2024, 03 29, 11:32:51

Szerző Téma: HTC U 11 - általános beszélgetés  (Megtekintve 89059 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #100 Dátum: 2017, 06 16, 11:17:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login

"Igazából már annak örülünk, hogy nem a bizarr U Ultra lett a HTC idei zászlóshajója, mert az a mobil olyan, mintha ész nélkül egybeépítettek volna minden létező alkatrészt, ami csak kapható."
Kicsit napi szinten kellene használni és rájönnének, hogy ez nem így van. :hmm:
Meg nyilván nem HTC-t használ a mindennapokban. :D
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #101 Dátum: 2017, 06 16, 11:50:15 »
Hányszor írtuk már le, hogy a HTC anyagilag nem teljesít túl jól? Hányszor tippeltük mi is, mások is, hogy a cégnek előbb-utóbb vége lesz? Hányszor legyintettünk egy-egy új HTC telefon kapcsán, hogy rendben van ugyan, de az árral elszálltak? Megszámolni sem lehet, a HTC mégis létezik, fejleszt, nem tűnt el, az U11 kapcsán pedig úgy tűnik, hogy lehet velük komolyan is számolni. Persze jókor és jó ütemben léptek be a VR világába is, a Vive-ról egyöntetű az a vélemény, hogy a jelenlegi legfrankóbb, kereskedelmi forgalomban is kapható VR-megoldás, az Apple ráadásul partnerségre lépett nemrég a Steammel is, amelynek VR-ága pont a HTC-hez fűződik, a Google pedig évek óta a tajvani gyártóhoz fordul sokszor, ha referenciatelefont kell összeütni.
Nexus One
Nexus 9 tablet
Pixel, XL
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #102 Dátum: 2017, 06 16, 11:56:21 »
Szerintem nem az U 11 fogja kihúzni a Htc t a gödörből. Nagyon szép, nagyon jó a kamera, nagyon jó a hangzás, de valami hiányzik belölle. Ne legyen igazam.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #103 Dátum: 2017, 06 16, 12:01:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem az U 11 fogja kihúzni a Htc t a gödörből. Nagyon szép, nagyon jó a kamera, nagyon jó a hangzás, de valami hiányzik belölle. Ne legyen igazam.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Nem is mondta senki. Mire gondolsz?
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #104 Dátum: 2017, 06 16, 12:07:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is mondta senki. Mire gondolsz?
Csak egy gondolat menet volt töllem arra hogy sokszor már leirtuk a Htc. Annyit gondolkodnom rajta hogy mit nem találnak el rajta, hisz nem tud kiugrani az eladási mennyiségekben. Pedig megérdemelnék.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #105 Dátum: 2017, 06 16, 12:09:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak egy gondolat menet volt töllem arra hogy sokszor már leirtuk a Htc. Annyit gondolkodnom rajta hogy mit nem találnak el rajta, hisz nem tud kiugrani az eladási mennyiségekben. Pedig megérdemelnék.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Az U11 bejelentését kénytelenek voltak az MWC után időzíteni, hiszen a Snapdragon 835-ös rendszerchip első használatát a Samsung lekötötte az S8-cal, cserébe viszont a bemutató után elég hamar a boltokba tud kerülni a termék, ha minden igaz, akkor hazánkban több szolgáltató is felveszi majd a kínálatba, ami mindenképpen jót fog tenni az eladásoknak, de a kártyafüggetlen árral sem lőttek mellé, az LG G6 és a Galaxy S8 közé tették a szintet, ami itthon 250 ezer forintot jelent. Nem kevés, de a tudásához mérten mondhatjuk, hogy reális.
You are not allowed to view links. Register or Login 235 180.-
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #106 Dátum: 2017, 06 16, 12:15:25 »
Vagy a b variáció: You are not allowed to view links. Register or Login
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #107 Dátum: 2017, 06 16, 12:18:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy a b variáció: You are not allowed to view links. Register or Login
Igen de csak ezüst van a t nél.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #108 Dátum: 2017, 06 16, 12:25:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is mondta senki. Mire gondolsz?
Lehet gondolni a Play Storeba kirakott es penz hianya miatt magara hagyott alkalmazasokra amiket nem vagy csak alig alig fejlesztenek. Hiaba volt 3 even keresztul 2013-tol 2015-ig az UEFA elsoszamu mobil tamogatoja a HTC attol sem tortent semmi fellendules. Pedig a BL-t tobbsegeben ferfiak nezik akik kozott hamarabb talalni kutyu maniast. Peter Chou volt az aki majdnem a sullyesztobe taszitotta a ceget. Ido kell mig innen talpra allnak. Ha egyaltalan lehetseges ez ilyen erosen nyomulo konkurencia mellett. En mindenesetre szurkolok nekik, hogy sikeruljon.

