2024, 03 29, 05:56:54

Szerző Téma: OnePlus 5T - általános beszélgetés  (Megtekintve 38344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2018, 02 23, 20:27:00 »
Sziasztok!

A telóról nem tudok a jófogás alkalmazáson belül képet készíteni.Próbáltam újratelepíteni..stb,de nem jó.Valaki tudna megoldást erre a problémára?

Samsungról S8+-ról váltottam,de azért van kompromisszum...Az 5T gyorsabb,de vannak hibái:elég buta a kamera,gear s3 óra megkeveri néha(magától átkapcsol az órára a beszélgetés),magától lehalkítja a csengőhangot(néha hangos néha pedig halk>>teljesen random).Szép ez a fehér 5T,de jó lenne rá valami stabilabb rendszer...

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2018, 02 23, 20:46:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A telóról nem tudok a jófogás alkalmazáson belül képet készíteni.Próbáltam újratelepíteni..stb,de nem jó.Valaki tudna megoldást erre a problémára?

Samsungról S8+-ról váltottam,de azért van kompromisszum...Az 5T gyorsabb,de vannak hibái:elég buta a kamera,gear s3 óra megkeveri néha(magától átkapcsol az órára a beszélgetés),magától lehalkítja a csengőhangot(néha hangos néha pedig halk>>teljesen random).Szép ez a fehér 5T,de jó lenne rá valami stabilabb rendszer...
jófogást nem használtam, nálam nem Oxygen megy hanem a Phoenix rom és az Amazfit Bip órámmal hiba nélkül kommunikál még akkor is mikor a kihangosítóval a kocsiban meg beszélek egyidőben, lehet hogy a Tizen zavarja meg?

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2018, 02 23, 21:04:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jófogást nem használtam, nálam nem Oxygen megy hanem a Phoenix rom és az Amazfit Bip órámmal hiba nélkül kommunikál még akkor is mikor a kihangosítóval a kocsiban meg beszélek egyidőben, lehet hogy a Tizen zavarja meg?

Ha időd engedi töltsd le és próbáldi ki kérlek a hirdetés feladásnál.
Fiam sima oneplus 5 készülékén nincs probléma.Csak az 5T-vel.Jó lenne tudni,hogy egyedi problémáról van-e szó vagy tényleg valami az 5T-vel van?

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2018, 02 23, 23:16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha időd engedi töltsd le és próbáldi ki kérlek a hirdetés feladásnál.
Fiam sima oneplus 5 készülékén nincs probléma.Csak az 5T-vel.Jó lenne tudni,hogy egyedi problémáról van-e szó vagy tényleg valami az 5T-vel van?
:) de most nincs mit eladnom:)) vagy kamuzzak egyet? :))

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2018, 02 25, 07:53:41 »
Jófogás már a sima hármason se tudott nekem képeket feltölteni, Samu S8 nál nem emlékszem, de szerintem az app szar. Egyébként én is csak a kameránál látok kompromisszumot (kevés fénynél ..) amúgy mindenben jobb számomra. Pl 3 naponta töltöm 4 óra sottal...nem is emlékszem ilyenre mikor is volt.

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2018, 03 10, 21:44:30 »
Sziasztok!
A szállítással kapcsolatban érdekelne, hogy van-e olyan lehetőség, hogy csak egy adott napon (pl. kedd) hozza a futár. Sajnos jelenleg olyan helyen dolgozom, hogy nincs lehetőségem oda rendelni.
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2018, 03 10, 23:03:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
A szállítással kapcsolatban érdekelne, hogy van-e olyan lehetőség, hogy csak egy adott napon (pl. kedd) hozza a futár. Sajnos jelenleg olyan helyen dolgozom, hogy nincs lehetőségem oda rendelni.
Miutsn a DHL-hez bekerult a csomag felhivod oket es lebeszeled veluk. Szerintem biztosan megoldhato.

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2018, 03 30, 08:24:45 »
Sziasztok.

Nem nagyon látok bejegyzéseket a készülék hang problémáival kapcsolatban.OP fórumon olvastam róla, de nektek nincs vele gond?Nálam a jelenség a következő:néha nem az előre beállított csengőhangon szólal meg( ez annyira nem zavar csak kell kis idő mire rájövök az egyém szól),felveszem a telefont,de a hívó fél nem hall engem(újrahívom utána ok),néha navigáció elindítása után a navi hangját nem a külső hangszóróra irányítja hanem a beszélgetés során használatos kicsire.Ennél fogva bazi halk lesz(újraindítás után jó).Várok még egy keveset valami frissítésre talán megoldódik.Ha nem lesz rá megoldás megválok töle.....sajnálom,mert a 128gb/8gb ram nagyon jó.Gyors...stb...

