2024, 03 28, 13:21:19

Szerző Téma: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet  (Megtekintve 62584 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető abrakadabra

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 + Phone: PUIE1 - [Sector] 23064 Titanium Lite
Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Dátum: 2009, 06 29, 21:23:14 »
Szomorú vagyok. Még három hónapja sem volt meg az Omniám, máris megdurrantották... (Legalábbis vasárnap hajnal óta nem jelentkeztek, hogy "Helló papa, megtaláltuk a telefonod, jó fejek vagyunk, visszaadnánk", ami azért valljuk be, több, mint gyanús.)
Persze én is hibás vagyok: az ember manapság nem mászkálhat úgy vidáman a pesti éjszakában, mint kölyökkoromban, pár sert és Jägert betolva a bélésbe, csak, hogy mosolygósabb legyen. Ilyenkor azért lanyhul a figyelem. :-)
Mondjuk még melegében (1-2 órán belül) lejelentettem és feketelistáztattam a rendőrségen az IMEI-számot, illetve a szolgáltatónál lekapcsoltattam a SIM-kártyát.
Szerintetek van rá valami esély, hogy meglesz? Mondjuk IMEI vagy GPS-jel alapján? (Az Omnián amúgy át lehet hekkelni az IMEI-kódot megfelelő eszközök birtokában?) 
Az a "baj", hogy bár az együtt töltött idő rövid volt, így is annyira megkedveltem, hogy záros határidőn belül veszek egy újat. :-) De azért a P!cs@8@!!!!

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #1 Dátum: 2009, 06 29, 21:31:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szomorú vagyok. Még három hónapja sem volt meg az Omniám, máris megdurrantották... (Legalábbis vasárnap hajnal óta nem jelentkeztek, hogy "Helló papa, megtaláltuk a telefonod, jó fejek vagyunk, visszaadnánk", ami azért valljuk be, több, mint gyanús.)
Persze én is hibás vagyok: az ember manapság nem mászkálhat úgy vidáman a pesti éjszakában, mint kölyökkoromban, pár sert és Jägert betolva a bélésbe, csak, hogy mosolygósabb legyen. Ilyenkor azért lanyhul a figyelem. :-)
Mondjuk még melegében (1-2 órán belül) lejelentettem és feketelistáztattam a rendőrségen az IMEI-számot, illetve a szolgáltatónál lekapcsoltattam a SIM-kártyát.
Szerintetek van rá valami esély, hogy meglesz? Mondjuk IMEI vagy GPS-jel alapján? (Az Omnián amúgy át lehet hekkelni az IMEI-kódot megfelelő eszközök birtokában?) 
Az a "baj", hogy bár az együtt töltött idő rövid volt, így is annyira megkedveltem, hogy záros határidőn belül veszek egy újat. :-) De azért a P!cs@8@!!!!
Őszintén sajnálom a dolgot, igazán át tudom érezni a bánatod. Igaz ez már nem segít a régi vissza szerzésében, de hasznos lehet, hogy esetleg máskor vissza tudd szerezni. Ez egy olyan progi ami, azonnal SMS-t küld egy általad megadott telefonra annak a számával aki beletette a saját kártyáját. Talán egy kis biztonságot ez is jelent a következő Omniád megerőrzésére.
Itt olvashatsz róla:You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető pimpu

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 419
  • Nem: Férfi
  • PDA: sl4+j720+note3
  • Skype: pimpu01
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #2 Dátum: 2009, 06 29, 21:37:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szomorú vagyok. Még három hónapja sem volt meg az Omniám, máris megdurrantották... (Legalábbis vasárnap hajnal óta nem jelentkeztek, hogy "Helló papa, megtaláltuk a telefonod, jó fejek vagyunk, visszaadnánk", ami azért valljuk be, több, mint gyanús.)
Persze én is hibás vagyok: az ember manapság nem mászkálhat úgy vidáman a pesti éjszakában, mint kölyökkoromban, pár sert és Jägert betolva a bélésbe, csak, hogy mosolygósabb legyen. Ilyenkor azért lanyhul a figyelem. :-)
Mondjuk még melegében (1-2 órán belül) lejelentettem és feketelistáztattam a rendőrségen az IMEI-számot, illetve a szolgáltatónál lekapcsoltattam a SIM-kártyát.
Szerintetek van rá valami esély, hogy meglesz? Mondjuk IMEI vagy GPS-jel alapján? (Az Omnián amúgy át lehet hekkelni az IMEI-kódot megfelelő eszközök birtokában?) 
Az a "baj", hogy bár az együtt töltött idő rövid volt, így is annyira megkedveltem, hogy záros határidőn belül veszek egy újat. :-) De azért a P!cs@8@!!!!
ez szívás, részvétem  :(
esély mindig van, de igen csekély. minden kütyün át lehet írni az imeit, csak megfelelő tudás kell hozzá
jobban jársz, ha veszel újat

