2024, 05 01, 08:50:45

Szerző Téma: AIRIS T483 & Airis T482  (Megtekintve 68541 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
AIRIS T48x autós töltő
« Reply #25 Dátum: 2009, 08 12, 08:38:58 »
Sziasztok!

Olvasva a fórumot, úgy néz ki, hogy csak a kipróbált töltőkkel érdemes foglalkozni.

Nálam is az a gond, hogy a gyári töltő GPS használat közben már nem elég. Most érkeztem vissza egy 4000 km-s kiruccanásból, volt időm tesztelni a meglévő töltőimet. Sajnos, egyik sem vált be, pedig a 482-nél még jók voltak. Lehet, hogy a magasabb órajelű proci a gond? Mert a feliratokat elnézve mindegyik jó kéne legyen, de a gyakorlat azt mutatja, hogy mégse.

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
Airis T48x Yahho! csoport (group)
« Reply #26 Dátum: 2009, 08 12, 09:29:33 »
Sziasztok!

A fórum sajnos nem biztosít megfelelő eszközöket arra, hogy a különböző infókat rendszerezzük és "rendesen" tudjunk keresni benne.

Ezért a Yahoo! Groups-on létrehoztam egy csoportot, amely az alábbi címen érhető el: You are not allowed to view links. Register or Login Itt már előkészítettem egy pár táblázatot (szoftverek, szoftverek minősítése, kiegészítők).

Kedves pallacko! Mivel Te vagy ennek a fórumnak az indítója, természetesen a moderátori jogosultságokat a Yahoo!-n szívesen átadom. Keress majd egy privát üziben.

Üdv,
bmb

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Airis T48x Yahho! csoport (group)
« Reply #27 Dátum: 2009, 08 12, 09:35:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A fórum sajnos nem biztosít megfelelő eszközöket arra, hogy a különböző infókat rendszerezzük és "rendesen" tudjunk keresni benne.

Ezért a Yahoo! Groups-on létrehoztam egy csoportot, amely az alábbi címen érhető el: You are not allowed to view links. Register or Login Itt már előkészítettem egy pár táblázatot (szoftverek, szoftverek minősítése, kiegészítők).

Kedves pallacko! Mivel Te vagy ennek a fórumnak az indítója, természetesen a moderátori jogosultságokat a Yahoo!-n szívesen átadom. Keress majd egy privát üziben.

Üdv,
bmb
Sajnálom hogy így látod. Az Omnia rész alatt is külön szekcióban vannak a kiegészítők, navigációs programok, és egy teljesen elkülönített részen a programajánlók. Szívesen vettem volna ha megkeresel minket ebben az ügyben.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt is lehet mindent, csak nem jár alanyi jogon a szabad témanyitás, hogy elkerüljük a káoszt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
ActiveSync
« Reply #28 Dátum: 2009, 08 12, 09:53:56 »
Sziasztok!

Nem hittem volna, hogy ilyen "termékeny" leszek a mai napon, de sajnos kénytelen vagyok grafomán hajlamaimat kielégíteni:

kérlek segítsetek, hogy az Airis T483-t és az ActiveSync-et közösen működésre bírjam, vagy ha tudtok az ActiveSync-nél jobbat, akkor szóljatok.

A T482-t csont nélkül, bármilyen géppel ActiveSync-el pillanatok alatt szinkronizálni tudtam. Ez a 483-al nem jön össze. Már 4 gépen próbáltam, teljes kudarc.

Természetesen előtte a biztonság kedvéért megnéztem a fórumokat, az ott ajánlottaknak megfelelően jártam el. Sajnos, sikertelenül.

A különböző doksik miatt kénytelen vagyok ActiveSync-et használni, mert hiába mentem le a Microsoft féle MyPhone-al a doksikat, az nem végez konverziót, így PCn nem tudom a PDAn készített doksikat tovább szerkeszteni.

Előre is köszi a segítséget.

Üdv,
bmb

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: ActiveSync
« Reply #29 Dátum: 2009, 08 12, 09:58:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


kérlek segítsetek, hogy az Airis T483-t és az ActiveSync-et közösen működésre bírjam, vagy ha tudtok az ActiveSync-nél jobbat, akkor szóljatok.


Van neked olyan a pda-n, hogy Settings, Connection, USB to pc?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
Re: Airis T48x Yahho! csoport (group)
« Reply #30 Dátum: 2009, 08 12, 10:16:24 »
Kedves patience!

Elnézést kérek, ha véletlenül is megsértettem valakit. Nem állt szándékomban.

