2024, 03 28, 23:07:13

Szerző Téma: LG G6 - általános beszélgetés  (Megtekintve 40303 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2017, 06 06, 20:30:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kamera üveg karcolódás ellen lehet tenni!(reméljük nem lesz gond vele) Megfelelő tok stb. Én kínából rendeltem már jóval a vásárlás elött egy kamera védő üveget speciálisan a G6-hoz!


Ma megnéztem megint, a kolléga pár hetes lencséje is karcos. Viszont szerintem fólia van rajta... Nehezen kivehető, de az úgy gondolom fólia, amit ha levesz a polgár, nem szabad karcolódnia.
Legalábbis elvileg. Nem hiszem hogy 2017-ben egy olyan lencsét raktak bele, ami két hetesen karcos lesz...
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2017, 06 07, 12:12:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma megnéztem megint, a kolléga pár hetes lencséje is karcos. Viszont szerintem fólia van rajta... Nehezen kivehető, de az úgy gondolom fólia, amit ha levesz a polgár, nem szabad karcolódnia.
Legalábbis elvileg. Nem hiszem hogy 2017-ben egy olyan lencsét raktak bele, ami két hetesen karcos lesz...

Igen. lehetséges, hogy van rajt fólia. Nehezen kivehető.
Én még nem látok karcokat, bár nekem a tok azért védi....

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2017, 06 21, 09:31:23 »
Nézegettem már a korábban ide feltöltött képek minőségét, és ilyenformában nincsen rá panaszom, viszont az érdekelne, hogy szobában, este lámpafénynél (mesterséges fénynél) milyen képeket készít? Mennyire zajos, bemozdulós?
Az Árkádban a Vodafone-nál teszteltem kicsit, ugye az is lámpa által megvilágított hely, és ott annyira nem győzött meg. Zajos, illetve mintha homályos lenne. Többször próbáltam fókuszálni, illetve mozdulatlanul tartani a telefont, amíg elkészíti a képet,  de ott annál a körülménynél nem annyira győzött meg. A szabadtéren készített fotókkal viszont meggyőzött.
Elsősorban a normál látószögű kamerát teszteltem, a szélesről olvastam/láttam, hogy eleve gyengébb a minősége, ha belenagyítok.
Esetleg tud valaki lőni nekem hasonló körülmények között lámpa által megvilágított szobát?

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2017, 06 21, 21:35:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézegettem már a korábban ide feltöltött képek minőségét, és ilyenformában nincsen rá panaszom, viszont az érdekelne, hogy szobában, este lámpafénynél (mesterséges fénynél) milyen képeket készít? Mennyire zajos, bemozdulós?
Az Árkádban a Vodafone-nál teszteltem kicsit, ugye az is lámpa által megvilágított hely, és ott annyira nem győzött meg. Zajos, illetve mintha homályos lenne. Többször próbáltam fókuszálni, illetve mozdulatlanul tartani a telefont, amíg elkészíti a képet,  de ott annál a körülménynél nem annyira győzött meg. A szabadtéren készített fotókkal viszont meggyőzött.
Elsősorban a normál látószögű kamerát teszteltem, a szélesről olvastam/láttam, hogy eleve gyengébb a minősége, ha belenagyítok.
Esetleg tud valaki lőni nekem hasonló körülmények között lámpa által megvilágított szobát?

Tess:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Exifbe megtalálod elég magas az iso amivel lőttem

Jobb klikk kép megnyitása a teljes méret.MAjd csinálok pár alacsonyabb iso-s vakus cuccot

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2017, 06 21, 21:44:07 »
Lámpa+vaku
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2017, 06 22, 13:28:20 »
Köszönöm, ezek elég jók lettek. Ettől nekem rosszabbakat produkált a Vodás bemutató darab. Belenagyítottam, és ez már sokkal közelebb áll ahhoz, amit elvárok tőle.

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2017, 06 28, 08:33:35 »
Sziasztok!

