2024, 04 28, 01:41:42

Szerző Téma: Váróterem  (Megtekintve 42255 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #150 Dátum: 2017, 07 13, 12:00:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is tegnap jött meg, EuroHome rendelésből. Korrektek voltak egyébként, múlt szerdai rendeléssel hétfőn szóltak hogy megjött, kedden du. utaltam, szerdán délben már a kezemben volt. Most éppen You are not allowed to view links. Register or Login náluk - én még 3e Ft-tal drágábban vettem, grrr :-) ).

Dual SIM-es, még nem laktam be úgyhogy nincsen nálam, de megnézem majd milyen régió.
Én SD-t tettem inkább bele, a másik SIM-et kb évente egyszer kapcsolom be, hogy ne veszítsem el a régi számom.

Az, hogy ennyi féle van, nem fog bekavarni később s-off / ROM  / kernel kiadások ügyében?
persze majd meglátjuk, csak költői a felvetés...  ;)
Mikor lesz az U szériára S-OFF az tényleg költői kérdés. Én már nem is bizom benne és anyira megszoktam, hogy kb nem is érzem hiányát. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #151 Dátum: 2017, 07 13, 13:22:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...

Az, hogy ennyi féle van, nem fog bekavarni később s-off / ROM  / kernel kiadások ügyében?
persze majd meglátjuk, csak költői a felvetés...  ;)
Firmware/RUU zip telepítésnél biztosan érdemes lesz vigyázni, hiszen a driverek mások a különböző változatokban. TWRP: az OCN (Eu-s single+dual) esetében nincs különbség, gondolom a romok/kernelek vonatkozásában ugyanez a helyzet (pl. Viper: "Rom is compatible with Single and Dual SIM").
S-OFF sajnos még nincs, de ott sem hiszem, hogy bármi eltérés lesz a különböző Eu-s variánsok között.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #152 Dátum: 2017, 07 13, 13:40:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mikor lesz az U szériára S-OFF az tényleg költői kérdés. Én már nem is bizom benne és anyira megszoktam, hogy kb nem is érzem hiányát. ;)
A a kérdés, hogy mi és miért hiányzik? Ha gyári maradt a rendszer, akkor önmagában nem sok értelme van az S-OFF-nak. Ha belemegy az ember a romolgatásba-de szeretne egy kiskaput nyitva hagyni maga mögött a garancia miatt-, akkor kötelező lenne.

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #153 Dátum: 2017, 07 13, 14:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A a kérdés, hogy mi és miért hiányzik? Ha gyári maradt a rendszer, akkor önmagában nem sok értelme van az S-OFF-nak. Ha belemegy az ember a romolgatásba-de szeretne egy kiskaput nyitva hagyni maga mögött a garancia miatt-, akkor kötelező lenne.
De miért is kötelező rögtön szanaszét romolgatni ha S-OFF van. Azért a gyári rom kipucolásához is kell vagy tévedek. A gyári romot is nem kicsit lehet átalakítgatni csak ugye a system mappába nem tudsz semmit csinálni nélküle. Ha már meg nyitja az ember a bootloadert akkor meg kötelező az S-OFF a garancia miatt. Nem feltétlenül custom romot akar az ember. De erre mondom, hogy mindenki maga dönti el mit csinál a saját vasával. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #154 Dátum: 2017, 07 13, 17:17:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is tegnap jött meg, EuroHome rendelésből. Korrektek voltak egyébként, múlt szerdai rendeléssel hétfőn szóltak hogy megjött, kedden du. utaltam, szerdán délben már a kezemben volt. Most éppen You are not allowed to view links. Register or Login náluk - én még 3e Ft-tal drágábban vettem, grrr :-) ).

Dual SIM-es, még nem laktam be úgyhogy nincsen nálam, de megnézem majd milyen régió.
Én SD-t tettem inkább bele, a másik SIM-et kb évente egyszer kapcsolom be, hogy ne veszítsem el a régi számom.

...
Gratula, legalább már vagyunk ketten... ;D

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #155 Dátum: 2017, 07 13, 17:18:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De miért is kötelező rögtön szanaszét romolgatni ha S-OFF van. Azért a gyári rom kipucolásához is kell vagy tévedek. A gyári romot is nem kicsit lehet átalakítgatni csak ugye a system mappába nem tudsz semmit csinálni nélküle. Ha már meg nyitja az ember a bootloadert akkor meg kötelező az S-OFF a garancia miatt. Nem feltétlenül custom romot akar az ember. De erre mondom, hogy mindenki maga dönti el mit csinál a saját vasával. ;)
Azzal, hogy a gyári romba belenyúlsz és rendszerrel telepített alkalmazásokat törölsz, tulajdonképpen custom romot csináltál. Nem csak az custom, ami az xda-ról származik...