Amikor azt írtam, hogy "a fórum nem biztosít ...", arra értettem, hogy az "Airis" csoporton belül pl. hiába keresek rá valamire, mert ha nem volt ilyen témájú/tertalmú hozzászólás, akkor nincs találat, illetve az infók a különböző kategóriákban nem érhető el adatbázis-szerűen.

Mivel nem ismerem, milyen fórum-motort használtok, bevallom őszintén, hogy eszembe se jutott, hogy ilyen jellegű kéréssel forduljak Hozzátok. De gondolom, még nem késő :-). Ha van rá lehetőségetek egy ilyen adatbázis/nézet beüzemelésére, akkor kérlek, ne habozzatok. A fórumok halála (legalábbis részemről) az információ kinyerhetőségének hiánya.

Üdv,
bmb


You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom hogy így látod. Az Omnia rész alatt is külön szekcióban vannak a kiegészítők, navigációs programok, és egy teljesen elkülönített részen a programajánlók. Szívesen vettem volna ha megkeresel minket ebben az ügyben.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt is lehet mindent, csak nem jár alanyi jogon a szabad témanyitás, hogy elkerüljük a káoszt.

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
Re: ActiveSync
« Reply #31 Dátum: 2009, 08 12, 10:17:26 »
 :D Természetesen, ez a legelső, amit beállítok.

You are not allowed to view links. Register or Login
Van neked olyan a pda-n, hogy Settings, Connection, USB to pc?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: ActiveSync
« Reply #32 Dátum: 2009, 08 12, 10:24:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D Természetesen, ez a legelső, amit beállítok.
Remek :) Akkor nyilván próbáltad már pipával és anélkül. Nekem a céges gépemen csak akkor megy az AS, ha nincs bent a pipa.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
Re: ActiveSync
« Reply #33 Dátum: 2009, 08 12, 10:36:02 »
Úgy van. Mindkét verziót próbáltam. Először a piásat, utána pipa nélkül.

A végén meg én lettem a pipa  >:(.

Mindez a kábeles szinkronizálásra vonatkozik. Bluetooth-on keresztül mnég nem próbáltam, mert az asztali PCben ilyen nincs.

Furcsa mód, arra nem panaszkodik senki.

Egyéb ötlet?


You are not allowed to view links. Register or Login
Remek :) Akkor nyilván próbáltad már pipával és anélkül. Nekem a céges gépemen csak akkor megy az AS, ha nincs bent a pipa.

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re: AIRIS T48x autós töltő
« Reply #34 Dátum: 2009, 08 12, 11:23:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olvasva a fórumot, úgy néz ki, hogy csak a kipróbált töltőkkel érdemes foglalkozni.

Nálam is az a gond, hogy a gyári töltő GPS használat közben már nem elég. Most érkeztem vissza egy 4000 km-s kiruccanásból, volt időm tesztelni a meglévő töltőimet. Sajnos, egyik sem vált be, pedig a 482-nél még jók voltak. Lehet, hogy a magasabb órajelű proci a gond? Mert a feliratokat elnézve mindegyik jó kéne legyen, de a gyakorlat azt mutatja, hogy mégse.

Szia!
A Francia fórumon egy Motorola VC700 -s töltőre esküdnek!

Utána kellene nézni, hogy ez esetlegesen tölti -e?

Egy próbát megér!

Üdv.

pallacko

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re: ActiveSync
« Reply #35 Dátum: 2009, 08 12, 11:25:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy van. Mindkét verziót próbáltam. Először a piásat, utána pipa nélkül.

A végén meg én lettem a pipa  >:(.

Mindez a kábeles szinkronizálásra vonatkozik. Bluetooth-on keresztül mnég nem próbáltam, mert az asztali PCben ilyen nincs.

Furcsa mód, arra nem panaszkodik senki.

Egyéb ötlet?

Nálam, ha ilyen prbléma van, akkor mind a pc -n, mind az Airisen törlöm a párosított kapcsolatot és utána kezdem előről a párosítást és úgy minden ok!

Üdv:

pallacko

Nem elérhető bmb

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Airis T483
  • PDA ROM: még nem néztem meg
Re: ActiveSync
« Reply #36 Dátum: 2009, 08 12, 11:51:01 »
Ezen felül még a registry-t is (PCn) kigyomláltam, de semmi.  :-X

You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam, ha ilyen prbléma van, akkor mind a pc -n, mind az Airisen törlöm a párosított kapcsolatot és utána kezdem előről a párosítást és úgy minden ok!