Kicsit több mint 3 hét használat után el kell mondjam(mar tobbször leírtam), hogy ez egy szuper telefon és nem nagyon találok rajt fogást! Egy dolog ami engem zavar az a hangszóró elhelyezkedése. Oldalra forgatásnál mindig kitakarom a hangszórót, jobb lett volna ha marad a hátulján!
Tegnap kipróbáltam vízben is(medencében), 20 percet biztos használtam! 
Vizes kézzel, kijelzővel nekem legalábbis nagyon nehezen érzékelt a kijelző.
Utána attörölgettem, viszont a hangszórónál elég nehezen száradt ki a víz. Zenehallgatáskor recsegett, de aztán jó lett. 40-50 perc után töltőre raktam, akkor kiírta, hogy az usb-t vizesnek érzi, ezért távolitsam el a vezetéket.(töltést automatikusan befejezte) Természetesen pár perc elteltével már jól működött....

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2017, 07 06, 17:36:03 »
Most frissült a telóm.
Pontosan tudja valaki mit javítottak pontosan?
Ki mit tapasztalt?

V1OI A telefon használhatósága és müködtethPontoxge tovább javult!

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2017, 07 09, 19:08:28 »
Most már eldöntöttem, hogy ilyen lesz a következő telefonom, de a fényképezési minősége nekem rendkívül fontos. Youtube-on nézegettem, több vele egy kategóriában lévő telefont megver, viszont olvasok ellenpéldát is pl.: You are not allowed to view links. Register or Login Szóval nyugtassatok meg, hogy az ellenvélemények csupán user error miatt keletkeztek. :)

Nem elérhető b.petya89

  • Hozzászólások: 143
  • PFC Fan
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2017, 07 10, 08:07:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most már eldöntöttem, hogy ilyen lesz a következő telefonom, de a fényképezési minősége nekem rendkívül fontos. Youtube-on nézegettem, több vele egy kategóriában lévő telefont megver, viszont olvasok ellenpéldát is pl.: You are not allowed to view links. Register or Login Szóval nyugtassatok meg, hogy az ellenvélemények csupán user error miatt keletkeztek. :)
Én ezt éjszaka lőttem, igaz manuális kamera beállításokkal!
Én is sokat fotózok.
1,5 hónapja van meg a telefon, maximálisan megvagyok vele elégedve!visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve az én LG-H870 eszközömről


Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2017, 07 10, 19:08:31 »
Én is végül G6 tulaj lettem G2 után.
Akku időről nem tudok nyilatkozni, első töltés után 2 napot bírt 4,5-5 óra képernyő idővel. Volt benne internetezés, sok-sok beállítás-böngészés, fotózás, youtube-zás. Játék egyáltalán nem.
Most a második töltésnél meg még keveset használtam, a nap javarészt zsebben töltötte, reggel volt 30 perc netezés, 10perc youtube, napközben kis fotózás, illetve du menetrend böngészés kb 10 percben. Ezek után 87%-on állt, kevesebb mint 2 óra screen idővel.

Fotókkal én meg vagyok elégedve, G2höz képest részletesebbek. Ahol a G2 mos, ott a G6 aprólékos, bár tény, hogy belenagyítva egyik telefon képe sem szép. Normál nézetben nézve meg nincs problémám vele.
A manual módot még gyakorlom, szóval abszolút kezdő vagyok, csináltam este, nappal, és mesterséges fényben képeket. A legtöbb gondom még az estivel van, a baj az, hogy nem tudom mindig megtalálni a helyes értékeket, amikkel jó képeket tudnék csinálni. Szóval, lehet hogy tudna jobbakat is csinálni, csak én nem tudom, mit merre kell csavargatni. :)

You are not allowed to view links. Register or Login


A végére egy kérdés:
Ti milyen képernyőzárolót, vagy always on displayt használtok a gyárin kívül?
Most elkezdte azt, hogy ha a négyzetes feloldás van kiválasztva, akkor feloldás után 2-3szor villan egyet a képernyő, mielőtt mutatná a főképernyőt. A többinél nem csinálja ezt, de az első alkalommal a négyzetesnél sem csinálta. Illetve a feloldás után sem tetszik az az "animáció" vagy mi. Amikor feloldom, és elhúzom az ujjam, lejátssza az animációt végig a zároló képernyőn, majd minden átmenet nélkül csak úgy megjeleníti a főképernyőt. Ennek nincs valami finomra hangolása? A G2-nél már a húzás alatt láthatta az ember a főképernyő hátterét.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2017, 09 05, 17:42:15 »
Vettem egy B n O lg hifi plus modult a G6 hoz.12 rúugó volt ebayről...Ajándék..!