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2018, 03 30, 11:46:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Nem nagyon látok bejegyzéseket a készülék hang problémáival kapcsolatban.OP fórumon olvastam róla, de nektek nincs vele gond?Nálam a jelenség a következő:néha nem az előre beállított csengőhangon szólal meg( ez annyira nem zavar csak kell kis idő mire rájövök az egyém szól),felveszem a telefont,de a hívó fél nem hall engem(újrahívom utána ok),néha navigáció elindítása után a navi hangját nem a külső hangszóróra irányítja hanem a beszélgetés során használatos kicsire.Ennél fogva bazi halk lesz(újraindítás után jó).Várok még egy keveset valami frissítésre talán megoldódik.Ha nem lesz rá megoldás megválok töle.....sajnálom,mert a 128gb/8gb ram nagyon jó.Gyors...stb...
Milyen rom van rajta? Én nem Oxygenen vagyok és ilyennel még soha sem találkoztam.

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2018, 03 30, 12:36:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen rom van rajta? Én nem Oxygenen vagyok és ilyennel még soha sem találkoztam.
. Teljesen gyári minden.Kezdetben a csengőhanggal is volt probléma(csak halkan csengett hiába volt felhangosítva).Erre jött egy frissítés ahol hanggal kapcsolatos hibákat javítottak.Sajnos nem sikerült mindet ezek szerint...

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2018, 03 30, 13:09:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
. Teljesen gyári minden.Kezdetben a csengőhanggal is volt probléma(csak halkan csengett hiába volt felhangosítva).Erre jött egy frissítés ahol hanggal kapcsolatos hibákat javítottak.Sajnos nem sikerült mindet ezek szerint...
Próbáld meg a bétát

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2018, 03 31, 09:03:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Nem nagyon látok bejegyzéseket a készülék hang problémáival kapcsolatban.OP fórumon olvastam róla, de nektek nincs vele gond?Nálam a jelenség a következő:néha nem az előre beállított csengőhangon szólal meg( ez annyira nem zavar csak kell kis idő mire rájövök az egyém szól),felveszem a telefont,de a hívó fél nem hall engem(újrahívom utána ok),néha navigáció elindítása után a navi hangját nem a külső hangszóróra irányítja hanem a beszélgetés során használatos kicsire.Ennél fogva bazi halk lesz(újraindítás után jó).Várok még egy keveset valami frissítésre talán megoldódik.Ha nem lesz rá megoldás megválok töle.....sajnálom,mert a 128gb/8gb ram nagyon jó.Gyors...stb...

Én sem találkoztam ilyen hibával, és nincs is tudomásom ilyen jellegű általános hibajelenségről. Egy factory resetet, esetleg megpróbálnék, utána egy hibajegyet a Oneplusnál, ha továbbra is fennáll a jelenség.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2018, 04 03, 17:27:43 »
OnePlus 6 forum az XDA-n: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2018, 04 03, 17:50:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én sem találkoztam ilyen hibával, és nincs is tudomásom ilyen jellegű általános hibajelenségről. Egy factory resetet, esetleg megpróbálnék, utána egy hibajegyet a Oneplusnál, ha továbbra is fennáll a jelenség.

Rátettem a oneplus oldaláról letölthető bétát és ugyanúgy rossz.A hibajeggyel az a gond,hogy a hiba nem minden alkalommal jelentkezik.Tejesen véletlenszerű...ma pl. egymás után többször néma módon csengett.Nem volt átállítva...stb.Felveszem ha hívnak,de nem hallanak...stb.Megpróbálom eladni és visszatérek a samsung note-ra(azokkal nem volt tizedennyi problémám sem).

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2018, 05 16, 02:33:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OP6 launch majus 16-an 18 oratol.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2018, 05 20, 21:11:28 »
OnePlus 6 topik: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2019, 05 11, 08:44:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Majus 14-en 17 oratol.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5T - általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2019, 05 16, 16:56:09 »
OnePlus 7 forum: You are not allowed to view links. Register or Login

OnePlus 7 Pro forum: You are not allowed to view links. Register or Login