2024, 04 27, 11:20:38

Szerző Téma: OnePlus 5 - Várószoba  (Megtekintve 27254 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető nyzoli72

  • Hozzászólások: 1577
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Google Maps
  • PDA: OnePlus 7T Pro
Re: OnePlus 5 - Várószoba
« Reply #25 Dátum: 2017, 06 19, 21:35:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
OnePlus 5 - Várószoba
« Reply #26 Dátum: 2017, 06 19, 22:51:41 »
Azért komoly kis cég.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: OnePlus 5 - Várószoba
« Reply #27 Dátum: 2017, 06 20, 00:50:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jo az uj 12-es Dolphin Browser 503 pontot er el HTML5 teszten. Ez mar alig marad el az Opera Beta 508 es a Chrome 519 pontjahoz kepest. Raadasul egy ideje mar van bekapcsolhato Adblock funkcio is.

Rootolassal kapcsolatosan. Multhet hetvegen kiprobaltam milyen teljesen gyari allapoton root nelkul, meg a tampered flag-et is vissza allitottam fales-re. Tobb dolog is van ami miatt ezt mar fontolgattam egy ideje. Az egyik eppen a fent leirt Dolphin es Adblock funkcio. Igy weben a reklam kilove. Ingyenes alkalmazasokat meg elvetve hasznalok csak, azokat is eleg ritkan pl speedtest.net. Igy az alkalmazasoknal se talalkozok reklamokkal. Amit irtal az is szempont volt. Sok alkalmazas tudja a beallitasok exportalasat/inportalasat, legalabbis a fontosabbak amiket gyakran hasznalok tudjak. A gyari alkalmazasok kozul amiket nem hasznalok azokat letiltom.

Ahogy fentebb is irtam ezek utan bele is vagtam a dologba. Birtam a root nelkuli eletet egeszen fel oran at. Amikor kiderult, hogy a Nova Launchernek bizony root jog kell ahoz, hogy dupla kopp elalvas utan ujjlenyomattal feloldasnal ne kerje a masodlagos feloldast. Nnna ez nalam deal breaker! Olyan nincs, hogy en bekapcsolo gombot nyomkodjak kijelzo zarashoz. Ahoz egy kezes hasznalat eseten fogast kell valtani a telefonon meg mindig is utaltam gombokat nyomkodni. Mar a HTC One X-en is ugy zartam nyitottam a kijelzot, hogy balrol jobbra illetve jobbrol balra huztam el a kapacitiv gombokon az ujjam es ez mar akkor sem volt ujdonsag. Ugyhogy szepen bootloader unlock es ment minden ahogy kell a regi kerekvagasba.

Mivel ezen a készüléken be lehet állítani az alsó 3 gombok valamelyik funkcióját a képernyő kikapcsolására, ezért nem használom a Nova-t erre. Én a home hosszú nyomásra állítottam be, de lehetne a dupla nyomásra is. De ha a Nova-nál maradnék valami miatt, akkor is ott van még a haladó beállítások alatti képernyő zárolási módszer menüpont. Ott be lehet állítani az időkorlátot. Az 5 másodpercet meg ki lehet kapcsolni a Biztonság & Ujjlenyomat - Képernyő zárolása fogaskerék - Automatikus zárolás alatt. Szóval emiatt sem kell root... ;)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus 5 - Várószoba
« Reply #28 Dátum: 2017, 06 20, 08:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel ezen a készüléken be lehet állítani az alsó 3 gombok valamelyik funkcióját a képernyő kikapcsolására, ezért nem használom a Nova-t erre. Én a home hosszú nyomásra állítottam be, de lehetne a dupla nyomásra is. De ha a Nova-nál maradnék valami miatt, akkor is ott van még a haladó beállítások alatti képernyő zárolási módszer menüpont. Ott be lehet állítani az időkorlátot. Az 5 másodpercet meg ki lehet kapcsolni a Biztonság & Ujjlenyomat - Képernyő zárolása fogaskerék - Automatikus zárolás alatt. Szóval emiatt sem kell root... ;)
Nem szeretem a masodlagos parancsokat a gombokra, mert lassabb lesz tole az elsodleges vegrehajtasa, mivel var egy ideig az ujabb interakciora. Igy nincs is beallitva egyik gombra se. A Novaban pedig barmit allithattam, kapcsoltam be ugyanugy kerte a masodlagos feloldast.

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: OnePlus 5 - Várószoba
« Reply #29 Dátum: 2017, 06 22, 08:50:44 »
 censored  érdekes, én meg úgy megszoktam a gombbal való lekapcsolást, hogy minden telefonomon ezt használom. Én meg mást nem tudok megszokni (bár valszeg csak idő kérdése lenne az egész :) ).