Type c Type c kábellel simán jól meghajtja a 250 ohmos  BD DT 770 pro fejesem.Az utcán is hifiben tolhatom végre :D

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2017, 09 28, 20:07:16 »
Nos, most már végre eldöntetett, október elején veszek magamnak egy G6-ot, ha piros hó esik akkor is.  :D Szóval gondolkodom a 64GB-os dual-on, nem sokkal drágább, mint egy 32GB-os single. Ha a 32Gb-os single-be úgy is rakok sd kártyát (64GB), akkor van értelme megvenni a dualt? Főleg úgy, hogy nem igazán van két előfizetésem. Meg gondolom a 2. SIM helyre lehet tenni a bővítő kártyát, így ha van benne 2 SIM, akkor nincs memória bővítés. 64GB esetében egyáltalán kellene? No, ilyen magasröptű problémáim vannak.  rotfl A következő boltok kerültek szóba:
Van-e valakinek tapasztalata ezekkel a boltokkal kapcsolatban, melyiket javasoljátok?

64GB esetén:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

32GB esetén:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2017, 09 30, 19:02:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, most már végre eldöntetett, október elején veszek magamnak egy G6-ot, ha piros hó esik akkor is.  :D Szóval gondolkodom a 64GB-os dual-on, nem sokkal drágább, mint egy 32GB-os single. Ha a 32Gb-os single-be úgy is rakok sd kártyát (64GB), akkor van értelme megvenni a dualt? Főleg úgy, hogy nem igazán van két előfizetésem. Meg gondolom a 2. SIM helyre lehet tenni a bővítő kártyát, így ha van benne 2 SIM, akkor nincs memória bővítés. 64GB esetében egyáltalán kellene? No, ilyen magasröptű problémáim vannak.  rotfl A következő boltok kerültek szóba:
Van-e valakinek tapasztalata ezekkel a boltokkal kapcsolatban, melyiket javasoljátok?

64GB esetén:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

32GB esetén:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi

Dualt a zenei képességei miatt kifizetödő vásárloni.(Sabre dac/amp)

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2017, 10 01, 19:53:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dualt a zenei képességei miatt kifizetödő vásárloni.(Sabre dac/amp)
Ha másak a zenei képességek, akkor az nem ázsiai piacra készült verzió? Miben különbözik még?

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2017, 10 02, 10:30:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha másak a zenei képességek, akkor az nem ázsiai piacra készült verzió? Miben különbözik még?

Amit linkelté az 90% mind nem hivatalos EU-s így csak sufni gari van rá!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Tegyük tisztába .Itthon csak a H870 egy simes a hivatalosan forgalmazott. A többi sufnis MIND!
Így gyértói gari nincs rájuk.