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #3 Dátum: 2009, 06 29, 21:38:33 »
Hát ez nagyon szomorú.Sajnos azonban hogy nem meglepő a mai világban.Sajnálom a történteket.
Szeszo ajánlott egy progit,gondoltam megosztom veled azt amit én használok: SPRITE TERMINATOR.
ha meglesz az új omniád első progik közt legyen vmelyik.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető abrakadabra

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 + Phone: PUIE1 - [Sector] 23064 Titanium Lite
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #4 Dátum: 2009, 06 29, 21:49:27 »
Köszi az együttérzést és természetesen a tanácsokat is srácok, megfogadom mindet. Szerintem csak akkor van esély, ha a kedves új tulaj (az a drága ember!) nem egy agysebész, és beviszi egy olyan boltba eladni, ahol normális az eladó.
Tudjátok, az egészben az a szomorú, hogy ha én pl. találnék egy mobilt, akkor a sajátomról másnap felhívnám az Anya / Apa / Morzsi / Pákó stb. telefonszámot és megmondanám, hová jöjjön érte a gazdája. Kár, hogy nem ez a divat.     

Nem elérhető kicsibacsi

  • Hozzászólások: 95
  • PDA: SE X 10 mini
  • PDA ROM: Andoid 1.6
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #5 Dátum: 2009, 06 29, 22:27:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szomorú vagyok. Még három hónapja sem volt meg az Omniám, máris megdurrantották... (Legalábbis vasárnap hajnal óta nem jelentkeztek, hogy "Helló papa, megtaláltuk a telefonod, jó fejek vagyunk, visszaadnánk", ami azért valljuk be, több, mint gyanús.)
Persze én is hibás vagyok: az ember manapság nem mászkálhat úgy vidáman a pesti éjszakában, mint kölyökkoromban, pár sert és Jägert betolva a bélésbe, csak, hogy mosolygósabb legyen. Ilyenkor azért lanyhul a figyelem. :-)
Mondjuk még melegében (1-2 órán belül) lejelentettem és feketelistáztattam a rendőrségen az IMEI-számot, illetve a szolgáltatónál lekapcsoltattam a SIM-kártyát.
Szerintetek van rá valami esély, hogy meglesz? Mondjuk IMEI vagy GPS-jel alapján? (Az Omnián amúgy át lehet hekkelni az IMEI-kódot megfelelő eszközök birtokában?) 
Az a "baj", hogy bár az együtt töltött idő rövid volt, így is annyira megkedveltem, hogy záros határidőn belül veszek egy újat. :-) De azért a P!cs@8@!!!!
Részvétem!De tényleg!Utánanéztem a Sprite terminator és a Roblock nevű programoknak.Nem tudom eldönteni melyik a jobb.Szerintetek?
A Hold kisebb, mint a Föld, de messzebb is van!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #6 Dátum: 2009, 06 29, 22:30:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Részvétem!De tényleg!Utánanéztem a Sprite terminator és a Roblock nevű programoknak.Nem tudom eldönteni melyik a jobb.Szerintetek?
Én a Sprite-re esküszöm.
Próbáld ki mind kettőt,aztán te döntsd el.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #7 Dátum: 2009, 06 29, 23:36:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utánanéztem a Sprite terminator és a Roblock nevű programoknak.Nem tudom eldönteni melyik a jobb.Szerintetek?

Sajnos mindkettő csak lámák ellen ér valamit. Reménykedni lehet, hogy a nagy többség láma...

