2024, 04 25, 11:30:12

Szerző Téma: Hard Spl  (Megtekintve 17389 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Hard Spl
« Dátum: 2009, 06 09, 19:54:35 »
Kint van a Hard Spl!!!

You are not allowed to view links. Register or Login


Sajnos most nincs időm lefordítani :(

De tegyétek fel a Tom Codon romját! Azon megy a magyarítás is!!!

Nem elérhető Hanlev

  • Hozzászólások: 65
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: HTC Desire
  • Skype: han_lev
Re: Hard Spl
« Reply #1 Dátum: 2010, 08 26, 12:57:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kint van a Hard Spl!!!

You are not allowed to view links. Register or Login


Sajnos most nincs időm lefordítani :(

De tegyétek fel a Tom Codon romját! Azon megy a magyarítás is!!!

Lám a láma vagyok!
Soha nem telepítettem még ilyet. Szeretnék egy új ramot feltenni a Dia2-mre, és addig eljutottam az olvasgatásokban, hogy miént lehet kártyáról feltenni egy romot, és már izgatottan várom hogy kipróbálhassam, csak ez a Hard Spl állított meg.
Ezt hogyan kell feltelepíteni. A szokványos telepítési formulát tudom, bár most a gépemen Win7 van és erre egyelőre még szinkronizálás is bonyoéult mert az Activsynk már nincs. Ha esetleg valami speciális dolog van amire odafigyeljek, vagy van egy linketek, ahol egy jobb telepítési útmutató van az megköszönném.
Köszi!

Nem elérhető Hanlev

  • Hozzászólások: 65
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: HTC Desire
  • Skype: han_lev
Re: Hard Spl
« Reply #2 Dátum: 2010, 08 26, 13:05:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lám a láma vagyok!
Soha nem telepítettem még ilyet. Szeretnék egy új ramot feltenni a Dia2-mre, és addig eljutottam az olvasgatásokban, hogy miént lehet kártyáról feltenni egy romot, és már izgatottan várom hogy kipróbálhassam, csak ez a Hard Spl állított meg.
Ezt hogyan kell feltelepíteni. A szokványos telepítési formulát tudom, bár most a gépemen Win7 van és erre egyelőre még szinkronizálás is bonyoéult mert az Activsynk már nincs. Ha esetleg valami speciális dolog van amire odafigyeljek, vagy van egy linketek, ahol egy jobb telepítési útmutató van az megköszönném.
Köszi!

Nos, léeírást már találtam, de mindegyik XP, re Activsynk-re mutat, sőt kötelezővé teszi.
Win7 alatt ez hogy mükszik? Nem szertnék ujratelepíteni.. :(

Nem elérhető sub71

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: 2.51.1.Blur
  • Skype: szabolcskocsis
Re: Hard Spl
« Reply #3 Dátum: 2010, 09 25, 14:00:48 »
Sziasztok!
Vettem egy MDA compact V-öst. nem tudok rajta ROM-ot frissíteni se XP-s PC-ről, sem memkariról. a telefonon 1.83-as Hard SLP van. mikor pc-ről csinálom nem indul el, csak áll 0%-on és nem történik semmi. memkarinál TOPAIMG.nbh-ra átnevezve addig jut el, hogy Loading és ott áll. mit csinálok rosszul? probáltam 2.50 Hard SLP felrakni, de nem tudtam. mi lehet a probléma?
 Köszi: Sub71

Nem elérhető KicsiT

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: HTC Touch Diamond 2
  • PDA ROM: 2.1
Re: Hard Spl
« Reply #4 Dátum: 2010, 11 30, 09:54:44 »
Sziasztok!

Szeretném ha segítenétek!
A telefonomon olinex spl van, és mivel meghibásodott, szeretném lecserélni a gyárin spl-re....valaki megtudná mondani honnan szerezhető be,és hogyan tudom felrakni?
Nagy szükségem lenne vmi megoldásra, hogy a garanciális javítás során ne bukjon ki h olonex spl van rajta!
Telefonom egy HTC Touch Diamond 2
Várom segítő válaszotokat!
Üdv