2024, 03 28, 12:06:44

Szerző Téma: Váróterem  (Megtekintve 41645 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #100 Dátum: 2017, 06 28, 19:37:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a Varoteremre gondolsz mint temara az U11-en belul. Akkor ha engem kerdezel szerintem felesleges volt. Az itt folytatott cseveges elfert volna az Altalanos beszelgetes temaban is.
Na most jól letőrted Tibinket. Pedig nem kis munkája van benne főleg a linkekben. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #101 Dátum: 2017, 06 28, 20:53:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a Varoteremre gondolsz mint temara az U11-en belul. Akkor ha engem kerdezel szerintem felesleges volt. Az itt folytatott cseveges elfert volna az Altalanos beszelgetes temaban is.
Általában egy ilyen altopiknak pont az lenne az értelme, hogy egy helyen gyűjtse össze az adott készülék beszerezhetőségével, forgalmazásával, árával, stb... kapcsolatos információkat. Ezt sok helyen tárgyalják külön-elég, ha az XDA-n körülnézel, de pl. itt, a PFC-n is előfordul, ld. OP5 hasonló topikja. Ott nem tiltakoztál, hogy miért nem az Általános témában van beleömlesztve minden, ami a Váróteremben található.
Ezen az alapon felesleges minden altopik, a Tartozékoktól a Romokig...
Gyakorlatilag, ill. ebben az esetben nem konkrétan arra gondoltam, amire Te. Az egész HTC U11 topikra gondoltam, meg minden olyan, kb. 2-3 ember által látogatott témákra, amelyeket nagy lelkesen létrehoz valaki, aztán rajta kívül mások tesznek rá nagy ívben. Így érzem ezt már egy ideje és nemcsak a HTC-nél. Manapság irtózatos mennyiségű készülék van forgalomban, ráadásul jó részük már nem is éves, hanem fél éves ciklusban frissül. Egy újdonság megjelenése manapság kb. egy-két hetes fokozott érdeklődést kelt, aztán úgyis jön valami más.
Nézd meg a DHD topikot. Abban volt meló rendesen. Aztán jöttek az újabb és újabb csodák és ezzel párhuzamosan csökkent az egyes témákba fektetett energia is. Most meg itt tartunk, hogy minek egyáltalán erőlködni...

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #102 Dátum: 2017, 06 28, 21:01:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most jól letőrted Tibinket. Pedig nem kis munkája van benne főleg a linkekben. ;)
Nem ettől fogok rosszul aludni, elhiheted!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #103 Dátum: 2017, 06 28, 21:09:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ettől fogok rosszul aludni, elhiheted!
Én csak próbáltalak védeni, hogy nem rosz ez az altopik.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #104 Dátum: 2017, 06 28, 21:12:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ettől fogok rosszul aludni, elhiheted!
Hanem én mitől azt tudod? Megjőtt az sd. Na ugy szar ahogy van. Még holnap megpróbálom filmekkel teletólni azt majd meglátom, hogy kuka vagy sem.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #105 Dátum: 2017, 06 28, 21:26:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hanem én mitől azt tudod? Megjőtt az sd. Na ugy szar ahogy van. Még holnap megpróbálom filmekkel teletólni azt majd meglátom, hogy kuka vagy sem.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Ennyit az "eredeti" olcsó kínai cuccokról.  ;)