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #109 Dátum: 2017, 06 16, 12:45:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen de csak ezüst van a t nél.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Várni kell. Rizsi barátom is megmondta a türelem erősíti a jellemet. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #110 Dátum: 2017, 06 16, 13:13:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet gondolni a Play Storeba kirakott es penz hianya miatt magara hagyott alkalmazasokra amiket nem vagy csak alig alig fejlesztenek. Hiaba volt 3 even keresztul 2013-tol 2015-ig az UEFA elsoszamu mobil tamogatoja a HTC attol sem tortent semmi fellendules. Pedig a BL-t tobbsegeben ferfiak nezik akik kozott hamarabb talalni kutyu maniast. Peter Chou volt az aki majdnem a sullyesztobe taszitotta a ceget. Ido kell mig innen talpra allnak. Ha egyaltalan lehetseges ez ilyen erosen nyomulo konkurencia mellett. En mindenesetre szurkolok nekik, hogy sikeruljon.
Rossz nyelvek szerint a tajvani kormány már többször a hóna alá nyúlt a cégnek. Kell nekik egy ilyen "High Tech" cég a kirakatba, kicsit demonstrálni a technikai fejlettségüket. Abban a térségben, ennek az országnak erre igencsak szüksége lehet. Szerintem egyhamar nem engedik tönkremenni. A világon(majdnem) mindenhol már régen elfelejtettük volna, hogy léteztek.

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #111 Dátum: 2017, 06 16, 13:52:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Várni kell. Rizsi barátom is megmondta a türelem erősíti a jellemet. ;)

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
:D  :D  :D

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #112 Dátum: 2017, 06 16, 17:22:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rossz nyelvek szerint a tajvani kormány már többször a hóna alá nyúlt a cégnek. Kell nekik egy ilyen "High Tech" cég a kirakatba, kicsit demonstrálni a technikai fejlettségüket. Abban a térségben, ennek az országnak erre igencsak szüksége lehet. Szerintem egyhamar nem engedik tönkremenni. A világon(majdnem) mindenhol már régen elfelejtettük volna, hogy léteztek.
Nem annyira rossz nyelvek azok. Belegondolva biztos van benne valami igazsag. Tavaly a 10-esbol honapokon keresztul hiany volt. Majd osszel jott az U/Ultra paros amiket szinte axonnal lehetett kapni most az U11-gyel is ugyanez a helyzet. Valahonnan nyilvan kaptak tamogatast.

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #113 Dátum: 2017, 06 17, 07:16:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #114 Dátum: 2017, 07 07, 09:46:20 »
Fejlemény van:
Bedöglött a Home gomb...Semmire nem reagál, természetesen vele együtt az ujjlenyomat szenzor funkció sem működik. Természetesen fact.reset volt, ezzel csak annyit értem el, hogy az Ujjlenyomat beállításai almenü eltűnt a Beállításokból. Tehát a szoftver nem érzékeli a hardvert. Minden más tökéletes, a készülék használható is, de természetesen garancia lesz.
A mall.hu két opciót ajánlott fel:
-futár kijön, elviszi, szervizelik (kb.15-30 nap!) és visszaküldik a javított, vagy-ha nem javítható-cserélt készüléket
-futár kijön, elviszi és 4-5 munkanapon belül visszautalják a pénzt. (Természetesen ezt választottam.)

