2024, 03 28, 11:29:05

Szerző Téma: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM  (Megtekintve 17861 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
|TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Dátum: 2009, 06 17, 10:22:33 »
Ígéretes wm 6.5

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető takeap

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: HTC Touch Diamond2
  • PDA ROM: 1.39.479.1 (47382) WWE
Re: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Reply #1 Dátum: 2009, 06 17, 16:32:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ígéretes wm 6.5

You are not allowed to view links. Register or Login

Nézegettem én már ezt a forumot, csak hát láma vagyok én azért annyira az angolhoz, hogy értsem is a leírásokat a telepítéshez... valamint nem tudom, hogy a jelenlegi magyar romot vissza lehet e tenni ha mégse azt akarnám... Van valamilyen magyar leírás a frissítgetések menetéről?
Látom te otthon vagy ezekben please help me :)

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Reply #2 Dátum: 2009, 06 18, 08:26:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézegettem én már ezt a forumot, csak hát láma vagyok én azért annyira az angolhoz, hogy értsem is a leírásokat a telepítéshez... valamint nem tudom, hogy a jelenlegi magyar romot vissza lehet e tenni ha mégse azt akarnám... Van valamilyen magyar leírás a frissítgetések menetéről?
Látom te otthon vagy ezekben please help me :)

Szia,

Első lépés a Hard Spl felrakása. A a megfelelő postban van. Ez tulajdonképp biztosítja a biztonságos frissítést. Itt semmi látványos dolog nem történik.
Letöltöd a megfelelő  file-t:

You are not allowed to view links. Register or Login

Kell egy stabil gép és már mehet is fel.

Ezt követően kiválasztod a kívánt romot. Letöltöd. Általában 2 fil van. Egy nbh kiterjesztésű - ez a rom- és a többi fil a frissítéshez kell. Ha nem lenne más file akkor a Hard Spl-ből másold át. A romfrissítés menet olyan mint a Hard Spl -é csak itt MINDEN törlődni fog!!!!!

Ha vissza akarod tenni a régi romot akkor azt is megtalálod az xda-n. A garanciális javításokhoz pedig tedd fel a stocj spl-t majd.

Nem elérhető takeap

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: HTC Touch Diamond2
  • PDA ROM: 1.39.479.1 (47382) WWE
Re: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Reply #3 Dátum: 2009, 06 18, 16:26:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

Első lépés a Hard Spl felrakása. A a megfelelő postban van. Ez tulajdonképp biztosítja a biztonságos frissítést. Itt semmi látványos dolog nem történik.
Letöltöd a megfelelő  file-t:

You are not allowed to view links. Register or Login

Kell egy stabil gép és már mehet is fel.

Ezt követően kiválasztod a kívánt romot. Letöltöd. Általában 2 fil van. Egy nbh kiterjesztésű - ez a rom- és a többi fil a frissítéshez kell. Ha nem lenne más file akkor a Hard Spl-ből másold át. A romfrissítés menet olyan mint a Hard Spl -é csak itt MINDEN törlődni fog!!!!!

Ha vissza akarod tenni a régi romot akkor azt is megtalálod az xda-n. A garanciális javításokhoz pedig tedd fel a stocj spl-t majd.

Köszike, próbálkozni fogok akkor :)

Nem elérhető wvitsa

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HTC diamond2, Mitac mio P550
  • PDA ROM: 1.39.479.4
Re: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Reply #4 Dátum: 2009, 10 01, 10:34:29 »
Szia,
Próbáltam feltenni, de mindíg kidobta, hogy nem megfelleő ID-m van. Próbáltam megoldani hardspl Olinex183 van fenn. Végül egy másikat tettem, fel és nagyon tetszik.

Ami problémám van, hogy próbálom magyarítani. A paragon okossággal. Fel is megy, magyar is minden, de nagyon lassú és a rádiót kilövi. Nem is kéri a PIN-t az elején.
Ha uninstall, minden rendben visszaáll.

Próbáltam keresni magyarítást, de nem igazán találok wm6.5-re.
A TF3D2 magxyarítást is néztem, de nem találom, hol lehet kikapcsolni. lehet, hogy ez ebben a romban rejtett?

Kösz:VW

Nem elérhető alexander12

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: LG Optimus Black
  • PDA ROM: V10g
Re: |TOPA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM
« Reply #5 Dátum: 2010, 01 17, 13:04:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,
Próbáltam feltenni, de mindíg kidobta, hogy nem megfelleő ID-m van. Próbáltam megoldani hardspl Olinex183 van fenn. Végül egy másikat tettem, fel és nagyon tetszik.

Ami problémám van, hogy próbálom magyarítani. A paragon okossággal. Fel is megy, magyar is minden, de nagyon lassú és a rádiót kilövi. Nem is kéri a PIN-t az elején.
Ha uninstall, minden rendben visszaáll.

Próbáltam keresni magyarítást, de nem igazán találok wm6.5-re.
A TF3D2 magxyarítást is néztem, de nem találom, hol lehet kikapcsolni. lehet, hogy ez ebben a romban rejtett?

Kösz:VW
You are not allowed to view links. Register or Login
magyarítás manilára 2.1 , 2.5 :taps:
A felrakása után nem működött az sms hang, de azt is sikerült megoldanom :D