2024, 04 18, 21:18:17

Szerző Téma: Mobile TV HTC Touch HD-n?  (Megtekintve 17177 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Carambola

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC TOUCH HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Dátum: 2009, 07 03, 14:36:08 »
Sziasztok!


Ez a fórum téma a T-mobilos mobile TV szolgáltatás HTC Touch HD telefonon történő használatának lehetőségének publikálására jött létre.
Egyszerűbben: Aki tudja hogyan lehet előfizetéses mobil TV-t nézni ezen a telon, írja meg, hogy mások is használhassák.

Köszi

Nem elérhető szappan

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: SurfStar III
  • PDA: Xperia X1
  • PDA ROM: R4A0010
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #1 Dátum: 2009, 08 22, 22:03:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


Ez a fórum téma a T-mobilos mobile TV szolgáltatás HTC Touch HD telefonon történő használatának lehetőségének publikálására jött létre.
Egyszerűbben: Aki tudja hogyan lehet előfizetéses mobil TV-t nézni ezen a [NEM [NEM TELCSI!]!]n, írja meg, hogy mások is használhassák.

Köszi





Hi

Ha van T-mobil mobil tv előfizetésed, vagy mediamania csomagban vagy, és fel is van telepítve a PDA-ra a Streamingmedia lejátszó, és ha be van másolva ez a .zip file a /favorites mappába akkor semmi akadálya ,hogy mobilon TéVézz:)

csumi

Nem elérhető Carambola

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC TOUCH HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #2 Dátum: 2009, 08 22, 22:23:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login




Hi

Ha van T-mobil mobil tv előfizetésed, vagy mediamania csomagban vagy, és fel is van telepítve a PDA-ra a Streamingmedia lejátszó, és ha be van másolva ez a .zip file a /favorites mappába akkor semmi akadálya ,hogy mobilon TéVézz:)

csumi


Szia!


Köszi a választ. Nos van mediamania L csomagom, HTC Touch HD telefonom.
A streamingnedia gondolom a Mediafolyam-mal megegyezik, csak az enyémel? magyarul írja.
NOS BEMÁSOLTAM A ZIP FILE-T , a Windows/favorites mappába. Van még más teendőm?
Abban segíts, hogy hogyan kapcsolódom a mobil TV-hez. A Mediafolyam programmal, vagy az IE, vagy az Opera segítségével?
Tehát hogyan tovább?

Köszi előre is.

Nem elérhető Carambola

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC TOUCH HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #3 Dátum: 2009, 08 22, 22:38:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!


Köszi a választ. Nos van mediamania L csomagom, HTC Touch HD telefonom.
A streamingnedia gondolom a Mediafolyam-mal megegyezik, csak az enyémel? magyarul írja.
NOS BEMÁSOLTAM A ZIP FILE-T , a Windows/favorites mappába. Van még más teendőm?
Abban segíts, hogy hogyan kapcsolódom a mobil TV-hez. A Mediafolyam programmal, vagy az IE, vagy az Opera segítségével?
Tehát hogyan tovább?

Köszi előre is.


Szia!

Közben rájöttem , hogy a favorites mappából tudom indítani a programot.
A kép minőség mondjuk botrányos, kockás, stb, de működik, és gondolom ez már a szolgáltatás minősége nem a kapcsolat hibája..

Köszi nagyon!

Nem elérhető szappan

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: SurfStar III
  • PDA: Xperia X1
  • PDA ROM: R4A0010
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #4 Dátum: 2009, 08 23, 00:09:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Közben rájöttem , hogy a favorites mappából tudom indítani a programot.
A kép minőség mondjuk botrányos, kockás, stb, de működik, és gondolom ez már a szolgáltatás minősége nem a kapcsolat hibája..

Köszi nagyon!


Halle

Bocsi, nem írtam, hogy bemásolod, és rákattintassz valamelyik linkre, és megy is.
A minőségére nemnagyon tudok mit mondani, mert én SE Xperia X1-en használom, a Streamingmedia progi a linkre kattintva azonnal automatikusan csatlakozik, és a minősége is nagyon jó.Próbáld meg ezzel, vagy valami hasonlóval HTC-n.
Egyébként bármelyik böngészővel megy.
Sajnos képet nem tudok csinálni, de nálam mobilhoz képest nagyon jó a minőség.
Szivesen


Nem elérhető Carambola

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC TOUCH HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #5 Dátum: 2009, 08 23, 08:26:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Halle

Bocsi, nem írtam, hogy bemásolod, és rákattintassz valamelyik linkre, és megy is.
A minőségére nemnagyon tudok mit mondani, mert én SE Xperia X1-en használom, a Streamingmedia progi a linkre kattintva azonnal automatikusan csatlakozik, és a minősége is nagyon jó.Próbáld meg ezzel, vagy valami hasonlóval HTC-n.
Egyébként bármelyik böngészővel megy.
Sajnos képet nem tudok csinálni, de nálam mobilhoz képest nagyon jó a minőség.
Szivesen


Szia!