Üdv:

pallacko

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Airis T48x Yahho! csoport (group)
« Reply #37 Dátum: 2009, 08 12, 14:23:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amikor azt írtam, hogy "a fórum nem biztosít ...", arra értettem, hogy az "Airis" csoporton belül pl. hiába keresek rá valamire, mert ha nem volt ilyen témájú/tertalmú hozzászólás, akkor nincs találat, illetve az infók a különböző kategóriákban nem érhető el adatbázis-szerűen.
Akkor miért nem ezt írtad?
Idézet
Mivel nem ismerem, milyen fórum-motort használtok, bevallom őszintén, hogy eszembe se jutott, hogy ilyen jellegű kéréssel forduljak Hozzátok. De gondolom, még nem késő :-). Ha van rá lehetőségetek egy ilyen adatbázis/nézet beüzemelésére, akkor kérlek, ne habozzatok. A fórumok halála (legalábbis részemről) az információ kinyerhetőségének hiánya.
Van egy olyan részünk, amit biztos láttál, amikor körülnéztél, hogy You are not allowed to view links. Register or Login ahol kedvedre hozhatsz létre topikokat. Tedd meg kérlek, hogy amit hiányolsz, azt megcsinálod ott, mi átnézzük és átrakjuk a megfelelő helyre, ha olyan. Köszi az együttműködést.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re: AIRIS T48x autós töltő
« Reply #38 Dátum: 2009, 08 14, 16:47:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olvasva a fórumot, úgy néz ki, hogy csak a kipróbált töltőkkel érdemes foglalkozni.

Nálam is az a gond, hogy a gyári töltő GPS használat közben már nem elég. Most érkeztem vissza egy 4000 km-s kiruccanásból, volt időm tesztelni a meglévő töltőimet. Sajnos, egyik sem vált be, pedig a 482-nél még jók voltak. Lehet, hogy a magasabb órajelű proci a gond? Mert a feliratokat elnézve mindegyik jó kéne legyen, de a gyakorlat azt mutatja, hogy mégse.

Sziasztok!

A mai napon megvásároltam a gyorsboltban az új Airis T483 -s készülékemhez valóban kompatibilis szivargyújtó töltőmet!

Teljesen korrektek voltak, bemutattam nekik a Home screen program segítségével, hogy hiába 2000 mAh -s a Duino töltő, nem biztosít megfelelő töltöttségi szintet, hiszen navigáció mellett a készülék lemerül!
Kipróbálásra és megvásárlásra került a már említett Motorola VC700 -s szivargyújtótöltő készülék, mely a 30% -s akksimat navigálás mellett hazáig már 70% -ra feltöltötte!

Tehát ez a szivargyújtó töltő kompatibilis a készülékünkhöz!

További szép napot!
Üdv:
pallacko

Nem elérhető bufesrac

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: Airis T482
  • PDA: Airis T482
  • PDA ROM: WM 6.0
Re: AIRIS T483 & Airis T482
« Reply #39 Dátum: 2009, 08 28, 10:08:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...viszont már nem akarom kilőni, vagy háttérbe tenni az iGo-t.

Javítom magam: pbar-ral a képernyőt kikapcsolni csak iGo-t csak háttérbe tétele után lehet és sajnos ilyenkor iGO nem navigál a háttérben. :(

Nem elérhető bufesrac

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: Airis T482
  • PDA: Airis T482
  • PDA ROM: WM 6.0
Re: AIRIS T48x autós töltő
« Reply #40 Dátum: 2009, 08 28, 10:45:27 »
Látom, nagyon rápörögtetek erre az autós töltő témára. :) Nekem tökéletesen működik a 625 HUF-os Motorola mini-USB-s töltőm, nemrég voltunk egy hosszabb úton (kb. 1600 km), semmi gond nem volt vele. Ha esetleg mégis lenne valami vele a későbbiekben (amit nem hiszek), akkor is csak 625 HUF, nem több ezer, de persze kinek mi kell. :)

Nem elérhető SirKán

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: Airis t483
  • PDA: Airis t483
  • PDA ROM: ?
Re: AIRIS T48x autós töltő
« Reply #41 Dátum: 2009, 09 03, 11:00:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom, nagyon rápörögtetek erre az autós töltő témára. :) Nekem tökéletesen működik a 625 HUF-os Motorola mini-USB-s töltőm, nemrég voltunk egy hosszabb úton (kb. 1600 km), semmi gond nem volt vele. Ha esetleg mégis lenne valami vele a későbbiekben (amit nem hiszek), akkor is csak 625 HUF, nem több ezer, de persze kinek mi kell. :)

Ez valszeg azért van, mert a tiéd 482-es. A probléma az eddigi tapasztalatok alapján csak a 483-nál jelentkezik...
Most adtam kölcsön az általam használhatatlan autós töltőt egy Mio360 tulajának. Gond nélkül navigál vele...