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #106 Dátum: 2017, 06 28, 21:49:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyit az "eredeti" olcsó kínai cuccokról.  ;)
Azért megkockáztatom, hogy itthon is van belőle sokkal drágábban kis gsm boltokban. Na mindegy csak egy ötöst buktam vele.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #107 Dátum: 2017, 06 28, 21:54:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennyit az "eredeti" olcsó kínai cuccokról.  ;)
Amit mos vettem tabletba akartam volna tenni. Kültem neked linket róla. Mindegy beleteszem a 128gb-at az Ultrába meg egy 64gb-at. Az úgy is 64gb-al bir gyárilag így elég bele.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Váróterem
« Reply #108 Dátum: 2017, 06 28, 22:35:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért megkockáztatom, hogy itthon is van belőle sokkal drágábban kis gsm boltokban. Na mindegy csak egy ötöst buktam vele.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Sajnálom hogy nem lett jó a memória kártya. De aki nem mer az nem nyer.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Váróterem
« Reply #109 Dátum: 2017, 06 28, 23:05:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Általában egy ilyen altopiknak pont az lenne az értelme, hogy egy helyen gyűjtse össze az adott készülék beszerezhetőségével, forgalmazásával, árával, stb... kapcsolatos információkat. Ezt sok helyen tárgyalják külön-elég, ha az XDA-n körülnézel, de pl. itt, a PFC-n is előfordul, ld. OP5 hasonló topikja. Ott nem tiltakoztál, hogy miért nem az Általános témában van beleömlesztve minden, ami a Váróteremben található.
Ezen az alapon felesleges minden altopik, a Tartozékoktól a Romokig...
Gyakorlatilag, ill. ebben az esetben nem konkrétan arra gondoltam, amire Te. Az egész HTC U11 topikra gondoltam, meg minden olyan, kb. 2-3 ember által látogatott témákra, amelyeket nagy lelkesen létrehoz valaki, aztán rajta kívül mások tesznek rá nagy ívben. Így érzem ezt már egy ideje és nemcsak a HTC-nél. Manapság irtózatos mennyiségű készülék van forgalomban, ráadásul jó részük már nem is éves, hanem fél éves ciklusban frissül. Egy újdonság megjelenése manapság kb. egy-két hetes fokozott érdeklődést kelt, aztán úgyis jön valami más.
Nézd meg a DHD topikot. Abban volt meló rendesen. Aztán jöttek az újabb és újabb csodák és ezzel párhuzamosan csökkent az egyes témákba fektetett energia is. Most meg itt tartunk, hogy minek egyáltalán erőlködni...
Emlekszem a DHD topikra, mert egy jo baratomnak volt es mindig en ROM-oltam neki. Valoan sok leirast csinaltal ott. Tobbszor is megjegyeztem,chogy konyvet lehetne kiadni belole.

Az OP5 Varoszoba temajat nem en csinaltam hanem frici. Nem is irtam bele talan egy posztot sem. Altalanosba meg a ROM-ok temakban tevekenykedek. Az XDA-s hasonlatod jo. Ott is szoktak kulon temat erre inditani. Nem tudom, valahogy en nem tartom fontosnak. Ettol persze az ervelesed a tema mellett jo.

Az erdeklodes az uj keszulekek irant talan megvan, csak az emberek tobbsege nem forumozik. Emiatt jogosan ugy erezheti az ember, hogy egy-egy keszulekek topikjainak vezetesebe belefarad, mert minek a sok belefektetett energia ha ugyse olvassa senki? Igy vagyok mar a Nexus topikjaival en is.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #110 Dátum: 2017, 06 29, 06:42:57 »


You are not allowed to view links. Register or Login
...

Az OP5 Varoszoba temajat nem en csinaltam hanem frici. Nem is irtam bele talan egy posztot sem...

Ha csak azt az ötöt nem számoljuk, köztünk legyen mondva. ;)


Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről


Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Váróterem
« Reply #111 Dátum: 2017, 06 29, 07:20:16 »
Mind kettőtöknek igaza van, csak már valóban az ember belefárad az egészbe. Amiről meg ne is beszéljünk az a pénz mivel az a leg kevesebb. A mai fejlődést így nem nagyon lehet követni mert nem sokan engedhetik meg maguknak. Akiknek meg nem számit azok nem forumoznak. Ez azért a nagyvilágban nem így van mint itthon. Azért tegyétek a szivetekre a kezeteket és gondoljatok bele 200 ezer torintott nem mindenki tud félévente kiadni. Akit meg nem érdekel, hogy minnél újjab android legyen a vason az a régi telefonnal is el van és vannak páran még a környezetemben is. A boga istennek nem venne újjat mivel azt mondja, hogy minek műkődik ez is amire én használom.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #112 Dátum: 2017, 06 29, 07:46:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mind kettőtöknek igaza van, csak már valóban az ember belefárad az egészbe. Amiről meg ne is beszéljünk az a pénz mivel az a leg kevesebb. A mai fejlődést így nem nagyon lehet követni mert nem sokan engedhetik meg maguknak. Akiknek meg nem számit azok nem forumoznak. Ez azért a nagyvilágban nem így van mint itthon. Azért tegyétek a szivetekre a kezeteket és gondoljatok bele 200 ezer torintott nem mindenki tud félévente kiadni. Akit meg nem érdekel, hogy minnél újjab android legyen a vason az a régi telefonnal is el van és vannak páran még a környezetemben is. A boga istennek nem venne újjat mivel azt mondja, hogy minek műkődik ez is amire én használom.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Nos, pontosan erre mondtam, hogy felesleges ez az egész.
Jó nyarat mindenkinek!