Megmondanád mi a progi pontos neve, mert nekem a gyári mediafolyam progi indul, és ennek a minősége ilyen gyenge.
Esetleh jol lehet letölteni?

Köszi

Nem elérhető szappan

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: SurfStar III
  • PDA: Xperia X1
  • PDA ROM: R4A0010
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #6 Dátum: 2009, 08 23, 11:12:00 »
"Streamingmedia" a program neve.

csoki

Nem elérhető nagyzee

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC Touch Pro
  • PDA ROM: 5.05.405.1 WWE
  • Skype: nagyzee
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #7 Dátum: 2009, 09 10, 13:37:46 »
HTC Touch Pro-n próbálom, de nekem Media File not found üzit dob a StreamingMedia... küzdök vele még egy picit, bár a tmobilos ÜSZ azt mondta, csak Tmobile készülékekkel megy, az enyémen meg HTC ROM van, mert nem Tmo-s cucc.

Nem elérhető adamos

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: XXDLIB_XEH
Mobile TV HTC HD2-n
« Reply #8 Dátum: 2009, 12 01, 16:38:46 »
Sziasztok,
Próbáltam a leirás alapján beállitani a mobil-TV-t de sajnos a "media not found" üzenetet kapom a streaming player-ben. Próbáltam a wap-on is elérni az oldalt, de sajnos "Az ön készüléke nem támogatott" üzenetet kaptam. User agent-et is cseréltem Operában de ugyanez a hibaüzenet fogadott a böngészőben.
Proxy beálltásokat is próbáltam de akkor egyrészt nem ment az email elérés, másrészt ugyanúgy nem működött a dolog.
Ha valaki tud valamilyen működő módszert azt szivesen fogadnánk HD2-vel rendelkező kollégák.

Nem elérhető dvefilm

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.43.479.2 (70124) WWE
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #9 Dátum: 2010, 01 04, 00:45:49 »
Sziasztok,
Próbáltam a leirás alapján beállitani a mobil-TV-t de sajnos a "media not found" üzenetet kapom a streaming player-ben. Próbáltam a wap-on is elérni az oldalt, de sajnos "Az ön készüléke nem támogatott" üzenetet kaptam. User agent-et is cseréltem Operában de ugyanez a hibaüzenet fogadott a böngészőben.
Proxy beálltásokat is próbáltam de akkor egyrészt nem ment az email elérés, másrészt ugyanúgy nem működött a dolog.
Ha valaki tud valamilyen működő módszert azt szivesen fogadnánk HD2-vel rendelkező kollégák. HELP MEEEEEE..... :'(

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #10 Dátum: 2010, 01 04, 08:42:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáltam a leirás alapján beállitani a mobil-TV-t de sajnos a "media not found" üzenetet kapom a streaming player-ben. Próbáltam a wap-on is elérni az oldalt, de sajnos "Az ön készüléke nem támogatott" üzenetet kaptam. User agent-et is cseréltem Operában de ugyanez a hibaüzenet fogadott a böngészőben.
Proxy beálltásokat is próbáltam de akkor egyrészt nem ment az email elérés, másrészt ugyanúgy nem működött a dolog.
Ha valaki tud valamilyen működő módszert azt szivesen fogadnánk HD2-vel rendelkező kollégák. HELP MEEEEEE..... :'(

Nem értem, miért kell kétszer ugyanazt a hozzászólást beírni eltérő felhasználónévvel. :hmm:
Amíg a HD2-vel kapcsolatban a HD fórumában érdeklődsz, jó eséllyel nem fogsz választ kapni.

