2024, 03 28, 21:08:08

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés  (Megtekintve 82776 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Dátum: 2017, 08 27, 17:46:57 »
Samsung Galaxy Note 8

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login



You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login és You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2017, 08 30, 20:10:18 »
Várom már nagyon.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2017, 08 30, 21:15:24 »
Én ma próbáltam ki. Eddig is az volt, hogy veszek egyet, ezután is az lesz, hogy veszek egyet.  :D Csak most már az nem biztos, hogy mikor és pontosan milyet. Talán bővül a választék.
Abban előzetesen biztos voltam, hogy az előrendeléshez a DeX lesz az ajándék. No ha így lesz, akkor olyat teszek, mint még soha, veszek egyet előrendeléssel. Nem mintha ez a DeX annyira hiányozna, de mégis.
Amikor kiderült, hogy dual SIM-esként jön ki hivatalosan a független, még biztosabb lettem benne, hogy kell egy ilyen. (Oké, GSM boltokban S8+ is van dual SIM-esben, bár elég valószínű, hogy nem európai kiadás.)
Most, hogy megtapogattam, nézegettem, miket tud a Note 8, ezt-azt állítottam, telepítettem, egy kicsit lenyugodtam. Nem azért, mintha nem tetszene, de inkább kivárok úgy novemberig. Legfeljebb bukom a DeXet.
Addig esetleg befutna 128 GB-os verzió, netán még mélytenger kékben, na inkább már arra adnék nem kevés pénzt.  ;)
Eddig mindig fekete telefonom volt, de ez a kék kezdett megfogni. (A Note 7 kékje az nem jött be.) Szóval előbb kíváncsi lennék rá élőben is az új színre.
A 128 GB meg lehet hogy annyira nem hiányzik, elférnék 64 GB-on is, de ha 2 SIM kártyát használok, már pedig az lesz, akkor ugrik a microSD bővíthetőség, még ha kis macerával éppen csereberélhető lenne is a második slot.
Ha már vártam egy évet a Note 7 fiaskó óta, ami amúgy se nagyon jött be, akkor most inkább azon vagyok, hogy pár hónap még nem a világ.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2017, 09 01, 17:02:25 »
Én is veszek egyet, de várok. A Dex nekem nem kell. Esetleg bevárom a 128 Gb-osat. Igaz van már 400 gigás Sandisk is. Hétfőn megyek a Tréhez hátha van valami jó ajánlatuk (részlet fizetésre). Ki csit csalódás volt ez a Note 8, de ha már a 7-est buktam. akkor előbb vagy utóbb lesz 8-asom.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2017, 09 01, 22:01:52 »
Én is note os vagyok! A szívem megszakad már tavaly is szerettem volna note 7 et, szerencsére lemaradtam, így a not 4 em s7 re cseréltem, utána htc 10, majd s8 plus. Valahogy nem érzem hogy megérné lecserélni note 8 ra. A dupla kamera nem érdekel, amire használom az s8+ é is tökéletes, az S pen az nagyon hiányzik, de az S8+ üzemideje pont tökéletes nekem, a Not 8 nagyobb kijelzője, kisebb aksija, nagyon nem szimpatikus! Kicsit nagyobbat is álmodhattak volna. Az S8 plus kicsit felturbózott változata a Note 8. Így nem értem minek adták ki az S8 plust. Vívódok még magammal mit tegyek.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2017, 09 02, 06:44:45 »
Hát igen. Amiről a legkevésbé érdemes váltani, az pont az S8+. Hacsak annyira nem létszükséglet a toll, és a köré épített extrák.
Én a dupla kamerának is örülök. Optikai 2x zoom. Valami ilyesmi hiányzott már mobilon is a kompakt fényképezőgépek után.
Más kérdés, hogy mennyire használom ki majd. Meg az utólagos fókusz állítást.