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #8 Dátum: 2009, 07 05, 11:36:35 »
Én már jártam így... Buliba voltunk egyik ismerősöm szülinapját ünnepeltük.  Aztán másnap délben csörög a telóm(legalábis azt hittem). Ránézek a kijelzőre semmi... Hallgatom mondom ez se anyu se apu telefonja nem lehet és hát még a szobámba is van ráadásul... Aztán nagy nehezen rájöttem, hogy honnan jön a hang... Még a téli kabátba voltam ami nagyon vastag és az meg a szobainason(vagy hogy hívják :D) volt... Nézem, a zsebében ott volt egy Nokia... Aztán felhívtam az ismerősöt akinek a bulija volt, hogy mindjárt megcsörgetem egy számról mondja meg ki az és a névjegyzékéből kit hívjak fel. Fel is hívtam jöttek is a telefonért. Azóta is mikor találkozunk futólag mindig mondja, hogy mennyire hálás... :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #9 Dátum: 2009, 07 05, 18:37:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már jártam így... Buliba voltunk egyik ismerősöm szülinapját ünnepeltük.  Aztán másnap délben csörög a [NEM TELCSI!]m(legalábis azt hittem). Ránézek a kijelzőre semmi... Hallgatom mondom ez se anyu se apu telefonja nem lehet és hát még a szobámba is van ráadásul... Aztán nagy nehezen rájöttem, hogy honnan jön a hang... Még a téli kabátba voltam ami nagyon vastag és az meg a szobainason(vagy hogy hívják :D) volt... Nézem, a zsebében ott volt egy Nokia... Aztán felhívtam az ismerősöt akinek a bulija volt, hogy mindjárt megcsörgetem egy számról mondja meg ki az és a névjegyzékéből kit hívjak fel. Fel is hívtam jöttek is a telefonért. Azóta is mikor találkozunk futólag mindig mondja, hogy mennyire hálás... :)

Annyira hálás volt, hogy a kabátját már nem is akarta vissza? ;D

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #10 Dátum: 2009, 07 05, 18:48:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyira hálás volt, hogy a kabátját már nem is akarta vissza? ;D
Hehe..  :D
Keep smiling! :)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #11 Dátum: 2009, 07 05, 19:11:36 »
Hát azt nem tudom...  De az én kabátomba volt nem a sajátjába! Akkor minek szóltam volna Neki ha a saját telója a saját kabátjába lett volna?  :shock: :shock:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #12 Dátum: 2009, 07 05, 20:20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát azt nem tudom...  De az én kabátomba volt nem a sajátjába! Akkor minek szóltam volna Neki ha a saját [NEM TELCSI!]ja a saját kabátjába lett volna?  :shock: :shock:
Félreérthető volt.  :)
Keep smiling! :)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #13 Dátum: 2009, 07 05, 21:03:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félreérthető volt.  :)

Bocsi!  :) O->-
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #14 Dátum: 2009, 07 05, 21:13:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi!  :) O->-

Inkább arra kéne vigyáznod, hogy ittas állapotodban ne törjenek föl lelked förtelmes bugyraiból a kleptomán hajlamok! :D
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #15 Dátum: 2009, 07 05, 22:09:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Inkább arra kéne vigyáznod, hogy ittas állapotodban ne törjenek föl lelked förtelmes bugyraiból a kleptomán hajlamok! :D
frici! Ehez még nem ittam eleget! :)  Most ezzel mit akartál mondani? :shock:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető MADcat

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 598
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq X960HD - Igo Primo Eszterke
  • PDA: Note II - Tab 2.7
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #16 Dátum: 2009, 07 05, 22:36:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De azért a P!cs@8@!!!!

Tudom nem vigasztal, de nekem a napszemüvegemet lopták el tagnap :(
Ráadásul majdnem mindig hordanom kell :( :(

ilyen világban élünk  :-X
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #17 Dátum: 2009, 07 05, 22:52:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom nem vigasztal, de nekem a napszemüvegemet lopták el tagnap :(
Ráadásul majdnem mindig hordanom kell :( :(

ilyen világban élünk  :-X
Nekem ma lopták el a napszeműmet :( szerencsére van másik!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #18 Dátum: 2009, 07 05, 23:40:48 »
Én tavaly strandoltam a helyi strandon.. Előtte vettem napszemüveget, meg fürdőnadrágot, röplabdát. Kb. maradt nálam 10.000Ft, de már haza nem akartam menni.. Aztán strandon ellopták a pénzt és a labdát is..  :( Nagyon szerencsétlen nap volt. Aztán végül előkerültek akik ellopták, de hát semmi sem került elő..  :(
Keep smiling! :)