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Váróterem
« Reply #113 Dátum: 2017, 06 29, 07:57:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak azt az ötöt nem számoljuk, köztünk legyen mondva. ;)


Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
Utanna mar visszaneztem es valoban volt nehany hozzaszolasom:-)

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #114 Dátum: 2017, 07 03, 15:47:25 »
Most nézd meg a You are not allowed to view links. Register or Login-n. :shock: Jól jártál.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Váróterem
« Reply #115 Dátum: 2017, 07 04, 09:37:40 »
Na a fiam jóvoltából ki tudtam egy U 11-et próbálni. Na a kamera tényleg jó viszont az az ezüstnek nevezett kékes szürke hátlap borzasztó. Nem elég, hogy szedi az újjlenyomatott mint atom amellet nem gyengén csúszik. Tok nélkül a dobozból kivenni használni tilos. Én efektíve majdnem eldobtam a fiam arcán nem volt öszinte a mosoly. Szerintem ott felejtették a polirozó gép alatt. Az oldalszóritás az még nem az igazi van mit csiszólni rajta. A fiam meg én is inkább a másodlagos kijelzőt tartotuk volna hasznosabnak min ezt a szorongatos micsodát. Szerintem értelme nincs. Ami a gyorsaságot illeti valoban gyors, de nem vettem észre nagy Különbséget az Ultra és az U 11 között. Így nem is cserélek tipust mert nem sok értelmét látom.
Ja és semilyen kiegészitőt nem nagyon lehet kapni hozzá. Amit adnak tokot hááát csak szigorúan ideiglenesen lehet használni. Ez az én véleményem, de aki tudja próbálja ki és döntsön maga.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Váróterem
« Reply #116 Dátum: 2017, 07 04, 11:59:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na a fiam jóvoltából ki tudtam egy U 11-et próbálni. Na a kamera tényleg jó viszont az az ezüstnek nevezett kékes szürke hátlap borzasztó. Nem elég, hogy szedi az újjlenyomatott mint atom amellet nem gyengén csúszik. Tok nélkül a dobozból kivenni használni tilos. Én efektíve majdnem eldobtam a fiam arcán nem volt öszinte a mosoly. Szerintem ott felejtették a polirozó gép alatt. Az oldalszóritás az még nem az igazi van mit csiszólni rajta. A fiam meg én is inkább a másodlagos kijelzőt tartotuk volna hasznosabnak min ezt a szorongatos micsodát. Szerintem értelme nincs. Ami a gyorsaságot illeti valoban gyors, de nem vettem észre nagy Különbséget az Ultra és az U 11 között. Így nem is cserélek tipust mert nem sok értelmét látom.
Ja és semilyen kiegészitőt nem nagyon lehet kapni hozzá. Amit adnak tokot hááát csak szigorúan ideiglenesen lehet használni. Ez az én véleményem, de aki tudja próbálja ki és döntsön maga.
Köszi a leírást.
Teljessen eggyet értek veled, én is hiányolom a másodlagos kijelzőt. Nem is értem miért hagyták ki. Nézegettem a neten szinte nincs hozzá tok. Gyári tokot már a Htc 10 re is csak külföldről tudtam rendelni.

 Üzemidőre ha valakinek van tapasztalata azt megköszönném ha írna!

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #117 Dátum: 2017, 07 04, 12:42:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na a fiam jóvoltából ki tudtam egy U 11-et próbálni. Na a kamera tényleg jó viszont az az ezüstnek nevezett kékes szürke hátlap borzasztó. Nem elég, hogy szedi az újjlenyomatott mint atom amellet nem gyengén csúszik. Tok nélkül a dobozból kivenni használni tilos. Én efektíve majdnem eldobtam a fiam arcán nem volt öszinte a mosoly. Szerintem ott felejtették a polirozó gép alatt. Az oldalszóritás az még nem az igazi van mit csiszólni rajta. A fiam meg én is inkább a másodlagos kijelzőt tartotuk volna hasznosabnak min ezt a szorongatos micsodát. Szerintem értelme nincs. Ami a gyorsaságot illeti valoban gyors, de nem vettem észre nagy Különbséget az Ultra és az U 11 között. Így nem is cserélek tipust mert nem sok értelmét látom.
Ja és semilyen kiegészitőt nem nagyon lehet kapni hozzá. Amit adnak tokot hááát csak szigorúan ideiglenesen lehet használni. Ez az én véleményem, de aki tudja próbálja ki és döntsön maga.
Tok kell, írtam én is, hogy szép, de csúszik. A színről kár vitatkozni, nagyjából annyira, mint általában az ízlésről. Miután tok kell rá, pláne.
Aki nem talál, az nézzen kicsit jobban körül a neten. Alább egy példa: én az Amazone-ról rendeltem egy Octane-t, pár nap alatt itt volt.