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Váróterem
« Reply #156 Dátum: 2017, 07 13, 17:39:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal, hogy a gyári romba belenyúlsz és rendszerrel telepített alkalmazásokat törölsz, tulajdonképpen custom romot csináltál. Nem csak az custom, ami az xda-ról származik...
Thumbs up!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #157 Dátum: 2017, 07 14, 07:05:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal, hogy a gyári romba belenyúlsz és rendszerrel telepített alkalmazásokat törölsz, tulajdonképpen custom romot csináltál. Nem csak az custom, ami az xda-ról származik...
Tudom mivel a jelen állás szerint sok szar van benne és a megszokottakat kivette a HTC. Így kénytelen az ember modósítani a romot.
Ami a mostani helyzetet illeti nem tudni mikor lesz erre lehetőség. :hmm:
HTC U/HTC Ultra is NOT supported via mail in service, do not buy this service for those phones.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #158 Dátum: 2017, 07 14, 14:57:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom mivel a jelen állás szerint sok szar van benne és a megszokottakat kivette a HTC. Így kénytelen az ember modósítani a romot.
Ami a mostani helyzetet illeti nem tudni mikor lesz erre lehetőség. :hmm:
HTC U/HTC Ultra is NOT supported via mail in service, do not buy this service for those phones.
Ahhoz nem kell s-off. Htcdev.comon is lehet nyitni... :)

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről


Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #159 Dátum: 2017, 07 15, 05:21:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahhoz nem kell s-off. Htcdev.comon is lehet nyitni... :)

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
Azzal bukod is a garit. Az S-OFF kötelező ha nyitjuk a bootloadert de te neked mondjam. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #160 Dátum: 2017, 07 15, 08:56:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal bukod is a garit. Az S-OFF kötelező ha nyitjuk a bootloadert de te neked mondjam. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Ne beszéljünk el egymás mellett... Én csak azt írtam, hogy a htcdev.com nyitás önmagában elég a roothoz, nem kell S-off ahhoz, hogy a szemetet ki tudjuk gyomlálni a készülékről...
Egyébként nekem eddig még mindig nyitnom kellett a htcdev.com-on ahhoz, hogy a SunShine le tudjon futni. Csak mostanában-sokadik updateként és nem mindegyik modellhez-jelentek meg a temproot-képes Sunshine-verziók. Egy új készüléknél nagyjából ugyanez várható: ha meglesz az S-off-ra a lehetőség, akkor az szinte biztos, hogy nem lesz elsőre preroot-képes  (talán majd néhány hónap múlva lesz ilyen verzió is), tehát, sikeres futtatásához Neked kell a bootloadert nyitni a htcdev.com-on... Utólag fogod tudni átírni a bootloader státuszát Un/relocked-ról Locked-re, ill.  Unofficial-ról Official-ra, már az S-off birtokában. A garancia ez esetben is megmarad. De hát ezt már Te is tudod. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #161 Dátum: 2017, 07 15, 09:38:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne beszéljünk el egymás mellett... Én csak azt írtam, hogy a htcdev.com nyitás önmagában elég a roothoz, nem kell S-off ahhoz, hogy a szemetet ki tudjuk gyomlálni a készülékről...
Egyébként nekem eddig még mindig nyitnom kellett a htcdev.com-on ahhoz, hogy a SunShine le tudjon futni. Csak mostanában-sokadik updateként és nem mindegyik modellhez-jelentek meg a temproot-képes Sunshine-verziók. Egy új készüléknél nagyjából ugyanez várható: ha meglesz az S-off-ra a lehetőség, akkor az szinte biztos, hogy nem lesz elsőre preroot-képes  (talán majd néhány hónap múlva lesz ilyen verzió is), tehát, sikeres futtatásához Neked kell a bootloadert nyitni a htcdev.com-on... Utólag fogod tudni átírni a bootloader státuszát Un/relocked-ról Locked-re, ill.  Unofficial-ról Official-ra, már az S-off birtokában. A garancia ez esetben is megmarad. De hát ezt már Te is tudod. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
Tudom, hogy ne tudnám. ;)
Csak így tudtam mindig megoldani az S-OFF ot. Csak addig nem nyitok míg nincs S-OFF mert nagyon úgy fest nem kapkodják el a fiúk a Sunshine-nél. ;D