Nem elérhető abrakadabra

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 + Phone: PUIE1 - [Sector] 23064 Titanium Lite
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #19 Dátum: 2009, 07 06, 09:59:37 »
Azóta már vettem egy új Omniát. (Persze a régiről semmi hír.)
A jópofa az egészben, hogy most - a konkrét gépen kívül - mindenből (stylus, füles, töltő) van egy tartalék (ami persze egyáltalán nem baj).
Ha esetleg ezt is ellopnák, akkor:
1.) Veszek egy ilyen kütyüt, szerintem észre fogom venni, ha nincs nálam: You are not allowed to view links. Register or Login
2.) Nyitok nektek egy Omnia kiegészítő shopot. Megkímélt, jó állapotban lévő tartozékok, csak PDA Fan Club Tagoknak.
3.) Veszek még egy Omniát, de ebbe már valahogy bele fogok hekkelni egy kis C-4 plasztikot, amely azonnal felrobbantja a készüléket (remélhetőleg a tolvaj fülén), ha a megadott számról küldök rá egy "Ezt nem hiszem el, már megint!"-szövegezésű sms-t.

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #20 Dátum: 2009, 07 06, 13:54:33 »
Részvétem...

Érdekességképpen az én sztorim:

kb 6-8 éve történt, hogy ellopták a Siemens C30 készülékemet. (sem árban, sem tudásban nem volt nagy durranás, de akkoriban középsulis koleszos voltam, és azért nem kevés pénzem ment rá).

Rendőrségen lejelentettem, szolgáltatónál letiltottam, kb-ra tudtam, hogy ki vihette el, de egyébként semmit nem tudtam róla (hol lakik, mi a rendes neve, stb...).

Kb. 2 héttel a bejelentés után hívtak a rendőségtől, hogy fáradjak be a készülékért. 9990 Ft-os eszközről beszélünk, nem egy Omniáról.

Az a baj, hogy hiába kérik el a személyidet ha bemész egy telefon boltba készüléket eladni. Ha neccesnek érzik, hogy lopott, akkor inkább leviszik Szabadkára... ott meg már a kutyát nem érdekli, hogy ki fia borja volt...

a remény hal meg utoljára...
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ZΛGΣ

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1880
  • Nem: Férfi
    • Elitnet
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: crDroid
  • Skype: zagezage
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #21 Dátum: 2009, 07 06, 15:14:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor inkább leviszik Szabadkára...

Te délvidéki vagy?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wrezox

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 126
  • PDA: iPhone 4S
  • Skype: wrezox
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #22 Dátum: 2009, 07 06, 16:07:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te délvidéki vagy?
Szekszárdi, mint a profiljában láthatod.  :)
Keep smiling! :)

Nem elérhető abrakadabra

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: DXID1 + Phone: PUIE1 - [Sector] 23064 Titanium Lite
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #23 Dátum: 2009, 07 06, 16:55:53 »
Élnek rokonaim Szabadkán, hívjam fel őket, hogy nézzenek körbe a helyi GŠM-boltokban?  :D

szerk: Ja, ahhoz előbb kellene az új ŠIM-kártya.  ;)

Nem elérhető Pix

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 386
  • §
  • PDA: LG G4
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #24 Dátum: 2009, 07 06, 17:48:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk IMEI vagy GPS-jel alapján? (Az Omnián amúgy át lehet hekkelni az IMEI-kódot megfelelő eszközök birtokában?) 

Nekem a Nokia 6600-omat lopták el és az IMEI szám után meg is találták.

Nagyon szar napom volt.
Kb. 6 éve történt s elég fiatal volt még a telefon és Én is. A sulimban hagytam a padomban és egy másik teremben voltam egy méterre a sajátomtól amik között 15 centis gipszkarton volt.
Privát suli, kijönne be ?!

- Telefon 70.000 (de erre pont nem emlékszem biztosan, pontosabban szentem több volt)
-  4 napos snowboard kabát 80.000
- Pénztárca QS 13.000 + 5.000 Huf