2024, 03 29, 06:34:59

Szerző Téma: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet  (Megtekintve 62593 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #25 Dátum: 2009, 07 06, 23:51:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szekszárdi, mint a profiljában láthatod.  :)

ott a pont.  :ok:  Baján is van állítólag pár ember, aki csak úgy átveszi, nem kérdez semmit sem, fizet, aztán jónapot... Gondolom nem azért nem kérdez, mert a sarki GSM boltba akarja leadni...

A sztori lényege nem is az, hogy mit visznek hova, hanem hogy 6-8 éve egy durván 10eFt-os telefont megtaláltak... A rendőrök... Bár a mai helyzet...  :'(  :-X

Egy Omnia a Siemens C30-hoz képest olyan, mint a Commodore 64 az Apple MacBook Pro UniBody-hoz képest.

Mindkettő használható valamire, a kérdés csak az, hogy neked elegendő-e a tudása   :D

"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető titi-maffia

  • Hozzászólások: 70
  • Navigáció / Navigation: IGO8, IGO AMIGO,
  • PDA: Samsung SGH-i900 OMNIA
  • PDA ROM: Anzo WM 6.5 28205_PFC_V4
  • Skype: titi-maffia
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #26 Dátum: 2009, 11 23, 18:59:31 »
a fejemet csapkodnám a falhoz ha elveszteném a mobilomat
de ha ellopnák akkor meg annak a fejét ütném szét aki ellopta a mobilomat
a mobilom fontos a számomra
Samsung SGH-i900 OMNIA
Nyugodtan Fórdulj Hozzám Segítségért !!!UIQ-ban

Nem elérhető Obtenebrya

  • Hozzászólások: 36
  • Navigáció / Navigation: Szemem 1.0 - Szám 2.1c
  • PDA: SGT i8000 8Gb
  • PDA ROM: NXXJB3-XEHJA1-XXJA3
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #27 Dátum: 2010, 05 03, 13:51:16 »
Ahogy megjelent az Omnia I, elkezdtem szőni az álmomat, hogy megszerzem. Semmi nem jött össze, hónapokig gyűjtöttem a lóvét, jártam a szolgáltatókat részletfizetési opcióért - semmi. Jóóó sok idő eltelt, és most év elején észleltem hogy van Omnia II. Na mondom nekifutok megint. Gyűjtöm a lóvét, részletrl és szolgáltatóról lemondok, mindkettőt meggyűlöltem, ha nem eszek is megveszem, ez már becsületbeli dolog. De ha ellopnák, ennyi szenvedés után, amint nagy nehezen  megveszem... szóval remélem, hogy ebbe a topikba nem fogok "élesben" írni, és részvét annak, akinek megnyúlták valamelyik ilyen drága kütyüjét!
Virtus et Veritas

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #28 Dátum: 2010, 06 22, 22:09:39 »
Tőlem már kétszer lopták el.  :'( Az egyik alig volt 1 hónapos. Nagyon rossz érzés, mert nem is maga a kütyü, persze az is, de sokkal inkább az eszmei értéke hiányzott.  :'(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

okoska44

  • Vendég
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #29 Dátum: 2014, 01 20, 01:28:09 »
Sajnos a részeg .alvó emberekre külön specializálódtak.Hajnalban mentem dolgozni,a 47-es villamoson 4 cigány gyerek állt egy alvó felett.Én nem félek és figyeltem,Mit láttam?Az egyik belenyúlt a zsebébe,de odanéztem már kihúzta.Rögtön kapcsoltam és tudtam mi a teendőm.Odamentem és felráztam.Azoknak nem tetszett,mondtam kolllegám.Amikor leszállít imbolyogva,közöltem vele"ki akarták rabolni"ne aludjon el lehetőleg.Ennyit tudtam tenni.

Gizike88

  • Vendég
Re: Ellopták a gépet, az okosat, a szépet
« Reply #30 Dátum: 2015, 04 09, 20:32:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Részvétem...

Érdekességképpen az én sztorim:

kb 6-8 éve történt, hogy ellopták a Siemens C30 készülékemet. (sem árban, sem tudásban nem volt nagy durranás, de akkoriban középsulis koleszos voltam, és azért nem kevés pénzem ment rá).

Rendőrségen lejelentettem, szolgáltatónál letiltottam, kb-ra tudtam, hogy ki vihette el, de egyébként semmit nem tudtam róla (hol lakik, mi a rendes neve, stb...).

Kb. 2 héttel a bejelentés után hívtak a rendőségtől, hogy fáradjak be a készülékért. 9990 Ft-os eszközről beszélünk, nem egy Omniáról.

Az a baj, hogy hiába kérik el a személyidet ha bemész egy telefon boltba készüléket eladni. Ha neccesnek érzik, hogy lopott, akkor inkább leviszik Szabadkára... ott meg már a kutyát nem érdekli, hogy ki fia borja volt...

a remény hal meg utoljára...
Sajnálom:(.Megoldás némi azért van.Egy kollégának ellopták HTC-et.Már otthon benérték.A rendőrséggel a lakására mentek.A cigány gyerek hebegett-habogott ;találta stb.Kapott 30 ezer büntetést.A másik szomorú dolog.Van sufni gsm ahol kb 13 ezer környékén tiltott imei számos készülékeket átütnek.