Jelenleg ők cserélni nem tudják, pillanatnyilag nincs is náluk raktáron U11.
Szóval...rendeltem egy másikat (lássuk, milyen a fekete!) a Smartphone-tól. Kb. ugyanannyi idő kell arra, hogy ők szállítani tudják, amennyi idő alatt a futár a mostaniért jelentkezik. Eu-s modell ez is, 2 év garanciával és nem kicsit olcsóbban.
Attól nemigen tartok, hogy típushiba lenne, az XDA-n kicsitt nagyobb a merítés, rákérdeztem, de még eddig senki sem tapasztalt ilyen hibát.
Ez a 8. HTC-m sosem volt hardveres hibám velük. Most belenyúltam...

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #115 Dátum: 2017, 07 07, 10:36:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fejlemény van:
Bedöglött a Home gomb...Semmire nem reagál, természetesen vele együtt az ujjlenyomat szenzor funkció sem működik. Természetesen fact.reset volt, ezzel csak annyit értem el, hogy az Ujjlenyomat beállításai almenü eltűnt a Beállításokból. Tehát a szoftver nem érzékeli a hardvert. Minden más tökéletes, a készülék használható is, de természetesen garancia lesz.
A mall.hu két opciót ajánlott fel:
-futár kijön, elviszi, szervizelik (kb.15-30 nap!) és visszaküldik a javított, vagy-ha nem javítható-cserélt készüléket
-futár kijön, elviszi és 4-5 munkanapon belül visszautalják a pénzt. (Természetesen ezt választottam.)

Jelenleg ők cserélni nem tudják, pillanatnyilag nincs is náluk raktáron U11.
Szóval...rendeltem egy másikat (lássuk, milyen a fekete!) a Smartphone-tól. Kb. ugyanannyi idő kell arra, hogy ők szállítani tudják, amennyi idő alatt a futár a mostaniért jelentkezik. Eu-s modell ez is, 2 év garanciával és nem kicsit olcsóbban.
Attól nemigen tartok, hogy típushiba lenne, az XDA-n kicsitt nagyobb a merítés, rákérdeztem, de még eddig senki sem tapasztalt ilyen hibát.
Ez a 8. HTC-m sosem volt hardveres hibám velük. Most belenyúltam...

ehhh, nem jó hír.
..és nyitottad már htcdev-en keresztül, vagy türelmes voltál?  ;)

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #116 Dátum: 2017, 07 07, 11:06:14 »
Rendes töllük hogy egyből cserélik! Úgyis feketét akartál ha jól emlékszem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről


Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #117 Dátum: 2017, 07 07, 13:27:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fejlemény van:
Bedöglött a Home gomb...Semmire nem reagál, természetesen vele együtt az ujjlenyomat szenzor funkció sem működik. Természetesen fact.reset volt, ezzel csak annyit értem el, hogy az Ujjlenyomat beállításai almenü eltűnt a Beállításokból. Tehát a szoftver nem érzékeli a hardvert. Minden más tökéletes, a készülék használható is, de természetesen garancia lesz.
A mall.hu két opciót ajánlott fel:
-futár kijön, elviszi, szervizelik (kb.15-30 nap!) és visszaküldik a javított, vagy-ha nem javítható-cserélt készüléket
-futár kijön, elviszi és 4-5 munkanapon belül visszautalják a pénzt. (Természetesen ezt választottam.)