You are not allowed to view links. Register or Login

Az Edge Sense kalibrálható, testre szabható. Nekem nincs vele gondom, szerintem érdekes és adott esetben hasznos (pl. elemlámpa hosszú szorításra...).

Ajándék toknak ne nézd a ... minőségét...
Ne hasonlítsd össze a SN 835-öt a 821-el. Nyilván nem a menügörgetés gyorsaságában lesz a különbség, jóval többről van szó.

Ha lenne Ultra, pár hónapos, akkor nekem sem nem kellene. Ha azonban még U széria előtti kütyüm lenne, a 11-re váltanék. Olcsóbb is, mint az Ultra.

A másodlagos kijelző pl. engem hagy hidegen, de ízlések és pofonok...

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #118 Dátum: 2017, 07 04, 13:15:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tok kell, írtam én is, hogy szép, de csúszik. A színről kár vitatkozni, nagyjából annyira, mint általában az ízlésről. Miután tok kell rá, pláne.
Aki nem talál, az nézzen kicsit jobban körül a neten. Alább egy példa: én az Amazone-ról rendeltem egy Octane-t, pár nap alatt itt volt.

You are not allowed to view links. Register or Login

Az Edge Sense kalibrálható, testre szabható. Nekem nincs vele gondom, szerintem érdekes és adott esetben hasznos (pl. elemlámpa hosszú szorításra...).

Ajándék toknak ne nézd a ... minőségét...
Ne hasonlítsd össze a SN 835-öt a 821-el. Nyilván nem a menügörgetés gyorsaságában lesz a különbség, jóval többről van szó.

Ha lenne Ultra, pár hónapos, akkor nekem sem nem kellene. Ha azonban még U széria előtti kütyüm lenne, a 11-re váltanék. Olcsóbb is, mint az Ultra.

A másodlagos kijelző pl. engem hagy hidegen, de ízlések és pofonok...
Ezért írtam a végére, hogy ha ki tudják próbálni akkor tegyék és utána döntsenek. Ha te is használtad volna az Ultrát akkor neked is hiányozna a másodlagos kijelző. Az árról meg kár vitatkozni mert ha annyira akarnám megvenném, de nem akarom. Egyébként már a MALL-on majdnem ott van mint az Ultra szerencsésen belenyúltál. A soc nyilván más, de én nem játszom se nem nézek filmet csak telefonálok most már vele így nem nagyon érdekel, az akku idő meg ezen sem rosz a kijelző méret ellenére. Vettem egy You are not allowed to view links. Register or Login-at. Sajnos hangzásban veri még az U 11-et is mivel ütős az a HarmanCardon cuc benne. Ezzel netezek filmet nézek meg ilyenek.
Egy szó mint száz valóban ízlések és pofonok nekem nem esett le az állam tőle.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #119 Dátum: 2017, 07 04, 13:35:07 »
Ja és 180-ért már a csiri buri előfizetésemre elhozhatnám a t-től kamatmentes részletre függetlenül mint tudjuk. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Váróterem
« Reply #120 Dátum: 2017, 07 08, 16:44:50 »
Jut eszembe, a magyar HTC oldalról is rendelhető már 11...

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #121 Dátum: 2017, 07 09, 14:01:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login-nál is megjelent. ;)

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #122 Dátum: 2017, 07 09, 16:51:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login-nál is megjelent. ;)
Látod kicsit elkapkodtad. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Váróterem
« Reply #123 Dátum: 2017, 07 09, 18:26:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látod kicsit elkapkodtad. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Miért is?

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: Váróterem
« Reply #124 Dátum: 2017, 07 09, 19:52:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért is?
Hát azért én jobban bizom a Turbadóban, de te tudod, hogy hol veszed meg. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!