2024, 04 25, 22:41:46

Szerző Téma: OnePlus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 67226 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sparks

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: OnePlus 2, OnePlus 3
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2017, 06 23, 20:55:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk egyelőre nem biztos, hogy van rá TWRP, de lehet, hogy csak órák kérdése...

Már rootoltam is :)
Igaz You are not allowed to view links. Register or Login, de müxik.
 :ok:

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2017, 06 23, 22:28:09 »
Ma megérkezett az enyém is...
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2017, 06 23, 22:34:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Konnyeden szerelheto, szinte minden cserelheto rajta.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2017, 06 29, 13:54:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erica Griffin unboxing & review videoja.

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2017, 06 30, 17:51:58 »
na, nem semmi!
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2017, 07 02, 09:06:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na, nem semmi!
Ertelmetlen teszt. Mennyi az eselye, hogy egy tal vizbe ejted a telefont? Az meg nem bizonyit semmit, hogy 1 perc utan kiveve a telefont a vizbol mukodik is. Nezzuk meg ugy egy honap mulva amikor a bejutott viz tonkretesz nehany alkatreszt. A garancia szinte biztos, hogy buko, mert tuti elszinezodott az indikator papir a telefonban a viz hatasara.

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2017, 07 02, 09:35:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ertelmetlen teszt. Mennyi az eselye, hogy egy tal vizbe ejted a telefont? Az meg nem bizonyit semmit, hogy 1 perc utan kiveve a telefont a vizbol mukodik is. Nezzuk meg ugy egy honap mulva amikor a bejutott viz tonkretesz nehany alkatreszt. A garancia szinte biztos, hogy buko, mert tuti elszinezodott az indikator papir a telefonban a viz hatasara.
persze , én nem próbálnám ki, csak sok helyen hallottam, hogy nem vízálló és hogy akkor az esőben beázik, stb. na ez arra jó, hogy pl ezt kizárjuk, továbbra sem fogok vízben fotózni vele, mint ahogy eddig sem tettem:)

Nem elérhető KerryVTR

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: OxygenOS Open Beta 1
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2017, 07 02, 15:32:16 »
Ezzel találkozott valaki? Mi a tapasztalat...?

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2017, 07 02, 20:35:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel találkozott valaki? Mi a tapasztalat...?

You are not allowed to view links. Register or Login
pl az egyik telegram csoportban ezt taglalták, kb 1%nál merült eddig fel, de annak is pár százaléka vette észre, annyira nem zavaró. amúgy biztos lesz rá szoftverest megoldás. Inkább hiszti

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2017, 07 02, 21:05:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pl az egyik telegram csoportban ezt taglalták, kb 1%nál merült eddig fel, de annak is pár százaléka vette észre, annyira nem zavaró. amúgy biztos lesz rá szoftverest megoldás. Inkább hiszti
Nem lesz ra OTA sot a kijelzo csere sem oldja meg a problemat. Mar a OnePlus is elismerte a hibat. Szerintuk attol lehet, hogy az 5-ben fejjrl lefele 108°-al tettek be a kijelzot a 3T-hez kepest.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2017, 07 02, 21:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lesz ra OTA sot a kijelzo csere sem oldja meg a problemat. Mar a OnePlus is elismerte a hibat. Szerintuk attol lehet, hogy az 5-ben fejjrl lefele 108°-al tettek be a kijelzot a 3T-hez kepest.
nem értem hogy ez miért okozhatja, de igen ezt mondják, de akkor az sem világos miért csak ilyen kis számban tapasztalható, de mint írták akinek van, hogy igazából ha lassan csinálja és oda vissza a scrollozást akkor látható, de fel is lehet fogni feature-nak:)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2017, 07 02, 21:13:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem értem hogy ez miért okozhatja, de igen ezt mondják, de akkor az sem világos miért csak ilyen kis számban tapasztalható, de mint írták akinek van, hogy igazából ha lassan csinálja és oda vissza a scrollozást akkor látható, de fel is lehet fogni feature-nak:)
Featurnek? Na neeeeeem! Azt az Apple-nel szokas:-D

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2017, 07 02, 22:20:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Featurnek? Na neeeeeem! Azt az Apple-nel szokas:-D
Amúgy te berendeled? vagy már meg is történt? én augusztusban veszem