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2017, 09 06, 20:49:25 »
Én rohadt türelmes vagyok,ezért még mindig note 4-el rohangászom. Lemaradtam a note 7-ről ,mire vettem volna már robbant. 2 éve várom az újabb note készüléket,nem voltam hajlandó csak azért lecserélni a 4-et,hogy új készülékem legyen. A cerka a munkámhoz nagyon bevált, ezért csakis note. Eddig a lélektani határ nálam a 200 ezer Ft. volt,a note 8 miatt feljebb kellett vinnem 300 ezerre...bár 3 ezer forinttal így is túllépem ezt,a szolgáltatói részletfizetés egy kicsit oldja a lélektani határ szorosságát. :)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2017, 09 06, 22:35:15 »
A szolgáltatóssal csak egy baj van, hogy nem dual SIM-es. Ez lehet, hogy nem mindenkinek lényeges szempont. A dualnál viszont a microSD bővíthetőségről kell lemondani, ha másik SIM-et is akarunk. De mégis egy opció, vagy vagy, illetve lehet változtatni.
Az ár és a részletfizetés a másik serpenyő. Kikódolni meg a szolgáltatósat is ingyen ki kell kódolják nemsoká a hűség lejárta után. Ha szükség lenne rá.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2017, 09 08, 12:56:03 »
Egy fontos kérdésem van. Attól, hogy dual SIM-es a Note 8 attól még ha 1 SIM-et használok, lehet mellette használni a MikroSD kártyát vagy nem. Előrendeltem az Extreme digitalnál dual SIM-eset, de nekem nem kell 2 SIM. Viszont a MikroSD igen.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2017, 09 08, 13:40:58 »
Működik ez a trükk? Tud erről valaki?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2017, 09 08, 13:42:51 »
(Ezt még a korábbi hozzászólásodra írtam.)

Persze.  :ok: A második slot hibrid. Abba vagy microSD-t raksz, vagy a második SIM-et.
Az elsődleges slot a fullos, abban megy az LTE. A második SIM csak 2G-t szokott tudni, az csak telefonálásra jó.
Általában egyelőre dual standby megoldások vannak, így egyszerre az egyiken beszélhetsz.
Volt már valamelyik nagyobb kínai gyártónál dual active megoldás is, de ez egyelőre fehér holló.

Én is majdnem előrendeltem egyet az Extreme digitalnál, de egyelőre kivárok.
Ígérték ugyan, hogy lesz Clear View tok is hozzá, nekem meg főként zsebben hordva szerintem ez a legcélszerűbb.
Plusz nézegettem tempered glass védőt is hozzá, ami 15 USD-től kezdődik. Tudom, hogy a lekerekített szél miatt necces lehet az üveg, de van ahol 30 napos garanciát is vállalnak a fizetéstől számítva, ha bármi okból buborékos lesz, nem fekszik rendesem.
Egyelőre hagytam ülepedni a dolgot, bukom az ajándék DeX-et, legyen tuti tok, üvegfólia, no meg kezdeti tényleges tapasztalatok, esetleg Deepsea Blue szín, és 128 GB. Tudom, kezem beleér a ...
Bár még majdnem egy hétig meggondolhatom magam. ;)