Jelenleg ők cserélni nem tudják, pillanatnyilag nincs is náluk raktáron U11.
Szóval...rendeltem egy másikat (lássuk, milyen a fekete!) a Smartphone-tól. Kb. ugyanannyi idő kell arra, hogy ők szállítani tudják, amennyi idő alatt a futár a mostaniért jelentkezik. Eu-s modell ez is, 2 év garanciával és nem kicsit olcsóbban.
Attól nemigen tartok, hogy típushiba lenne, az XDA-n kicsitt nagyobb a merítés, rákérdeztem, de még eddig senki sem tapasztalt ilyen hibát.
Ez a 8. HTC-m sosem volt hardveres hibám velük. Most belenyúltam...
Nagyon sajnálom a dolgot, hogy veled is megtőrtént. Kicsit átérzed, hogy nekem is kettő volt hibás. Nem jó érzés az tény és most megérted a kitőréseimet. Féltem is az Ultrát megvenni, de akkor nem volt más. Ha van nekik Mate 9 biztos azt hozom el. Na, de még a nagyoknál is előfordul hiba. Nem szeretném ha kárörvedőnek vennéd nem annak szántam. Együtt érzek veled mivel nekem is egymás után voltak a hibásak. Sokkal szebb lesz a fekete az szerintem csúnya szin választás volt a HTC-től. Mégegyszer nagyon sajnálom. :o
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #118 Dátum: 2017, 07 07, 13:50:38 »
Ha már nosztalgia....... ;)


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login   Kijelző csere
You are not allowed to view links. Register or Login   Kijelző csere
You are not allowed to view links. Register or Login Ez van jelenleg.... ;) :D
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #119 Dátum: 2017, 07 07, 14:19:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ehhh, nem jó hír.
..és nyitottad már htcdev-en keresztül, vagy türelmes voltál?  ;)
S-Off nélkül nem akartam nyitni, szóval igen, türelmes voltam! :)

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #120 Dátum: 2017, 07 07, 14:39:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendes töllük hogy egyből cserélik! Úgyis feketét akartál ha jól emlékszem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Nem...és nem...
1.Nem cserélik, hanem visszautalják a pénzt. A mall.hu-n vettem (ott most jelenleg nincs), a következő a SmartPhone-tól lesz. Jelentősen jobb áron, még úgy is, hogy mall-on a most feltüntetettnél olcsóbban vettem.
2.Tulajdonképpen mindig is Silvert akartam, azt is vettem. Kétségtelen, hogy néha kékes (bár néha meg teljesen szürkés). Az összes körülöttem levő nőnek tetszett...Tudom, a fekete olyan macsó dolog... Persze, hogy klasszikust idézzek:
..."Mi ez a kivagyiság, mikor a lényeg az,
Hogy kinek látszol és kinek játszol"...
8)

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #121 Dátum: 2017, 07 07, 14:56:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon sajnálom a dolgot, hogy veled is megtőrtént. Kicsit átérzed, hogy nekem is kettő volt hibás. Nem jó érzés az tény és most megérted a kitőréseimet. Féltem is az Ultrát megvenni, de akkor nem volt más. Ha van nekik Mate 9 biztos azt hozom el. Na, de még a nagyoknál is előfordul hiba. Nem szeretném ha kárörvedőnek vennéd nem annak szántam. Együtt érzek veled mivel nekem is egymás után voltak a hibásak. Sokkal szebb lesz a fekete az szerintem csúnya szin választás volt a HTC-től. Mégegyszer nagyon sajnálom. :o
Nem kell sajnálkozni, ez nem tragédia. Nekem 8-ból 1, neked 15-ből 2. Nagyjából ugyanaz az arány. Nem hinném, hogy más márkáknál minden hibátlan lenne. Elég csak az xda-n körülnézni, ott ugye elég nagy a merítés.
Elmondom mi van:
A telefonon minden egyéb működik, tehát tulajdonképpen használható. Ujjlenyomat szenzor nincs, a Home gombbal nyitás/ kezdőképernyőre egy gombnyomással visszatérés az, ami nem megy.
A futár 4-5 nap múlva elviszi a mall-hoz a telefont. A Smart-tól is kb ugyanennyi idő kell, hogy megérkezzen az új-ezúttal fekete lesz, lehet, hogy a lányoknak kevésbé tetszik majd, de legalább a fiúknak igen... Ennek most örüljek?!  ;D
Persze onnantól, hogy egy fekete Incipio tok takarja azt a tükörre polírozott hátsófelét, nagyjából mindegy, nem? :D
Ja,  és nem utolsó sorban a végén fogok még kb. 25e Ft-ot. Ennyivel olcsóbb a SmartPhone-nál, mint volt a mall.hu-n a mostani emelés előtt.
Sajnálsz még egy kicsit? :)