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2017, 07 02, 22:24:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy te berendeled? vagy már meg is történt? én augusztusban veszem
Szinten zenesz.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2017, 07 02, 22:45:40 »
Visszaterve a jelly scrolling issue-ra. Engem nem ez zavar. Sokkal inkabb zavar a kijelzovel kapcsolatban az, hogy semmit sem valtozott az 5-ben a 3-hoz kepest. Gyakorlatilag ugyanaz kerult az 5-be is. A 2K az egyaltalan nem erdekel, szoval ennek hianya nem zavar. Eddig minden evben javult valamiben a kijelzo. Az 1-hez kepest a 2-nek pl sokkal jobb kontrasztja volt es korokkel nagyobb fenyereje.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2017, 07 03, 02:27:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lesz ra OTA sot a kijelzo csere sem oldja meg a problemat. Mar a OnePlus is elismerte a hibat. Szerintuk attol lehet, hogy az 5-ben fejjrl lefele 180°-al tettek be a kijelzot a 3T-hez kepest.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez LCD-nél számíthat, az AMOLED-nél nincs ilyen, nincs irány, lent és fent. Szóval mellébeszélés.

Én nem tudtam reprodukálni a saját készülékemen a „hibát”.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető KerryVTR

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: OxygenOS Open Beta 1
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2017, 07 03, 10:48:20 »
Nah, kíváncsi leszek észreveszek-e belőle valamit. Elvileg ma érkezik....

You are not allowed to view links. Register or Login
pl az egyik telegram csoportban ezt taglalták, kb 1%nál merült eddig fel, de annak is pár százaléka vette észre, annyira nem zavaró. amúgy biztos lesz rá szoftverest megoldás. Inkább hiszti

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2017, 07 03, 15:31:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah, kíváncsi leszek észreveszek-e belőle valamit. Elvileg ma érkezik....
kérek majd infót, első benyomás, második benyomás:) stb

Nem elérhető KerryVTR

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: OxygenOS Open Beta 1
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2017, 07 03, 15:47:02 »
Megérkezett, el is kezdtem kicsit nyomkodni, de a gyári romot hagytam, és épp egy FreedomOS települ, de egyelőre azt se tudom melyik rom lesz nekem az igazi, úgyhogy próbálkozom, aztán majd olvasgatom mások tapasztalatát én is. Az első benyomás alapján jobban tetszik külsőre, mint amit videókon, képeken láttam. Valahogy az nem adta vissza nekem, nem tudtam úgy elképzelni. Azok alapján nekem egy kicsit műanyagnak tűnt. Így már nem. :)
Megjegyezném, hogy nem vagyok hardcore felhasználó, csak általános dolgokra használom a telefont. Például nem játszok rajta... :) Leginkább emailek, üzenetek, zene hallgatás, időnként 1-2 fotó, videó... :)
Amit elsőre hiányoltam a gyári romból, hogy a led villanónál nem tudtam állítani a villogás sebességét. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet, mert nem is sokat próbálkoztam, hanem inkább egy custom romot teszek fel, rootolás, twrp, supersu után, aztán kiderül.
Egy dologban voltam még bizonytalan. A rom telepítése közben felajánlott két lehetőséget is. SuperSU vagy Magisk. No itt nem tudtam, hogy mi legyen, mert a Magis-ot nem ismerem, viszont azt írta, hogy a SuperSU "break"-eli a SafetyNet-et. Na ez nekem semmit nem mondott, úgyhogy a SuperSU-t választottam.

Hosszőú percek óta bootol a telefon, de azt se tartom kizártnak, hogy el se fog indulni, mert már kb. 10 perce csak pörög...