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető pizzas28

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: Igo, Google Maps
  • PDA: HTC 10
  • PDA ROM: Android 6.0.1
Re: Váróterem
« Reply #162 Dátum: 2017, 07 18, 15:57:57 »
Nekem ma érkezik az Eglobaltol.128/6 gb

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #163 Dátum: 2017, 07 18, 16:47:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom, hogy ne tudnám. ;)
Csak így tudtam mindig megoldani az S-OFF ot. Csak addig nem nyitok míg nincs S-OFF mert nagyon úgy fest nem kapkodják el a fiúk a Sunshine-nél. ;D

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Szállítanak ezek külföldre is? Jók az áraik!

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Váróterem
« Reply #164 Dátum: 2017, 07 19, 08:22:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szállítanak ezek külföldre is? Jók az áraik!

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
Szerintem rossz hsz-t ideztel.

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #165 Dátum: 2017, 07 19, 09:32:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem rossz hsz-t ideztel.
Fáradt volt már biztos.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #166 Dátum: 2017, 07 19, 17:59:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem rossz hsz-t ideztel.
Jogos!  ^-^
Hát, most már így hagyom, ha nem bánjátok. ;D

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Váróterem
« Reply #167 Dátum: 2017, 07 19, 18:47:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos!  ^-^
Hát, most már így hagyom, ha nem bánjátok. ;D

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
En nem banom:-)

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #168 Dátum: 2017, 07 19, 20:56:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos!  ^-^
Hát, most már így hagyom, ha nem bánjátok. ;D

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
Elfér itt nem zavar senkit. 8)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető Georgexy

  • Hozzászólások: 718
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan / BDW Team / Nokiaprogramok.hu
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo WinCE / Igo Primo Android
  • PDA: Oppo Find 7 / Oppo R7 / HTC 10 / Wayteq 980BT
  • PDA ROM: Sense 8 / Nameless Find 7 / Color OS 2.1
Váróterem
« Reply #169 Dátum: 2017, 11 20, 17:18:12 »
Sziasztok. Valaki U11+? Ugye nem egyedül leszek? Most rendeltem meg. Ceramic Black. 719 EUR. A HTC oldaláról.
Ugyanitt HTC 10 Gold  eladó. S-OFF de gyári rom Magisk-el rootolva.
Tapatalkkal küldve az én HTC 10 eszközömről

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Váróterem
« Reply #170 Dátum: 2017, 11 28, 08:58:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Valaki U11+? Ugye nem egyedül leszek? Most rendeltem meg. Ceramic Black. 719 EUR. A HTC oldaláról.
Ugyanitt HTC 10 Gold  eladó. S-OFF de gyári rom Magisk-el rootolva.
Tapatalkkal küldve az én HTC 10 eszközömről
Az U11 helyett ezt kellett volna kiadni és ment volna a szekér. Most mikor mindenki kiadta a csúcskészülékét és az emberek megvették, erre jön a htc U11 plus! A teló nagyon ütős lett! Tetszik, ezt szívessen megvettem volna. Csak elkésett. Azért beszélgetnék a htc igazgatójával.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Georgexy

  • Hozzászólások: 718
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan / BDW Team / Nokiaprogramok.hu
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo WinCE / Igo Primo Android
  • PDA: Oppo Find 7 / Oppo R7 / HTC 10 / Wayteq 980BT
  • PDA ROM: Sense 8 / Nameless Find 7 / Color OS 2.1
Re: Váróterem
« Reply #171 Dátum: 2017, 12 21, 04:35:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az U11 helyett ezt kellett volna kiadni és ment volna a szekér. Most mikor mindenki kiadta a csúcskészülékét és az emberek megvették, erre jön a htc U11 plus! A teló nagyon ütős lett! Tetszik, ezt szívessen megvettem volna. Csak elkésett. Azért beszélgetnék a htc igazgatójával.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Nekem a 10 után nagy ugrás lesz. Kijelzőben. Elvileg ma hozzák. Kaptam az értesítést. UPS hozza elvileg. A baj, hogy kb fél óra múlva indulok Haza Magyarországra. Szóval pont elkerüljük egymást. De már belenyugodtam, hogy csak 30-án látom elősször amikor visszajövök. De egyet értek. Ezt kellett volna vagy ezt is a simával kiadni.

Tapatalkkal küldve az én HTC 10 eszközömről