2024, 04 25, 00:31:54

Szerző Téma: TWRP 3.3.x-x  (Megtekintve 10645 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
TWRP 3.3.x-x
« Dátum: 2017, 02 10, 20:52:53 »
SM-N9005

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login



Telepítés:

1. ROOT mindenképen legyen
2. Odin>>>AP helyre keresed a .tar fájlt
3. 3.1.1-0 lesz fent  :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: TWRP 3.0.2-1
« Reply #1 Dátum: 2017, 03 11, 16:12:38 »
Lett egy kis gondom. Gondoltam felteszem a TWRP-t, eddig csak rootolva volt a Note 3.
Én az Official TWRP appal csináltam a Playről. Ezzel leszedtem a legújabb twrp-3.1.0-0-hlte.img fájlt és telepítés előtt elmentettem vele az aktuális jelenlegi Recoveryt, még a backup boot opciót is kiválasztottam. Hogy ez jó volt-e végül is vagy sem, nem tudom. Most egy 11 MB-os recovery.img fájl van a belső tárhelyen.
Az appal flasheltem a twrp-3.1.0-0-hlte.img fájlt, viszont recoveryként bootolva nem indul el.  :(
Kiírja kék betűkkel, hogy Recovery booting, alatta sárgával, hogy Set warranty bit: recovery, és leáll a folyamat.
Alatta megjelenik a rendes boot logo Samsung Galaxy Note 3.
Akkut kivéve ugyanez fogad. Be lehet rakni Download módba, a Knox flaget most írta át 0x1-re, mert Toweroottal volt rootolva, ami eddig nem piszkálta. De mindegy, ez nem érdekel, a gari úgyis régen lejárt.
Ha a Download mód helyett cancel és az indítást választom, akkor szépen elindul, és utána is bármikor újraindítva.
Leszedtem PC-re a You are not allowed to view links. Register or Login fájlt, és gondoltam felteszem Odinnal, hátha. Fel is ment gond nélkül, de a jelenség változatlan, a recovery nem indul el, lefagy a bootnál.

Végül is nagy gond nincs, a telón minden ugyanúgy működik, csak most már nincs semmilyen recoverym.  >:(
Hogy varázsoljak rá TWRP-t? Vagy esetleg rakjam vissza Odinnal az elmentett 11 MB-os recovery.img-t?

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Re: TWRP 3.0.2-1
« Reply #2 Dátum: 2017, 03 11, 16:45:13 »
Akkor rakjad vissza a backup-ott, vissza kell hogy állítsa a Recovery-t
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: TWRP 3.0.2-1
« Reply #3 Dátum: 2017, 03 11, 17:56:34 »
Köszi a megerősítést. visszaraktam a recovery .img-t. Előtte egy scripttel tar.md5-re kellett alakítsam a fájlt az Odinhoz.
Odinnal flasheltem, de csak annyi változott, hogy recoveryként indítva kiírja ismét kéken, hogy RECOVERY BOOTING, alá nem ír sárgával semmit, kint a Samsung logo is egyúttal, és kicsit molyol, majd elindul simán a telefon.
Szóval annyi változott, hogy továbbra sincs semmilyen recovery, de legalább ha véletlenül recoveryben indulna, akkor nem fagy le, hanem bebootol.  ;D

 :hmm: Nem tudom, mostanában nem indítottam recoveryt, így nem tudom a TWRP előtt jó volt-e, de szerintem ennek nem így kellene indulnia ilyenkor Samsung logoval.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: TWRP 3.0.2-1
« Reply #4 Dátum: 2017, 03 12, 12:04:29 »
Megoldódott a Recovery kérdés CWM Recoveryvel.
Valószínűleg az volt a gond, hogy az TWRP nem volt kompatibilis a régi rendszeremmel.
Leszedtem az You are not allowed to view links. Register or Login fájlt, és Odinnal felrakva megy a CWM Recovery.  :ok:

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Re: TWRP 3.1.0-0
« Reply #5 Dátum: 2017, 08 28, 09:43:09 »
Érdekes, ROOT után fel kell hogy mennyen a TWRP 
You are not allowed to view links. Register or Login