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2017, 09 08, 16:26:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy fontos kérdésem van. Attól, hogy dual SIM-es a Note 8 attól még ha 1 SIM-et használok, lehet mellette használni a MikroSD kártyát vagy nem. Előrendeltem az Extreme digitalnál dual SIM-eset, de nekem nem kell 2 SIM. Viszont a MikroSD igen.
Az egyik sim helyére vagy memóriakártyát, vagy sim et tudsz rakni. Ha nem kell a második sim lehetőség akkor oda memóriakártyát raksz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2017, 09 08, 17:19:05 »
Thx a válaszokat! Azon járt az agyam, hogy van-e értelme egy dual standby-os független készüléknek, mert kihasználni csak úgy tudnám ha aktív lenne mind két (különböző szolgáltatójú) SIM.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2017, 09 08, 22:29:40 »
Nincs olyan nagy gond azért a dual standby mellett sem. Annyi, hogy ha éppen beszélsz, a másikon nem vagy elérhető. Azért folyamatosan csak nem beszél az ember. ;)
Ha meg mégis, akkor a másikon úgysem tudnál. Lehet olyan is, hogy SMS-t kapsz a nem fogadott hívásról.
Használni akkor lehet, vagy érdemes, ha nem akarsz több telefont hurcolni több előfizetésnél. Mondjuk egyik adat előfizetés, a másik nem, vagy egyik céges, a másik saját SIM.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2017, 09 09, 19:46:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs olyan nagy gond azért a dual standby mellett sem. Annyi, hogy ha éppen beszélsz, a másikon nem vagy elérhető. Azért folyamatosan csak nem beszél az ember. ;)
Ha meg mégis, akkor a másikon úgysem tudnál. Lehet olyan is, hogy SMS-t kapsz a nem fogadott hívásról.
Használni akkor lehet, vagy érdemes, ha nem akarsz több telefont hurcolni több előfizetésnél. Mondjuk egyik adat előfizetés, a másik nem, vagy egyik céges, a másik saját SIM.
Valójában a Telecom korlátlan beszélgetése (amit le tornáznék mobilnet nélkülire) mellé egy Telenor data-t vennék ami korlátlan LTE lenne. De gondolkozom abban is hogy egy mobil rootert vennék kb. 30 rugóért és azt megosztanám Wifin.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2017, 09 12, 09:54:16 »
Előrendeltem az Edigitálnál a telót és egy Tp-Link 4G LTE Mobil Wi-Fi M7350-et. Várom a cuccost.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2017, 09 12, 13:02:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előrendeltem az Edigitálnál a telót és egy Tp-Link 4G LTE Mobil Wi-Fi M7350-et. Várom a cuccost.
Megnéztem élőbe, jó választás!

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2017, 09 15, 15:35:55 »
Megjött a telefon, megy a router. Hétfőn megyek a 20000 mA-es Csajom-i (Xiaomi) power bank-ért. Minden király. A hétvége adatmentéssel és visszaállítással telik majd.

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2017, 09 15, 15:56:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjött a telefon, megy a router. Hétfőn megyek a 20000 mA-es Csajom-i (Xiaomi) power bank-ért. Minden király. A hétvége adatmentéssel és visszaállítással telik majd.
Gratula.
Megvan a hétvégi pogram.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Petaj

  • Hozzászólások: 294
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: SM-P900 / SM-N910F / SM-N960F/DS 512 gb
  • PDA ROM: 6.01 / 6.0.1 / 8.1
  • Skype: Amióta májkroszoft nem használom
Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2017, 09 16, 21:33:45 »
Eddigi tapasztalatom alapján brutál jó a wifi-je.

Tapatalkkal küldve az én SM-P900 eszközömről


Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2017, 09 17, 09:04:36 »
Üdv!
Nekem is megjött a kicsike. Nagyon jó.
Aksi ideje jó. Első pénteki töltés óta folyamatosan megy és még 31%on van pedig nyomkodtam ismerkedtem, fotóztam és persze telefonálta  :)

Nem elérhető lapiller

  • Hozzászólások: 78
  • Nem: Férfi
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: gyári
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2017, 09 17, 19:00:35 »
Sziasztok!
S7 edge-ről először váltott volna s8+-ra aztán most meg vivódás, hogy nem is s8+ kell hanem Note 8. Note 4-ről váltottam az edgere, de elég volt megszokni...
Szerintem még várok vele, addig is várom az élménybeszámolókat/tapasztalatokat.
Uraim ne fogjátok vissza magatokat ;)

Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2017, 09 17, 20:33:53 »
Azt hiszem ideje feltennem a Notit a második feltöltésre  :D

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2017, 09 17, 21:24:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hiszem ideje feltennem a Notit a második feltöltésre  :D
És mennyi volt a kijelezőidőd?

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Samsung Galaxy Note 8 - általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2017, 09 18, 11:19:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy fontos kérdésem van. Attól, hogy dual SIM-es a Note 8 attól még ha 1 SIM-et használok, lehet mellette használni a MikroSD kártyát vagy nem. Előrendeltem az Extreme digitalnál dual SIM-eset, de nekem nem kell 2 SIM. Viszont a MikroSD igen.

Hello Petaj! Igen, lehet. :-)