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2017, 10 02, 11:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amit linkelté az 90% mind nem hivatalos EU-s így csak sufni gari van rá!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Tegyük tisztába .Itthon csak a H870 egy simes a hivatalosan forgalmazott. A többi sufnis MIND!
Így gyértói gari nincs rájuk.
Igen, persze, tudom mi a különbség a gyártói és a bolti garancia között, de édes mindegy, hogy a bolt vállalja az egy év garanciát, vagy a gyártó, így se, úgyse lesz több 1 évnél. :D Valóban csak két bolt állítja hogy gyártói garanciát vállal: You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként meg a dual-t tudom, hogy ázsiai piacra készítik csak, így természetesen a boltok csak saját garit tudnak rá adni, de ez nem zavar mindaddig, amíg tartják magukat a garancia feltételeihez.
De pontosan emiatt kérdeztem meg, hogy melyik boltot javasoljátok, van-e valakinek tapasztalata velük, ha már garancia terén a bolti garanciát kell bevállalnom, legalább megbízható bolt legyen.
Most egyelőre single esetén ez: You are not allowed to view links. Register or Login
Dual esetén meg ez a befutó: You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi egyébként a linket, sokat segített.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2017, 10 02, 18:22:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, persze, tudom mi a különbség a gyártói és a bolti garancia között, de édes mindegy, hogy a bolt vállalja az egy év garanciát, vagy a gyártó, így se, úgyse lesz több 1 évnél. :D Valóban csak két bolt állítja hogy gyártói garanciát vállal: You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként meg a dual-t tudom, hogy ázsiai piacra készítik csak, így természetesen a boltok csak saját garit tudnak rá adni, de ez nem zavar mindaddig, amíg tartják magukat a garancia feltételeihez.
De pontosan emiatt kérdeztem meg, hogy melyik boltot javasoljátok, van-e valakinek tapasztalata velük, ha már garancia terén a bolti garanciát kell bevállalnom, legalább megbízható bolt legyen.
Most egyelőre single esetén ez: You are not allowed to view links. Register or Login
Dual esetén meg ez a befutó: You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi egyébként a linket, sokat segített.

Én ismerek sok sufni gsm boltot de ez a kettő számomra nem ismert.Sajnálom!

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #68 Dátum: 2017, 10 03, 08:22:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ismerek sok sufni gsm boltot de ez a kettő számomra nem ismert.Sajnálom!
Mindenesetre azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni.  :taps:
Az általad ismertek között van olyan amelyik árul G6-ot, illetve publikus, hogy te honnan szerezted be?
Köszi

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #69 Dátum: 2017, 10 03, 17:19:42 »
Sziasztok.
Felmerult egy g6 vasarlasa, tapasztalatokra velemenyekre lennek kivancsi ki mennyire elégedett vele.
Az akksi nem pici egy ekkora kijelzohoz?
Mennyi sot-ot tud igy?



Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről


Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #70 Dátum: 2017, 10 03, 19:56:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Felmerult egy g6 vasarlasa, tapasztalatokra velemenyekre lennek kivancsi ki mennyire elégedett vele.
Az akksi nem pici egy ekkora kijelzohoz?
Mennyi sot-ot tud igy?
Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről
You are not allowed to view links. Register or Login még az S8-at is kenterbe veri. Persze vannak olyan videók, ahol meg fordított az eredmény, de azt hiszem partiban van vele bőven, csak éppen jóval kevesebbért. Én a héten fogom megvenni.

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #71 Dátum: 2017, 10 03, 22:21:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Felmerult egy g6 vasarlasa, tapasztalatokra velemenyekre lennek kivancsi ki mennyire elégedett vele.
Az akksi nem pici egy ekkora kijelzohoz?
Mennyi sot-ot tud igy?



Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről

Használattol függ a sot 4- óra normál használat mellett kb

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #72 Dátum: 2017, 10 07, 15:45:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Használattol függ a sot 4- óra normál használat mellett kb
Meg látjuk.
Hétfőn megyek érte

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #73 Dátum: 2017, 10 07, 18:25:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg látjuk.
Hétfőn megyek érte
Én is hétfőn kapom meg!  :taps:

Nem elérhető sakhalin

  • Hozzászólások: 154
  • Nem: Férfi
  • Osten
  • Navigáció / Navigation: Google Maps(Manapság már elég)
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: Sajnos...Stock 7.0 V10f
Re: LG G6 - általános beszélgetés
« Reply #74 Dátum: 2017, 10 09, 14:44:57 »
Szolgálati közlemény.
 A fekete és a fehér készülék után kijelenthető m,hogy a paltiunum szín kamera "üvege"? is súlyéosan használhatatlan szintre karcolódik még tok esetében is!!

Viszem majd szrvizbe de ahogy olvasom az lg jelenleg még mosdatja a pofáját..De azért sok helyen jelen van a hiba net szerte nem uszhatják meg az ingyenes gari /szavatossági cserét!