Nem elérhető adamos

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: i9300
  • PDA ROM: XXDLIB_XEH
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #11 Dátum: 2010, 01 06, 17:27:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem értem, miért kell kétszer ugyanazt a hozzászólást beírni eltérő felhasználónévvel. :hmm:
Amíg a HD2-vel kapcsolatban a HD fórumában érdeklődsz, jó eséllyel nem fogsz választ kapni.
Hali,
az emlitett kedves dvefilm felhasználó nem én vagyok. Valaki csak megtanulta a copy-paste-et. Ha visszanézed a hozzászólásaimat, kiderül hogy nem szoktam flood-olni. (ahogy ezt dvefilm megtette a hd2-es topicban ahova megintcsak bepastelte még kétszer ezt a hozzászólásomat).
Azért irtam ide az eredeti hozzászólásomat, mert topic-ot természetesen nem tudok nyitni, és ugy gondoltam ez egy funkció specifikus topic és nem nagyon lehet különbség HD és HD2 beállitások között ha a mobil-tv-ről van szó. Mivel a dolgot még mindig nem sikerült működésre birnom ezért nem tudom hogy tényleg igy van-e vagy csak simán benéztem.
Köszönöm.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #12 Dátum: 2010, 01 06, 19:49:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali,
az emlitett kedves dvefilm felhasználó nem én vagyok. Valaki csak megtanulta a copy-paste-et. Ha visszanézed a hozzászólásaimat, kiderül hogy nem szoktam flood-olni. (ahogy ezt dvefilm megtette a hd2-es topicban ahova megintcsak bepastelte még kétszer ezt a hozzászólásomat).
Azért irtam ide az eredeti hozzászólásomat, mert topic-ot természetesen nem tudok nyitni, és ugy gondoltam ez egy funkció specifikus topic és nem nagyon lehet különbség HD és HD2 beállitások között ha a mobil-tv-ről van szó. Mivel a dolgot még mindig nem sikerült működésre birnom ezért nem tudom hogy tényleg igy van-e vagy csak simán benéztem.
Köszönöm.

Értem, bocsánat. Elég egyértelműnek tűnt, eszembe se jutott, hogy valaki így leegyszerűsíti a saját kérdését. :shock:
MobilTV ügyben régóta készül egy leírás Omnia II-re, ami talán más WM6.5 készülékekre is használható lesz. Már ha egyszer befejezi a delikvens...

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #13 Dátum: 2010, 01 06, 20:07:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem, bocsánat. Elég egyértelműnek tűnt, eszembe se jutott, hogy valaki így leegyszerűsíti a saját kérdését. :shock:
MobilTV ügyben régóta készül egy leírás Omnia II-re, ami talán más WM6.5 készülékekre is használható lesz. Már ha egyszer befejezi a delikvens...
Már kint van :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #14 Dátum: 2010, 01 06, 20:57:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már kint van :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Hehe, kösz. :ok:
Ma elég szellősen voltam a fórumon, és ez csak zűrösebb lesz a hét hátralevő részében. :(

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #15 Dátum: 2010, 01 28, 09:26:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Közben rájöttem , hogy a favorites mappából tudom indítani a programot.
A kép minőség mondjuk botrányos, kockás, stb, de működik, és gondolom ez már a szolgáltatás minősége nem a kapcsolat hibája..

Köszi nagyon!

szia

kíváncsi lennék hogy sikerült összehoznod mert nekem még mindig dobja a hibát "Media file not found". megvan a zip, elindítom a kedvencekből a választott csatornát, a Streaming Media csatlakozik majd közli a hibaüzenetet. az ügyfélszolgálat persze annyit tud mondani "biztos nem ismeri fel a server a készülékemet". Én nem szeretném hogy barátok legyenek csak szolgálja ki...

Nem elérhető Remixen

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: pdaf
  • PDA: pdaf
  • PDA ROM: pdaf
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #16 Dátum: 2010, 08 18, 11:34:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem, bocsánat. Elég egyértelműnek tűnt, eszembe se jutott, hogy valaki így leegyszerűsíti a saját kérdését. :shock:
MobilTV ügyben régóta készül egy leírás Omnia II-re, ami talán más WM6.5 készülékekre is használható lesz. Már ha egyszer befejezi a delikvens...
Köszönet neked információk i az újonnan csatlakozni, és így szép post egyetértek veled. Ön kiegészítése olyan informatív ....  :taps: :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető shawn123

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: assa
  • PDA ROM: sasa
Re: Mobile TV HTC Touch HD-n?
« Reply #17 Dátum: 2010, 12 02, 07:20:33 »
hi srácok, ...
Ez a frissítés a HTC Touch HD egyesíti az SMS-funkció egyedülálló értesítést, hogy neked az üzeneteket, amint kapsz őket. Kap értesítést, amikor a telefon be van kapcsolva, és fogadására, így közel marad a szeretteivel útközben.
köszönöm, ..
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login