You are not allowed to view links. Register or Login
kérek majd infót, első benyomás, második benyomás:) stb

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2017, 07 03, 16:18:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megérkezett, el is kezdtem kicsit nyomkodni, de a gyári romot hagytam, és épp egy FreedomOS települ, de egyelőre azt se tudom melyik rom lesz nekem az igazi, úgyhogy próbálkozom, aztán majd olvasgatom mások tapasztalatát én is. Az első benyomás alapján jobban tetszik külsőre, mint amit videókon, képeken láttam. Valahogy az nem adta vissza nekem, nem tudtam úgy elképzelni. Azok alapján nekem egy kicsit műanyagnak tűnt. Így már nem. :)
Megjegyezném, hogy nem vagyok hardcore felhasználó, csak általános dolgokra használom a telefont. Például nem játszok rajta... :) Leginkább emailek, üzenetek, zene hallgatás, időnként 1-2 fotó, videó... :)
Amit elsőre hiányoltam a gyári romból, hogy a led villanónál nem tudtam állítani a villogás sebességét. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet, mert nem is sokat próbálkoztam, hanem inkább egy custom romot teszek fel, rootolás, twrp, supersu után, aztán kiderül.
Egy dologban voltam még bizonytalan. A rom telepítése közben felajánlott két lehetőséget is. SuperSU vagy Magisk. No itt nem tudtam, hogy mi legyen, mert a Magis-ot nem ismerem, viszont azt írta, hogy a SuperSU "break"-eli a SafetyNet-et. Na ez nekem semmit nem mondott, úgyhogy a SuperSU-t választottam.

Hosszőú percek óta bootol a telefon, de azt se tartom kizártnak, hogy el se fog indulni, mert már kb. 10 perce csak pörög...
0. Eloszor is gratulalok a vashoz, udv a topikban.

1. LED villogas gyorsitasara custom kernel kell. Boeffla vagy ElementalX. Lord Boeffla es Flar kernel alkalmazasaban is van erre allitasi lehetoseg.

2. Magisk supersu-ra akkor van szukseged ha olyan alkalmazasokat is szeretnel, hogy mukodjon amik rootolt telefonon nem mennek.

3. Ha 10 percig nem bootol be a vas akkor bootloopba kerultel. Mielott a full stock allapotrol a szinten stock alapra epitkezo FreedomOS-t telepitrned csinalj full wipe-ot.

Nem elérhető KerryVTR

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: OxygenOS Open Beta 1
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2017, 07 03, 16:30:27 »
Köszi Rizsi! :)
Nem vagyok ám új, már a Oneplus One idején itt voltam, csak egyszerű felhasználóként nem sokat tudtam hozzátenni a topichoz. Viszont időnként olvastam, az OPO-t sokszor telepítettem, többféle rom-mal, szóval minimális fogalmam van ezzel kapcsolatban. De nem szoktam annyit nyomkodni, mint ti... :)

Szóval nem indult-e a telefon elsőre. Wipe dalvik, cache, system és data megvolt, azután telepítettem a FreedomOS-t. Aztán választottam telepítés közben a SuperSU-t, mert az OPO-n is ezt használtam, és akkor még nem is volt a Magisk. Fél órát hagytam neki, amíg kajáltam, de továbbra sem bootolt be. Szóval újra, ugyanazt megcsináltam egyetlen különbséggel, hogy a Magisk-et választottam ezalkalommal. Nem tudom, hogy emiatt-e, de most elindult, és most tartok ott, hogy a WIFI jelszót írom be...Szóval alakul... ;)

A két kernel, amit ajánlottál, azok használhatóak custom kernel alatt?



You are not allowed to view links. Register or Login
0. Eloszor is gratulalok a vashoz, udv a topikban.

1. LED villogas gyorsitasara custom kernel kell. Boeffla vagy ElementalX. Lord Boeffla es Flar kernel alkalmazasaban is van erre allitasi lehetoseg.

2. Magisk supersu-ra akkor van szukseged ha olyan alkalmazasokat is szeretnel, hogy mukodjon amik rootolt telefonon nem mennek.