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re: AIRIS T483 & Airis T482
« Reply #42 Dátum: 2009, 09 03, 22:26:51 »
Sziasztok!

Valakinek sikerült már elindítani a TCPMP programot a T483 -s készüléken?

Nem elérhető bufesrac

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: Airis T482
  • PDA: Airis T482
  • PDA ROM: WM 6.0
Re: AIRIS T48x autós töltő
« Reply #43 Dátum: 2009, 09 16, 10:58:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez valszeg azért van, mert a tiéd 482-es. A probléma az eddigi tapasztalatok alapján csak a 483-nál jelentkezik...
Most adtam kölcsön az általam használhatatlan autós töltőt egy Mio360 tulajának. Gond nélkül navigál vele...

Áhh, így már érthető. :)

Nem elérhető vjoe

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Airis T 482
  • PDA: Airis T 482
  • PDA ROM: Windows Mobile 6 professional
Airis T482 visCrypt
« Reply #44 Dátum: 2009, 11 19, 12:22:56 »
Szevasztok!
Közel egy éve használok T 482-est minden funciójában, és mégis lennének kérdéseim.
Rég nem volt hozzászólás a témához. Kérem aktívizáljátok magatokat.
Titkosításra visCrypt-et használtam. Lejárt a próba verzió ideje és benne ragadtak az adataim. A programot azóta letöröltem (az adatokat szerencsére sikerült pótolni).
A próba verziót nem engedi újratölteni. Valahol megjegyezte, hogy volt már fenn!
Vajon hol????

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Airis T482 visCrypt
« Reply #45 Dátum: 2009, 11 19, 12:27:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!
Közel egy éve használok T 482-est minden funciójában, és mégis lennének kérdéseim.
Rég nem volt hozzászólás a témához. Kérem aktívizáljátok magatokat.
Titkosításra visCrypt-et használtam. Lejárt a próba verzió ideje és benne ragadtak az adataim. A programot azóta letöröltem (az adatokat szerencsére sikerült pótolni).
A próba verziót nem engedi újratölteni. Valahol megjegyezte, hogy volt már fenn!
Vajon hol? ???
Ezek a próba verziók már csak ilyenek. Meg kéne venni, ha bevált.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető vjoe

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Airis T 482
  • PDA: Airis T 482
  • PDA ROM: Windows Mobile 6 professional
Re:Airis T482 VM 6 magyarítás
« Reply #46 Dátum: 2009, 11 19, 12:46:56 »
Szevasztok!
Ha már belejöttem! Egy újabb kérés.
Légyszi, ajánljatok ingyen vagy megfizethető magyarítást, ami a fényképezőt is magyarítja, ugyanis az enyém azt nem tudja.
Köszi!

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re:Airis T482 VM 6 magyarítás
« Reply #47 Dátum: 2009, 11 19, 16:05:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok!
Ha már belejöttem! Egy újabb kérés.
Légyszi, ajánljatok ingyen vagy megfizethető magyarítást, ami a fényképezőt is magyarítja, ugyanis az enyém azt nem tudja.
Köszi!

Szia!

Mivel magyarítottad eddig?
Ami most fennt van az a tárcsázót is magyarítja?
Üdv.
pallacko

Nem elérhető vjoe

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Airis T 482
  • PDA: Airis T 482
  • PDA ROM: Windows Mobile 6 professional
Re:Airis T482 VM 6 magyarítás
« Reply #48 Dátum: 2009, 11 27, 09:31:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Mivel magyarítottad eddig?
Ami most fennt van az a tárcsázót is magyarítja?
Üdv.
pallacko

Üdv!

"LEng" magyarítást használom, és a tárcsázót is magyarítja.
Csá!
vjoe

Nem elérhető pallacko

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 51
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1 Hungary
Re:Airis T482 VM 6 magyarítás
« Reply #49 Dátum: 2009, 11 27, 10:00:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

"LEng" magyarítást használom, és a tárcsázót is magyarítja.
Csá!
vjoe
leng lite? Tudsz küldeni hivatkozást?