utána mire váltottál, ill. az bejött?


Ezek után már nembíztam a mobilinternetekben. :)

Maradt a lakásban kiépített net.

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #21 Dátum: 2009, 09 24, 09:38:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Ezek után már nembíztam a mobilinternetekben. :)

Maradt a lakásban kiépített net.

Persze, az OK! Csak ha útközben, v. a sivatag közepén kell, ....akkor ugye jól jönne.   :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #22 Dátum: 2009, 09 24, 11:09:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, az OK! Csak ha útközben, v. a sivatag közepén kell, ....akkor ugye jól jönne.   :D

Nekem a Pannon és a T mobil netével is csak apró gondjaim voltak. Előbbit nem tudtam külföldön használni, viszont EDGE szinte mindenhol van az országban. Utóbbin eleinte nem működött a céges VPN, később kijavították. Viszont a support mindkettőnél szánalmas volt, amikor a problémákat próbáltuk megoldani. T-nél legalább próbálkoztak, de a Pannon csak a vállát vonogatta, szerintük mennie kéne külföldön is...

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #23 Dátum: 2010, 01 23, 10:09:59 »
Ismét alkotott kedvenc (piros) szolgáltatóm! :D Szólás, kérés minden nélkül aktiválták a mobil internetet ahol 1kb korlátot szabtak, majd ha ezt túllépem gondolom leszámlázzák! Ezzel nincs baj. Tájékoztatást nem nagyon kaptam viszont a számlán mindez 800-400 azaz 400ft megjelent, (400ft kedvezmény)

Az az egy szerencséjük volt hogy NoData fent volt és letiltott mindent! Felháborítónak és gusztustalannak tartom hogy egy olyan szolgáltatást aktiválnak amire én nem tartok igényt, és azt addig számlázzák ha használom ha nem, amíg vissza nem mondom! Gyönyörű... szerencsére nem lett belőle baj de a véleményem az hogy nagyon okosan kitalálták hogy az okostelefonok, PDA-k ezt tudják és frissitenek is... igy a nem rutinos ügyfeleket simán "átvágják" ez inkorrekt és lehúzás! :S Járt még valaki igy vagy megint én voltam a szerencsés?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Vodafone Hungary - elképesztő felháborodás
« Reply #24 Dátum: 2010, 01 24, 21:35:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismét alkotott kedvenc (piros) szolgáltatóm! :D Szólás, kérés minden nélkül aktiválták a mobil internetet ahol 1kb korlátot szabtak, majd ha ezt túllépem gondolom leszámlázzák! Ezzel nincs baj. Tájékoztatást nem nagyon kaptam viszont a számlán mindez 800-400 azaz 400ft megjelent, (400ft kedvezmény)

Az az egy szerencséjük volt hogy NoData fent volt és letiltott mindent! Felháborítónak és gusztustalannak tartom hogy egy olyan szolgáltatást aktiválnak amire én nem tartok igényt, és azt addig számlázzák ha használom ha nem, amíg vissza nem mondom! Gyönyörű... szerencsére nem lett belőle baj de a véleményem az hogy nagyon okosan kitalálták hogy az okostelefonok, PDA-k ezt tudják és frissitenek is... igy a nem rutinos ügyfeleket simán "átvágják" ez inkorrekt és lehúzás! :S Járt még valaki igy vagy megint én voltam a szerencsés?

A kékek ugyanezt csinálják. Ismerősnek 70.000.- Ft-os számlája lett. Persze végül nem fizette ki, mert nem kérte a szolgáltatást. ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/