3. Ha 10 percig nem bootol be a vas akkor bootloopba kerultel. Mielott a full stock allapotrol a szinten stock alapra epitkezo FreedomOS-t telepitrned csinalj full wipe-ot.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2017, 07 03, 16:59:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi Rizsi! :)
Nem vagyok ám új, már a Oneplus One idején itt voltam, csak egyszerű felhasználóként nem sokat tudtam hozzátenni a topichoz. Viszont időnként olvastam, az OPO-t sokszor telepítettem, többféle rom-mal, szóval minimális fogalmam van ezzel kapcsolatban. De nem szoktam annyit nyomkodni, mint ti... :)

Szóval nem indult-e a telefon elsőre. Wipe dalvik, cache, system és data megvolt, azután telepítettem a FreedomOS-t. Aztán választottam telepítés közben a SuperSU-t, mert az OPO-n is ezt használtam, és akkor még nem is volt a Magisk. Fél órát hagytam neki, amíg kajáltam, de továbbra sem bootolt be. Szóval újra, ugyanazt megcsináltam egyetlen különbséggel, hogy a Magisk-et választottam ezalkalommal. Nem tudom, hogy emiatt-e, de most elindult, és most tartok ott, hogy a WIFI jelszót írom be...Szóval alakul... ;)

A két kernel, amit ajánlottál, azok használhatóak custom kernel alatt?
Szivesen, ezert vagyunk itt. A lenyeg, hogy mukodik. Mindket kernel OOS alapu ROM-okra telepitheto. Boeffla alkalmazasat nem talalod meg a Play-en, a sajat oldalarol tudod letolteni. Ha tovabbi kerdesed van ezzel kapcsolatban akkor azt a masik temaba tedd fel legyszives. Az erre van letrehozva. Itt altalanos diskurzus folyik a vasrol.

Nem elérhető KerryVTR

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: OxygenOS Open Beta 1
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2017, 07 03, 17:05:03 »
Rendben, köszi a segítséget! :)

You are not allowed to view links. Register or Login
Szivesen, ezert vagyunk itt. A lenyeg, hogy mukodik. Mindket kernel OOS alapu ROM-okra telepitheto. Boeffla alkalmazasat nem talalod meg a Play-en, a sajat oldalarol tudod letolteni. Ha tovabbi kerdesed van ezzel kapcsolatban akkor azt a masik temaba tedd fel legyszives. Az erre van letrehozva. Itt altalanos diskurzus folyik a vasrol.

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2017, 07 04, 21:01:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Visszaterve a jelly scrolling issue-ra. Engem nem ez zavar. Sokkal inkabb zavar a kijelzovel kapcsolatban az, hogy semmit sem valtozott az 5-ben a 3-hoz kepest. Gyakorlatilag ugyanaz kerult az 5-be is. A 2K az egyaltalan nem erdekel, szoval ennek hianya nem zavar. Eddig minden evben javult valamiben a kijelzo. Az 1-hez kepest a 2-nek pl sokkal jobb kontrasztja volt es korokkel nagyobb fenyereje.
Na ez engem is egy kicsit zavar, ui gyak. a hármasnál napsütésben szinte semmit se látok a képernyőn.. No meg a nagy hype amivel a kamerát bedobták, erre építették fel a kampányt, ahhoz képest enyhén kérdőjeles a minősége/megitélése a tesztek szerint (a kevés fénynél -amit legjobban szerettem volna hogy jobb legyen, pláne inkább negatív). Inkább ezekre fordították volta mondjuk a 8giga ram árát (de még a 6 ét is..). Nem érzem, hogy váltanom kéne a 3masról, sztem ez kimarad. Vagy valszeg megnézek egy samu s8-at. Kár pedig tökre vártam, élőbe néztem a prezentációt meg minden, de ez kevés számomra.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: OnePlus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2017, 07 05, 14:03:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ez engem is egy kicsit zavar, ui gyak. a hármasnál napsütésben szinte semmit se látok a képernyőn.. No meg a nagy hype amivel a kamerát bedobták, erre építették fel a kampányt, ahhoz képest enyhén kérdőjeles a minősége/megitélése a tesztek szerint (a kevés fénynél -amit legjobban szerettem volna hogy jobb legyen, pláne inkább negatív). Inkább ezekre fordították volta mondjuk a 8giga ram árát (de még a 6 ét is..). Nem érzem, hogy váltanom kéne a 3masról, sztem ez kimarad. Vagy valszeg megnézek egy samu s8-at. Kár pedig tökre vártam, élőbe néztem a prezentációt meg minden, de ez kevés számomra.

Én is vártam a OnePlus 5-öt, nem jött be... Végül S8+ lett és nagyon nem bántam meg. Ettől még lehet jó a OnePlus 5 is, de nekem nem adja azt, amit hirdettek...