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #122 Dátum: 2017, 07 07, 16:07:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell sajnálkozni, ez nem tragédia. Nekem 8-ból 1, neked 15-ből 2. Nagyjából ugyanaz az arány. Nem hinném, hogy más márkáknál minden hibátlan lenne. Elég csak az xda-n körülnézni, ott ugye elég nagy a merítés.
Elmondom mi van:
A telefonon minden egyéb működik, tehát tulajdonképpen használható. Ujjlenyomat szenzor nincs, a Home gombbal nyitás/ kezdőképernyőre egy gombnyomással visszatérés az, ami nem megy.
A futár 4-5 nap múlva elviszi a mall-hoz a telefont. A Smart-tól is kb ugyanennyi idő kell, hogy megérkezzen az új-ezúttal fekete lesz, lehet, hogy a lányoknak kevésbé tetszik majd, de legalább a fiúknak igen... Ennek most örüljek?!  ;D
Persze onnantól, hogy egy fekete Incipio tok takarja azt a tükörre polírozott hátsófelét, nagyjából mindegy, nem? :D
Ja,  és nem utolsó sorban a végén fogok még kb. 25e Ft-ot. Ennyivel olcsóbb a SmartPhone-nál, mint volt a mall.hu-n a mostani emelés előtt.
Sajnálsz még egy kicsit? :)
Na jó de ha kifizetek agy rakat lóvét akkor működjön már minden funkciója. ;) 
A 10-en csak egy folt volt a kijelzőn, de attól még teljesértéken működött. Ez elvárható vagy nem ennyi pénzért.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #123 Dátum: 2017, 07 07, 17:03:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na jó de ha kifizetek agy rakat lóvét akkor működjön már minden funkciója. ;) 
A 10-en csak egy folt volt a kijelzőn, de attól még teljesértéken működött. Ez elvárható vagy nem ennyi pénzért.

Tapatalkkal küldve az én HTC U Ultra eszközömről
Igen elvárható. Mint ahogy pl. elvárható egy másfélszer ennyibe kerülő Iphone-nál is-ahol szintén előfordul egy-két hibás darab. Senki sem gondolta, hogy egy ilyen értékű telefon garanciaidőn belüli meghibásodásával együtt kellene élni.
Ma már szinte mindent a lehető legolcsóbb munkaerő a lehető leggyorsabban szerel össze. Egyetlen ilyen rendszer sem hibátlan!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: HTC U 11 - általános beszélgetés
« Reply #124 Dátum: 2017, 07 07, 21:41:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem...és nem...
1.Nem cserélik, hanem visszautalják a pénzt. A mall.hu-n vettem (ott most jelenleg nincs), a következő a SmartPhone-tól lesz. Jelentősen jobb áron, még úgy is, hogy mall-on a most feltüntetettnél olcsóbban vettem.
2.Tulajdonképpen mindig is Silvert akartam, azt is vettem. Kétségtelen, hogy néha kékes (bár néha meg teljesen szürkés). Az összes körülöttem levő nőnek tetszett...Tudom, a fekete olyan macsó dolog... Persze, hogy klasszikust idézzek:
..."Mi ez a kivagyiság, mikor a lényeg az,
Hogy kinek látszol és kinek játszol"...
8)
Bocsi úgy gondoltam hogy visszakapod a pénzed, végül is így újat vehetsz! A színnel kapcsolatba rosszul emlékeztem. Azért sajnálom hogy így alakult, jártam már én is így, de én annak örültem, hogy elég kicsi az esélye annak, hogy egymás után kétszer gond legyen! Az új már biztos tökéletes lesz! Én se szeretem ha javítgatják, az már nem olyan.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről